Moderator/ica: storm_raider

 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:57 pm

A ne, stvarno, moze li molim vas onaj gif gdje je Vranjes jednim potezom pokazao jednostavnost fudbala?
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 10:58 pm

kremenko je napisao/la:
nookey je napisao/la:
sub nov 03, 2018 9:28 pm
kremenko je napisao/la:
sub nov 03, 2018 8:45 pm
Do kraja polusezone cemo osvojiti 3 boda.
Onda kreće omiljeni sport uprave, igranje FM, otjeraj 10, dovedi 10. Izdominirat cemo proljeće i trijumfalno osvojiti 3 mjesto na kraju.
Naravno, za jos jednu sezonu bez titule najmanje ce biti krivi volonteri.
Gospodine Misimovicu, sve smo vam dali, zauzvrat hoćemo sve.
HOCEMO TITULU
Ili idite.
Sta smo to dali konkretno?
Akcija za evropsku grbavicu.
Istok.
Najbolja posjeta od svih klubova.
Strpljenje.
Titula ili da se razilazimo.
Ili neka sutra kazu, od titule nema nista. Pravimo stadion, Jug ce biti gotov do ljeta. Ako nista, Jug bez krova.
Ako nema Juga ili ne bude gotov do jula, neka se igraju razlaza
Govori u svoje ime.

Malo nas je dalo svoje pare licno za stolice na istoku. Vecinom su firme koje je Miske nafatao i donekle uslovljavao ako si imalo upoznat. Bilo je i onih koji su uredno platili stolice pojedincima koji su pravili neke akcije a sad koriste licno. Zna se ko su.

Realno Miske je dao za Zelju para, zivaca, ljubavi...puno vise nego sto ce iko ikad od nas dati.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:03 pm

katastrofalna posjeta sa naše strane. Zapad nikad prazniji, jug također. Ko je krivac, svi znamo odgovor.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:04 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:37 pm
teatrale36 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:22 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:13 pm


Nije istina, zalbe su se slale u vise navrata, nijedna nije imala pozitivan odgovor. Ovo o dzamiji i slicno, necu komentarisati, a i tebe molim da se sudrzis od takvih insinuacija ovdje. Nas je problem sto nemamo zastitu u sudijskoj organizaciji i to se mora promjeniti. To su strateska mjesta za klub, odnosno nacin na koji je moguce zastiti investiciju. Ne pisem o namjestanju naravno, vec pisem o zastiti. Sramotno je da smo sebi dopustili da nemamo stratesku zastitu u Savezu, koliko god saradjivali sa Savezom oko infrastrukturalnih projekata.
Ne znate neke stvari raditi a gurate se, sta vam god neko kaze vi tako uradite, kaze MUP stavi mrežu na istok vi stavite, nemoj kisobrane unositi na tribinau bez krova vi nama koji smo odvojili od usta svoje djece da damo i sagradiimo tribinu zabranite da uneseno. A ovi unose milion petardi i bengalki.
O sportskom segmentu vise nemam snage da pričam kad djeca vise ne mogu ovu patnju gledati.
Ko, mi? Ne mislis valjda da iko sa ovog foruma ima veze sa upravom? To nije istina, i to nikada nece biti istina. Ovaj forum je nezavisan i bice nezavisan, sta god ko nazor zelio da misli. Svako takvo spominjanje, i mijesanje nas sa upravom je laganje i to trpiti necemo. Opet, ovaj forum je nezavisan i da je uprava ikada i pokusala da se mijesa u njegov rad, ja bih prvi to javno napisao i raskrinkao bih ih na sva zvona. To zna svako ko me poznaje. Ja te molim da moderaciju i ovaj forum ne mijesas sa upravom, jer je nama samo interes Zelje bitan, a ne interes uprave. Ovaj forum je trenutno najveca nezavisna forumska otvorena online mreza i ne stajemo ni na ciju stranu, osim na stranu Zelje. To nista i niko promjeniti nece. Sve drugo je jednostavno laz! Podrzacemo svakoga ko radi dobro i kudicemo svakoga ko radi lose za Zelju. Sportski segment i meni smeta kao i tebi.
Evo do sta su nas doveli da se mi medjusobno svadjamo i prepiremo a svi bar ja mislim zivimo za Želju.
Mene samo interesuje sport,teren i ti uspjesi zaboli me za PDV, za doprinose igračima iz Srbije i Hrvatske, za to jel plaćen porez, račun za tribinu Butmiru, jel plaćena voda, ja zelim s.portske uspjehe.
Ja zelim da se opet vrate navijači na Grbavicu, da se naježim kad zagrmi pun stadion ko sto sam se sinoć sto puta naježio gledajući film o Švabi.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:07 pm

kvalitet je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:53 pm
Joj luzerskog mentaliteta, sad nam i sudije krive. Krivi su igrači i stručni štab. Tačka. Amaterčine mrtve. Rijetki su oni koji zaslužuju moje poštovanje i koji zaslužuju nositi Željin dres. Nekad si znao da igrač koji sjedi na klupi Želje vrijedi, danas nisi siguran ni za ove koji igraju. Ista stvar za stručni štab.

Dalje, Uprava je tu dugo i morali su do sada postaviti stvari na svoje mjesto. Data im je podrška kao nikome do sada. Vrijeme je da nam vrate. Samo nas titula zanima. Ako nije tako, izađite u javnost i recite gradimo stadion, rezultati nisu prioritet. Samo što znate da bi tada bili otjerani u roku odmah. Ljudi se šprdaju s nama, to se odavno nije desilo. Radite šta morate da radite, ali ne na način na koji ste do sada radili. Ovo ne funkcionira.
Pa to je ono sto sam i sam pisao nakon nedavnih suspenzija.Uprava je uradila polovican posao.Em nije otjerala sve vinovnike,em su ostavili trenera koji nema nikakav autoritet.I povrh svega,urucili su suspenzije,osakatili ionako siromasan igracki kadar,a nigdje nisu rekli da se strpimo rezultatski.Bukvalno su trenera kojem su na istoj sjednici dali podrsku,bacili pod autobus.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:11 pm

Sudija nas jest zakinuo za kartone, ali nije onkriv sto smo mi izgubili. Krivi suigraci u koje je usadjen luzerski mentalitet, to su ljudi bez srca, bez muda, ma odron pravi. Daleko vam Grbavica bila, cast izuzecima.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:13 pm

***** im sestre, al volim te Zeljo !!!
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:14 pm

Ma da hoće proraditi inat, kao nekad davno, nisam ni bio i mnogo nas rođeni kad smo igrali u Jugi 2 liga i imali najbolju pojestu i od 1 lige. Da hoće taj inat proraditi i protiv Tuzle ne mora pun stadion ali 5 - 6 hiljada i da se Željo podrži, ali trenutno nas je takvih 1 - 2 hiljada koji idu zbog toga što igra Željezničar. A nije bitno jel Standard, Apollon, Hajduk, Narva, Foča Sutjeska, Velež, Sarajevo ili Brotnjo..

ŽELJO JE GIGANT I BIT ĆEMO PONOVO NAJBOLJI
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
theOriginals 1921
Postovi: 50
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 9:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:16 pm

koliko je jos tacno utakmica ostalo do kraja ? Hvala!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:17 pm

teatrale36 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:04 pm
Evo do sta su nas doveli da se mi medjusobno svadjamo i prepiremo a svi bar ja mislim zivimo za Želju.
Mene samo interesuje sport,teren i ti uspjesi zaboli me za PDV, za doprinose igračima iz Srbije i Hrvatske, za to jel plaćen porez, račun za tribinu Butmiru, jel plaćena voda, ja zelim s.portske uspjehe.
Ja zelim da se opet vrate navijači na Grbavicu, da se naježim kad zagrmi pun stadion ko sto sam se sinoć sto puta naježio gledajući film o Švabi.
Ne svadjamo se, razgovaramo. E tu se ne bih slozio vidis. Meni je jako bitno da nam je dom uredjen, da imamo lijep i cist stadion, da nam u korumpiranoj drzavi Zeljo stoji na zdravim nogama i da ima generalnog sponzora. Takodjer mi je jako bitno da je teren na kojem igramo najljepsi u drzavi i medju najboljim u regiji. Bitno mi je i da reprezentacija igra na tom terenu, kao i da imamo led reklame, po uzoru na Zapad. Jako mi je bitno i da se sve opet vraca drzavi kroz porez, jer se zakon postovati mora, gdje god da zivis. Jako mi je bitno i da se napravi novi Jug, kao i da se legende druze. Tu se razlikujemo, jer su mi sve ove gore stvari bitne kao sportski uspjesi, jer znam da to ostaje buducim generacijama, a od sportskih uspjeha, odnosno od stare slave se ne zivi. Sportski uspjesi su mi jednako bitni, i nadam se da ce doci, ali selektivno gledati i biti slijep namjerno ne mogu, niti hocu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:17 pm

@teatrale36 Ne mozes u klubu koji do juce nije imao osnovne uslove za rad misliti samo o sportskom segmentu.To je ignorantsko razmisljanje.Mi zivimo u neuredjenoj drzavi gdje se bukvalno sve iz temelja treba izgraditi da bi funkcionisalo.Ako govorimo o klubu,ne mogu te zanimati samo rezultati i sportski segment,a do juce nisi imao za plate igracima,nisi imao uslovan stadion,a ni dan danas nemas trening kampa,nemas jak budzet itd itd.Sve treba doci jedno po jedno,ali bojim se da je upravo uzela prevelik zalogaj.Oni idu ispravnim putem,ali su se bzv opteretili nekim stvsrima za koje nisu jos stvorili uslove.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:18 pm

Svrs*vali smo na Arezinu, Vranjesa, Zeca... I sad su nam svi krivi.

Realno mi nismo zreli ko navijaci, uprava previse ispunjava nase zelje.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:18 pm

theOriginals 1921 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 11:16 pm
koliko je jos tacno utakmica ostalo do kraja ? Hvala!
Tuzla, Krupa i Široki
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:20 pm

Ekipa kojoj bodove sa njenog stadiona odnesu Krupa, GOSK i Zvijezda 09 nema nikakve sanse da uzme titulu, to su kiksevi koji se ne mogu nadoknaditi. Ovo danas je samo bio pecat na to.
Sezona je gotova, u ova tri kola do pauze cemo skupiti jos 3-4 boda i to je to. Ide skupstina, nadam se da ce biti nekih novih ljudi sa dobrim planovima. Igracki kadar fino procistiti. Okrenuti se ka djeci, da cilj bude da Osmanovic i Dacic postanu standardni do kraja sezone, al lagano uvoditi i Sehice, Zubana. I definitivno treba razmisliti dobro o novom treneru. Jako cijenim i volim gospodina Odovica i znam koliko voli Zelju ali nama treba neko bolji, perspektivniji.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:23 pm

Devotion je napisao/la:
sub nov 03, 2018 9:06 pm
Brkoo je napisao/la:
sub nov 03, 2018 8:38 pm
Ako uprava ne smijeni Odovica do naredne utakmice(ako on vec nema obraza da sam podnese ostavku) nek se i oni kupe lagano..
Odović je mnogim potezima pokazao da nije trener koji je potreban Želji. Međutim ne treba srljati, izbor šefa struke je mnogo bitniji nego izbor igrača. Izvršiti smjenu radi smjene je nastavak prakse u zadnje tri godine. Vjerovatno bi to kratkoročno i donijelo neki pomak ali bi ubrzo došlo do deja vu-a. Naravno raditi na pronalasku pravog stručnjaka sa karizmom, karakterom, znanjem, mudima, psihologom ... a do tada ostaviti Odovića ako je potrebno i do kraja prvenstva samo ne donositi ishitrene odluke. Ovo će da nas košta, ali mislim da je bolje uložiti u dobrog stručnjaka, nego u igrače. Pored ovog prioritet, prioritet svih prioriteta je trening kamp a i zato treba puuunooo para.
Slozio bih se sa vecinom toga sto si napisao ali ovo sa Odovicem je vise nepodnosljivo jer klub zestoko ispasta. Neko ko je legenda kluba "siluje" klub, vidi da nije trener za Zelju ali i dalje nastavlja. Bitnija mu plata od uspjeha kluba. :doktor: Bas me razocarao.

Danas Veselinovic bas dobar bio, a Odovic i u prosloj utakmici forsira Zajmovica, Veselinovica poslao na tribine. To je los odabir igraca. Losa taktika, pickasta taktika gdje nase linije stoje tako glupo da je dovoljno da napadnes i vec ides protiv nase odbrane. Ne trebam ni spominjati predvidljivost i to sto svako zna kako mi igramo.

Jos vise od Odovica me razocarala uprava koja nema ni znanja a ni muda. Znanja da dovedu normalnog i kvalitetnog trenera a muda da smjene Odovica jer bi im to navijaci kao zamjerili jer lik sa fba Mujo Mujic pamti tekmu sa Ferencom i kad mu spomenes Odu sjeti se toga, ne vidi nista drugo. Starcevic najavljuje da dolaze na Grbavicu po bodove, e moj Zeljo..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:24 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:30 pm
Ma treba biti malo i objektivan i hladne glave pogledati sve.
Sta smo ocekivali od ove sezone? To smo i dobili. Igru bez igre povremeno to simpatixno izgleda povremeno uzasno jer se sve proba nabrzinu.
U sezonu smo usli bez za nas najboljih igraca Zakarica, Voje, Ramovica, Graovca.
Dodas da te razocarao Vranjes, Hajdarevic ne napreduje kako treba.
Zakaricevih 18 golova 11 asistencija nismo uspjeli nadomiriti, Krpic veci kiler od Voje ali fali u igri, Ramovic povrijedjen Cuki tu i tamo ga zamjeni.
Saban je urario ono sto Hajdarevic nije, a to je bilo kakav napredak. Graovca isto nismo namirili. To je puno. Od zadnje pobjede na derbiju nama je ja mislim samo Fejzic igrao. Toliko o tome.
Treba vremena, mora se neko ozbiljnije posvetiti ovome. Koliko god da smo treci ovo je neozbiljno.
Kad pogledas statistiku da ti je Zec drugi strijelac, a prosle sezone covjek je izbacem zbog slabe realizacije, sve treba da vam je jasno.
Dosta toga finog je receno ovdje. Na zimu se neke stvari mogu pametno odraditi. Eto npr za Krpica, mi nemamo nikakvu zamjenu. Lijepo bi bilo imati opciju koja je karakteristikama skroz drugi igrac, kao npr Vojo sto se spominjao da bi mogao produziti, ali ode gdje ode...
Sabanadzovic pravo fino igra u zadnje vrijeme, on svoj posao radi maksimalno korektno. Strasno dobro se snalazi pod pritiskom. Osmanovic me pozitivno iznenadio. Ima petlju, znanje, fizikalije. Sto se Hajdarevica tice, u pravom sistemu je radilica i razbijac od krucijalnog znacaja. A mi smo sve osim sistema i zdrave atmosfere, tako da nam je momak beskoristan, nista ne moze ponuditi.
Veselinovic je u ovoj utakmici pokazao vise nego Zec i Zajmovic u zadnjih par. I to nesto govori, sa kakvim krilima igramo zadnje vrijeme. I skontas da je Veseli zadnjih par tekmi zdrav, ali ne igra!?
Sad, sta ce nasi uraditi na zimu...imamo finu podlogu u vidu nasih mladih igraca i proljece se mora podrediti njihovom razvoju uz par konkretnih pojacanja koji su iskusniji (ne nuzno 30+ godina, zna se na sta ovdje mislim). Sigurno je da takav plan moze donijeti i puno bolje rezultate nego sto ih sada imamo, a i igru.
Puno je pitanja, a malo odgovora :D

A ovo za sudjenje, kada se ovako otvoreno sada radi, strah me i pomisliti sta ce biti na proljece.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2993
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:24 pm

Ne gine nam Vranjes na stoperu protiv Tuzle.
Nema Bogicevica, Bakraca i Osmankovica zbog kartona, bit ce veselo pravo hehehe.

Opet cu ponoviti ovo je Odin poraz. Pogubio je konce ekipe i tima u cjelini, izgubili su povjerenje jedni u druga, nama bas treba neka udarna injekcija ali ja ne vidim ko bi to mogao biti.

Doci cemo mi mazohisti opet na utakmicu, i opet cemo se nervirati, ali mi jednostavno nemamo IDEJU I IGRU.

Mislim da je dosla voda do grla i da je vrijeme da Uprava odrijesi kesu i da dovede PRAVE trenere i igrace. Koliko god pricali da takvih nema, ima ih ali ih treba platiti.

Pojavilo se je zasicenje u svakom segmentu naseg Kluba i potrebna nam je svjeza krv kako u igrackom tako i u trenerskom segmentu
Alea iacta est!
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:25 pm

Ostaviti krpica i stevanovica od iskusnijih, a ostalo mars u pm
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:25 pm

Pardon i Pavica
 
Avatar
kremenko
Postovi: 1163
Pridružen/a: pon dec 19, 2016 10:34 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 03, 2018 11:26 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:37 pm
teatrale36 je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:22 pm
storm_raider je napisao/la:
sub nov 03, 2018 10:13 pm


Nije istina, zalbe su se slale u vise navrata, nijedna nije imala pozitivan odgovor. Ovo o dzamiji i slicno, necu komentarisati, a i tebe molim da se sudrzis od takvih insinuacija ovdje. Nas je problem sto nemamo zastitu u sudijskoj organizaciji i to se mora promjeniti. To su strateska mjesta za klub, odnosno nacin na koji je moguce zastiti investiciju. Ne pisem o namjestanju naravno, vec pisem o zastiti. Sramotno je da smo sebi dopustili da nemamo stratesku zastitu u Savezu, koliko god saradjivali sa Savezom oko infrastrukturalnih projekata.
Ne znate neke stvari raditi a gurate se, sta vam god neko kaze vi tako uradite, kaze MUP stavi mrežu na istok vi stavite, nemoj kisobrane unositi na tribinau bez krova vi nama koji smo odvojili od usta svoje djece da damo i sagradiimo tribinu zabranite da uneseno. A ovi unose milion petardi i bengalki.
O sportskom segmentu vise nemam snage da pričam kad djeca vise ne mogu ovu patnju gledati.
Ko, mi? Ne mislis valjda da iko sa ovog foruma ima veze sa upravom? To nije istina, i to nikada nece biti istina. Ovaj forum je nezavisan i bice nezavisan, sta god ko nazor zelio da misli. Svako takvo spominjanje, i mijesanje nas sa upravom je laganje i to trpiti necemo. Opet, ovaj forum je nezavisan i da je uprava ikada i pokusala da se mijesa u njegov rad, ja bih prvi to javno napisao i raskrinkao bih ih na sva zvona. To zna svako ko me poznaje. Ja te molim da moderaciju i ovaj forum ne mijesas sa upravom, jer je nama samo interes Zelje bitan, a ne interes uprave. Ovaj forum je trenutno najveca nezavisna forumska otvorena online mreza i ne stajemo ni na ciju stranu, osim na stranu Zelje. To nista i niko promjeniti nece. Sve drugo je jednostavno laz! Podrzacemo svakoga ko radi dobro i kudicemo svakoga ko radi lose za Zelju. Sportski segment i meni smeta kao i tebi.
U klubu se u vezi sudija suti vizavi gradnje stadiona i povlacenja para od UEFE. A pare od UEFE ne mozemo dobiti bez NS.
Danas za krov na Istoku, sutra za krov na Jugu.
Suti se i gura pod tepih. Ne samo danas. Danas smo izgubili posteno, svaka cast.
Suti se i nacelniku, zbog dozvola, zbog neke sice koju ce nam dati.
Suti se, a usi nam poplavile od klempi.
Napravite Jug, zavrsite stadion do 100god kluba i odjebite hijene.
FK ŽELJEZNIČAR-LJUBAV RADNIČKE KLASE, KLUB NOSTALGIČARA I ROMANTIČARA
Ivica Osim: "Željo će živjeti zauvijek"

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Blueee1921, g 1, Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija