Moderator/ica: storm_raider

 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:52 am

AdmirA je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:50 am
Miske NI MILIMETRA!
Amare vrati se!

ZAJEDNO MORATE POMOĆI ŽELJU!
Moja velika želja
 
Nebulae
Postovi: 56
Pridružen/a: pon maj 07, 2018 8:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:53 am

cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:47 am
Rezultati sa org-a su 91% naspram 9 % da ova Uprava ne treba podnijeti ostavku

Ko su onda ovi sto napisase saopstenje? Pitam jer ne znam, ja samo navijam za Zelju, manijaci me nikad nisu interesovali.
tm.org je valjda zvanicna stranica manijaka, ako tamo nije potekla ideja za ovo saopstenje, ko je pisao ovo?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:53 am

bistrikboy je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:47 am
Financijski stabilni a Miske da klubu 400 000 i sad cekaju pare pa da mu vrate :placeodsmijeha:
Ma Sjeverna Koreja vam nije ravna sta vi radite.

UPRAVA NAPOLJE!
Misketu nije potreban Željo da zaradjuje. Idi na stranicu megamixa pa procitaj koliko imaju prihode godisnje. Ne bi me cudilo da covjek da ostavku zbog manjeg dijela stadiona koji ga tjera i psuje, sta ce mu to u zivotu. Al izgleda da ipak radi iz ljubavi

Necemo milionske dugove!!

Al ova uprava treba imati obraza i preuzeti na sebe odgovornos za ove lose rezultata, i u tosku bio neko odgovarao za ovo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:54 am

alombardo je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:52 am
AdmirA je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:50 am
Miske NI MILIMETRA!
Amare vrati se!

ZAJEDNO MORATE POMOĆI ŽELJU!
Moja velika želja
Tako je, a ovi sto traze ostavke ahhaha dobri im argumenti.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:54 am

cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:51 am
Opet pitam ko su predstavnici ovih Manijaka, da li su to "vodje" ili je neko drugi.

Prije su predstavnici navijaca bili rahmetli Đilda, Java, Keno, Žuti pa su ti isti znali ispred navijaca i reci sta zele i misle i raja ih je postovala. Prije su te vodje dolazile na utakmice u plavom a ne kao ovi sada ULTRASI u crnom.
Te prijasnje vodje su stajale iza svojih odluka.NEKA SADA IZADJU TE VOĐE I NEKA KAŽU DA SU ONI POTPISALI OVO SAOPŠTENJE
Vodje F.K. ZeljeznicarA molim lijepo.
Sunce ti ko sebi daje za pravo da se oglasi u ime 30 godina, a ti sto s bili tu od ‘87 ih hladno iskulirase protiv Tuzle..
Nije Jug vas !
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u sri nov 14, 2018 12:05 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 11:57 am

Nebulae je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:53 am
cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:47 am
Rezultati sa org-a su 91% naspram 9 % da ova Uprava ne treba podnijeti ostavku

Ko su onda ovi sto napisase saopstenje? Pitam jer ne znam, ja samo navijam za Zelju, manijaci me nikad nisu interesovali.
tm.org je valjda zvanicna stranica manijaka, ako tamo nije potekla ideja za ovo saopstenje, ko je pisao ovo?
Na orgu je stanje isto ko i ovdje. Rekao bih preslikano. Na orgu su stariji, ne znam da ima iko od ovih novih.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:05 pm

Gledaj naslova na gg.ba , majku im yebem svima koji nam zele zlo klubu.

I onda kaze ovo nis organizovani napadi i rusenje kluba !
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
teatrale36
Postovi: 1144
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:05 pm

LeBlue je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:22 am
Na neki nacin su i sami krivi, poslije nekoliko losijih rezultata ne izadjes i napravis press konferenciju, i Odovic ne podnese ostavku, onda je i razumljivo da ljudi budu frustrirani. Moze se uvjek diskutovati sta su nam ocekivanja a realne mogucnosti. Ja ne vjerujem da smo uopste realni. Ali se mora izaci pred navijace u ovakvoj situaciji.
Jesu krivi i to sami su sebe pokopali, smanjuju ljudima plate u najgorem mogucem trenutku, dopustaju da ulica (forum) odlučuje neke stvari a to je pred utakmicu sa Zvijezdom hajka na 4 fudbalera o nekakvom bojkotu samog sebe :zid: . Ko je bio sportista zna o cemu pričam, bas ce neko igrati u Želji i namjerno igrati protiv sebe, kluba, da ga navijači ganjaju.
Napravili su totalno disfunkcionalan tim, gdje imamo jednog napadača, nemamo zamjene za pola tima i normalno sta ocekivati u ovakvoj državi , nego da te odmah pljuju, istjejeruju.
Njihova je greska sto se Miske za sve pita, nije nasao jake saradnike da rade s njim. Ili jednostavno nije ulozio dovoljno svog novca pa da se ponasa kao pravi vlasnik ili predsjednik, ovako sa nasim parama (tribina istok) ili parama sponzora malo previše uzima sebi za pravo.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:06 pm

Od blata cemo ih praviti.. ali dobro, volim te Zeljo!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:07 pm

Elegant je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:05 pm
Gledaj naslova na gg.ba , majku im yebem svima koji nam zele zlo klubu.

I onda kaze ovo nis organizovani napadi i rusenje kluba !
PA u naslov stavili samo ono sto su ovi u saopstenju. :rofl:
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:07 pm

Nebulae je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:53 am
cipiripi je napisao/la:
sri nov 14, 2018 11:47 am
Rezultati sa org-a su 91% naspram 9 % da ova Uprava ne treba podnijeti ostavku

Ko su onda ovi sto napisase saopstenje? Pitam jer ne znam, ja samo navijam za Zelju, manijaci me nikad nisu interesovali.
tm.org je valjda zvanicna stranica manijaka, ako tamo nije potekla ideja za ovo saopstenje, ko je pisao ovo?
Sa org-a nije sigurno potekla ideja i isti se ograđuje od ovog saopstenja
Alea iacta est!
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:08 pm

storm_raider je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:06 pm
Od blata cemo ih praviti.. ali dobro, volim te Zeljo!
Sta? Titule?
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:08 pm

Sve se vise prica da Miske nas napusta nakon skupstine u decembru a navodno da bi se Amar mogao vratiti..opet nisam zadovoljan,nama treba nesto novo syo ce unaprijediti klub u svim segmentima a ne povratnici na kojima smo vec bili..nije ni.ova uprava bajna al ako ce mijenjati daj nesto novo
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:12 pm

Znači ja sam narkoman, klošar i rušitelj kluba, jer i dan danas stojim na Jugu, u kopu?
Ja sam zlo za Želju, jer radim samo ono što najviše volim, na najljepšem mjestu na dunjaluku, na onih par stolica gdje uvijek stojim, pjevajući svojoj najvećoj ljubavi?
E pa dragi moji, niti sam narkoman, ne motam, ne crtam, niti sam u životu baklje zapalio, niti sam na ikakav način za fening oštetio Želju, čak naprotiv.
Imam i ja naći hiljadu i jednu mahanu za trenutno vodstvo grupe, ali budite sigurni, da će ovo vodstvo grupe u opet nekim boljim danima i tada biti među glavnim facama na Jugu. Ovo trenutno vodstvo grupe, je bilo među glavnim i u periodu dok smo se dičili posjetom, ne tako davno, kada smo imali konstantnu brojku i u kopu i na svim ostalim tribinama.
Tada ste ih svi vi dizali.
Stajao sam i u nedjelju u kopu, ja za drugo mjesto ne znam. Skandirao sam protiv uprave, psovao drugim tribinama nisam. Ne mogu "najrođenijem" psovati, taman da me najviše na svijetu mrzi. A meni su svi najrođeniji, pogotovo onih 1911 ljudi od prije neki dan.
Protiv Uprave sam već jako dugo, hiljadu puta sam iznio razloge. Saopštenje je napisano jako dobro i to je suština priče.
Niko vama ne brani da stanete iza ovih ljudi, ali nemojte ni sve nas osuđivati i stavljati u isti koš. Nisam ni plaćenik, ja svoja uvjerenja zasnivam na onome što vidim.
A, vama, neka je na obraz što nas sve tako etiketirate. Pa se zapitajte što je nestalo harmonije i međusobnog poštovanja i ljubavi među Željinim navijačima.
[ ] U konačnici, najviše Željo gubi, jer ako mi nismo jedno, neće ni Željo biti.
Volim te Željo više od života.
Uprava napolje!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3032
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:12 pm

Amar927 je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:08 pm
Sve se vise prica da Miske nas napusta nakon skupstine u decembru a navodno da bi se Amar mogao vratiti..opet nisam zadovoljan,nama treba nesto novo syo ce unaprijediti klub u svim segmentima a ne povratnici na kojima smo vec bili..nije ni.ova uprava bajna al ako ce mijenjati daj nesto novo
Pa doci ce nova Uprava evo "MANIJACI" najivli dolazak nove Uprave, sad smo tek j.ebali ježa u leđa. Za ono sto nas ocekuje u buducnosti ZAHVALITE se ovim "Manijacima" jer su isti takvi prije 15-tak godina digli ruku za smjenu Amara a poslije nas nije nigdje bilo.

Poslije j.ebanja nema kajanja. Mi smo vec ove ljude (s)j.ebali sada jos ostaje da pocnemo plakati, a imat cemo dovoljno vremena u narednim godinama
Alea iacta est!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:13 pm

Čitam ovaj dopis zvanični i ne mogu da se ne nasmijem na ovo: "Mi smo donijeli odluku..".Ko su ovi "Mi", jesu li "mi" oko 150 ljudi u kopu koji su uzvikivali one stvari, psovali ostalim tribinama i bacali baklje na vlastiti teren sa destrukcijskim namjerama, da li je "mi" jos u vrh glave njih 5oo istomisljenika, od kojih 300 ni nema vlastito mišljenje vec slijepo ponavljaju ono sto im se kaže? Ili bi " Mi" trebalo da uključuje i mišljenje 1500- 2000 redovnih navijača na sjeveru i istoku, a svi dobro znamo kako je većinsko razmišljanje na ovim tribinama.
Većina ljudi sa ovih tribina je nekada bila dio juga, a da ne pricamo o ljudima koji su tu na utakmicama po 30-40 godina. I sam sam sa svojim društvom dolazio godinama na jug i navijao u kopu, da bih s vremenom prešao u D sektor, a nakon jedne utakmice i psovki i prijetnji upućenih nama navijačima u D sektoru konačno prešao na sjever.
Pitam se onda odakle pravo grupi sa juga da sebe prozivaju najvjernijim i najvećim navijačima Želje samo zato što su na jugu i što odlaze na gostovanja.
To su navijači kojima kup nije bitan, kojima evropske utakmice na Grbavici ne znače, niti gledanje reprezentacije na Grbavici, Atletico Madrid...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:14 pm

.
Zadnja izmjena: cikazubo, dana/u pet nov 16, 2018 6:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:14 pm

Amar927 je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:08 pm
Sve se vise prica da Miske nas napusta nakon skupstine u decembru a navodno da bi se Amar mogao vratiti..opet nisam zadovoljan,nama treba nesto novo syo ce unaprijediti klub u svim segmentima a ne povratnici na kojima smo vec bili..nije ni.ova uprava bajna al ako ce mijenjati daj nesto novo
Ko prica te price da se Amar vraca ako Miske ode ? Ako je to razlog ove ukupne sage i svih problema trebamo se svi dobro zapitati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:16 pm

Ajzea je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:08 pm
storm_raider je napisao/la:
sri nov 14, 2018 12:06 pm
Od blata cemo ih praviti.. ali dobro, volim te Zeljo!
Sta? Titule?
Znas ti dobro sta.

Kako god da bude, Zeljo je bitan. Pa vidjecemo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 14, 2018 12:17 pm

PODRSKA UPRAVI 100%

Ali Miske idi ko gospodin molit ce oni tebe da se vratis za godinu.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 275 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija