Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 6:52 pm

voltron30 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 6:47 pm
Bosanac1993 je napisao/la:Ako smo pred gasenjem kao sto Selimovic kaze,od kojih para i kako isplatismo kamate treneru Amaru Osimu?
Mene stvarno zanima kako neki "student" iz Zavidovica koji studira u Tuzli ima toliko "insajderskih informacija", kao i otkuda tolika ljubav prema Senadu Misimovicu?
Mene samo zanima zbog cega student pod navodnicima i odakle tebi informacije o meni?

Kakve insajderske informacije su u pitanju ako se pita od kojih se para isplatilo Osimu ako smo pred gasenjem? Kakva ljubav prema Misimovicu,prema toj osobi imam za razliku od vas ,veliku zahvalnost i postovanje dok god sam ziv jer je moju prvu ljubav digao na europski nivo.

Pozdrav iz Tuzle od studenta medicine, ko god da si. A pp slobodno ,mi iz Zavidovica ne jedemo ljude ,nije nam ni Sarajevo daleko,ni Tuzla a ni gdje god da si, da popricamo i vidis o kojoj ljubavi se radi.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 6:55 pm

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 6:35 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 6:26 pm
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 6:18 pm


Nismo isplatili nista Amaru. Nikakva privatizacija ne dolazi u obzir.
Znas koliko ti vjerujem 😂

P.s. zaobidji me sa svojim repliciranjem, smijesan si svakako
Ne spletkari necu.. kad lazes i zakuhavas moram
Ovo sigurno mislis na svoje ime,ti si majstor toga 😉
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2623
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 6:56 pm

Imam jedno pitanje za pljuvače ove strukture.

Tjerate Selimovića, Amara i ostale. Koga biste voljeli vidjeti na čelu kluba i na klupi? Ovome dodajmo da ne možete reći Senad Misimović, jer se on ne želi vraćati. Samo mi recite ko je to alternativa, pa da vidimo da li tjerate onako bezveze ili znate ljude koji su spremni raditi umjesto ovih.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 6:58 pm

Kakva su ovo licna prepucavanja i iznošenje privatnosti? Nema niko pravo o tome pričati, niti je to važno na forumu.
I Selimoviću ne budi ološ i ne govori da su dugovi, nego obaveze, dug su ljudi i smanjili na sudu i vraćali redovno.
Amar ove sezone Evropa, iduće titula. Uprava ove godine istok krov i još jedna stvar u infrastrukturi, a vraćanje poreskog duga redovno.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 7:20 pm

kvalitet je napisao/la:
čet apr 11, 2019 6:56 pm
Imam jedno pitanje za pljuvače ove strukture.

Tjerate Selimovića, Amara i ostale. Koga biste voljeli vidjeti na čelu kluba i na klupi? Ovome dodajmo da ne možete reći Senad Misimović, jer se on ne želi vraćati. Samo mi recite ko je to alternativa, pa da vidimo da li tjerate onako bezveze ili znate ljude koji su spremni raditi umjesto ovih.
Za pocetak neko ko je navijac Zeljeznicara, sto za trenutnog predsjednika ne mozemo konstatovati, dapace..
Nekoga ko nije spletkario, bavio se mutnim radnjama, podapinjao, direktno stetio klubu, da bi na kraju u isti usao, bez plana, strategije, jasne vizije, jer dugo se planiralo i podapinjalo da bi se povjerovalo u pricu nedostatka vremena i nadanja nekakvim cesima, francuzima, kome vec..

Koga licno prizeljkujem u klubu, definitivno profile kao Vedran Vukotic, Amar Bajramovic, Almir Hadziosmanovic i slicni, ljudi koji su mladi, obrazovani, uspjesni privatnici, a koji su prosli “put željovca” tj poceli ko klinci koji su dolazili kasnije na jug, nastavili na sjeveru, kad su se privatno ostvarili nije im trebao poziv da vade klub iz govana.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 7:42 pm

CURVA je napisao/la:
čet apr 11, 2019 7:28 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 11, 2019 6:56 pm
Imam jedno pitanje za pljuvače ove strukture.

Tjerate Selimovića, Amara i ostale. Koga biste voljeli vidjeti na čelu kluba i na klupi? Ovome dodajmo da ne možete reći Senad Misimović, jer se on ne želi vraćati. Samo mi recite ko je to alternativa, pa da vidimo da li tjerate onako bezveze ili znate ljude koji su spremni raditi umjesto ovih.
To ja pitanje stalno postavljam isto kao sto su na govnogovno foruma trazili samo da oni odu sad se isto radi .Ja sam zivotom branio proslu upravu zna svaki od vas i zao mi je sto se nisu dogovorili ali evo 1001 put ponavljam da ovi sad sto su nisu nikakvi lopovi i vole Zelju sigurno .Dzindo momak jedan po jedan ,Badzak zar ista treba reci,Borisa,Zuban i 100 puta sam rekao da glavu dajem da ni jedan nije lopov i nebi nista uradili da zaviju klub u crno jedino ovog Nihada ne znam ali ga hvale da je sposoban .Zadnji put vas molim daj da svi spustimo loptu pustimo neka pokazu sta su zamislili 1000% nisu zasluzili da im se psuje i otezava nemaju ovi nista sa tim sto je otisla prosla uprava .
Sto posto brate, jedan si od svijetlih primjera na ovom forumu. Kao sto se govorilo za proslu upravu, otidjite pomozite, tako i sad kazem otidjite pomozite ako mozete. Ja evo znam licno za trojicu iz ovog saziva koji su i za vrijeme prosle uprave pomagali u okviru svojih poslova, besplatno, i davali svoj novac kad je trebalo.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 7:46 pm

Budi Željo je napisao/la:
čet apr 11, 2019 7:42 pm
CURVA je napisao/la:
čet apr 11, 2019 7:28 pm
kvalitet je napisao/la:
čet apr 11, 2019 6:56 pm
Imam jedno pitanje za pljuvače ove strukture.

Tjerate Selimovića, Amara i ostale. Koga biste voljeli vidjeti na čelu kluba i na klupi? Ovome dodajmo da ne možete reći Senad Misimović, jer se on ne želi vraćati. Samo mi recite ko je to alternativa, pa da vidimo da li tjerate onako bezveze ili znate ljude koji su spremni raditi umjesto ovih.
To ja pitanje stalno postavljam isto kao sto su na govnogovno foruma trazili samo da oni odu sad se isto radi .Ja sam zivotom branio proslu upravu zna svaki od vas i zao mi je sto se nisu dogovorili ali evo 1001 put ponavljam da ovi sad sto su nisu nikakvi lopovi i vole Zelju sigurno .Dzindo momak jedan po jedan ,Badzak zar ista treba reci,Borisa,Zuban i 100 puta sam rekao da glavu dajem da ni jedan nije lopov i nebi nista uradili da zaviju klub u crno jedino ovog Nihada ne znam ali ga hvale da je sposoban .Zadnji put vas molim daj da svi spustimo loptu pustimo neka pokazu sta su zamislili 1000% nisu zasluzili da im se psuje i otezava nemaju ovi nista sa tim sto je otisla prosla uprava .
Sto posto brate, jedan si od svijetlih primjera na ovom forumu. Kao sto se govorilo za proslu upravu, otidjite pomozite, tako i sad kazem otidjite pomozite ako mozete. Ja evo znam licno za trojicu iz ovog saziva koji su i za vrijeme prosle uprave pomagali u okviru svojih poslova, besplatno, i davali svoj novac kad je trebalo.
Znam i ja svaka ti cast na postu ti je to...
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 7:59 pm

kad je Vukotic rekao da nam nema napretka bez investitora, vecina ovdje ga je podrzala, a onda kad dodju Selimovic i Amar i pocnu traziti investitora, onda se klub kao prodaje na svakom cosku, stvarno mi neki likovi ovdje nisu jasni, pljuvanjem ljudi koji zele dobro Želji, a sigurno da zele, stvarate losu atmosferu i po meni svjesno stetite situaciji u i oko kluba, samo podrska trenutnoj upravi i svima u klubu i oko kluba nam moze pomoci
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
BlueSide
Postovi: 445
Pridružen/a: pon maj 15, 2017 11:09 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 8:01 pm

Nekako u isto vrijeme kad se prica o zakonu o fudbalskim klubovima u Federaciji izlazi i interviju o tome kako je FK Željeznicar bio pred gasenjem i o milionskim dugovima. Slucajno ili ne

Svi znamo kako su se privatizovale drzavne firme u nasoj drzavi...obezvrijedi, uništi i onda kupi za neku siću, najcesce za 1KM fabriku cije samo zemljiste vrijedi 5-6 i više miliona
" Ako u Želji neces teziti ka izvrsnosti onda ne trebas biti u Želji "
S.M
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 8:03 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 7:59 pm
kad je Vukotic rekao da nam nema napretka bez investitora, vecina ovdje ga je podrzala, a onda kad dodju Selimovic i Amar i pocnu traziti investitora, onda se klub kao prodaje na svakom cosku, stvarno mi neki likovi ovdje nisu jasni, pljuvanjem ljudi koji zele dobro Želji, a sigurno da zele, stvarate losu atmosferu i po meni svjesno stetite situaciji u i oko kluba, samo podrska trenutnoj upravi i svima u klubu i oko kluba nam moze pomoci
Normalno da bez investitora nema napretka, ali da taj investitor dođe u normalnim uslovima, a ne da nam se desi DIVLJA privatizacija kluba kao Čeliku i Sarajevu da neko plati dugove i on vlasnik kluba, a za poslije nema nikakav plan..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 8:06 pm


Bosanac1993 je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 6:47 pm
Bosanac1993 je napisao/la:Ako smo pred gasenjem kao sto Selimovic kaze,od kojih para i kako isplatismo kamate treneru Amaru Osimu?
Mene stvarno zanima kako neki "student" iz Zavidovica koji studira u Tuzli ima toliko "insajderskih informacija", kao i otkuda tolika ljubav prema Senadu Misimovicu?
Mene samo zanima zbog cega student pod navodnicima i odakle tebi informacije o meni?

Kakve insajderske informacije su u pitanju ako se pita od kojih se para isplatilo Osimu ako smo pred gasenjem? Kakva ljubav prema Misimovicu,prema toj osobi imam za razliku od vas ,veliku zahvalnost i postovanje dok god sam ziv jer je moju prvu ljubav digao na europski nivo.

Pozdrav iz Tuzle od studenta medicine, ko god da si. A pp slobodno ,mi iz Zavidovica ne jedemo ljude ,nije nam ni Sarajevo daleko,ni Tuzla a ni gdje god da si, da popricamo i vidis o kojoj ljubavi se radi.
Pogledaj svoj uvodni post kada si se prijavio na ovaj forum. Nisam ja nikakav hacker niti ista slicno da iznosim tudje podatke, pisem na osnovu onog sto ovdje procitam.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 8:19 pm

nema nikakvih informacija, samo buba. i za vrijeme utakmice i za vrijeme pauze.
jesu to ona trojica sto deru clanske? hah
MIRZA RASCIC
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 8:27 pm

Može li iko odgovoriti na pitanje koje se nekoliko puta postavlja. Da li je Nihad Selimović član FK Željezničar i da li je ikada prije dolaska u strukture kluba kročio na Grbavicu kao simpatizer FK Željezničara?
Badžaka i Selimovića niko ne dovodi u isti koš, ja sam na početku rekao za jednog čovjeka u upravi da je dobar i pošten, jer znam dosta o njemu, ali da ne vjerujem da može puno Želji doprinijeti u upravljačkim strukturama.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 8:32 pm

Nihade Selimovicu lazove, imas obraza reci da su isplacene sve plate, a igraci ti nisu primili platu od januara, i onda se pitamo sto smo fasovali na derbiju, lazes navijace, igrace i administraciju kluba umjesto da si nasao pare da im isplatis plate.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 8:47 pm

Amar Osim protiv Zrinjskog vodi nas klub po 300. put cime postaje tek treci trener u nasoj istoriji. Ispred njega su i dalje Ivica Osim sa 301 i Milan Ribar sa 367 utakmica. Trenutni omjer Amara Osima je sljedeci:

299 utakmica
180 pobjeda
65 remija
54 poraza
362 data gola
171 primljena gola

Pozelimo mu srecu protiv Zrinjskog!
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3949
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 8:50 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 9:04 pm

Kako bih volio da padnu svi serveri na godinu dana, **** vas i Amar i Misimovic i Selimovic i gavran i minjore i svi ostali...svi ste mi dodijali. Odjava do daljnjeg. Ostat ce sjecanje na neke lijepe price u vremenu kad se nismo dijelili! Pozz
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 9:14 pm

Čije karte prodaju tapkaroši ,nije ih bilo zadnjih 3 do 4 godine oko stadiona i odjednom se pojaviše??? Na bruku karti sam gledao ljude kako im nije radio kod,pa su momci kucali nekom kartom da se moze proci. Čak bilo je žalbi ljudi na kod iako su kupili kartu u fan shopu.

O čemu se radi,je li ko upoznat više s tim,jer je ovo ozbiljan problem a svi smo svjesni gdje vode tapkaroši?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 9:31 pm

nikson je napisao/la:
čet apr 11, 2019 9:04 pm
Kako bih volio da padnu svi serveri na godinu dana, **** vas i Amar i Misimovic i Selimovic i gavran i minjore i svi ostali...svi ste mi dodijali. Odjava do daljnjeg. Ostat ce sjecanje na neke lijepe price u vremenu kad se nismo dijelili! Pozz
Amin.. Sto posto si u pravu.
Čujemo se u neka bolja vremena, pozz @chwilu :pivo:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet apr 11, 2019 9:35 pm

DANAN je napisao/la:
čet apr 11, 2019 3:14 pm
Plava Porodica je napisao/la:
čet apr 11, 2019 2:38 pm
Dok se dokazi ne stave sa obje strane, mi ne znamo na čemu smo. Možemo već sad ovako birati strane, a svi smo je izabrali.. Svi mi želimo Želji dobro, ali smo podijeljeni na bivše i sadašnje.
Davno sam upozoravao, da ćemo rezultate bivše uprave saznati dolaskom novih, za dobre stvari smo znali, to se naglasi, ali uvijek ostane nešto što se kasnije iskopa.
I sa žujom smo titule uzimali, lige šampiona igrali, trpali redom, a u klubu rasulo.. Nama je važno bilo da je Amar tu i da meljemo na terenu. A lopovi u klubu.
Sad smo ponosni na ovu infrastrukturu, na uređeniji klub, ali tek ćemo vidjeti, nadam se ubrzo, koliko ima dobrih a koliko loših stvari za vrijeme njihovog mandata.
Ove stvari najavljenje paraju uši, milionska, višemilionska dugovanja.. Da se najbolje radilo, opet para uši. Ako se trošilo više nego što se moglo ispoštovati, to je za mene težak nemar i urušavanje kluba, a ne dičenje kako smo nešto postigli.
Nijedna rata nije uplaćena za travnjak koji je postavljen prije 10.mjeseci?!
Ja se nadam da je ovo više bombastično da mogu sebe prati i dičiti se kao spasioci, u odnosu na realno stanje kluba.
A ako je realno, e onda..
E sad hajd realno,deal bi grci radili dzaba bez da im se uplate pare......
Ne znam, možda je i neki dogovor bio o plaćanju poslije. Pa se možda nije ni ispoštovao, jer kažem 10.mjeseci je prošlo. Možda se avansno nešto sitno uplatilo..
Ja se nadam da je sve izmireno. Samo sam citirao riječi onog koji bolje poznaje materiju, predsjednika UO. I to je stavka, koja u moru loših stvari što je iznio, mi je baš zaparala uši..
Nadam se da je to laž, jer po ovom što on nabroja 5 transfera Džeke nam pomoći neće..
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 57 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija