Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:27 am

Glas Razuma je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:22 am
sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:15 am
Želio bih da kritikujem administraciju foruma na sport1, ako je ikako moguće da se ne dobije ban?

Želim reći zašto je zabranjeno da se hvali trenutna uprava fkŽ?
Zar nam nije u koristi da Želji bude bolje? Zašto se brišu postovi kad ova uprava nešto uradi npr. za ove dresove i za ugovor sa no.1?
Zašto se banuju pojedinci kad se suprostave i kažu svoje mišljenje o Senadu ili nekim drugim?
Zašto se ne reaguje kad se ovdje laži pišu i pljuva po trenutnoj upravi?
Zašto se oni koji šire laži i dalje tu?

Gospodo, ovo je forum FUDBALSKOG KLUBA ŽELJEZNIČAR, a ne vašeg mišljenja!
A ja sam bas zelio da ih pohvalim. Prije svega sto trpe one koji hvale trenutni saziv UO i NO, a nemaju se cime pohvaliti. Ovo sto si ti napisao odista nema nikakve veze sa zdravim mozgom.

Za sta se eto moze pohvaliti trenutni Upravni Odbor?
Da li zbog licence mozda? Evo ljudi danima pokusavaju da ih hvale i njihovi postovi stoje, samo sto su u najmanju ruku komicni, a da ne kazem i uvredljivi za svakog navijaca Zeljeznicara.
Cuj da hvalimo trenutni saziv UO, jer su uveli No1 marku u Zeljeznicar?
Da hvalimo zato sto su jednom pitaru, koji je uzgred vlasnik plagijatorskog Univerziteta u Travniku dopustili da vodi fan shop?
Uzgred, ne primjetih da je neko spomenuo gospodina Misimovica zadnjih sedam dana ikako.

Smatram da si dragi moj gospodine sahmat ovo iskontrustruisao iskljucivo na lazima i izmisljanjima.
Pa upravo takvi to, 00-24 uvode nemir, pišu svakakva sranja, samo pljuju i pišu gluposti, izvini ako je to za pohvalu, onda svaka cast. Ne valja vam niko, ni Amar, ni Miske, ni Vukotic, ni Badzak
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:27 am

:rofl1: :rofl1: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :lol: :lol:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
rodrigo87
Postovi: 2838
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:28 am

sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:23 am
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:18 am
sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:15 am
Želio bih da kritikujem administraciju foruma na sport1, ako je ikako moguće da se ne dobije ban?

Želim reći zašto je zabranjeno da se hvali trenutna uprava fkŽ?
Zar nam nije u koristi da Želji bude bolje? Zašto se brišu postovi kad ova uprava nešto uradi npr. za ove dresove i za ugovor sa no.1?
Zašto se banuju pojedinci kad se suprostave i kažu svoje mišljenje o Senadu ili nekim drugim?
Zašto se ne reaguje kad se ovdje laži pišu i pljuva po trenutnoj upravi?
Zašto se oni koji šire laži i dalje tu?

Gospodo, ovo je forum FUDBALSKOG KLUBA ŽELJEZNIČAR, a ne vašeg mišljenja!
Sta se ba pljuje o cemu pricas?
Sta su to dobro uradili?
Sve od kako su sjeli pa do sad su sjebali i gurnuli u pizdu materinu
Jel ih treba pohvaliti radi toga
Treba ih jebat
Svi napolje
Pa ako su sve sjebali zasto se klub nije ugasio?
Uradili su najbolji sponzorski ugovor da ti sponzor plaća da nosiš njegovo ime na dresu? A ne dajes pare da ti nosis njihovo ime? Ako je to loše onda ne znam sta je dobro?
Nihad Selimovic je grobar kluba, navijac najmrzeg nam rivala i samim tim da je vlasnik Nikea, nasa saradnja sa Nikeom bi bila odvratna!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:39 am

sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:27 am
Glas Razuma je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:22 am
sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:15 am
Želio bih da kritikujem administraciju foruma na sport1, ako je ikako moguće da se ne dobije ban?

Želim reći zašto je zabranjeno da se hvali trenutna uprava fkŽ?
Zar nam nije u koristi da Želji bude bolje? Zašto se brišu postovi kad ova uprava nešto uradi npr. za ove dresove i za ugovor sa no.1?
Zašto se banuju pojedinci kad se suprostave i kažu svoje mišljenje o Senadu ili nekim drugim?
Zašto se ne reaguje kad se ovdje laži pišu i pljuva po trenutnoj upravi?
Zašto se oni koji šire laži i dalje tu?

Gospodo, ovo je forum FUDBALSKOG KLUBA ŽELJEZNIČAR, a ne vašeg mišljenja!
A ja sam bas zelio da ih pohvalim. Prije svega sto trpe one koji hvale trenutni saziv UO i NO, a nemaju se cime pohvaliti. Ovo sto si ti napisao odista nema nikakve veze sa zdravim mozgom.

Za sta se eto moze pohvaliti trenutni Upravni Odbor?
Da li zbog licence mozda? Evo ljudi danima pokusavaju da ih hvale i njihovi postovi stoje, samo sto su u najmanju ruku komicni, a da ne kazem i uvredljivi za svakog navijaca Zeljeznicara.
Cuj da hvalimo trenutni saziv UO, jer su uveli No1 marku u Zeljeznicar?
Da hvalimo zato sto su jednom pitaru, koji je uzgred vlasnik plagijatorskog Univerziteta u Travniku dopustili da vodi fan shop?
Uzgred, ne primjetih da je neko spomenuo gospodina Misimovica zadnjih sedam dana ikako.

Smatram da si dragi moj gospodine sahmat ovo iskontrustruisao iskljucivo na lazima i izmisljanjima.
Pa upravo takvi to, 00-24 uvode nemir, pišu svakakva sranja, samo pljuju i pišu gluposti, izvini ako je to za pohvalu, onda svaka cast. Ne valja vam niko, ni Amar, ni Miske, ni Vukotic, ni Badzak
1000 cudi, 1000 ljudi.

Selimovic je pitar, a Amar Osim ga je uveo u Zeljeznicar. Ne mozes Amara porediti sa ovim velicinama i nadasve moralnim osobama koje si naveo.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:44 am

Glas Razuma je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:39 am
sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:27 am
Glas Razuma je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:22 am


A ja sam bas zelio da ih pohvalim. Prije svega sto trpe one koji hvale trenutni saziv UO i NO, a nemaju se cime pohvaliti. Ovo sto si ti napisao odista nema nikakve veze sa zdravim mozgom.

Za sta se eto moze pohvaliti trenutni Upravni Odbor?
Da li zbog licence mozda? Evo ljudi danima pokusavaju da ih hvale i njihovi postovi stoje, samo sto su u najmanju ruku komicni, a da ne kazem i uvredljivi za svakog navijaca Zeljeznicara.
Cuj da hvalimo trenutni saziv UO, jer su uveli No1 marku u Zeljeznicar?
Da hvalimo zato sto su jednom pitaru, koji je uzgred vlasnik plagijatorskog Univerziteta u Travniku dopustili da vodi fan shop?
Uzgred, ne primjetih da je neko spomenuo gospodina Misimovica zadnjih sedam dana ikako.

Smatram da si dragi moj gospodine sahmat ovo iskontrustruisao iskljucivo na lazima i izmisljanjima.
Pa upravo takvi to, 00-24 uvode nemir, pišu svakakva sranja, samo pljuju i pišu gluposti, izvini ako je to za pohvalu, onda svaka cast. Ne valja vam niko, ni Amar, ni Miske, ni Vukotic, ni Badzak
1000 cudi, 1000 ljudi.

Selimovic je pitar, a Amar Osim ga je uveo u Zeljeznicar. Ne mozes Amara porediti sa ovim velicinama i nadasve moralnim osobama koje si naveo.
Pa baš čudno pljuvanje od samog prijavljivanja na forum, a tu si svega par mjeseci..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
vobznazna2
Postovi: 290
Pridružen/a: čet nov 16, 2017 2:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:54 am

Ma trebamo se i mi s Amarom sprdat. Kao onn s nama navijacima... bojkot domacih tekmi, a gostujuce odradi u sto vecem broju..

Poslano sa mog SM-A605FN koristeći Tapatalk

 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 12:56 am

sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:44 am
Glas Razuma je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:39 am
sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:27 am

Pa upravo takvi to, 00-24 uvode nemir, pišu svakakva sranja, samo pljuju i pišu gluposti, izvini ako je to za pohvalu, onda svaka cast. Ne valja vam niko, ni Amar, ni Miske, ni Vukotic, ni Badzak
1000 cudi, 1000 ljudi.

Selimovic je pitar, a Amar Osim ga je uveo u Zeljeznicar. Ne mozes Amara porediti sa ovim velicinama i nadasve moralnim osobama koje si naveo.
Pa baš čudno pljuvanje od samog prijavljivanja na forum, a tu si svega par mjeseci..
Odista imam previse godina da bih bio okarkterisan kao pljuvac, oprostices. Pisem istinu, ukoliko to smatras pljuvanjem, onda se tvoj pojam pljuvanja i moj pojam pljuvanja itekako razlikuju.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 1:04 am

Al Pavic, kakva je ono prevara..
 
Avatar
Sportski Segment
Postovi: 16
Pridružen/a: uto jul 17, 2018 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 1:20 am

sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:23 am
plavi kanarinac je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:18 am
sahmat je napisao/la:
ned jul 14, 2019 12:15 am
Želio bih da kritikujem administraciju foruma na sport1, ako je ikako moguće da se ne dobije ban?

Želim reći zašto je zabranjeno da se hvali trenutna uprava fkŽ?
Zar nam nije u koristi da Želji bude bolje? Zašto se brišu postovi kad ova uprava nešto uradi npr. za ove dresove i za ugovor sa no.1?
Zašto se banuju pojedinci kad se suprostave i kažu svoje mišljenje o Senadu ili nekim drugim?
Zašto se ne reaguje kad se ovdje laži pišu i pljuva po trenutnoj upravi?
Zašto se oni koji šire laži i dalje tu?

Gospodo, ovo je forum FUDBALSKOG KLUBA ŽELJEZNIČAR, a ne vašeg mišljenja!
Sta se ba pljuje o cemu pricas?
Sta su to dobro uradili?
Sve od kako su sjeli pa do sad su sjebali i gurnuli u pizdu materinu
Jel ih treba pohvaliti radi toga
Treba ih jebat
Svi napolje
Pa ako su sve sjebali zasto se klub nije ugasio?
Uradili su najbolji sponzorski ugovor da ti sponzor plaća da nosiš njegovo ime na dresu? A ne dajes pare da ti nosis njihovo ime? Ako je to loše onda ne znam sta je dobro?
Nazalost te pare nisu za nosenje imena na dresu, nego za preuzimanje fan shopa na odredjen period (ovo je pod pretpostavkom da su pare uopste legle na racun). U BiH nema sponzora koji ce dati milion necega da ga stavis na dres, osim ako je neki filantrop, altruista ili jednostavno biznis moron.
 
Avatar
Rambo_Amadeus
Postovi: 1109
Pridružen/a: pon feb 13, 2017 5:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 2:08 am

exbabilon je napisao/la:
ned jul 14, 2019 1:04 am
Al Pavic, kakva je ono prevara..
Ma bek uvijek ovisi od krila, koliko pokriva, prati igraca, koliko odvlaci i otvara prostora. Realno, krila koliko su nam impotentna u napadu, duplo su tanji u defanzivi, Asim, Mujezinovic, Ermin, Zajim, jedino Veseli zna koliko toliko korektan nazad bit.
Pavica ja ne bih dirao, pokazao da je moze, u vecim utakmicama uvijek jedan od boljih, i ima neki kontinuitet makar prosjeka. Ako bi poredili sa ostatkom lige, mozda i najbolji lijevi bek trenutno. Stojkicevo vrijeme je proslo, Pidro ko zna kakav ce se vratit' poslije povrede.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge. Upravo bi to trebao biti cilj svih navijačkih grupa"
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 8:17 am

Da nam je bar Pavić najveći problem i najlošiji igrač u ekipi.
A nije.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 8:25 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned jul 14, 2019 2:08 am
exbabilon je napisao/la:
ned jul 14, 2019 1:04 am
Al Pavic, kakva je ono prevara..
Ma bek uvijek ovisi od krila, koliko pokriva, prati igraca, koliko odvlaci i otvara prostora. Realno, krila koliko su nam impotentna u napadu, duplo su tanji u defanzivi, Asim, Mujezinovic, Ermin, Zajim, jedino Veseli zna koliko toliko korektan nazad bit.
Pavica ja ne bih dirao, pokazao da je moze, u vecim utakmicama uvijek jedan od boljih, i ima neki kontinuitet makar prosjeka. Ako bi poredili sa ostatkom lige, mozda i najbolji lijevi bek trenutno. Stojkicevo vrijeme je proslo, Pidro ko zna kakav ce se vratit' poslije povrede.
Pa samo se sjetimo strane Stevanovic - Stevanovic, Siniša je pakleno izgledao kao i Miroslav, zbog krila koje mu je pomagalo.
Sad imas Veselog koji cesto samo uvali Pavića
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5206
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 8:46 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jul 13, 2019 10:17 pm
Odavno nije neki raskid bio da se sta zaradi.
Ne sjekiraj se. Sad će raskid sa dobavljačem opreme. Namlatit ćemo se para od Umbra.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 8:57 am

Obavezao sam se na Durgin post da neću pisati ružne komentare na ime pojedinih igrača i toga se mislim držati, jer stvarno time ne dopinosimo.

Evo jedan primjer: Za vrijeme onih 5 poraza kući, na strani su mnogo bolje igrali. Dakle mi smo im stvorili pritisak. Pozivam da ne pljujemo igrače, ma kakvi bili naši su.

Dva su razloga tu jedan je da loš igrač ne može dugoročno naštetiti klubu, bar onaj sa prosječnom platom i drugi razlog je da stvarno prozivanjem igrača pravimo samo veći pritisak. Moramo prestati i na tribinama zviždati igračima na prvi loš potez.
Molim vas da to pokušamo.

Za razliku od toga uprava lošim potezom može dugoročno zavalit klub i tu moramo biti širom otvorenih očiju.

Vezano za samo tekmu, meni je bilo sasvim jasno zašto je Velež onako par puta došao sam na golmana. Dugo sam se morio tim razmišljanjem prošle sezone i to je najviše bilo vidljivo u utakmicama sa Širokim, da nekako ispadamo. Evo o čemu se radi i kako dodjemo do toga:
Na neki način visoka lopta dodje na naše štopere. Oni ih 99% situacija ne razmišljaju korak ispred iako bi većinom mogli, već po sistemu da odradim svoje izbiju glavom i to tako da je dovoljno precizno da neki naš veznjak krene na tu loptu, dakle kao neki mamac. Veznjak naš pokuša da spase tu loptu jer je bila onako ni za bacit ni za njemo posmatrat i u većini slučajeva ispada. Tada protivnićki igrač ako pokupi tu loptu je samo vrati u vrh protivnika po zemlji koji ima ispred sebe samo te štopere.
Zanimljivo je da ovo se ne dešava u jednoj iteraciji. Već recimo dodje visoka lopta na Bogija on je glavom vrati nazad u sredinu, krene Bojo da spasi i ispadne (logično), protivnik vrati loptu prema svom vrhu, opet naš štoper nabije ispadne drugi vezni ili onaj što je već ispao pokušava da je u vraćanju pokupi (tu se često i dupliraju naši igrači) . I tako pukne sredina, a onda ekipa koja se brzo otvara dodje do toga da ide sama na našu obranu jer je naša odbrana tim zbunjujućim i naizgled ničijim loptama sama pokidala našu sredinu tj. prvu liniju odbrane.
Mnogo bolje bi izgledali ako bi naši štoperi ako već čiste situaciju tu loptu nabili u aute a da ne budu mamci našim veznjacima da ih spasavaju i ispadaju jedan za drugim.
Dugo sam pratio onog Rodina i nikad do juče nisam shvatio čime on unosi mir u ekipu. Upravo ovim. Oda je inisitirao na finom iznošenju lopte i dok Rodina nije stavio kao štopera to nije ni ostavrio.
Bogi i Kemo juče su lavovski se borili i skakali. Problem je što taj glavomet od izbijanja većinom kupi protivnik jer je okrenut glavom i još bitnije kretnjom je prema našem golu, dok sve te lopte izbijene glavom naših štopera većinom idu na naše igrače koji su normalno okrenuti ledjima na njih (te lopte), tako da ih kupe u većini slučajeva protivnici i iskorištavaju zavisno od toga koliko se brzo otvaraju. Široki nas uvjek najviše ubijao time.
Sami sebi pokidamo sredinu i prvu liniju obrane sve zato što štoperi vraćaju NEKONTROLISANOM skok igrom loptu nazad. Evo gledajte vrhunske štopere, nema toliko glavometa bez cilja. Neće skočiti i vratiti loptu nazad po svaku cijenu. Skočit će u većini slučajeva samo ako će tu loptu kontrolisano spustiti nekom svom igraču. U suprtonom će je propustiti da je pokupi golman ili drugi štoper, a on će samo zagraditi protivničkog igrača u skoku. Garantujem da recimo ako ide lopta na nekog napadača protivnika u visini glave ako je u skoku da on ne može od te lopte ništa. To bi trebao jedan štoper da isprati tijelom i zagradi igrača i pusti da ga preleti, a drugi štoper bude osigurač i pokupi loptu nogom i planski je vrati.


Sa jučerašnje tekme bi pohvalio Boju i Erića. Prejaki su.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 9:33 am

Nisam nista kritikovao, jer su bile pripremne utakmice, pa reko moze biti umor ili cuvanje nogu, ali jucer je bika generalka, tu smo morali pokazati bar nesto a mi nista.
Jos jednom se vidi da je jako neozbiljno uci u sezonu sa onakvom zadnjom linijom, ono je nevjerovatno koliko su glupi igraci. Bogicevic, ne do Bog nikome, Osmankovic isti, stanic da Bog mili sacuva, Pavic takodjer, ma katastrofa. Bolje igrat bez odbrane nego da ta 4 levata igraju.
Bojo ce biti strasno pojacanje i sigurno naj najbolji veznjak. Iskreno se nadam da ce biti kakvih promjena u nasoj igri, jer ako ovako ostane, nemamo sta traziti u borbi za titulu.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 9:47 am

Rambo_Amadeus je napisao/la:
ned jul 14, 2019 2:08 am
exbabilon je napisao/la:
ned jul 14, 2019 1:04 am
Al Pavic, kakva je ono prevara..
Ma bek uvijek ovisi od krila, koliko pokriva, prati igraca, koliko odvlaci i otvara prostora. Realno, krila koliko su nam impotentna u napadu, duplo su tanji u defanzivi, Asim, Mujezinovic, Ermin, Zajim, jedino Veseli zna koliko toliko korektan nazad bit.
Pavica ja ne bih dirao, pokazao da je moze, u vecim utakmicama uvijek jedan od boljih, i ima neki kontinuitet makar prosjeka. Ako bi poredili sa ostatkom lige, mozda i najbolji lijevi bek trenutno. Stojkicevo vrijeme je proslo, Pidro ko zna kakav ce se vratit' poslije povrede.
Pava je nas kupio s nekoliko asistencija na početku i to je sve. Ni Oda ga nije mirisao, Amar izgleda još manje. Jednostavno je loš. Osnovni zadatak beka je odbrana, a sve što napravi prema naprijed je plus. Kod nas bekovi plivaju gluho bilo, a, pritom ni u napadu ne daju nešto previše da bi rekao haj treba ga istrpiti. Smrdan je prema naprijed naš najbolji bek, ali džaba kad je i on nazad rupa.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 9:49 am

avlami97 je napisao/la:
ned jul 14, 2019 8:46 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jul 13, 2019 10:17 pm
Odavno nije neki raskid bio da se sta zaradi.
Ne sjekiraj se. Sad će raskid sa dobavljačem opreme. Namlatit ćemo se para od Umbra.
Ne brini avlami, ni prvi ni zadnji raskid.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:17 am

Ove Amarove izjave poslije tekme bas vrijedjaju inteligenciju.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:19 am

mamba21 je napisao/la:
ned jul 14, 2019 9:49 am
avlami97 je napisao/la:
ned jul 14, 2019 8:46 am
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub jul 13, 2019 10:17 pm
Odavno nije neki raskid bio da se sta zaradi.
Ne sjekiraj se. Sad će raskid sa dobavljačem opreme. Namlatit ćemo se para od Umbra.
Ne brini avlami, ni prvi ni zadnji raskid.
E bas ono nema sta.. u svom jadu kakav smo mi postali gdje svi vidimo svojim očima kakve smo kurcine i svi to naglasavamo, nadje neko prozivati situacije i bivsu upravu ... bolan nek vas ne sram i stid, oni su za ovo bili svemirski brod iako niko njih ovdje ne poziva, ne zove, nego se kritikuje sadasnje ali zaslijepljeni likovi odmah kontaju amar is under attack... al hajde, nije pocetak sezone daleko a ni polusezona... dva roka su tu, eto mu i treci, titula mora doci.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned jul 14, 2019 10:20 am

Pohvala za Erica,jučer je bio najbolji pojedinac.Pohvala i za Boju,odličan.
Moja ocjena za ostale bi bila od katastrofalni do "onako". Pa da ne smaram. Jedino moram pomenuti Veselog,posto od njega očekujem bolje partije ali jučer je izgledao kao da je prezuo kopačke :D

P.S Red Army,kakvi debili usta ih j***m

Oooooooooooooo...
Samo Željoooooo...
:zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 141 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija