Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 5:50 pm

Pošto će grupa odraditi gostovanje u Mostaru i kao svaki put do sada biti podrška klubu ostali bi trebali da se fokusiraju na dočekivanje Radnika u što većem broju. Hajde da napunimo naš dom opet i svaki naredni put. To je naša najveća zadaća i ja vas molim da svu svoju energiju usmjerite na to.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 447
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 5:51 pm

plavi kanarinac je napisao/la:
sri sep 04, 2019 3:04 pm
Elegant je napisao/la:
sri sep 04, 2019 3:00 pm
Pa logicno, samo je sebi svejedno dao ugovor od 3.5 godina dok ne ispalti pare i kamate.

A sta se sve moze desiti za to vrijeme, da smo svi mi i on zivi i zdravi.
Ma necu da se perem oko toga ni sebe ni bilo koga drugo nego samo konstatacija, malo mi je krivo jer ako svi znamo da si najbolji covjek za tu poziciju, u svom si gradu, imas klub gdje tvoje prezime znaci nesto imas tradiciju i sve je na tvojoj strani, pa ako cemo vec i fine pare zaradjujes, priliku za trofeje imas sto vani nije slučaj, ne znam zasto bi isao tako brzo, ostani stvori nesto ogromno i onda kada dođe vrijeme na najbolji moguci nacin zavrsi epizodu.
Da se nadovežem na početak ove teme oko Amarovog odlaska.
Ono što bi Amar najviše dao Klubu po svom odlasku, a nevezano za broj osvojenih titula i Evrope je
da nam ostavi trenera koji će voditi Želju i naredni ciklus od 3-4 godine.

Da već sada nađe nekog i da ga predstavi Želji kao nasljednika.
Ako ima nos za ovu ligu i za profil igrača koji odgovaraju Želji onda valjda moće pronaći i dograditi i trenera.
Da li če se on postepeno povlačiti prema poziciji sportskog direktora ili biti zajedno na klupi, nebitno.

Amar po ovome koliko ga mi poznajemo je ters. Ganja svoje i ne odstupa. Pisah ovo sa razlogom.

Admir Adžem. Da li bi on mogao biti nasljednik? Bili su jednom skupa. A bio je Admir i sam ali "izgorio".
Neko drugi?

Mišljenja sam da bi to bila najveća zaostavština Amara prema Želji.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5127
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 5:55 pm

Malo bih i ja probao nešto pametno napisati. Sad koliko ću uspjeti haj ga znaj :)
Dobri igrači koštaju, valjda ćemo se svi složiti bar oko toga. Ermin Zec i Štilić su vjerovatno dva najbolja igrača lige. Nama treba da bude čast što ih imamo koliko i njima što igraju u Želji. Kraj priče. Bolje njih dvojica (fakat ne znam kolike plate imaju) sa platama 15 milja nego 6 lijevih sa po 5 milja. To su igrači prevage, igrači za titulu. I vjerujem da je bolje imati 15-ak igrača za rotaciju plus 4-5 ono za nedaj Bože (tipa Subašić koji eto može igrati još za juniore), Mehić i sl. koji puno ne koštaju a uz tim su.
Druga strana medalje, rezultati odlični i svako ko za sebe tvrdi da navija i voli Želju mora pohvaliti to. Ja se iskreno nadam da neće biti paravan, da ne trošimo više nego što zarađujemo i da se neće pojaviti dugovi dobavljačima, za pripreme, poreze i sl. To bi ponovo poništilo sve dobro urađeno.
Ne trebamo ni mi biti bezobrazni, mislim na navijače. Ne trebamo imati nerealno visoka očekivanja. Pogotovo kad vidimo kako oko nas sve funkcionira. Očito je da ne može i jare i pare. I titule i stadion/infrastruktura. Ma kako mnogi tvrdili da su to dva budžeta. Opet ne ide. Imali smo malo je reći "tanak" stadion i bili postanari u europskim mečevima ali smo imali tim, rezultate. Onda malo zanemarismo drugo a popravismo prvo. Što je fenomenalno. Sad imamo najbolji stadion u državi. Daleko je on on odličnog, ali kakav je takav je naš je i niko nema ni slično. Malo lopticu prebaciti na tim, rezultate. Pokušati opet kroz europu nešto. Naravno, stadion ni pod razno sad zanemariti, održavati ovo što je urađeno i pokušati koliko se može nadograditi, ali nikako sad neki imperativi. Bar jedno vrijeme. Jer ovo što je ostalo (jug, zapad) su fakat veliki projekti, mnogo veći nego istok, teren i nekako sam mišljenja da u državi kakva je BiH gdje svak svakome podapinje, teško je i jare i pare. Može se, mora se pokušavati ali ne smije biti imperativ. Rezultati već moraju. Oni i savjestan rad koji klub neće opet dovesti u dužničko ropstvo.
A mi navijači fakat moramo zakopati ratne sjekire i biti ko u ovih 6 kola što smo, vjetar u leđa NAŠEM ŽELJI. A isto tako biti "opozicija" vlasti i tjerati ih da rade najbolje u interesu kluba. NAŠEG KLUBA.

MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ !!!
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5127
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 5:59 pm

VječnoŽeljezničar je napisao/la:
sri sep 04, 2019 5:40 pm
Ne znam nesto da su pitari ikada branili Amara nakon raznih slika i zajebancija ili cak Ivicu nakon one parole fukara al eto neka se mi ovdje svadjamo sto neko vredja Husrefa.
Nisu, naprotiv.
Ali baš zato mi ne bi trebali biti kao oni, govna sa dna kace.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
SanMan
Postovi: 1223
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 6:05 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri sep 04, 2019 1:07 pm
Ja mirnoće neke ko da smo stupčanici petaka uvaljali :kafa:
Imal ikakve šanse da neko iz uprave privoli tu Stupčanicu da odigra sa nama na Grbavici. Bilo bi nas 5000
 
VječnoŽeljezničar
Postovi: 25
Pridružen/a: pon jul 29, 2019 4:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 6:17 pm

salle86 je napisao/la:
sri sep 04, 2019 5:59 pm
VječnoŽeljezničar je napisao/la:
sri sep 04, 2019 5:40 pm
Ne znam nesto da su pitari ikada branili Amara nakon raznih slika i zajebancija ili cak Ivicu nakon one parole fukara al eto neka se mi ovdje svadjamo sto neko vredja Husrefa.
Nisu, naprotiv.
Ali baš zato mi ne bi trebali biti kao oni, govna sa dna kace.
Ma razumijem brate,ali nema logike da se napada neko ovdje samo zato sto pravi za***anciju na racun Husrefa pitara
Dalje od Želje ublehasu iz Sapne.

NIKOM TE NE DAMO!!!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 6:18 pm

Izlija je napisao/la:
sri sep 04, 2019 5:50 pm
Pošto će grupa odraditi gostovanje u Mostaru i kao svaki put do sada biti podrška klubu ostali bi trebali da se fokusiraju na dočekivanje Radnika u što većem broju. Hajde da napunimo naš dom opet i svaki naredni put. To je naša najveća zadaća i ja vas molim da svu svoju energiju usmjerite na to.
Trebamo li nositi rodjendanske poklone :pivo:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 6:36 pm

Uze mi borac dvije najveće želje godinama za lijevog beka.
Subašu i Volkova :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 6:46 pm

kvalitet je napisao/la:
sri sep 04, 2019 11:27 am
E čuj BEJAH banovan :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: Kad se već igraš s pluskvamperfektom, onda ga koristi kako treba - BIJAH!
Nije problem ne znati, cak ni misliti da znas, vec je problem kada si kao ravnopravan sagovornik bezobrazan u svom neznanju, a sve sa ciljem da diskreditujes sagovornika ciljajuci na, po tvom sudu (a vlastitom neznanju), "gramaticke greske", kako bi se sknulo svjetlo sa sustine na formu. Dakako, opste je poznato da su bezobrazluk i neznanje "na istoj deredzi". Izvod iz Gramatike kaze sljedece, citiram:

"od radnog prideva glagola koji se menja i oblika imperfekta pomoćnog glagola biti (koji i sam ima dve varijante – dužu i kraću), na primer:

– bejah/beh došao

– bejaše/beše došao

– bejaše/beše došao/došla/došlo

– bejasmo/besmo došli

– bejaste/beste došli

– bejahu/behu došli/došle/došla

Drugi oblik pluskvamperfekta retko se upotrebljava u govoru, a često se može pronaći u starijim književnim delima."


Ovdje nikoga uvrijedio nisam, osim one koji pod plastom ljubavi prema Zeljeznicaru, a sve zarad licnih ciljeva, koji se obicno ogledaju u 10, 20 ili 30 BAM, pljuju na sve nacine po navijacima Zeljeznicara. Da budem do kraja jasan, ne mislim na tebe, vec na one ciji je habitat na ss.ba forumu, koji bjesomucno pljuju po navijacima Zeljeznicara. Njihov ekosistem nije nista zdravo, pitomo, vec taraba "dje se dzahkad hajvani zavlace", sto bi rekao moj dobar prijatelj Josip Pejakovic. Zavlace se, a izgmizu zarad licnih ciljeva. Da budem potpuno jasan, na stub srama trebaju ici dakako. Sipac sampanjca.

Sto se tebe tice, cijenim da cim si ovdje, da si odista kvalitet, sto ti nick govori, samo kada se vec igras gramatikom, onda je koristi kako treba.

Svako dobro zelim. Raduje ovakav fudbal na Grbavici.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 6:52 pm

mamba21 je napisao/la:
sri sep 04, 2019 6:18 pm
Izlija je napisao/la:
sri sep 04, 2019 5:50 pm
Pošto će grupa odraditi gostovanje u Mostaru i kao svaki put do sada biti podrška klubu ostali bi trebali da se fokusiraju na dočekivanje Radnika u što većem broju. Hajde da napunimo naš dom opet i svaki naredni put. To je naša najveća zadaća i ja vas molim da svu svoju energiju usmjerite na to.
Trebamo li nositi rodjendanske poklone :pivo:
Jedna PETarda bi bila dovoljna :placeodsmijeha:
イビチャ・オシム
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 557
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 6:58 pm

SanMan je napisao/la:
sri sep 04, 2019 6:05 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sri sep 04, 2019 1:07 pm
Ja mirnoće neke ko da smo stupčanici petaka uvaljali :kafa:
Imal ikakve šanse da neko iz uprave privoli tu Stupčanicu da odigra sa nama na Grbavici. Bilo bi nas 5000
Zamisli sretnemo se u kupu... hh
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
vopla
Postovi: 412
Pridružen/a: ned avg 12, 2018 6:47 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 7:11 pm

jel ko vidio story od Sipovica hahah
jebe, ne vadi

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk

 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 7:39 pm

Minjore je napisao/la:
sri sep 04, 2019 4:34 pm
Sto je danas lijep i suncan dan onom ko zna da uziva :D
P.S. meni je Husref covjek za 5
:rofl1: :rofl1:
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 7:47 pm

SanMan je napisao/la:
uto sep 03, 2019 11:00 pm
Sigurno čitaju neki iz uprave ili neki koji su im bliski pa da im prenesu
Znam da je daleko (a i nije) približava se 100-godišnjica. Na Sjeveru sam vidio Harisa Pašovića (navijač) pa reko ne bi bilo loše čoeka angažovati bar u taj neki odbor za pripremu slavlja. On za te stvari dođe ko AO u fudbalu u ovoj državi.
:palacgore: Dobar prijedlog. Poznajem Harisa i vjerujem dz bi to pro bono uradio kao Zeljin iskreni navijac!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 7:57 pm

vopla je napisao/la:
sri sep 04, 2019 7:11 pm
jel ko vidio story od Sipovica hahah
jebe, ne vadi slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Sta je stavio sad?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 8:14 pm

mamba21 je napisao/la:
sri sep 04, 2019 7:57 pm
vopla je napisao/la:
sri sep 04, 2019 7:11 pm
jel ko vidio story od Sipovica hahah
jebe, ne vadi slika

Sent from my SLA-L22 using Tapatalk
Sta je stavio sad?
Ma pjeva ona pjesma "dođi u pet do pet..."
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1238
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 8:46 pm

Cuj Husref psuje igracima pa seljak. Pa meni u Češkoj jebavali od a do ž kad bih uradio glupost. A mislim da na yt ima kompilacija psovki Sama-Allardycea igračima. Jeste vi normalni, svaki trener igrač/navijač psuje. To je odraz nemoći uvijek bio i samim tim frustracija. Husref je fin lik, vrlo radišan trener i striktan. Kao takav očekuje puno. Nekima se to nedopadne, ali jedan od boljih trenera u BIH. Brat mu je veliki gospodin koga poznaje znat će šta pričam.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 8:51 pm

salle86 je napisao/la:
sri sep 04, 2019 5:55 pm
Malo bih i ja probao nešto pametno napisati. Sad koliko ću uspjeti haj ga znaj :)
Dobri igrači koštaju, valjda ćemo se svi složiti bar oko toga. Ermin Zec i Štilić su vjerovatno dva najbolja igrača lige. Nama treba da bude čast što ih imamo koliko i njima što igraju u Želji. Kraj priče. Bolje njih dvojica (fakat ne znam kolike plate imaju) sa platama 15 milja nego 6 lijevih sa po 5 milja. To su igrači prevage, igrači za titulu. I vjerujem da je bolje imati 15-ak igrača za rotaciju plus 4-5 ono za nedaj Bože (tipa Subašić koji eto može igrati još za juniore), Mehić i sl. koji puno ne koštaju a uz tim su.
Druga strana medalje, rezultati odlični i svako ko za sebe tvrdi da navija i voli Želju mora pohvaliti to. Ja se iskreno nadam da neće biti paravan, da ne trošimo više nego što zarađujemo i da se neće pojaviti dugovi dobavljačima, za pripreme, poreze i sl. To bi ponovo poništilo sve dobro urađeno.
Ne trebamo ni mi biti bezobrazni, mislim na navijače. Ne trebamo imati nerealno visoka očekivanja. Pogotovo kad vidimo kako oko nas sve funkcionira. Očito je da ne može i jare i pare. I titule i stadion/infrastruktura. Ma kako mnogi tvrdili da su to dva budžeta. Opet ne ide. Imali smo malo je reći "tanak" stadion i bili postanari u europskim mečevima ali smo imali tim, rezultate. Onda malo zanemarismo drugo a popravismo prvo. Što je fenomenalno. Sad imamo najbolji stadion u državi. Daleko je on on odličnog, ali kakav je takav je naš je i niko nema ni slično. Malo lopticu prebaciti na tim, rezultate. Pokušati opet kroz europu nešto. Naravno, stadion ni pod razno sad zanemariti, održavati ovo što je urađeno i pokušati koliko se može nadograditi, ali nikako sad neki imperativi. Bar jedno vrijeme. Jer ovo što je ostalo (jug, zapad) su fakat veliki projekti, mnogo veći nego istok, teren i nekako sam mišljenja da u državi kakva je BiH gdje svak svakome podapinje, teško je i jare i pare. Može se, mora se pokušavati ali ne smije biti imperativ. Rezultati već moraju. Oni i savjestan rad koji klub neće opet dovesti u dužničko ropstvo.
A mi navijači fakat moramo zakopati ratne sjekire i biti ko u ovih 6 kola što smo, vjetar u leđa NAŠEM ŽELJI. A isto tako biti "opozicija" vlasti i tjerati ih da rade najbolje u interesu kluba. NAŠEG KLUBA.

MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ !!!
Jug i Zapad jesu veliki, ali ne i nemogući projekti. Da su tako razmišljale strukture koje su pravile stadion mi ga nikada ne bi vidjeli u trenutnom obliku. U stadion je u par godina uloženo blizu 6 miliona KM. Za te pare se može uraditi jedna od navedenih tribina, s tim da taj projekat mora imati skupinu stručnjaka sa jasnom metodologijom. Takvim stručnjacima ne treba objašnjavati da se bar pola sredstava može uzeti iz UEFA fondova, ako bi se npr. radio Zapad. Da nepametujem, znam da je moguće, a da li trenutne upravljačke strukture imaju taj kapacitet i nisam baš siguran. Zašto? Pa zato što su pali na prvoj stepenici, a ta stepenica se zove transparentnost. Transparentan i pošten rad je osnov da te ljudi shvate ozbiljno i prihvate kao ozbiljnog poslovnog partnera. Sve ostalo su priče za malu djecu, a takve priče nam se lagano, da ne kažem "neofirno" plasiraju, koji naivni i intelektualno inferiorniji "puše". Rečenicom ispred, nikoga ne želim uvrijediti.

Sa ostatkom posta sam saglasan.

@Glas Razuma.

Pišeš ijekavicom i onda treba pisati - bijah. Da ti je post na ekavici bio bi u pravu.
Zadnja izmjena: avlami97, dana/u sri sep 04, 2019 8:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 8:59 pm

avlami97 je napisao/la:
sri sep 04, 2019 8:51 pm
@Glas Razuma.

Pišeš ijekavicom i onda treba pisati - bijah. Da ti je post na ekavici bio bi u pravu.
U pojedinim dijelovima ove nase BiH se koristi i ijekavica i ekavice u kombinaciji, narodski, a dodajte tu i moje dugogodisnje bivstvovanje van Balkana, posto mi je priroda posla bila takva da mnogo putujem, pa su ostale i neke navike. Nego, cijenices i ti da najmanji foku.s treba biti na tome. Izvinjavam se ako sam nekoga uvrijedio, a smatram nisam. Cijenite razlicito misljenje, pogotovo ako je argumentom obojeno, a moje jeste. Svaku sam utakmicu na istom mjestu, pogotovo zadnjih godina kako sam u penziji.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u sri sep 04, 2019 9:02 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 9:00 pm

avlami97 je napisao/la:
sri sep 04, 2019 8:51 pm
salle86 je napisao/la:
sri sep 04, 2019 5:55 pm
Malo bih i ja probao nešto pametno napisati. Sad koliko ću uspjeti haj ga znaj :)
Dobri igrači koštaju, valjda ćemo se svi složiti bar oko toga. Ermin Zec i Štilić su vjerovatno dva najbolja igrača lige. Nama treba da bude čast što ih imamo koliko i njima što igraju u Želji. Kraj priče. Bolje njih dvojica (fakat ne znam kolike plate imaju) sa platama 15 milja nego 6 lijevih sa po 5 milja. To su igrači prevage, igrači za titulu. I vjerujem da je bolje imati 15-ak igrača za rotaciju plus 4-5 ono za nedaj Bože (tipa Subašić koji eto može igrati još za juniore), Mehić i sl. koji puno ne koštaju a uz tim su.
Druga strana medalje, rezultati odlični i svako ko za sebe tvrdi da navija i voli Želju mora pohvaliti to. Ja se iskreno nadam da neće biti paravan, da ne trošimo više nego što zarađujemo i da se neće pojaviti dugovi dobavljačima, za pripreme, poreze i sl. To bi ponovo poništilo sve dobro urađeno.
Ne trebamo ni mi biti bezobrazni, mislim na navijače. Ne trebamo imati nerealno visoka očekivanja. Pogotovo kad vidimo kako oko nas sve funkcionira. Očito je da ne može i jare i pare. I titule i stadion/infrastruktura. Ma kako mnogi tvrdili da su to dva budžeta. Opet ne ide. Imali smo malo je reći "tanak" stadion i bili postanari u europskim mečevima ali smo imali tim, rezultate. Onda malo zanemarismo drugo a popravismo prvo. Što je fenomenalno. Sad imamo najbolji stadion u državi. Daleko je on on odličnog, ali kakav je takav je naš je i niko nema ni slično. Malo lopticu prebaciti na tim, rezultate. Pokušati opet kroz europu nešto. Naravno, stadion ni pod razno sad zanemariti, održavati ovo što je urađeno i pokušati koliko se može nadograditi, ali nikako sad neki imperativi. Bar jedno vrijeme. Jer ovo što je ostalo (jug, zapad) su fakat veliki projekti, mnogo veći nego istok, teren i nekako sam mišljenja da u državi kakva je BiH gdje svak svakome podapinje, teško je i jare i pare. Može se, mora se pokušavati ali ne smije biti imperativ. Rezultati već moraju. Oni i savjestan rad koji klub neće opet dovesti u dužničko ropstvo.
A mi navijači fakat moramo zakopati ratne sjekire i biti ko u ovih 6 kola što smo, vjetar u leđa NAŠEM ŽELJI. A isto tako biti "opozicija" vlasti i tjerati ih da rade najbolje u interesu kluba. NAŠEG KLUBA.

MI SMO ŽELJINI, ŽELJO JE NAŠ !!!
Jug i Zapad jesu veliki, ali ne i nemogući projekti. Da su tako razmišljale strukture koje su pravile stadion mi ga nikada ne bi vidjeli u trenutnom obliku. U stadion je u par godina uloženo blizu 6 miliona KM. Za te pare se može uraditi jedna od navedenih tribina, s tim da taj projekat mora imati skupinu stručnjaka sa jasnom metodologijom. Takvim stručnjacima ne treba objašnjavati da bi se bar pola sredstava može uzeti iz UEFA fondova, ako bi se npr. radio Zapad. Da nepametujem, znam da je moguće, a da li trenutne upravljačke strukture imaju taj kapacitet i nisam baš siguran. Zašto? Pa zato što su pali na prvoj stepenici, a ta stepenica se zove transparentnost.

Sa ostatkom posta sam saglasan.

@Glas Razuma.

Pišeš ijekavicom i onda treba pisati - bijah. Da ti je post na ekavici bio bi u pravu.
Ljudi previse ocekuju, kakav jug,zapad. Krov neka bude i to je taman za sada. U ovoj situaciji jug je nemoguce izgraditi po meni,sta ce se desavati u buducnosti to ne znam.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Refa1921, salle86, samo_da_repliciram i 78 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija