Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
south side
Postovi: 470
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 12:34 pm

zuka je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:28 pm
"Otkud on u Željezničaru? Za mene je to veliko iznenađenje. Zar ga mogu platiti?", bile su prve riječi Okuke

za sve ostalo tu je Zec 😂
Kako ne mozemo kad zeko sve plača. Čovjek doveden da nam placa sve troskove a ne da igra fudbal
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 12:42 pm

south side je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:34 pm
zuka je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:28 pm
"Otkud on u Željezničaru? Za mene je to veliko iznenađenje. Zar ga mogu platiti?", bile su prve riječi Okuke

za sve ostalo tu je Zec 😂
Kako ne mozemo kad zeko sve plača. Čovjek doveden da nam placa sve troskove a ne da igra fudbal
Ma Okuka vjerovatno ne zna da smo potpisali najveći sponzorski sporazum u historiji BH sporta. Eto, oklen pare.
Koristim priliku da se na tom sporazumu zahvalim Ustamujiću, a pored toga, dao je i nemjerljiv doprinos "Danu pobjede Željezničara". Istina, radio je u miru i tišini za taj "Dan pobjede".
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 12:50 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:54 am
djoxxx1921 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:48 am
cipiripi je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:19 am
Ne mogu da vjerujem da neko jos ocekuje od Ermina da ce dati neki doprinos nasem klubu. Fudbaler koji za godinu dana nije uspio da sastavi 5 utakmica bez neke "povrede" je vise rekreativac nego neki ozbiljan fudbaler.
Zali boze para koje se njemu daju, ali IMA KO O TOME DA BRINE.
Nase je samo da dolazimo na utakmice, imamo alternativu u vidu Zajmovica
Cetvrto kolo ce uci s klupe 20 min, peto ce odigrat 70 min, povrijedit misic i za njega sezona gotova. Al eto sreca je pa posudi pare za plate, sposobna uprava, pa je to jedini nacin da namaknu pare kad zagusti...
ERMIN ZEC posuđuje fudbalskom klubu Željezničar pare za platu?

Je l' realno ako je ovo istina da smo dosli da nam igraci isplacuju obaveze svojim pozajmicama?!

E svasta...
Od nepismenih su samo gori polupismeni. Čovjek je postavio PITANJE, a forumaši mu prikačili konstataciju. Majke mi pola raje sa ovog foruma treba poslati u prvi razred osnovne škole.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 12:53 pm

AdmirA je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:18 pm
1921.ba je napisao/la:
sri jan 22, 2020 11:52 am
VIDEO/ FOTO: FK Željezničar - FK Velež 1:2

https://1921.ba/video-foto-fk-zeljeznic ... ez-12-7239
Svaka vam čast na izvještaju, kakva kvaliteta, vrh. Samo nastavite ovako.Dron je donio nešto novo skroz !!! :pljesak: :titula: :klanjase:
Najbolji pokazatelj zahvalnosti za njihov rad je JEDAN clan udruzenja u skupstini kluba....
Za razliku od proslog saziva kada ih je bilo vise....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 12:56 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 11:35 am
mamba21 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:58 am
NAVIJAČ je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:57 am
E čuj Ermin Zec posuđuje pare hahahahaha
Pa jel realno kakve se ovdje laži pišu samo da se destabilizuje atmoafera u i oko kluba. Ali ništa što nije već viđeno ovdje...
Bosanac, qooler, avlami i glas razuma i kompanija mogu samo to i raditi. Nekima ne daju godine da lazu :rofl:
Je l te stid ? Sta je Bosanac sad rekao osim upitao na konstataciju za Zeca da li uistinu placa troskove kluba...zasto lazes, bezobrazan si ko Stanic ker!

Au, Mamba, sto ti se nagovori. Ja ovo ne bih trpio. :kafa:
1987
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 12:57 pm

Kakvi pacenici na ovom forumu, nije bolest sve sto boli. FUJ

Cuj Zec placa troskove hahahaha, kakav je da mi otplati stambeni kredit ahahha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
south side
Postovi: 470
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 1:01 pm

Evo i Stila se ukljucio i daje pare za Zakarica
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 1:06 pm

Ma, ljudi bi trebali pažljivije i sa razumijevanjem čitati.
Ja sam jedno vrijeme uz sve što bih napisao postavljao dokument - sudski, video ili audio izvještaj, link..., a ljudi opet po svome. Džaba podastirati i dokumentovano polemisati.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
NeodgovorniPojedinac
Postovi: 185
Pridružen/a: uto nov 05, 2019 4:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 1:15 pm

Još nisam čuo da je Ermin dao pare direktno klubu, ali javna je tajna da Ermin i ostali "dobrostojeći" igrači posuđuju novac saigračima i indirektno "drže vodu dok majstori odu" ili do neke nove hipoteke, tako da ovo nije tema za cirkusa, nego za plakanja i alarmiranja.
A vi, poštovaoci lika i djela, birajte šta ćete.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 1:20 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 17, 2020 1:42 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
pet jan 17, 2020 12:45 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
pet jan 17, 2020 11:39 am

Vidi da prvo razjasnimo nesto. Ekipica Dan pobjede i ja nemamo dodirnih tacaka, pa bih te zamolio da me ne trpas u taj kos. Da se mi razumijemo ne podrzavam ni Senada i co i bio sam za njihov odlazak. Moje povjerenje iskljucivo i jedino ima Vedran Vukotic kao primjer pravog navijaca Zeljeznicara i osobe koju licno poznajem i znam da je iznimna osoba.

Dakle u pomenutoj utakmici Zrinjskog i Malmea, Malme je u prvih 45.minuta iskoristio lose postavljanje Zrinjskog i ocit grc. U drugom poluvremenu su bili bare bare.

Kao neko ko se bavio nogometom i cak dogurao do seniorskog, mogu ti reci da konstatacija da je trka vaznija od tehnike je zalosna. Za svog igranja nikad ali bas nikad nisam bio igrac koji je mogao trcati, sto prije svega zbog svoje licne lijenosti a onda i gluposti a igrao sam svejedno i da ti bude jasno ne u Igmanu iz Ilidze vec sam uspio dogurati i do u15 ove drzave. To sto nisam dogurao dalje od Ceskog nizeligasa je cisti stvar licne gluposti, i razmisljanja malom glavom i gdje istu ubaciti da ne budem vulgaran.
Nogomet se danas igra na posjed i dzaba tebi ako ti mozes trcati godinama, ako loptu ne znas zadrzati mozes se slikati. Ne kazem ja da trka nije bitna, ali nisi u mogucnosti da imas igrace koji mogu oboje tako da forte treba biti na posjedu sto nekako i tezimo i imamo igrace za isto(Mesa, Stila, Zec).

Al' ajd brzo ce ljeto pa cemo vidjeti.
Najbolji demant tog sto si napisao ti je EPL. Imas Liverpool i Klopa koji ne stoje, nema zive mire samo trka, gore dole, brzina, prespremnost. S druge strane imas Pepa i City koji teze ka tom peljanju i može to protiv neke Aston Vile ali cim dođe Klop sa kaznenom ekspedicijom razvale ih ko da su Pofalicki.
Druga stvar sto protiv bunkera mozes tri godine drzati loptu, a kad imas trku imas deset puta više opcija i solucija.
To je najgori demant ikad. Ti poredis samu kremu fudbala sa nama i nama slicnima. Bas igraca kao sto ih Liverpool imas u tim klubovima koji nas ocekuju. Eno imao si Adukora kod Zenicana, mogao ko konj trcati, pa ne moze u Madjara da igra.
Druga stvar pogledaj kako nas protivnici u Europi melju. Drze loptu i priblize se i mi se povijemo ko debili dobijemo gol. A cim malo muda pokazes, napadnes a ne branis se kao idiot dobijes rezultat. Pa eto vidi kako smo mi na Kosevu protiv Ferenca igrali s maksimalno limitiranom ekipom i shvatit ces zasto si uradio to sto jesi.
Nadam se da ce ti ovaj demant biti po mjeri, licno od Ivice Osima.

Smatra kako se nogomet danas promijenio.

"Igrači danas moraju biti kompletni. Trkački, taktički... Međutim posebno trebaju biti brzi. Tri vezna nogometaša Liverpoola su jako važna. Svi su polivalentni, s konjskim plućima.

Ne moramo biti liverpool ali moramo biti brzi od ostalih sa kojima se takmicimo.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 1:23 pm

NeodgovorniPojedinac je napisao/la:
sri jan 22, 2020 1:15 pm
Još nisam čuo da je Ermin dao pare direktno klubu, ali javna je tajna da Ermin i ostali "dobrostojeći" igrači posuđuju novac saigračima i indirektno "drže vodu dok majstori odu" ili do neke nove hipoteke, tako da ovo nije tema za cirkusa, nego za plakanja i alarmiranja.
A vi, poštovaoci lika i djela, birajte šta ćete.
E znao sam da se Ermin i Štila tale.
1987
 
ublehas
Postovi: 1015
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 1:32 pm

Malo vam poređenja ne stoje. Fakat ne možete porediti Liverpule Barselone Sitije... sa našim ekipama. Da se razumijemo, tamo svi znaju vrhunski igrati lopte. Ako se nekom učini da neki Buskets, ili svojevremeno Gatuso ne znaju lopte i da samo trče, to je zato što su oko njih fudbalski vanzemaljci, a ne zato što stvarno ne znaju. Naravno da je trka bitna, ali to ne znači ništa ako ne znaš bar malo lopte. U ostalom, vidjeli smo kako je prošao Bolt u svojim pokušajima da se bavi fudbalom. Osim toga, trčanje samo po sebi ne znači ništa. Bitnije je da se pametno trči. Bitniji je broj sprinteva nego pređena kilometraža...Idealno je da imamo igrače koji mogu i trčati i koji igraju lopte glavom i koji zanju lopte...nažalost mi takve ne možemo priuštiti. Onda se svodi na to da trener dovede igrače u skladu s mogućnostima koji odgovaraju igri koju on preferira. U konačnici trener i treba da bude odgovoran za rezultat bio on pozitivan ili negativan.
E sada naravno da bi i ja volio da nam je prosjek godina dosta manji. I mene plaši što imamo staru ekipu kojoj vjerovatno slijedi raspad ako ne bude titule, a trenutno po igračkom kadru nismo baš blizu istoj. Iskreno nadam se nekim malo ozbiljnijim pojačanjima (krilo i možda bek i napadač) do početka prvenstva kada ovim malo boljim propadnu ino. angažmani. Vidjećemo.
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 1:52 pm

Hoce li i meni ermin posudit malo para gori mi vratio bi mu do utorka
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 1:57 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri jan 22, 2020 11:38 am
Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 11:35 am
mamba21 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:58 am

Bosanac, qooler, avlami i glas razuma i kompanija mogu samo to i raditi. Nekima ne daju godine da lazu :rofl:
Je l te stid ? Sta je Bosanac sad rekao osim upitao na konstataciju za Zeca da li uistinu placa troskove kluba...zasto lazes, bezobrazan si ko Stanic ker!
Ma brate placa, filantrop lik hahahahaha
Bozidare sjasi ba
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:02 pm

Znaci opet se ide u duznicku dubiozu i gura se na silu sa igracima, ugovorima, pred nastavak sezone, uz nadu da cemo ovo ljeto obzbjediti europu i da ce se tamo ostvariti neki bolji rezultat da se sto vise para zaradi ?

A gdje vodi takav nacin rada zajedno sa ljudima za koje se prica da se vracju u klub a zna se sta su u proslosti radili sa itim i za sta im je isti koristio ? Koliko ono miliona maraka starog duga placamo, koliko trenutnih ugovra - plata, isplata kasni ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:02 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:57 am
E čuj Ermin Zec posuđuje pare hahahahaha
Pa jel realno kakve se ovdje laži pišu samo da se destabilizuje atmoafera u i oko kluba. Ali ništa što nije već viđeno ovdje...
Zasto te to iznenadjuje? Nije prvi put da se to desava..

Neki su zeljeli da udju u skupstinu kluba i nisu uspjeli. Ocekuj uskoro nove lazi u reziji kazandzije i njemu slicnih lazovcina..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:04 pm

avlami97 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:50 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:54 am
djoxxx1921 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:48 am


Cetvrto kolo ce uci s klupe 20 min, peto ce odigrat 70 min, povrijedit misic i za njega sezona gotova. Al eto sreca je pa posudi pare za plate, sposobna uprava, pa je to jedini nacin da namaknu pare kad zagusti...
ERMIN ZEC posuđuje fudbalskom klubu Željezničar pare za platu?

Je l' realno ako je ovo istina da smo dosli da nam igraci isplacuju obaveze svojim pozajmicama?!

E svasta...
Od nepismenih su samo gori polupismeni. Čovjek je postavio PITANJE, a forumaši mu prikačili konstataciju. Majke mi pola raje sa ovog foruma treba poslati u prvi razred osnovne škole.
Avlami iskoristili su jos jedan pokusaj da lazu i izvrnu napisano, vjeruj nisu oni glupi , jako je mudro kako sarkasticno se sprdaju na ovo izvrtanje mog upita na konstataciju nekog forumasa koji je iznio ovu tvrdnju.

@Asharak citas li ti sta il se ovdje moze manipulisati na racun svakog pojedinca kao forumasa kroz ocite lazi i manipulisanje istim od strane jedne dobro poznate skupine pljuvaca?
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:09 pm

mamba21 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:05 pm
sahmat je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:04 pm
E čuj Ermin Zec plaća, jučer onaj hvali Mehremić, sad ovaj za Zeca ovo govori :klanjase2:
Bolje da se drze rasprava o upravi :rofl1:
Jedini koji se hvatate rasprava i odbrane Uprave jeste vi idolopoklonici lika i djela, na nacin da obmanjujete i lazete na ime drugih ljudi, perfidno izvrcete napisano i pisite kako vama idolima odgovara..i vi se nazivate navijacem ovog kluba, vi ste obicni provokatori sa jedni istim razlogom i ciljem na forumu i oko kluba.

Uhvatili ste se gluposti koja je iznesena od strane forumasa djoksa da bi potpuno skrenuli problematiku u drugu stranu, da se ne prica o dugovima, o pojacanjima u vidu nove dvojice koji su za vas akvizicije za te pozicije, da dovodimo gerijatriju a godinama ste pljuvali kako ne forsiramo vlastiti omladinski pogon, pitanje sjeverne tribine i trafostanice, bjezanje Ustamujica i bezbroj drugih pitanja.

Je l vas stid sto ste navijacka bagra i zadnji sloj ljudskih karaktera?
Zadnja izmjena: MiroslavKruzik, dana/u sri jan 22, 2020 2:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:15 pm

Cuo sam da je Ermin dogovorio sa Veselim sve, ali uz klauzulu da mu brat dobije papire.
I da je Zukanovicu nudjeno da placa samo Ramovica i Hajdarevica. Zato su ova dvojca zavrsili kako su zavrsili.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 22, 2020 2:16 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 2:04 pm
avlami97 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 12:50 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sri jan 22, 2020 9:54 am

ERMIN ZEC posuđuje fudbalskom klubu Željezničar pare za platu?

Je l' realno ako je ovo istina da smo dosli da nam igraci isplacuju obaveze svojim pozajmicama?!

E svasta...
Od nepismenih su samo gori polupismeni. Čovjek je postavio PITANJE, a forumaši mu prikačili konstataciju. Majke mi pola raje sa ovog foruma treba poslati u prvi razred osnovne škole.
Avlami iskoristili su jos jedan pokusaj da lazu i izvrnu napisano, vjeruj nisu oni glupi , jako je mudro kako sarkasticno se sprdaju na ovo izvrtanje mog upita na konstataciju nekog forumasa koji je iznio ovu tvrdnju.

@Asharak citas li ti sta il se ovdje moze manipulisati na racun svakog pojedinca kao forumasa kroz ocite lazi i manipulisanje istim od strane jedne dobro poznate skupine pljuvaca?
Ko bolan manipulise i izvrce stvari. Napisa lik da je Zec dao pare klubu za plate? Jesi li ti pri zdravoj pameti da uopste trebas da pitas nekog jel to istina?

Meni je jasno da je ovo zemlja apsurda, i da sve se moze ali u doba kad su cak i ovdje igraci zasticeni i mogu zatraziti raskid(pogledaj Celik) zasto neko to vec nije uradio? Zasto bi sebi neko dopustio da zivi od veresije/posudbe Ermina Zeca?

Ako je tako sto bi sebi jedan Zec to sebi dopustio. Iz ljubavi mozda? Sto onda ne igra za dz? Sto je onda Stilic odbio ponudu kad nije situacija bajna?

I to sve napise lik koji je prije mjesec dana napisao da Zec ne moze da hoda i da mu je ponovo pukao misic, covjek radi normalnim tempom poslije takve ozljede na pripremama.
Zadnja izmjena: Bozidar Radosevic, dana/u sri jan 22, 2020 2:17 pm, ukupno mijenjano 1 put.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, Google [Bot] i 171 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija