Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 6:58 pm

Moj izvor kaze da je visina Zubanovog transfera onolika koliko se bilo duzno za odblokade racuna. Uzmite sa rezervom ipak.
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 6:59 pm

DANAN je napisao/la:
čet jul 04, 2019 6:29 pm
Nevjerovatno.
Godinu dana se iznose lazi.
Dvije godine se.prozivaju ljudi sa ovog foruma,medju njima i ja.
Nazivaju nas misketovim p.us.i.k.ur.ci.m.a.Svaki dan pisu lazi ....
Prijete na sve moguce nacine,preko poruka......
Sada kada vam se kontrira,vi ko kakve placipicke pocnete kukati i sad vam kao smeta.
Kada nemate argumenata onda pocnete sa ujedanjem.
Da se ne.lazemo i ne glumimo neko satro postenje vecina vas pise na onom drugom forumu i dobro dobro se naserete po ljudima ovdje.
Sto se mene tice,mogao sam imati 10 nickova i da pisem sa istih,ali nissm,ostao sam na jednom na kojem ne.krijem svoj stvarni identitet.
:palacgore:

Da ne pretjeram, ali mislim da poimenicno znas sve njih sto pisu na gg forumu. Dosta ljudi i ovdje.
I svaka ti cast sto iskuliras njihove uvrede.
Meni kad neko dopizdi s prozivanjem, ja otkrijem komunikaciju iza usera, sto stvori drugu komunikaciju. Tad nestane pola sokolarstva i pocnu izvinjenja za zulume..
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:03 pm

Fanzi je napisao/la:
čet jul 04, 2019 6:59 pm
DANAN je napisao/la:
čet jul 04, 2019 6:29 pm
Nevjerovatno.
Godinu dana se iznose lazi.
Dvije godine se.prozivaju ljudi sa ovog foruma,medju njima i ja.
Nazivaju nas misketovim p.us.i.k.ur.ci.m.a.Svaki dan pisu lazi ....
Prijete na sve moguce nacine,preko poruka......
Sada kada vam se kontrira,vi ko kakve placipicke pocnete kukati i sad vam kao smeta.
Kada nemate argumenata onda pocnete sa ujedanjem.
Da se ne.lazemo i ne glumimo neko satro postenje vecina vas pise na onom drugom forumu i dobro dobro se naserete po ljudima ovdje.
Sto se mene tice,mogao sam imati 10 nickova i da pisem sa istih,ali nissm,ostao sam na jednom na kojem ne.krijem svoj stvarni identitet.
:palacgore:

Da ne pretjeram, ali mislim da poimenicno znas sve njih sto pisu na gg forumu. Dosta ljudi i ovdje.
I svaka ti cast sto iskuliras njihove uvrede.
Meni kad neko dopizdi s prozivanjem, ja otkrijem komunikaciju iza usera, sto stvori drugu komunikaciju. Tad nestane pola sokolarstva i pocnu izvinjenja za zulume..
U biti ja i nisam bitan,ima ljudi ovdje koji su prosli isto sto i ja.
U pocetku mi nije bilo jednostavno jbg,ali sam poslije skontao da psi laju a karavane prolaze.
To sto pisu me.ne.dotice vise uopste.
Bitno mi je da se ne.ogrujesim i ne povrijedim ljude koje sam preko ovog foruma upoznao i sa kojima se dana danas druzim.
To mi je bitno.....a sve ostalo bude i prodje.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:06 pm

avlami97 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 5:12 pm
Zeljo je napisao/la:
čet jul 04, 2019 4:51 pm
AsharaK je napisao/la:
čet jul 04, 2019 4:46 pm
Sta je slagao avlami?

Ako vam ne pase necije misljenje, dodajte ga kao gnjavatora, rijesen problem.
Nije fazon jel slagao il nije. Al evo vec 4 post danas isto pise. Te novi dzeko te ovo te ono. Dovoljno je da jednom napise, ne mora milion puta
Pa meni ne smeta, što neki "prizivaju" ili "dovode" iste igrače milion puta u toku dana. Na kraju ne bude ništa od toga. Ja svoje postove obično potkrijepim citatom/argumentom. Ne izmišljam toplu vodu. I, nije istina da sam danas napisao 4 ista posta. Ne nagađam, niti šta lažem. Iznosim svoje mišljenje o određenoj tematici. Na kraju, Željo je Klub istomišljenika i neistomišljenika.
Brate napisao si vise puta pod navodnicima "novi Dzeko". Ne kazem da lazes brate nego da je dovoljno da jednom nesto napises, a ne da se ponavljas. Ko ce shvatiti, shvatit ce odmah na prvom postu, a ko nece, nece i da napises 100 puta.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:07 pm

plavi brat je napisao/la:
čet jul 04, 2019 6:55 pm
Nekako imam osjećaj kad bi se svi ovdje licno poznavali da bi bolje "podnosili" pisanje jedni drugih.Jer svi smo mi jedna velika familija. Razlikujemo se u nacinu razmisljanja/shvatanja/rezonovanj/i.t.d ALI svi smo mi jedno SVI SMO MI ZELJO
Uvijek je tako bilo,razgovor u 4 oka uvijek bolji od pisanja i dopisivanja.
Evo za pocetak nebi bilo lose organizovati jedno druzenje raje sa ovog foruma.
Zakupiti neki lokal
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:08 pm

Paprika je napisao/la:
čet jul 04, 2019 6:58 pm
Moj izvor kaze da je visina Zubanovog transfera onolika koliko se bilo duzno za odblokade racuna. Uzmite sa rezervom ipak.
Ako je istina, TUGA :(
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:13 pm

Koliko je bilo pametnih i kritikovali Anelov transfer. Mlad, talenat, a sad ode Zubanovic ko heroja ga ispracaju..
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:18 pm

Uopste se ne mogu sloziti na pricu o kvaliteti foruma, da je opao zbog "nekih novih nickova" i slicnih fa.ktora. Kada se daju takve ocjene treba napraviti korak nazad, da bi se bolje slika sagledala. Cesto sam pisao, a evo i opet cu: Forum je ogledalo Tribine. Pa bila eto Sjeverna, Zapadna, Juzna ili evo hvala Bogu i Istocna. Nazalost, htjeli mi to sebi priznati ili ne, prica unutar i oko Zelje je u zadnjih 12 mjeseci jako turbulentna i toksicna. Forum je samo ogledalo toga. Opao je taj kvalitet, onaj neki nas kvalitet zajednistva. Ovdje je jos i dobro, rekao bih i najbolje kada poredim ostale forume, a kada uzmemo fa.ktor da je najbrojnij, onda ta metrika kvaliteta samo jos raste. Ne pisu ovdje neki drugi ljudi, neki vanzemaljci, vec upravo nasi prijatelji sa Tribina. Ko je isao na utakmice, a isli smo svi proslu sezonu, ici cemo i jos dosta sezona, ako Bog da, mogao je cuti sve to sa Tribina. Nazalost, to je tako. Nemojte forum odvajati od toga. Pa eto, kada je sve bilo "med i mlijeko", kada se gradio Istok, ovdje je neometano pisala jedna grupica protiv bivseg UO. I sta sada, oni su pisali argumentovano. Naravno, trpili su napade zbog toga, ali nikada od moderacije foruma u smislu da ih je neko banovao tek tako. Evo @PP, sa kojim se nisam slagao u mnogo cemu, ali znam da je veliki Zeljovac. Nikada nije banovan dok nije pretjerao. Pa i sebe sam banovao 2 puta po 7 dana. To je neki standard koji smo uvijek drzali i tako ce se nastaviti. Ono sto moderacija moze uraditi, tako i ja i drugi "Prijatelji Foruma" (buduci da vise nisam administrator), mozemo pomoci sezonskim ulaznicama (koje cemo ponovo dijeliti), podrzavati sve akcije i pozivati na zajednistvo. Mnostvo je takvih primjera, znate to svi dobro. Ali, pravljenje neke plasticne atmosfere, jer nije ovakva trenutna za svaciji zeludac, zalim, ali nije moguce, tako je i na utakmicama. To svi znamo. Naravno, standard kulture dijaloga ce se uvijek morati drzati, a ako hocete - ljestvica je visoko podignuta. Zato, ne krivite ovaj plemeniti forum, ovdje se mi okupljamo i dijelimo nasu radost i tugu, da nije njega bilo (i bice
ako Bog da i dalje), plasim se da se mnogi od nas ne bi upoznali. A vjerujte, svi ste veliki Zeljovci. Veliki, dokazano stotine puta. Nase je da podrzimo Klub, naseg Zelju, i da gradimo i radimo na jacanju svijesti o Zeljeznicaru. Ko hoce vjerovace, ko nece, ne mora, ali do dan-danas ovaj forum je ostao nezavisan od svih internih i eksternih uticaja. Jednostavno, tako je koncipiran, sva "vlast" je decentralizovana, a iza svega toga je grupa ljudi koja voli Zeljeznicar (cesto i vise od vlastite porodice!!), pomaze Klub, a ne istice se. Na kraju krajeva, svi vi, vi Zeljovci, mi Zeljovci, svi mi smo forum napravili.

PS. To da ovdje ima poneki "pitar" jednostavno nije istina. Jednostavno, kontrola novih nickova, vec 2 godine je toliko rigorozna, da nisam siguran da li bih je i sam prosao. :D
Zahvalite se BAN-Bot-u za to.
PPS. Te gluposti da neko nece ici na utakmice, neka ostanu tamo gdje su i zacete. Naravno da cete svi ici, svi mi u afektu svasta pomislimo ili kazemo, ali Boga mi, kada Grbavica zovne, tu se zna i nema dvojbe.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:18 pm

DANAN je napisao/la:
čet jul 04, 2019 6:29 pm
Nevjerovatno.
Godinu dana se iznose lazi.
Dvije godine se.prozivaju ljudi sa ovog foruma,medju njima i ja.
Nazivaju nas misketovim p.us.i.k.ur.ci.m.a.Svaki dan pisu lazi ....
Prijete na sve moguce nacine,preko poruka......
Sada kada vam se kontrira,vi ko kakve placipicke pocnete kukati i sad vam kao smeta.
Kada nemate argumenata onda pocnete sa ujedanjem.
Da se ne.lazemo i ne glumimo neko satro postenje vecina vas pise na onom drugom forumu i dobro dobro se naserete po ljudima ovdje.
Sto se mene tice,mogao sam imati 10 nickova i da pisem sa istih,ali nissm,ostao sam na jednom na kojem ne.krijem svoj stvarni identitet.
To prozivanje ljudi po forumima je toliko jadno da ne mogu opisati, dno dna majke mi. Petljati se u necije privatne zivote radi foruma je bolesno. Ja sam na onaj forum i opcenito portal prestao ulaziti ima dvije godine i stvarno mislim da svi to trebaju uraditi, i ti prvi danane, lakse ce ti biti kad ne znas sta se tamo pise. I dalje me nervira kad neko s onog foruma prenese informaciju ovdje, ma yebi im ba mater ne zasluzuje onaj portal ni jednog klika, a posebno ne klik ljudi koji su svasta prosli zbog tog portala. Maksimalni bojkot i ne ulazak cak da pisu sve tacne insajderske tamo i nije da ja sad to pozivam iz neke mrznje prema njima nego cisto iz toga sto su dovoljno pljuvali po nase Želji i ljudima u Želji da zasluzuju da ih se izbjegava. I takodjer, i ja sam raspolozen za bilo kakav vid upoznavanja i druzenja raje s foruma.

@ponosannavas svaka cast, svu sustinu si pogodio, posebno ovo za diskusiju na forumu, i ja sam jedan od tih sto nekad slijepo brane "svoju stranu", ali je sve istina sto si rekao
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:19 pm

Zar nismo vec ustanovili po 15x da nije problem investitor kada je ozbiljan i kada se fino ugovorom odredi kakva prava posjeduje.
Zar nismo vec napisali da su ljudi iz trenutne uprave nesposobni da nađu takvog invesitora.
Zar vam je stvarno Azmir dobar investitor?
Ja ako se dobro sjecam Sloboda je imala i Krpica i Ahmetovica, Veselinovica, Zeca, Crnova, Kostica, Pirica, trenutno se ne sjecam ko im je sredinu igrao, mozda Zeba, a Husref im bio trener.
I na kraju su ispusili foru a ulozili pun kc para i to Azmirovih para koje je on igracima davao na ruke. Kako ce sutra Azmir vratiti te pare? Koliko su Tuzla kao opcina, grad, kanton ulozili u Slobodu?

Evo kako cete dovesti investitora, sta cete mu ponuditi? Kako cete zabraniti da se zemljiste iza plavog zamka ili recimo pomocni ne proda?
Kako cete nagovoriti covjeka da ulozi nekoliko miliona u Zelju? Kako ce se to njemu isplatiti? Zeljo sa imovinom vrijedi 30 miliona, kome se Zeljo moze prodati ko ce raspolagati tim parama? Ovi trenutni u upravi, pa ti ne znaju ni uplatiti za licencu?


Evo nekoliko pametnih pitanja, imal ko odgovor?
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:19 pm

Paprika je napisao/la:
čet jul 04, 2019 6:58 pm
Moj izvor kaze da je visina Zubanovog transfera onolika koliko se bilo duzno za odblokade racuna. Uzmite sa rezervom ipak.
Moj izvor kaze da je uplacen iznos od 343.000 od transfera. Ne znam kojeg ili je Zuban ili Rodin. U svakom slucaju 100% garantiram da je od transfera
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:27 pm

azbaha je napisao/la:
čet jul 04, 2019 7:19 pm
Zar nismo vec ustanovili po 15x da nije problem investitor kada je ozbiljan i kada se fino ugovorom odredi kakva prava posjeduje.
Zar nismo vec napisali da su ljudi iz trenutne uprave nesposobni da nađu takvog invesitora.
Zar vam je stvarno Azmir dobar investitor?
Ja ako se dobro sjecam Sloboda je imala i Krpica i Ahmetovica, Veselinovica, Zeca, Crnova, Kostica, Pirica, trenutno se ne sjecam ko im je sredinu igrao, mozda Zeba, a Husref im bio trener.
I na kraju su ispusili foru a ulozili pun kc para i to Azmirovih para koje je on igracima davao na ruke. Kako ce sutra Azmir vratiti te pare? Koliko su Tuzla kao opcina, grad, kanton ulozili u Slobodu?

Evo kako cete dovesti investitora, sta cete mu ponuditi? Kako cete zabraniti da se zemljiste iza plavog zamka ili recimo pomocni ne proda?
Kako cete nagovoriti covjeka da ulozi nekoliko miliona u Zelju? Kako ce se to njemu isplatiti? Zeljo sa imovinom vrijedi 30 miliona, kome se Zeljo moze prodati ko ce raspolagati tim parama? Ovi trenutni u upravi, pa ti ne znaju ni uplatiti za licencu?


Evo nekoliko pametnih pitanja, imal ko odgovor?
Ja se plašim da se sve radi da bi se pokazalo kako bez investitora ne možemo nikako, ama baš nikako.

Čim su ovi došli ta priča je potureno kroz forum. Krajnje sumljivo.
Također, nastavljena iz dana u dan.

Ne znam, da ne budu teorije zavjere, ali smrdi tu mnogo toga.
Ako se moglo davati pare i pare na polovne trenere, na polovnjake i kamione igrača svaki prelazni, na raskide, onda s malo pameti mi smo na konju jer s ovim svim prije smo se i za titulu borili.

P.s. Ako je cifra za Zubana ona koju je neko napisao (450) onda stvarno skidam kapu svima što su zaduženi za to. Po meni je tolika cifra nemoguća i nerealna iz više razloga.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:35 pm

Da mozda ne aludiras na teoriju zavjere tipa da se klub dovede na tako niske grane poslovanjem pa i rezultatima a onda kao da se odjednom pojavi neki spasitelj ili spasitelji i da se preko noci desi privatizacija ? A onda ce nam kao cvjetati ruze, kao sto je dolaskom Amara sve doslo na sebe, pogotovo ovo pravljenje igraca od govana ?

Pa da li ste vi svijesni kakvo je to krivicno djelo namjerno srozati klub radi takvih ciljeva, pa zar ima tako hrabrih da sami sebi crtaju metu na glavi, da su to spremni uraditi klubu radi nekih i necijih interesa ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:39 pm

Je li Šerbečić jedan od dvojice mladih reprezentativaca čiji dolazak je najavljivan? Jesu li ga pitari oteli većom lovom?
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:40 pm

Hare79 je napisao/la:
čet jul 04, 2019 7:39 pm
Je li Šerbečić jedan od dvojice mladih reprezentativaca čiji dolazak je najavljivan? Jesu li ga pitari oteli većom lovom?
Posudba je u pitanju, ne znam da li lova igra ulogu.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Hare79
Postovi: 1237
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:42 pm

El_Nino je napisao/la:
čet jul 04, 2019 7:27 pm
azbaha je napisao/la:
čet jul 04, 2019 7:19 pm
Zar nismo vec ustanovili po 15x da nije problem investitor kada je ozbiljan i kada se fino ugovorom odredi kakva prava posjeduje.
Zar nismo vec napisali da su ljudi iz trenutne uprave nesposobni da nađu takvog invesitora.
Zar vam je stvarno Azmir dobar investitor?
Ja ako se dobro sjecam Sloboda je imala i Krpica i Ahmetovica, Veselinovica, Zeca, Crnova, Kostica, Pirica, trenutno se ne sjecam ko im je sredinu igrao, mozda Zeba, a Husref im bio trener.
I na kraju su ispusili foru a ulozili pun kc para i to Azmirovih para koje je on igracima davao na ruke. Kako ce sutra Azmir vratiti te pare? Koliko su Tuzla kao opcina, grad, kanton ulozili u Slobodu?

Evo kako cete dovesti investitora, sta cete mu ponuditi? Kako cete zabraniti da se zemljiste iza plavog zamka ili recimo pomocni ne proda?
Kako cete nagovoriti covjeka da ulozi nekoliko miliona u Zelju? Kako ce se to njemu isplatiti? Zeljo sa imovinom vrijedi 30 miliona, kome se Zeljo moze prodati ko ce raspolagati tim parama? Ovi trenutni u upravi, pa ti ne znaju ni uplatiti za licencu?


Evo nekoliko pametnih pitanja, imal ko odgovor?
Ja se plašim da se sve radi da bi se pokazalo kako bez investitora ne možemo nikako, ama baš nikako.

Čim su ovi došli ta priča je potureno kroz forum. Krajnje sumljivo.
Također, nastavljena iz dana u dan.

Ne znam, da ne budu teorije zavjere, ali smrdi tu mnogo toga.
Ako se moglo davati pare i pare na polovne trenere, na polovnjake i kamione igrača svaki prelazni, na raskide, onda s malo pameti mi smo na konju jer s ovim svim prije smo se i za titulu borili.

P.s. Ako je cifra za Zubana ona koju je neko napisao (450) onda stvarno skidam kapu svima što su zaduženi za to. Po meni je tolika cifra nemoguća i nerealna iz više razloga.
Ma kakvih 450k eura za juniora iz BiH? Jedino ako ga je Mamić prodavao?
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:42 pm

Da @CURVA ima osnova.
Brat vam kaže da će ovo biti sve dobro.
Ne mogu oni koji pokušavaju da zavade, zaraditi toliko, koliko mi svi VOLIMO Želju. Svi mi, ma sa kojeg foruma dolazili, kako se zvali, odakle bili smo jedno sa različitim mišljenjem i pogledima na situacije, jer nam je stalo. Vjerujte da je samo to. Budimo jedno, nedajmo da nas podijele i razvale. Budimo svi jedno jer..
Mi smo Željini, Željo je naš!

Voli vas brat (no homo) :baklja:
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:44 pm

https://sport1.oslobodjenje.ba/premijer ... Q5oA-uIV6U

haj makar nismo tolko izgorili da se radujemo 500 lopti iz Vijetnama što ih je Kim Jong nabavio za 5 dolara
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1147
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:46 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jul 04, 2019 7:13 pm
Koliko je bilo pametnih i kritikovali Anelov transfer. Mlad, talenat, a sad ode Zubanovic ko heroja ga ispracaju..
Tako je ali evo da unaprijed ne pricamo posto ne znamo pod koji uslovima i za koje novce ide Zuban, definitivno su dvostuki arsini za prodaju igraca a posebno mladih i perspektivnih.
Znam da je Anel mogao otici prije potpisivanja ugovora kao i poslije prve sezone ali nije jer ni iz kluba nisu letili da prodaju a i Anel je imao zelju da prvo igra za Želju.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jul 04, 2019 7:46 pm

El_Nino je napisao/la:
čet jul 04, 2019 7:27 pm
azbaha je napisao/la:
čet jul 04, 2019 7:19 pm
Zar nismo vec ustanovili po 15x da nije problem investitor kada je ozbiljan i kada se fino ugovorom odredi kakva prava posjeduje.
Zar nismo vec napisali da su ljudi iz trenutne uprave nesposobni da nađu takvog invesitora.
Zar vam je stvarno Azmir dobar investitor?
Ja ako se dobro sjecam Sloboda je imala i Krpica i Ahmetovica, Veselinovica, Zeca, Crnova, Kostica, Pirica, trenutno se ne sjecam ko im je sredinu igrao, mozda Zeba, a Husref im bio trener.
I na kraju su ispusili foru a ulozili pun kc para i to Azmirovih para koje je on igracima davao na ruke. Kako ce sutra Azmir vratiti te pare? Koliko su Tuzla kao opcina, grad, kanton ulozili u Slobodu?

Evo kako cete dovesti investitora, sta cete mu ponuditi? Kako cete zabraniti da se zemljiste iza plavog zamka ili recimo pomocni ne proda?
Kako cete nagovoriti covjeka da ulozi nekoliko miliona u Zelju? Kako ce se to njemu isplatiti? Zeljo sa imovinom vrijedi 30 miliona, kome se Zeljo moze prodati ko ce raspolagati tim parama? Ovi trenutni u upravi, pa ti ne znaju ni uplatiti za licencu?


Evo nekoliko pametnih pitanja, imal ko odgovor?
Ja se plašim da se sve radi da bi se pokazalo kako bez investitora ne možemo nikako, ama baš nikako.

Čim su ovi došli ta priča je potureno kroz forum. Krajnje sumljivo.
Također, nastavljena iz dana u dan.

Ne znam, da ne budu teorije zavjere, ali smrdi tu mnogo toga.
Ako se moglo davati pare i pare na polovne trenere, na polovnjake i kamione igrača svaki prelazni, na raskide, onda s malo pameti mi smo na konju jer s ovim svim prije smo se i za titulu borili.

P.s. Ako je cifra za Zubana ona koju je neko napisao (450) onda stvarno skidam kapu svima što su zaduženi za to. Po meni je tolika cifra nemoguća i nerealna iz više razloga.
Pa pazi, za bilo kakve grupne faze je fakat potreban neki vid investitora. Zvezda dobija cca 20mil eura godisnje, a Dinamo ni sam ne znam koliko.
Medjutim nas to trenutno ne zanima jer je nedostizno, ide se postepeno.
Ja sad pitam kako ces navesti nekoga da ti da 5 miliona maraka npr i tako ti omoguci neki plej of, bez da te zajebe?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], cala, PlavaDobrinja1921 i 195 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija