Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:02 pm

BlwD je napisao/la:
sub nov 09, 2019 10:45 pm
Najbolje bi bilo da mi otvorimo temu pod nazivom "Istina" i onda da fino tu o svemu pisati samo ne o fudbalu. Ili jos bolje, podforum "Istina" i da svako otvori temu svoje istine i onda mi ostali da komentiramo, osuđujemo ili nadograđujemo te istine. Mogli bi cak i organizovati natjecanje "Istina godine", da glasamo za glavnog propovjednika, koji bi dobio zlatni nick i mogao ostalim propovjednicima nabijati titulu na nos cijelu narednu godinu. Otkad pratim forume uvijek se ti neki propovjednici istine smjenjuju, nikad ih ne fali, tu i tamo se izgube i ono sto je najbitnije, uvijek ulete u "pravo" vrijeme.
Postovi su izbrisani jer ubijaju svaki smisao foruma, jer se ponavljate i jer je vam je ton postova na rubu vrijeđanja, sto nekad pređe granicu pa se tu kvalitetno izvrijeđate i dobijete ban. Onda slijedi kukanje zasto to. Ne valja kad banujes, ne valja kad ne banujes.
A sve to citaju i ostali clanovi foruma, kojima je vjerovatno kao i meni dosadila svaka ta vasa istina i konstantno citanje jednog te istog.
Mene su te vase istine udaljile od foruma. Nekad sam znao dan na forumu provesti, svaki post procitati od rijeci do rijeci, pa i sam napisati koji. Danas samo pogledam par zadnjih postova, i ako ima istine odma znam da je i prethodnih 5 stranica isto. A ned'o Bog da napisem sta, odma ce me neko pobiti istinom.

phpBB [video]
Prijetis mi zadnjom opomenom iako nisam nikoga vrjeďao, dok istovremeno mene nazivaju pitarsko govno, naravno bez bana.
Za sve sto sam napisao imam i dokaze. Kao i uvijek do sada. Kada postavim dokumente na forum nije dobro, digne se kuka i motika. "Jaguar" je u ugovoru, ugovor u klubu, kopija kod mene. Tako isto za sve drugo.
Kada ne postavim ide prica da lazem sve dok neki portal ne objavi ono st sam ja napisao. Valjda sam portal i savez natjerao da potvrde moje navode. Onda onih koji govore da lazem i traze ban nema danima.
Od svega na ovom svijetu je najgore poluznanje. U stanju poluznanja covjek pomisli da sve zna.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:05 pm

Nije fazon u tvojim istinama, slavi covjece, ne zabijamo stalno 4 komada, i to kod starog rivala, na Tusnju.
Željezničar ante portas !
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:06 pm

Uvijek bio takav Amare!

slika

ŠTILA legendo
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:08 pm

Vratio sam snimak na mojatv, merak opet pogledati ovu pobjedu, al sta radi Semir...
Kamo srece da pitari nemaju pomoc sudija, ovo bi do sad bilo +5 u nasu korist. Ali hajde, ima derbi, tu im ni sudije ne mogu pomoci.
 
Avatar
BlwD
Prijatelj foruma
Postovi: 2237
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:15 pm

Opomena nije za vrijeđanje nego za komentiranje rada administracije. Da si vrijeđao, jednostavno bi isao na hlađenje. Imao si pravo napisati privatnu poruku da ti se objasni razlog opomene (Iako je vec naveden uz opomenu), ali si izabrao da napises post i okrenes kao da je neko ovde protiv tebe.
Ja nisam, mene takvi postovi odavno ne zanimaju, svejedno mi je procitao ih ili ne, a ti ako zelis mozes pogledat koliko si puta te stvari napisao do sad.
Cak si i taj post mogao napisati bez da pomenes te istine, ali si ih obavezno naveo. I onda se pitas zasto smetaju.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:16 pm

AsharaK je napisao/la:
sub nov 09, 2019 11:05 pm
Nije fazon u tvojim istinama, slavi covjece, ne zabijamo stalno 4 komada, i to kod starog rivala, na Tusnju.
Ko kaze da ne slavim?
Samo je iza tog slavljenickog osmjeha lavina sranja koja ce se uskoro sruciti na klub.
Blazeno neznanje, svaki dan teferic. Kada nas lavina pokopa bice
Nisam ja nista kriv
Ja nisam znao
Sta sam ja mogao
Jbg, takav nam grah
Joj sta ovo bi.....

Okretati glavu od problema je kolaboracija.

PS
Ima jedna indijska prica...
U selu gdje su svi napuseni :ganja: i furaju samo srecu i ljepotu ubiju svakog ko doďe sa slabim vjestima.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:18 pm

BlwD je napisao/la:
sub nov 09, 2019 11:15 pm
Opomena nije za vrijeđanje nego za komentiranje rada administracije. Da si vrijeđao, jednostavno bi isao na hlađenje. Imao si pravo napisati privatnu poruku da ti se objasni razlog opomene (Iako je vec naveden uz opomenu), ali si izabrao da napises post i okrenes kao da je neko ovde protiv tebe.
Ja nisam, mene takvi postovi odavno ne zanimaju, svejedno mi je procitao ih ili ne, a ti ako zelis mozes pogledat koliko si puta te stvari napisao do sad.
Cak si i taj post mogao napisati bez da pomenes te istine, ali si ih obavezno naveo. I onda se pitas zasto smetaju.
Kome moze istina smetati?
Kome?
Da zivim 1000 godina to necu skontati.
Istina smeta :rofl: :zid:
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:19 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:24 pm

Povratak lokomotive!!!
 
kontranogama
Postovi: 1000
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:42 pm

Konacno na terenu dobra dogadjanja. Bravo!!!
.... A ONDA SU BAGERI ODNIJELI STARI ISTOK A VRAG ODNIO SALU...
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:43 pm

8-) 8-)
1987
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 09, 2019 11:53 pm

Danas je i nebo u Tuzli plakalo, sve smo im prosuli...bravo Zeljkane!

Barem veceras ne trazite mahane i na raspravljajte se,uzivajmo u silovanju ripleja Stilinog gola.

Svaka cast sarajevskoj raji na tribini, a posebno onima koji su dosli iz Banovica, Kalesije, Zivinica, Brckog, Sapne, Gracanice po onoj kisi okupljeni svi ko jedan.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:26 am

Ima li gdje snimak čitave utakmice?
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:30 am

kad je skote mojne da se daspe jer sa gaju smapje rio se :baklja: :baklja:

dabogda vam plata svake sedmice bila
MIRZA RASCIC
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:33 am

Stila 2 zuta ima. E jes izvikan ovaj Beganovic iz slobode, gluho bilo..
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:39 am

prses im nije los
MIRZA RASCIC
 
Daris1921
Postovi: 84
Pridružen/a: sri jun 26, 2019 1:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 12:57 am

Ali kad Amar ode u sred izjave na kraju jer novinar rece da provocira pojavom nabijace,..kaze ja sam sve kriv Jel? Hajd cao hahah
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 1:05 am

Jedva cekam zimski prelazi rok..da vidim.koga ce Amar dovesti a kome.nogu dati...ako ostane ovako stanje na tabeli vjerujem da cemo biti glavni kandidati za titulu..sumnjam da ce Brko prepustiti slucaju stvari
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 1:33 am

Tek sada dodjoh kuci, stigao na drugo poluvrijeme. Nisam citao forum od danas kako treba, ali sam pohvatao dijelove diskusija. Vidim da vise nekih postova nema, jasno mi je i zasto. Bravo, odlicne izmjene, odlicno odradjena tekma. Sto se tice nekakvih komentara, poluistina i manipulacija; Zeljo nas treba, a i mi trebamo Zelju. Elem, da se vratim na ono sto sam "pohvatao" od diskusije danas ovdje. Ponovicu jos jednom, ovaj forum je zamisljen da bude servis Zelji i Zeljinim navijacima, bez ikakvog interesa i dobiti. Cak, suprotno, svi smo debelo u minusu zbog ovog foruma, jer smo svoje vrijeme ulozili. Niko nikada nije pokusao uticati, a da je to bilo ko uradio, napisalo bi se jasno. Nemojmo loviti maglu i pecati u mutnom i izmisljati lazi. To navijaci Zelje generalno znaju.

Ove godine smo kupili i poklonili preko 60 godisnjih (hvala @Minjore i @Omare sto ste podjelili ulaznice). Samo da se nadju sponzori koji su voljni to finansirati je bilo jako, jako zahtjevno. Ljudi ne daju novac tek tako, pogotovo ne svoj novac. Pogotovo ne nekome na lijepe oci. Ko to ne shvata, ne zna sta prica. Siromasnome covjeku je milion malo, a bogatome je marka dovoljna. Da se izbjegne bilo kakva prica (laz) sve je uplaceno na racun Kluba. Dakle, novac je uplacen Zelji. Opet, kao i svaki put do sada, nas ne interesuju Uprave i slicni odbori, niti se vezemo za iste. Oni ce biti i proci, Zeljo ostaje. Ovaj forum je iznjedrio ideju o farbanju reflektora na jugozapadu i vecinski finansirao istu. Dizajn koji svi gledamo i ponosimo se istim, a na reflektoru je, radio je nas @BlwD. Isto tako kupili smo dvije desetogodisnje ulaznice i poklonili najmladjima. Jedan od njih sada pise i cita forum aktivno. To je samo dio, mali dio onoga sto je uradjeno. Nemojmo sebi da kvarimo lijepu pricu, molim vas. Ponosan sam na to sve, ali zasto ovo pisem? Zato sto ovdje niko nema drugaciju ambiciju, osim one da ovo bude servis nasem Zelji i Zeljinim navijacima. Te gluposti da je neko uticao bilo kako na forum ili da moze uticati necu komentarisati dodatno. To je nemoguce. Nemojte dzaba dusu grijesiti, jer upravo to radite. Ovaj forum nikada tako nije funkcionisao, to nema cijenu. Tako je bilo dok sam bio admin (vec nekoliko mjeseci nisam - pisem ovo posto mi ljudi salju poruke da im promjenim sifru i slicno. Obratite se AsharaK-u, ja nemam nikakve ovlasti), tako je siguran sam i sada dok je AsharaK admin. Niko, nikada, nije ni pokusao. Da jeste, to bi odmah bilo objelodanjeno. Zato nam ljudi i vjeruju. A kada ljudi vjeruju, onda ljudi daju novac. Zeljovci moji, novac skupiti nije problem. Bitno je da ljudi vjeruju ljudima u nasem Klubu. Zato ih molim, ove trenutne, one buduce (ako bude promjene ikakve na Skupstini, nemam pojma sta ce biti), Amara, Pekica, ovog decka iz vijeca sto je navodno pokrenuo inicijativu (ne vjerujem politicarima, ali hvala mu ako je iskreno), bilo koga, utjecite na to da krene Jug sto prije, pa da petogodisnje i/ili desetogodisnje kupimo i rezervisemo. Cilj je da se kupi odredjeni broj i pokloni na nekoj nagradnoj igri. To je moguce uraditi, to ovaj forum moze uraditi. Za naseg Zelju. Samo pokrenite pricu, ispraticemo je svi ovdje, jedva cekamo.

Dajte da ispratimo ove rezultate kao danas. Nastavimo niz, titula mirise sa ovakvom igrom. Malene ni ne sumnjam da cemo dobiti. Do kraja Zeljo, ljubavi moja!

PS. Bravo Manijaci za danas. Kao i uvijek, najbolji pojedinac meca!
PPS. Stila doktore! Ono mnogi ne mogu ni na PlayStation-u da urade. Kemo mangupe!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned nov 10, 2019 1:37 am

Minjore je napisao/la:
ned nov 10, 2019 12:33 am
Stila 2 zuta ima. E jes izvikan ovaj Beganovic iz slobode, gluho bilo..
Treba ga odmoriti protiv Širokog da može prašiti pitare..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], cvrle_jedanesterac, Google [Bot] i 40 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija