Moderator/ica: storm_raider

 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 10:54 am

storm_raider je napisao/la:
pet nov 09, 2018 9:41 pm
Premier je napisao/la:
pet nov 09, 2018 7:02 pm
Oj na sta smo spali da trener ekipe koja se zove city a dolazi sa sela govori nije nerealno traziti bod na grb....pqcke vratite nam zeljeznicar!!!!! Nekad strah i trepet za sve a sada skoro pa trening pred praznim stadionom...
Niko ti nije ni uzeo Zeljeznicar. Ako ga imas u srcu, ti ces doci na Grbavicu bili mi zadnji ili bili mi prvi. Zeljo se voli zbog Zelje i onoga sto on predstavlja, a ne zbog prolaznog plasmana na tabeli. I nemojte mi o navijackoj kulturi..., cast vjernima. Ne znam kako me moze iko otjerati sa Grbavice, da sve propadne, i zavrsimo u kantonalnoj ligi, ja cu opet biti tu.

Krov ce biti sa stubovima, potvrdjeno.
Prijatelju sve sto sam napisao se odnosi i na mene......dug niz godina sam tu sa godisnjom na istom mjestu zajedno sa onih uvikej standadrnih 1500...nego sam mislio u smislu da igraci se krenu boriti, da imaju drugi strahopostovanje i sve ono sto zasluzuje se kad se cuje ime Zeljeznicar.I oni su nam to uzeli svojim izdanjima i pickastim ponasanjima, ime nase znaci samo onima koji su na svakoj tekmi a tih je nazalost jako malo...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:00 am

Pa nije to Uprava uzela, vec igraci. Ja koliko vidim, Uprava je uradila napor koji je van svih normi danasnjeg drustva u ovoj danasnjoj nakaradnoj drzavi, pravo cudo. Ne znam da je iko napravio ovo sto su oni. Opet, ne jer ih branim, ne branim, ima tu gresaka, recimo mislim da su trebali manje slusati navijace kod dovodjenja nekih igraca (Jahic, Bekric.. - mada ko bi ih oprao da nisu dosli, jer je takav pritisak bio...), ali treba stvari poredati ispravno. Neka dodje neko ko ce biti nadogradnja, a ne nazadak, to je kvalitetna promjena. A ovi koji se spominju, a bili su klubu, oni ili njihovi jataci su samo nazadak. U tome se mozemo svi sloziti. Treba stvari poredati ispravno, a mnogo smo mi kao navijaci izgubljeni. Bolan period, tranzicija, ali to nije razlog da se ne dolazi na Grbavicu. Ne smije biti, ne dolazi se ni zbog krova, ni zbog plasmana na tabeli. Navijacka kultura, to ti je. Cast vjernima. Zeljo je jedini bitan, ostali su prolaznici, ukljucujuci i nas. Dozvoliti sebi da te Grbavica ne oplemeni svaki (drugi) vikend je veliki propust u prolaznom zivotu. Zeljo je jedini bitan.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:02 am

ŽELJEZNIČAR IZNAD SVEGA!
1987
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:26 am

Ja dođem kad god mogu od obaveza, ali jedna stvar je konstantna evo godinama.. odigrali dobro , odigrali loše ja ako mogu ja cu doci na sljedecu utakmicu, jednostavno iznova i iznova mi se rodi nada da ce biti ok, takakv sam navijac da na dobar potez aplauz dajem, da na los potez bodrim aplauzom.. A znam i zagalamiti ali urijetko.
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:27 am

vinston.cercil je napisao/la:
sub nov 10, 2018 10:45 am
Sto se mene tice, ne treba nama grbavica od 21 hiljadu mjesta jer ce se napuniti mozda dva puta godisnje. Teren, da, ali je to pod moranje u 21 stoljecu i ne predstavlja nikakav presedan. Ja dolazim zbog fudbala, zbog igre i borbenosti koju sam znao vidjeti prije dok se nije gradilo i dok nije bilo snobova gore na zapadu. Ova prica za krov i za stadion i za neku infrastrukturu mi ide na zivce vise. Gradite vi, niko ne kaze da ne treba, ali se fudbal igra za uspjeh, za gol vise, za titulu, za historiju, a ne za beton i armaturu.
Mislim da nam,ipak treba sredjen stadion...natkriven,sa sredjenim poslovnim prostorima...isto kao sto nam treba i lijepa igra,i rezultati,i titule.Sve je podjednako bitno da bi mogli napredovati.
Sve ce to doci na svoje,drugacije nemoze i nesmije biti,jer Željo je ogroman,Željo je INSTITUCIJA
Jer bez pravog Želje nema ni lige ni repke
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:30 am

Mi na zimu ako ne rekonstruisemo tim ista ova sranja ce se desiti na proljece i ljeto. Meni je jako zao da ima raje koja dan danas vjeruju da su utakmice protiv Slobode, Goska, Zvijezde pa i jos njih par, samo los dan za igrace, nego da smo mi top tim kojem se omaklo.

Imamo problem ljudskosti, na jednoj strani uprava koja daje dio sebe da sve bude na najboljem mogucem nivou, a na drugoj par igraca parazita, idiota, bezobraznika koji rade to sto rade.
Zadnja izmjena: Elegant, dana/u sub nov 10, 2018 11:39 am, ukupno mijenjano 1 put.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
nikson
Postovi: 1007
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 12:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:34 am

Meni je pun ***** i onih sto su uvijek tu bez obzira na rezultat, na svom mjestu....jeste al u kurcu ima nas 2000 na forumu ovom sto su lafo uvijek tu....i to mi je dodijalo, treba i ove forume zabranit!
Ovdje znaju reci da svaka pizda s brda moze zapaliti Sarajevo, medjutim samo ga Zeljeznicar moze pobjediti!

Zeljeznicar za zivot cijeli!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:40 am

storm_raider je napisao/la:
sub nov 10, 2018 11:00 am
Pa nije to Uprava uzela, vec igraci. Ja koliko vidim, Uprava je uradila napor koji je van svih normi danasnjeg drustva u ovoj danasnjoj nakaradnoj drzavi, pravo cudo. Ne znam da je iko napravio ovo sto su oni. Opet, ne jer ih branim, ne branim, ima tu gresaka, recimo mislim da su trebali manje slusati navijace kod dovodjenja nekih igraca (Jahic, Bekric.. - mada ko bi ih oprao da nisu dosli, jer je takav pritisak bio...), ali treba stvari poredati ispravno. Neka dodje neko ko ce biti nadogradnja, a ne nazadak, to je kvalitetna promjena. A ovi koji se spominju, a bili su klubu, oni ili njihovi jataci su samo nazadak. U tome se mozemo svi sloziti. Treba stvari poredati ispravno, a mnogo smo mi kao navijaci izgubljeni. Bolan period, tranzicija, ali to nije razlog da se ne dolazi na Grbavicu. Ne smije biti, ne dolazi se ni zbog krova, ni zbog plasmana na tabeli. Navijacka kultura, to ti je. Cast vjernima. Zeljo je jedini bitan, ostali su prolaznici, ukljucujuci i nas. Dozvoliti sebi da te Grbavica ne oplemeni svaki (drugi) vikend je veliki propust u prolaznom zivotu. Zeljo je jedini bitan.
Pa ne znam sto si zakljucio da mislim da je Uprava uzela...ne dirati Upravu ni pod cjenu zivota, grijese i oni ali su izveli Zeljeznicar na pravi put, jos nekw stvari da se srede i rezultati bi trebali doci..nego igraci, pqcke najvece!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:46 am

Premier je napisao/la:
sub nov 10, 2018 11:40 am
storm_raider je napisao/la:
sub nov 10, 2018 11:00 am
Pa nije to Uprava uzela, vec igraci. Ja koliko vidim, Uprava je uradila napor koji je van svih normi danasnjeg drustva u ovoj danasnjoj nakaradnoj drzavi, pravo cudo. Ne znam da je iko napravio ovo sto su oni. Opet, ne jer ih branim, ne branim, ima tu gresaka, recimo mislim da su trebali manje slusati navijace kod dovodjenja nekih igraca (Jahic, Bekric.. - mada ko bi ih oprao da nisu dosli, jer je takav pritisak bio...), ali treba stvari poredati ispravno. Neka dodje neko ko ce biti nadogradnja, a ne nazadak, to je kvalitetna promjena. A ovi koji se spominju, a bili su klubu, oni ili njihovi jataci su samo nazadak. U tome se mozemo svi sloziti. Treba stvari poredati ispravno, a mnogo smo mi kao navijaci izgubljeni. Bolan period, tranzicija, ali to nije razlog da se ne dolazi na Grbavicu. Ne smije biti, ne dolazi se ni zbog krova, ni zbog plasmana na tabeli. Navijacka kultura, to ti je. Cast vjernima. Zeljo je jedini bitan, ostali su prolaznici, ukljucujuci i nas. Dozvoliti sebi da te Grbavica ne oplemeni svaki (drugi) vikend je veliki propust u prolaznom zivotu. Zeljo je jedini bitan.
Pa ne znam sto si zakljucio da mislim da je Uprava uzela...ne dirati Upravu ni pod cjenu zivota, grijese i oni ali su izveli Zeljeznicar na pravi put, jos nekw stvari da se srede i rezultati bi trebali doci..nego igraci, pqcke najvece!!
Ma nisam, pisem generalno. Nije se odnosilo na tebe.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:46 am

nikson je napisao/la:
sub nov 10, 2018 11:34 am
Meni je pun ***** i onih sto su uvijek tu bez obzira na rezultat, na svom mjestu....jeste al u kurcu ima nas 2000 na forumu ovom sto su lafo uvijek tu....i to mi je dodijalo, treba i ove forume zabranit!
Haj na shishu doci ce i asim :lol:
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:47 am

nikson je napisao/la:
sub nov 10, 2018 11:34 am
Meni je pun ***** i onih sto su uvijek tu bez obzira na rezultat, na svom mjestu....jeste al u kurcu ima nas 2000 na forumu ovom sto su lafo uvijek tu....i to mi je dodijalo, treba i ove forume zabranit!
Daj Boze da nas ima 2000 redovnih na forumu.. Stotinjak redovnih, i od toga dosta raje koja pise s vana.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 11:54 am

Moze li neko napisati termine utakmica omladinskih selekcija za ovaj vikend. Nigdje nisam nasao na zvanicnoj aplikaciji.
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 12:08 pm

Pioniri protiv Sarajeva gube 0:1
U 12 počelo.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 12:12 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sub nov 10, 2018 10:45 am
Sto se mene tice, ne treba nama grbavica od 21 hiljadu mjesta jer ce se napuniti mozda dva puta godisnje. Teren, da, ali je to pod moranje u 21 stoljecu i ne predstavlja nikakav presedan. Ja dolazim zbog fudbala, zbog igre i borbenosti koju sam znao vidjeti prije dok se nije gradilo i dok nije bilo snobova gore na zapadu. Ova prica za krov i za stadion i za neku infrastrukturu mi ide na zivce vise. Gradite vi, niko ne kaze da ne treba, ali se fudbal igra za uspjeh, za gol vise, za titulu, za historiju, a ne za beton i armaturu.
Upravu si ti sve, ali za normalan klub koji ima normalan stadion, kamp, poslovanje. Mi nismo normalan klub imamo dugove koje cemo vracati narednih deset godina, bez obzira koja struktura bude. Historijski uspjeh ce biti kad ne budemo ima li dugova.
Mi smo klub koji je za 97 godina postojanja, napravio jednu tribinu sa krovom, ako za tebe nije historija to sto cemo imati jos jednu cijelu tribinu zapitaj se.
NAS klub se sastoji kako od rezultatskih uspjeha tako i od NASEG stadiona. Tako ja to dozivljavam, to sto mozemo igrati Evropske utakmice na Grbavici nakon rata je pazi sta sad HISTORIJSKI USPJEH.
Hvala prethodnim upravama na titulama, tako i na mjesecnim ratama koje cemo otplaćivati jos najmanje 10 godina. Hvala im sto su potrosili svo znanje Amara Osima. Zelim nam iskreno sto manje takvih uspjeha.
Ko gleda Zeljeznicar za gol vise? Barselonu gledam kad zelim gol vise. Zeljeznicar dozivljavam licno previse, sve me zanima od cistacice do Krpica. Mi smo navijaci koji su ubjedjeni bili da je istok samo luda ideja. Cisti mazohizam je pracenje, da zivis za trece pretkolo,grupnu fazu, titulu, normalan jug, normalne Zeljovce, velike transfere, tribine jug, zapad, krov na istoku, kamp, placanje obestecenja jer sve je to Zeljeznicar i svaki uspjeh mene cini sretnim.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 12:15 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 10, 2018 9:59 am
bistrikboy je napisao/la:
sub nov 10, 2018 1:05 am
storm_raider je napisao/la:
pet nov 09, 2018 11:03 pm


Dokle god da bude, trebace ispod njega biti krcato.
Pa vjeruj niko ne dolazi radi krova to je nadam se i Misimovicu jasno...
Ne vidim kakve veze ima Misimovic sa tim. Na nama je da napunimo Grbavicu. Kao sto je na igracima da igraju dobro. Kao sto je na Upravi da im obezbjedi redovna i dobra primanja.

Igraci ne igraju dobro - manje je navijaca.
Treba nam omoguciti stolice sa grijanjem, platiti karte i moliti nas da dodjemo. Bili smo mi i prvi i sve pa nije raja dolazila.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23656
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 12:18 pm

Malo da se vratimo u proslost, kada je bila akcija za stolice i ljudi poceli donirati novac raznorazni botovi, prvenstveno sa onog foruma sa kojeg smo otisli - gg.ba su pisali da ce Uprava uzeti novac sebi, da su budale oni koji placaju. Ne samo da nisu uzeli, nego su napravili i Plavi Zid. Onda je najavljen Istok i ljudi poceli kupovati desetogodisnje ulaznice opet je ista prica bila. Dodje i Istok. Nakon toga ista je prica bila i za teren. I onda dodje i i teren. Tada je bila prica kako je teren lose napravljen, kako se neka lokva dugo zadrzava, i tako dalje. Onda se i lokva osusi, teren zasja, a poce i hibrid da se plete. Nisu oni u vecini, niti su inteligentni, samo su glasni. A u nezdravom drustvu, budale su uvijek najglasnije. Zato ovdje ne mogu prici. Zato, zivjela "lobotomija" - kakav naziv, da ironija bude veca. :D

Sutra maksimalno 2000 ljudi, sve preko toga bi bilo iznenadjenje.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 12:28 pm

GOOOOLLL! 1:1, pogodak iz penala postigao kapiten Karisik Armin.

Dvije minute kasnije. Penal za Sarajevo, rezultat je 1:2.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 12:30 pm

Peljto sudi i pionirima hahahahahah, samo jos crveni cekamo
 
19tm87
Postovi: 650
Pridružen/a: pon jun 27, 2016 2:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 12:35 pm

Poluvrijeme 1-2
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub nov 10, 2018 12:41 pm

storm_raider je napisao/la:
sub nov 10, 2018 12:18 pm
Malo da se vratimo u proslost, kada je bila akcija za stolice i ljudi poceli donirati novac raznorazni botovi, prvenstveno sa onog foruma sa kojeg smo otisli - gg.ba su pisali da ce Uprava uzeti novac sebi, da su budale oni koji placaju. Ne samo da nisu uzeli, nego su napravili i Plavi Zid. Onda je najavljen Istok i ljudi poceli kupovati desetogodisnje ulaznice opet je ista prica bila. Dodje i Istok. Nakon toga ista je prica bila i za teren. I onda dodje i i teren. Tada je bila prica kako je teren lose napravljen, kako se neka lokva dugo zadrzava, i tako dalje. Onda se i lokva osusi, teren zasja, a poce i hibrid da se plete. Nisu oni u vecini, niti su inteligentni, samo su glasni. A u nezdravom drustvu, budale su uvijek najglasnije. Zato ovdje ne mogu prici. Zato, zivjela "lobotomija" - kakav naziv, da ironija bude veca. :D

Sutra maksimalno 2000 ljudi, sve preko toga bi bilo iznenadjenje.
Ili najnovija "Posjeta govori sta raja misli o upravi"
a za vrijeme mandata rekordi o godisnjim kartama, ppsjetama oboreni, i trenutno najveca posjeta u drzavi..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot], salle86 i 156 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija