Moderator/ica: storm_raider

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:17 pm

Dodje lik sa strane vodi Zelju dvije utakmice, zabiljezi pobjedu i poraz i onda vidi desavanja u svlacionici, skonta da nece da uprlja svoj obraz i nakon poraza podnese ostavku, ode kao gospodin.

Sa druge strane Zeljovce koji se dograbe pozicije trenera u Zelji, puskom ne mozes otjerati, ni stida ni srama, nek kapne jos koja plata. :doktor:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:18 pm

Blagojevic je obicna picka, danasnjom partijom je samo potvrdio sve ono sto se o njemu proca.
Prvo poluvirijeme, katastrofa, kao poledu da trci i igra, pasovi prelosi, odgovornosti nigdje, uzasano.
Drugo poluvrijeme, odlican, jak na lopti, sigurni pasovi, preuzeo konce igre u potpunosti.
Decko vise ne vira utakmice, poveo i poluvremena birati.
Mislim da mu ne godi prisustbo Vranjesa, kao onda Stani Projic..
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2918
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:18 pm

AsharaK je napisao/la:
ned okt 28, 2018 9:16 pm
Ja ne podržavam, nit razumijem
Umjesto vece ako stavi fejzića, mislit će ljudi da smo ga iz pofalićkog doveli, ako stavimo ćemana mislit će ovaj iz vrbanjuše juče došao.
bolna istina je da puno zavisimo od blagojevića, bolna, ali je istina.
a bogičević ili ti ga moj nadimenjak će ostati misterija univerzuma.
eto to je moje viđenje neko
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:19 pm

Blagojević je doktor, povrijedi njihovog najboljeg igrača a nije ga ni dotakao
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:20 pm

Ako se ti otkazi ne uruce veceras onda nam se seru u facu svima. Oda se posrao danas, a igrači se seru evo vec par godina.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:20 pm

nikson je napisao/la:
ned okt 28, 2018 9:00 pm
kad sam pisao da nije trebalo sve igrace kazniti, docekan sam na noz....veceras ni oni sto su inace ginuli nisu imali morala ( eto ako izuzmemo sinisu).....veceras je bio pogubljen hajdarevic, pavic los, krpic los, rodin los, curjuric los....ma svi su bili losi al je cinjenica da su bili losi oni sto nas jebu i oni sto su dosad ginuli....morala u ekipi nema...obraza pogotovo! Muda imaju al do poda, onakva muda da nas jebu na sred Grbavice kad svi molimo Boga da samo to ne bude.....svaka im cast za muda! A otkud muda?? e pa kad sam pisao da smo smijesni sa SMIJESNIM DISCIPLINSKIM POSTUPCIMA opet sam bio napadnut i okarakterisan kao mrzilac Misimovica. E pa jesmo smijesni jer se igraci NE BOJE MISIMOVICA I DISCPLINSKIH POSTUPAKA! to im dodje kao hladjenje, 2 sedmice odmora za iste pare! A isti taj Misimovic se ocigledno BOJI RAZNIH MENADZERA pa pojedinim igracima ne daje papire! I sad me mozete napadati, pricati sta hocete, od veceras mrzim redom Misimovic Senada pa sve ostale u klubu do onog Mece sto lopte unosi na teren. Mrzim sve igrace, mrzim sve iz uprave, mrzim sve trenere, mrzim onu u fan shopu sto mi daje popust i kad nemam clansku sa sobom, mrzim one grke sto su sadili teren. Sve vas mrzim majku vam *****. SENADE MISIMOVICU ti i tvoje kaznjavanje koje mozda prolazi u megamixu si uzrok za ovo, a ovi drugi, sto im ne vrijedi ime spomenuti su djubrad koja su napravila situaciju da to iskoriste! Tako da vas kolektivno mrzim sve i nadam se da cete svi zajedno otici iz Zelje. Tebi hvala za sve sto si uradio, napravio stadion, ocistio sve, spasio nas propasti al ti o fudbalu veze nemas! Znaci veceras me mogu utjesiti samo odlasci i to redom : Misimovic i svi Misimovicevi u upravi, svi igraci koji su ikad odmahnuli glavom na neku naredbu a ne sta vise, Odovic i pomocnici ( iako sam za tebe bio Odovicu, ti si postao jedna picka!) fizioterapeuti, marketing menadzeri, prodavaci, hostese, oni sto prodaju kospice u ime Zelje ( jer nam trebaju tablete za smirenje a ne kospice) Dino Pekic (komesar za sigurnost il nesigurnost...sta li vec) i ostali....samo nek ostane onaj ciko sto ocrtava linije na terenu, jer jedino su one bile kako treba!
Većinom si u pravu. Iskreno ne znam slučaj da su igrači u Europi kažnjavani kad o njima ovisiš. Nije pametno. Kazna im je ono kao Arežini, kao što je Zecu...treniraj sa juniorima, a na stadion možeš samo ako sebi kupiš kartu. I to jednom kad odlučiš nema nazad. Imat dobrog pravnika koji to prati.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u ned okt 28, 2018 9:21 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:21 pm

Elegant je napisao/la:
ned okt 28, 2018 9:06 pm
teatrale36 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 8:58 pm
Amar se mora dovesti pod cijenu da svi odu iz Uprave. Znam ja da je on njima trn u oku i da su ga i na ovom forumu pojedinci smatraju neprijateljem uprave ali je on jedini koji nas može izvaditi i natjerati ove igrače da igraju i da liče na nesto.
Sto je on trn u oku upravi, hajde to prvo da razjasnimo ? Drugo ko je rekao da je on neprijatelj ove uprave i zasto ?

A hajde i da razjasnimo zasto mu je dva puta nuđeno da bude trener i zasto je oba puta odbio. A ne treba da pricamo o tome "da se Amaru da sve i da se on za sve pita pod cjenu svega" e to se nece desiti. Rekao je Misimovic ljepo i diplomastski "da se vizije moraju poklopiti" drugim rjecima da svako radi svoj posao, a svi uslovi za to postoje, druga je prica sto Amar ili neko drugi misli da on moze biti od trenera, preko direktora do cistacice. Mozda upravo on zbog toga u CV-u ima samo Zelju, ove i Katara kao da nije ni vodio, i ono u Japanu sto je bilo u proslom zivotu, a glave neko hoce da odsjeca sto nije izabran za selektora.

Da ne idemo dalje, sto puta ispricana prica i jasna kao dao.
Zato nas ima 1911 na stadionu i gubimo od Zvijezde iz Brgula.
Zar mislite da igrači nekoga bojkotiraju? Oni ne znaju nisu oni krivi sto su tu krivi su oni sto ih dovode i sto ih drže u igri. Vi ko da nikada niste bili sportisti, pa ko to još igra i bojkotuje klub? Hajde da je usao neko tipa Arežine koji ne igra nikako pa da se ljuti nesto ili namjerno izbjegava ali ovi igraju non stop.
Opet je Oda zrtveno janje a milimetar putem svojih poltrona jase po nasim zivcima i za svoj neki cilj bog zna koji???
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:21 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 9:16 pm
storm_raider je napisao/la:
ned okt 28, 2018 9:15 pm
Na zimu ce oni sa novcanica biti svakako otjerani, samo je Oda trazio da budu tu do zime. I razumijem ga. Ne podrzavam, ali razumijem.
Znaci nista se nije promijenilo i nakon jos jedne blamaze ? Pa je li moguce
To je informacija nakon bojkota. OD sutra ne znam kako ce ici...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:21 pm

Treba sada biti pametan, ja ne bi izlazio ni sa nekim saopštenjem. U miru to rastjerati, sljedeću svima klupa i tako do polusezone. Ima ko igrati, a ne mogu biti gori od ovih.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:22 pm

Prica o trenerima i promjenama na tom mjestu je suvisna sve dok igra ova saka jada koja nas bruka..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Ajzea
Postovi: 6497
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:23 pm

Hadzijalagic je napisao/la:
ned okt 28, 2018 9:22 pm
Prica o trenerima i promjenama na tom mjestu je suvisna sve dok igra ova saka jada koja nas bruka..
Poenta !

Gdje su otkazi? Jos niste?
Zadnja izmjena: Ajzea, dana/u ned okt 28, 2018 9:28 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:25 pm

Glupog Zajima i glupog Zeca ostaviti u ekipi do kraja ugovora, svaku utakmicu ih staviti u rezerve i odmah u prvoj minuti poslati na zagrijavanje; Nikada ih ne uvoditi.
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6649
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:25 pm

Ali zvanicna nista hahahaha sve stalo u 46min...sta je prestali da volontiraju.

Hajmo picke jedan po jedan mrs iz kluba.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:26 pm

Sta ocekivati ot tih igraca ako vec znaju da ce biti otjerani na zimu?
 
Avatar
Rigel
Postovi: 115
Pridružen/a: pet dec 01, 2017 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:26 pm

Joj al mozete srati...
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:27 pm

Nama Hajdarevic ulazi koji je sa loptom na Vi,a Arezina koji je jedan od najvecih znalaca lige,ni na klupi.Bravo za "strucni stab".
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:27 pm

1.Zeko, previse se gledalo kroz prste, nije takav fudbaler da ce se osjetiti nedostatak, covjek je krilo a ne umije igrati tu poziciju. Noga, ili jos bolje tribine nek ima razloga zajedno sa burazom kerom da laje preko društvenih mreža.
2.Bogicevic- tribine, ionako mu istice ugovor, cao zdravo, otrov, otrov, otrov, otrov!!!
3.Blagojević zao mi je sto je dio necega sto ne treba biti jer ima on ono nesto, međutim isteklo je i njegovo, ako se moze uzeti koja para zimus uzeti.
4.Kjosevski, klosar koji je isfrustriran time da ga niko nece, staviti ga u izlog na zimu, ako treba 0KM uz procenat, ako bude kakvog hajra, bude..
5.Zajmović - poslati na posudbu nek se izigra, pa ako dodje pameti pokusati nesto napraviti od njega.

Ovo bi bilo sad za sad..

Pruziti sansu i zdravu sredinu djeci koja su tu i koja dolaze i okruziti ih poštenim, obrazli momcima koji hoce da im Željo bude odskocna daska u karijeri, koji se nece zadovoljiti ovim sto imaju ovdje.
Odu krivim zbog naivnosti, ali držim do tog da uz pojacanja i "cistku" u timu mozemo igrati prelijep fudbal, mislim da je glupost zamjeniti ga sad, kako god zvucalo ali on vec zna s kim ima posla, ko god novi dodje hinje ce se pokunjiti i prodati ga 2 mjeseca kasnije. Samo cistka!!!

Ni karte kerovima ne bi obezbijedio, neka kupe ako hoce da gledaju utakmicu, a kakvi su smio bih se zakleti da bi lajali sa tribina na svoje kolege s kojim su danaas igrali.

Ujutro jedan po jedan, protjerati smece !!
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:27 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
ned okt 28, 2018 9:25 pm
Ali zvanicna nista hahahaha sve stalo u 46min...sta je prestali da volontiraju.

Hajmo picke jedan po jedan mrs iz kluba.
a mrš :rofl1:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:28 pm

Ma sad komotno mogu rastjerati sve. Ekipa koja kuci izgubi bodove od Zvijezde 09, GOSK-a, Krupe, Slobode ne moze nikako, ni teoretski osvojiti titulu. Pravo vrijeme za dobar restart.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 9:29 pm

Larse molim te napravi kompilaciju promasaja rabbita... Sve kad je najvise trebalo...

Online

Trenutno korisnika/ca: Majestic-12 [Bot] i 124 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija