Moderator/ica: storm_raider

 
segasega
Postovi: 58
Pridružen/a: uto apr 07, 2020 8:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 10:42 pm

Nama trebaju svi Zeljovci,ne trebamo nikoga tjerati evo sta dovodi kad si razjedinjen,sprdaju se s nama.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 10:42 pm

Svi iz nase uprave i administracije kluba moraju podnjeti ostavke, a svoje plate ce svejedno da naplate.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 10:45 pm

01.06.2020.
FK Željezničar izražava nezadovoljstvo: Odluka nije u korist fudbala
Nakon današnje odluke NS/FS BIH o završetku BH Telecom Premijer lige, FK Željezničar želi da izrazi svoj jasan stav i nezadovoljstvo donesenim odlukama.
Uprkos svim naporima koje smo učinili i davanju konkretnih rješenja, u skladu s razvojem situacije povodom virusa COVID-19 u našoj državi, smatramo da donesena odluka nije u korist fudbala i sporta u cjelini te da će imati značajne posljedice po fudbal u BIH. Naša želja, i ranije izrečeni stav, o nastavku svih fudbalskih takmičenja u BiH je bio jasan – najtrofejniji bh. klub želio je nastavak odigravanja BH Telecom Premijer lige BiH i Kupa naše zemlje, te da tako na zelenom terenu dobijemo odluke o prvaku, osvajaču Kupa, ekipama koje će predstavljati BiH na evropskoj sceni, kao i o mjestima koja vode u niži rang.

Uprkos ukidanju vanrednog stanja u cijeloj državi, pokretanja svih drugih sfera života, ovom odlukom je zadat ozbiljan udarac fudbalu u BIH. Nažalost, mi nismo krenuli putem skoro svih evropskih država i liga iz regije koje su se odlučile za nastavak fudbalskih takmičenja. Ne želimo da mislimo da su na ovakvu odluku uticale neke stvari i interesi mimo sporta.

Kao legalisti moramo prihvatiti odluku NS/FS BIH, ali smo dužni zbog naših navijača, naših prijatelja, naših sponzora još jednom da kažemo – odluku apsolutno ne podržavamo.

Jednom Željezničar, uvijek Željezničar!
https://fkzeljeznicar.ba/fk-zeljeznicar ... ala/41814/

Ako su se ljudi iz Saveza i RS morali po.pišati po nama, zašto to vi radite svojim nesuvislim saopštenjima?
UHLJEBI MARŠ IZ SVETINJE SKUPA SA ONIM KOJI VAS JE DOVEO! FUJ BAGRO, GORI STE MI OD ONIH KOJI DONIJEŠE ODLUKU O PREKIDU PRVENSTVA I KUPA! MARŠ UHLJEBI! GADITE MI SE! FUJ! FUJ! FUJ!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 10:46 pm

Pisam im se na saopstenje.
Sada ako UEFA imalo postuje svoju praksu za politicka uplitanja mora ovo istrazit i suspendovat ovaj govnarski savez.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 10:48 pm

@barbarez

Zaobidji me sa svojim dubokoumnim analizama lika i djela strucnjaka koji nas je srozao.

Uvijek sam protiv takvih osoba, sebicnih licemjera.
Ako ti postujes takve osobe,to tebi na obraz ide.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 10:52 pm

Pitam se kako ih nije bilo stid objaviti ovo "saopštenje"?
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 10:53 pm

hardwell je napisao/la:
pon jun 01, 2020 10:40 pm
Elegant je napisao/la:
pon jun 01, 2020 10:39 pm
"Takmicarska komisja nije razmatrala nastavljanje kupa jer bi se tu otvorio prostor za evenetualne manipualacij u slucaju nastavka".
:rofl:
Ne vjerujem!
Ključna rečenica kojom se Savez kompromituje. Kako će biti manipulacija ako se kup odigra u junu u Federaciji, jer su svi iz Federacije. Fuj bagro izdajnička. Je li na taj način štitite poziciju Borca. U igri ostala 33 boda. Marš stoko!
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 10:55 pm

mamba21 je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:11 pm
neroazzuro je napisao/la:
pon jun 01, 2020 7:03 pm
Znači sad je krivac politika i osovina hdz-sda-snsd, a ne uprava koja je "zaratila sa svima" i egoistično ponašanje???
Šta bi tek bilo da nismo spašeni...
Čestitam ja vama onako od muke.
Ko je po tebi kriv sto je sezona prekinuta? I sto je ovako zavrsila?
Mi, zato što nismo na terenu osvojili tri boda više jer tad ne bi ni bila prekinuta.
Valjda treba bit dosljedan.
Ako smo do 25.12. 2018. sami bili krivci za sportski neuspijeh zbog gubitka na terenu valjda smo i sad mi trebali osvojiti više bodova.
Tad ili bi bili prvaci ili bi se, što je vjerovatnije, sezona jednostavno bila nastavljena.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1834
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 10:56 pm

Sto prije danasnji Zeljo dozivi sunovrat do samog dna (sta god to bilo), u tom ce mu biti bolje!!

Zvuci nelogicno, ali drugog nacina nema.Kad se svi namire i pokradu sta imaju na umu, vidicemo sta se moze spasiti od ovog kluba!?

Zvuci brutalno, ali ko god misli da ne idemo u ovom smjeru, grdno se vara.Nevezano za ovu danasnju sramnu odluku Saveza.

Drugo rjesenje, prema kojem strmoglavo klub ide, svjesno ili nesvjesno potezima Uprave, je prodaja nekom u bescjenje, a onda ce taj neko pucati cvoke svakome ko ugrozi njegov "biznis" kao sto to amidza cini na Kosevu.Njemu ce biti bitno da je na "pozitivnoj nuli", a sportski rezultati u smislu nekog iskorak u Evropi ce biti u drugom planu. ;)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 10:58 pm

to je to... ja sam zavrsio do daljnjeg sa ovom ligom... zelim najgore svima u savezu, neka umru u teskim mukama... ne zelim da ucestvujem vise u lakrdijama ovog poganom usranog saveza... sto se mene tice, neka zeljo istupi zauvijek iz ove posrane lige i drzave... meni je muka od svega danas, nisam se ovako osjecao nikad u zivotu, pa ni 1992. kad sam protjeran iz sarajeva... ako ikad vise sretnenm navijace sarajeva, borca uzivo, to ce biti posljedni put s njima...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 11:03 pm

Šta smo sebi dozvolili
Željezničar ante portas !
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 11:04 pm

Nose nam tabut eto sta smo dozvolili.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 11:06 pm

Dva puta dobili Sarajevo i nismo prvi. Sasvim dovoljno govori o našoj sposobnosti. I sad bi kao da se žalimo i jebemo savez.

I da se nastavi mi titulu ne bi uzeli. S toliko zakašnjelih plata nas nema nigdje. Al helem nejs.
Postavlja se pitanje koliki mi napredak imamo u odnosu na prije i zašto nam je neko drugi kriv kad ako mi nismo bili na nivou. Dakle Sarajevo je odigralo lošiju sezonu nego prošle godine, imaju manje bodova, mi smo ih otresli 2 puta i opet su ispred nas. Tu onda također dolazi Amarova računica o potrebnim bodovima da budeš prvak. Ni to nismo ispunili. Pa zašto se žalimo?

Da smo prvi i mi bi zagovarali prekid i ovako odvijanje situacije. Šteta što nismo, a imali smo dobro poklopljene stvari da budemo.

Dakle ono što je obečano nije ispunjeno. Koliko ćemo im još vremena dati?
Ustvari za šta im dajemo vrijeme? (moguće i više tačnih odgovora) :
a) Za napredak i titulu
b) Za propast
c) Za naplatu kamate i bježanje na odmor.

Jedno je sigurno, ubrzali smo korak prema "tome".
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 11:08 pm

Shvatio je i on da ne moze sam i da ne moze sve po njegovom ali sad je kasno.

On i svi ostali ce svoje uzeti a klub ce kitu dobiti, a sta dalje i kakva je buducnost kluba ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 11:10 pm

Ma realno mi smo kqrcina od ekipe i to mi svi znamo....boli nas sto su jos 33 boda u igri a sarajvo prvak, a znamo svi da je nasa ekipa prosjek goli i da smo bili imalo bolji imali bi sad +6 7 ispred drugoplasirane ekipe...i da se nastavilo realno koliko bi mi mogli to je pitanje, boli nas sto smo ih dobili 2 put a oni su prvaci, da nije niko prvak niko se ne bi bunio...jbo ovo sad za 2 mjeseca krece liga nasih 100 godina najveci dogadaj u povijesti kluba, koliko mozemo i s cim raspolazemo to je pravo pitanje i briga, a ne neka jebena korona titula...
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 11:11 pm

Elegant je napisao/la:
pon jun 01, 2020 11:04 pm
Nose nam tabut eto sta smo dozvolili.
Polako Karma je kurva. Vjeruj mi
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 11:12 pm

Pa gdje je sad plava porodica da nam oci otvori i slicni iz njegove familije? Slavis li u titovoj drzeci plavi tabut?
Hvala vam sto ste nam ovo omogucili,napredak u svim segmentima.
Hvalaaaaaaaa do nebaaaaa svima
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 11:17 pm

Pišaju li pišaju
slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 11:18 pm

Ima li još onih koji su se poput mene pokajali i koji proklinju što su ikad se upoznali sa fudbalom i počeli pratiti ovu jadnu ligu?
Majko mila šta nam uradiše... :doktor:
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jun 01, 2020 11:18 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pon jun 01, 2020 10:37 pm
storm_raider je napisao/la:
pon jun 01, 2020 9:07 pm
Vedrane Vukoticu, vakat je...
Dzaba prizivate ljude....
Nece Vedran,da je htio bio bi u skupstini.....sta vam je...
Shvatite da je klub osudjen na ove lezihljebovice i beskicmenjake....
Sve ja znam..., ovo je bilo na neku trecu adresu...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 47 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija