Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 8:25 pm

BHDragons je napisao/la:
sri jun 03, 2020 8:13 pm
Ma nema se tu šta pričati, kada je najviše trebalo da se ujedinimo, plaćenici su orgijali po stadionu, a ovi naivni stali na njihovu stranu i desilo se to što se desilo. Sad pozivati na ujedinjenje nema smisla, jer i jesmo ujedinjeni, ali nikome u klubu i oko njega ništa ne značimo tako da nema tu nekih izlaza nažalost.
Ma nije niko stao na njihovu stranu. Ja se sjećam kada su nakon Zvijezde 09, sa juga počeli da bacaju baklje po terenu, da je cijeli istok ustao protiv i sjever isto. Svi su zviždali tome i dio je sišao na dnu tribine i derao se prema jugu. Prvi put u historiji Želje se desilo da su tribine tako podjeljene. Sledeće je bilo sa Radnikom kada su sa juga koji je zbog snijega bio zatvorena došli navijači na sjever. Vjeruj da je sekunda falila da dodje do tučnjave. Ovi su počeli čupat stolice i gledat ko negoduje, a jedna žena je prva ustala i počela da protestvuje, da je bio muškarac mislim da bi to bio okidač. Onda je i vodja na megafon rekao da se ne čupaju stolice i tako je završilo. Niko nije podržavao, samo su mnogi šutili.
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 8:42 pm

Predlažem, da ako se okupimo na stadionu uskoro, na nekoj utakmici, počnemo protestovat zviždanjem. Dakle svako po pištaljku sa sobom i svi zviždimo protiv ovog stanja u klubu. Bolje sad kad je minus par miliona nego za dvije godine kad nema pomoći. Znate li kako navijači Barce dignu bijele maramice...svi mi po pištaljku.
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 8:54 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sri maj 13, 2020 5:21 pm
Razgovarao sam sa djelom strucnog štaba i njihov je izricit stav da treba prvenstvo nastaviti.Sumnjam da bi bilo ko iz uprave kontra ovog stava.Problem je pitarski savez,Vico i sad Zrinjski.Pitarima i Vici prekid odgovara zbog pozicija na tabeli a za podršku Zrinjskog u ovim kriminalnim radnjama Vico je Beusu obecao mjesto podpredsjednika.Bolan niko na fudbal i raju ne misli.Samo se misli kako doci do pozicije i kako napuniti dzepove.Ovo je sazrilo da raja uzme za motke i sve rastjera.
Ovo sam vam napisao 13.maja i ova je informacija iz mog direktnog razgovora sa ljudima iz strucnog štaba.U tom razgovoru je vladalo mišljenje da ni jedan posto šanse za nastavak prvenstva nema,sigurni su u to bili jer su imali informacije.Ja sam tvrdio suprotno ali su me razuvjerili.Korona sa ovim dešavanjima nema ništa.Ona im je samo alibi uddruzenoj lopovskoj druzini iz saveza ili misle da im je alibi.Naši su bili 100% za nastavak prvenstva ali kriminalci su odradili ono što su zamislili.Korona test se moze dobiti za dva sata ako je potrebno i ne znam što se to ko nešta bitno provlaci u ovoj prici.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 8:58 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sri jun 03, 2020 8:54 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
sri maj 13, 2020 5:21 pm
Razgovarao sam sa djelom strucnog štaba i njihov je izricit stav da treba prvenstvo nastaviti.Sumnjam da bi bilo ko iz uprave kontra ovog stava.Problem je pitarski savez,Vico i sad Zrinjski.Pitarima i Vici prekid odgovara zbog pozicija na tabeli a za podršku Zrinjskog u ovim kriminalnim radnjama Vico je Beusu obecao mjesto podpredsjednika.Bolan niko na fudbal i raju ne misli.Samo se misli kako doci do pozicije i kako napuniti dzepove.Ovo je sazrilo da raja uzme za motke i sve rastjera.
Ovo sam vam napisao 13.maja i ova je informacija iz mog direktnog razgovora sa ljudima iz strucnog štaba.U tom razgovoru je vladalo mišljenje da ni jedan posto šanse za nastavak prvenstva nema,sigurni su u to bili jer su imali informacije.Ja sam tvrdio suprotno ali su me razuvjerili.Korona sa ovim dešavanjima nema ništa.Ona im je samo alibi uddruzenoj lopovskoj druzini iz saveza ili misle da im je alibi.Naši su bili 100% za nastavak prvenstva ali kriminalci su odradili ono što su zamislili.Korona test se moze dobiti za dva sata ako je potrebno i ne znam što se to ko nešta bitno provlaci u ovoj prici.
Tuzno i zalosno. Jos sad vidim zrinjski uputi demant za kup, savez se "ispravi" odmah.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 9:05 pm

Kako nekima nije jasno da je buduci šef savez jtrenutnim u savezu tj. Begicu i drustvu dao ponudu, a ona je glasila "nema nastavka lige i kupa, moj Borac ide u europu, a kada ja dođem u savez i vi cete ostati u istome".

Begic prvi pa svi ostali, samo licni interesi i iskljucivo licni interesi, jebe im se za Bh. fudbal, nesto se malo potrude kad je reprezentacija u pitanju.

Ovo ce uci u anale da je liga prekinuta radi interesa jednog kluba i jednog covjeka tj. buduceg šefa saveza. A to dovoljno govorio i ovim drugima, jebes ligu i fudbal neka je meni dobro ja ostajem u savezu.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sri jun 03, 2020 9:08 pm, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 9:08 pm

mamba21 je napisao/la:
sri jun 03, 2020 8:58 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
sri jun 03, 2020 8:54 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
sri maj 13, 2020 5:21 pm
Razgovarao sam sa djelom strucnog štaba i njihov je izricit stav da treba prvenstvo nastaviti.Sumnjam da bi bilo ko iz uprave kontra ovog stava.Problem je pitarski savez,Vico i sad Zrinjski.Pitarima i Vici prekid odgovara zbog pozicija na tabeli a za podršku Zrinjskog u ovim kriminalnim radnjama Vico je Beusu obecao mjesto podpredsjednika.Bolan niko na fudbal i raju ne misli.Samo se misli kako doci do pozicije i kako napuniti dzepove.Ovo je sazrilo da raja uzme za motke i sve rastjera.
Ovo sam vam napisao 13.maja i ova je informacija iz mog direktnog razgovora sa ljudima iz strucnog štaba.U tom razgovoru je vladalo mišljenje da ni jedan posto šanse za nastavak prvenstva nema,sigurni su u to bili jer su imali informacije.Ja sam tvrdio suprotno ali su me razuvjerili.Korona sa ovim dešavanjima nema ništa.Ona im je samo alibi uddruzenoj lopovskoj druzini iz saveza ili misle da im je alibi.Naši su bili 100% za nastavak prvenstva ali kriminalci su odradili ono što su zamislili.Korona test se moze dobiti za dva sata ako je potrebno i ne znam što se to ko nešta bitno provlaci u ovoj prici.
Tuzno i zalosno. Jos sad vidim zrinjski uputi demant za kup, savez se "ispravi" odmah.
Mamba tuzno i zalosno je da mi više nemamo nikakav uticaj na bilo što a tice se fudbalske organizacije.To mene boli.Nikad nam Zeljo nije ovako nisko pao kao sada.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 9:10 pm

Elegant je napisao/la:
sri jun 03, 2020 9:05 pm
Kako nekima nije jasno da je buduci šef savez jtrenutnim u savezu tj. Begicu i drustvu dao ponudu, a ona je glasila "nema nastavka lige i kupa, moj Borac ide u europu, a kada ja dođem u savez i vi cete ostati u istome".

Begic prvi pa svi ostali, samo licni interesi i iskljucivo licni interesi, jebe im se za Bh. fudbal, nesto se malo potrude kad je reprezentacija u pitanju.

Ovo ce uci u anale da je liga prekinuta radi interesa jednog kluba i jednog covjeka tj. buduceg šefa saveza. A to dovoljno govorio i ovim drugima, jebes ligu i fudbal neka je meni dobro ja ostajem u savezu.
Ne zaboravi vjetkongovce.Nšta Vico nebi mogao bez njih
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 9:12 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sri jun 03, 2020 9:08 pm
mamba21 je napisao/la:
sri jun 03, 2020 8:58 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
sri jun 03, 2020 8:54 pm

Ovo sam vam napisao 13.maja i ova je informacija iz mog direktnog razgovora sa ljudima iz strucnog štaba.U tom razgovoru je vladalo mišljenje da ni jedan posto šanse za nastavak prvenstva nema,sigurni su u to bili jer su imali informacije.Ja sam tvrdio suprotno ali su me razuvjerili.Korona sa ovim dešavanjima nema ništa.Ona im je samo alibi uddruzenoj lopovskoj druzini iz saveza ili misle da im je alibi.Naši su bili 100% za nastavak prvenstva ali kriminalci su odradili ono što su zamislili.Korona test se moze dobiti za dva sata ako je potrebno i ne znam što se to ko nešta bitno provlaci u ovoj prici.
Tuzno i zalosno. Jos sad vidim zrinjski uputi demant za kup, savez se "ispravi" odmah.
Mamba tuzno i zalosno je da mi više nemamo nikakav uticaj na bilo što a tice se fudbalske organizacije.To mene boli.Nikad nam Zeljo nije ovako nisko pao kao sada.
Na izborima ubaciti covjeka koji ce se boriti sa kriminalcima. Da li ce to biti lagano ili ne, ne znam. Bukvalno se nismo nista pitali.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Qooler
Postovi: 1429
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 9:32 pm

Plavi orkestar je napisao/la:
sri jun 03, 2020 9:08 pm
mamba21 je napisao/la:
sri jun 03, 2020 8:58 pm
Plavi orkestar je napisao/la:
sri jun 03, 2020 8:54 pm

Ovo sam vam napisao 13.maja i ova je informacija iz mog direktnog razgovora sa ljudima iz strucnog štaba.U tom razgovoru je vladalo mišljenje da ni jedan posto šanse za nastavak prvenstva nema,sigurni su u to bili jer su imali informacije.Ja sam tvrdio suprotno ali su me razuvjerili.Korona sa ovim dešavanjima nema ništa.Ona im je samo alibi uddruzenoj lopovskoj druzini iz saveza ili misle da im je alibi.Naši su bili 100% za nastavak prvenstva ali kriminalci su odradili ono što su zamislili.Korona test se moze dobiti za dva sata ako je potrebno i ne znam što se to ko nešta bitno provlaci u ovoj prici.
Tuzno i zalosno. Jos sad vidim zrinjski uputi demant za kup, savez se "ispravi" odmah.
Mamba tuzno i zalosno je da mi više nemamo nikakav uticaj na bilo što a tice se fudbalske organizacije.To mene boli.Nikad nam Zeljo nije ovako nisko pao kao sada.
Zar nije naš Ivica Osim bio glavni u onom sastavu za "normalizaciju" u NS BiH, koji je ustoličio ove. Nas problem je što smo idealisti i mislimo da su i drugi bar malo kao mi.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 9:46 pm

Dokad cemo vise rezati jedni na druge Boze dragi, hocemo li ikad smoci pameti i snage da se konsolidujemo i krenemo zajedno. Ovakvi samo sebi odmazemo a dusmani se nasladjuju ***** im umrle.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 10:59 pm

fcz je napisao/la:
sri jun 03, 2020 9:46 pm
Dokad cemo vise rezati jedni na druge Boze dragi, hocemo li ikad smoci pameti i snage da se konsolidujemo i krenemo zajedno. Ovakvi samo sebi odmazemo a dusmani se nasladjuju ***** im umrle.
Bez ikakvog pametovanja, ali....
Izgleda da mnogi od vas nisu svjesni da vise nema ujedinjenja.Propustili smo zadnji voz sa proslom upravom.Mnogi pali na foru, bili naivni.Gdje je tad bilo neko ujedinjenje??
Sad imas situaciju da se samo neka budala, ali bukvalno budala (kakvu ne vidim ni na mapi) uhvati u kostac sa problemima koje su ove debili nagomilali.
Nadalje, kako se ujediniti sa ljudima koji nemaju apsolutno nikakvu viziju!?? Mi ustvari i nemamo upravu!
Imamo ljude koji se bave licnim interesima i "zivotarenjem" Zelje od danas do sutra.To je to.

Prema tome, bez totalnog reseta, ali totalnog u kojem ce se sve poceti raditi kako treba i graditi temelji ,napretka nema!!Precice nema!! To svima treba biti jasno!
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 11:15 pm

Prave se mnogi ludi a zaboravljaju "mars svi napolje da dođe jedan sa svojima i radi sta hoce".

Jesu li dosao, zapravo jesu li ga njegovi doveli - jesu, daj vise ne serite da izvinte on ako sam nije skontao da ne moze tako onda ne znam sta se ceka. Kao doci ce neko sa parama sto bi mi rekli "ivestitor" da mu on bude šef.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 11:49 pm

Sve je vec receno i napisano... nema se sta dodati... mi trebamo ekipu ljudi na celu sa Mismovicem, Vukoticem, Bajramovicem, Almirom, Markom, Badzakom pa i Gredicem i svim ljudima koji ISTINSKI VOLJE ZELJU, da sjedu zaborave sta je bilo i pocnu raditi... ne zbog sebe, vec zbog ZELJE i svih nas kojim taj klub znaci... moliti, kumiti da se sastave na kraju i pomognu nam... to je jedan nacin, drugi je prodaja kluba... TRECEG NEMA, INVESTITOR NE POSTOJI....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1735
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 11:52 pm

SVI ZELJOVCI KOJIMA JE EGO VECI OD LJUBAVI PRMEA ZELJ I NAPUSITE MI SE KURCA DEBILI ETO ZNAM DA CITATE. KAD VEC NECETE DA ZBOG ZELJE SKLONITE SVI RAZMIRICE I SVOJA SRANJA NA STRANU DA POMOGNEMO ZELJI MORAM OVAKO. molio bih moderaciju da ne izbrise ovo je sve dobronamjerno. Jbg ne mogu vise citat ova sranja i jebavanja majki jedni drugim
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 04, 2020 12:00 am

Sansa za to je ravna nuli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
fcz
Postovi: 4128
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 04, 2020 12:08 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:59 pm
fcz je napisao/la:
sri jun 03, 2020 9:46 pm
Dokad cemo vise rezati jedni na druge Boze dragi, hocemo li ikad smoci pameti i snage da se konsolidujemo i krenemo zajedno. Ovakvi samo sebi odmazemo a dusmani se nasladjuju ***** im umrle.
Bez ikakvog pametovanja, ali....
Izgleda da mnogi od vas nisu svjesni da vise nema ujedinjenja.Propustili smo zadnji voz sa proslom upravom.Mnogi pali na foru, bili naivni.Gdje je tad bilo neko ujedinjenje??
Sad imas situaciju da se samo neka budala, ali bukvalno budala (kakvu ne vidim ni na mapi) uhvati u kostac sa problemima koje su ove debili nagomilali.
Nadalje, kako se ujediniti sa ljudima koji nemaju apsolutno nikakvu viziju!?? Mi ustvari i nemamo upravu!
Imamo ljude koji se bave licnim interesima i "zivotarenjem" Zelje od danas do sutra.To je to.

Prema tome, bez totalnog reseta, ali totalnog u kojem ce se sve poceti raditi kako treba i graditi temelji ,napretka nema!!Precice nema!! To svima treba biti jasno!
Ja ne govorim o ujedinjenju s Amarom ili nekim iz uprave. Govorim o ujedinjenju medju navijacima koji i jesu jedina realna snaga - barem ona dobronamjerna vecina kojoj je jedini interes da Zeljo ponovo bude jak. Ali medju navijacima je takva nekakva polarizacija, daj **** ga vise i Amar i Miske i Tito.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1241
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 04, 2020 12:41 am

Durgo je napisao/la:
sri jun 03, 2020 11:49 pm
Sve je vec receno i napisano... nema se sta dodati... mi trebamo ekipu ljudi na celu sa Mismovicem, Vukoticem, Bajramovicem, Almirom, Markom, Badzakom pa i Gredicem i svim ljudima koji ISTINSKI VOLJE ZELJU, da sjedu zaborave sta je bilo i pocnu raditi... ne zbog sebe, vec zbog ZELJE i svih nas kojim taj klub znaci... moliti, kumiti da se sastave na kraju i pomognu nam... to je jedan nacin, drugi je prodaja kluba... TRECEG NEMA, INVESTITOR NE POSTOJI....
Vedran kao sto nece sa Amarom, nece ni sa Senadom. Ali haj to i nekako. Ali ALMIR GREDIC, pa onda i Telibecirovica da vratimo i posudimo od pitara Dinu Selimovica pa da tek pocnu ispod stola talovi.
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 04, 2020 12:56 am

fcz je napisao/la:
sri jun 03, 2020 9:46 pm
Dokad cemo vise rezati jedni na druge Boze dragi, hocemo li ikad smoci pameti i snage da se konsolidujemo i krenemo zajedno. Ovakvi samo sebi odmazemo a dusmani se nasladjuju ***** im umrle.
Evo i tebe da pitam obzirom da te poštujem kao ozbiljnijeg forumaša: u čemu konkretno da se "ujedinimo"? U bacanju para u bunar bez dna???
Molio sam ponosnog i ostale, evo molim i tebe da me razuvjerite. Ima li bukvalno išta čime su ovi zaslužili da ih se podrži? Tu pretpostavljam da misliš na kupovinu karata, godišnjih, članskih, rekvizita u shopu i sl. Ljudi bolan prešli preko onakvih napada na klub sa gov.neta, poklanjaju željinu imovinu. Heeeeeej, poklanjaju.
Nije tako teško ne biti u ratu, daš dušmanu bez borbe ono što ti je htio otet i riješio si konflikt. Đe su nam bili takvi 92. da nam kažu da ostanemo u velikoj srbiji da se sa cetnicima ne svađamo, nije drugarski.

P.S. Malo smiješno zvučite vi koji spominjete neka imena. Em što znate da od toga nema ništa, em što tako neki pomisle da ste nečiji igrači. Ljudima prijetili bolan.

P.P.S. Bolje se odma pripremite da ga flautamo kolektivno kad petari budu igrali LP na našem stadionu kojeg su nam skoro palili i devastirali.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3033
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 04, 2020 1:01 am

Pazi da ne zaigraju u NASOJ DOLINI CUPOVA.
Imaju kosevo, bp i Banja Luku
Alea iacta est!
 
neroazzuro
Postovi: 1912
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 04, 2020 1:48 am

Nemoj dvaput reć'.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih i 305 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija