Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon nov 23, 2020 11:19 pm

Rahmet ti dusi Zubane. jedan po jedan srest cemo se svi.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 24, 2020 8:54 am

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 24, 2020 12:39 pm

Saučešće porodici Džubur, bio je veliki čovjek i Željovac do kraja... Danas sam naletio na jedan klip oko novog Euro takmičenja u narednoj sezoni sa partizanove emisije gdje je detaljno sve objašnjeno pa eto ko želi nek pogleda. Novi sistem počinje od ljeta.
https://www.youtube.com/watch?v=pWlGQ7MHWDc&t=689s
 
Avatar
ono.na
Postovi: 565
Pridružen/a: čet feb 25, 2016 12:13 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 24, 2020 6:18 pm

ŽIVIO SI ŽELJEZNIČAR!
Najljepsa drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
LeoMessi
Postovi: 163
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 24, 2020 7:28 pm

Da hoce vise završiti ova 2020 samo sa loseg na gore 😢
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 25, 2020 10:36 am

Da se bar hoće ljudi opametiti nije ovo ništa nego opomena.

Na inicijativu saveza svaki meč će početi minutom šutnje.

A mi moramo dobiti sljedeći meč. Zrinjski je na 2 boda, mogli bi izgubiti i to 2.mjesto i onda će biti i gore od prethodnih godina kad smo bili nezadovoljni s 2.mjestom.
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 25, 2020 4:31 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri nov 25, 2020 10:36 am
Da se bar hoće ljudi opametiti nije ovo ništa nego opomena.

Na inicijativu saveza svaki meč će početi minutom šutnje.

A mi moramo dobiti sljedeći meč. Zrinjski je na 2 boda, mogli bi izgubiti i to 2.mjesto i onda će biti i gore od prethodnih godina kad smo bili nezadovoljni s 2.mjestom.
Ne moramo mi nista.Nazalost ali je tako.Da li se iko pocesao zbog slabih rezultata?Nije.
Klub se oglasio (klub kako to gordo zvuci)povodom izbora i nazalost odlaska a.r. Djubura
Sve ostalo se svodi na jebooo.........
Karma,corona,maler ma mozemo nabrajati do ujutro
Sve je ovo deja vu.
Problem je sto su ovo vremena opasna po opstanak
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 25, 2020 11:35 pm

Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 2:11 pm

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 3:26 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
čet nov 26, 2020 2:11 pm
slika
Atraktivan termin pravo.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 3:40 pm

i to mojatv opet ma mrs vise
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 4:04 pm

Sutra je jako vazno da se pobijedi. Sve moguce promjene, smjene i postavke se trebaju analizirati nakon ova cetiri kola. Dvanaest bodova je u igri, to je puno i mnogo ce znaciti na proljece. Ovo je izuzetno emotivna utakmica jer je otisao Zeljovac i covjek koji je citav zivot uz Zelju. Zbog njega treba zapeti !!!
Nadam se da ce nam forumasi koji gnusno vrijedjaju i pljuju upravu, igrace i strucni stab uskoro predstaviti svoj koncept i model upravljanja kluba ili se pojaviti na skupstini. Recenice, kad se Amar skloni i taj i taj u klub ce uci 10 ljudi vrhunskih strucnjaka. Hoce, al u kurcu. Otimaju se ljudi da dadnu lovu i ozive Zelju.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 5:05 pm

Kome imaju predstavljati kad je forum "nebitna zajednica", koju ne zarezujete ni 1%?!
Uostaolom, Željo je spašen prije ravno dvije godine, tako da...
 
Avatar
positive
Postovi: 130
Pridružen/a: pon jul 09, 2018 3:27 pm
Lokacija: Sa
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 5:06 pm

očekujem jedno 9 golova da im damo
hajmo rajice prljave stolice
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 5:29 pm

neroazzuro je napisao/la:
čet nov 26, 2020 5:05 pm
Kome imaju predstavljati kad je forum "nebitna zajednica", koju ne zarezujete ni 1%?!
Uostaolom, Željo je spašen prije ravno dvije godine, tako da...
Konkretan prijedlog, konkretno djelovanje. Nista vise. Nema Mi, Vi ili Oni, to je imaginarno. Ja sam medju ovih 130 u Ugljeviku za titulu sto je bilo ili 200 pred skupstinu, i ti si nadam se tu jer to je Zeljo. Izlazak na mikrofon i na skupstinu i predstavljanje modela, vizije i svega, pa da otjeramo i Amara i Badzaka i Memu i Lendrica.
Sta Zeljo ima od toga sta je bilo prije dvije godine? Evo losiji dosli, sve lose, neka idu svi, kriticari i pljuvaci s pravom laju jer ce dovesti nove ljude investitore, igrace...samo bi volio da neko konstruktivno i normalno predlozi nesto javno, kaze imena ljudi koji ulaze, model upravljanja, investicije. Nisam recenice normalne i jasne procitao. Nesto tipa "kamatar out, morz smece, Mema seljak, privatizacija, Tanovic spasava situaciju, moramo djelovati, igraci picke, online peticija, Sipa u klub, Jug agenti," gdje to pije vode i sta to mijenja? Vise je smijesno nego zalosno.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 5:44 pm

Prvi put da vidim Amara da suzu pusti. Tezak period. Psovao sam ko kocijas, ali u ovom teskom vaktu hajde da se suzdrzimo i zbijemo redove do proljeca.
ZELJO ZAUVIJEK
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 5:48 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
čet nov 26, 2020 5:44 pm
Prvi put da vidim Amara da suzu pusti. Tezak period. Psovao sam ko kocijas, ali u ovom teskom vaktu hajde da se suzdrzimo i zbijemo redove do proljeca.
ZELJO ZAUVIJEK
Mozes li link postaviti?
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
reks1
Postovi: 822
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 5:53 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
čet nov 26, 2020 4:04 pm
Sutra je jako vazno da se pobijedi. Sve moguce promjene, smjene i postavke se trebaju analizirati nakon ova cetiri kola. Dvanaest bodova je u igri, to je puno i mnogo ce znaciti na proljece. Ovo je izuzetno emotivna utakmica jer je otisao Zeljovac i covjek koji je citav zivot uz Zelju. Zbog njega treba zapeti !!!
Nadam se da ce nam forumasi koji gnusno vrijedjaju i pljuju upravu, igrace i strucni stab uskoro predstaviti svoj koncept i model upravljanja kluba ili se pojaviti na skupstini. Recenice, kad se Amar skloni i taj i taj u klub ce uci 10 ljudi vrhunskih strucnjaka. Hoce, al u kurcu. Otimaju se ljudi da dadnu lovu i ozive Zelju.
Bitno je da pobijedi ZELJO,ne sutra ,prekosutra nego da pobijedi generalno.
A sad ako ti nije tesko zbog Zelje vrati se par godina nazad i vidi kako je ova i ovakva uprava dosla.Oni su se kleli u bolji koncept,bolji sportski segment.Kleli se da necemo gubiti bodove od tamo nekih "sela".Da ne spominjem hrpu betona jer vrijedjam razum svakog iskrenog Zeljovca
A onda sad pogledaj dom svoj andjele.Vidi gdje si sad i kako dalje rodjace.
Posteno je priznati gresku i nemoc
Jebeno je ali napokon od tebe i takvih da cujemo ko je zaista kriv.Biras ,izaberes ,pometes konkurenciju i onda corak.Zid majstore.Corona,pandemija,namanje publike sve su realni faktori al onda cujes da Velez radi to i to,Olimpik to i to.Sloboda ima plan .Kone Lazne Mostarce i Borac necu ni da spominjem jer su odmakli iz ovih ili onih realnih uslova
Mi? Lako cete sa forumasima koji gnusno to nesto rade.Sta sa ZELJOM.Ocito nismo interesantni.Sto li Boze.Evo samo hipoteticno zamisli situaciju da ti sef struke bude samo to.Da ne prekida trening jer zasjeda upravni .Sta mislis je li moguce da svako bude samo uposlenik i radi samo svoj posao
Ili je na djelu ono placanje ili kicenje ispod stola po prioritetima pa imas u timu one koji su voljni ili nevoljni u zavisnosti od isplata
Nije dobro moj majstore
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 5:55 pm

reks1 je napisao/la:
čet nov 26, 2020 5:53 pm
NAVIJAČ je napisao/la:
čet nov 26, 2020 4:04 pm
Sutra je jako vazno da se pobijedi. Sve moguce promjene, smjene i postavke se trebaju analizirati nakon ova cetiri kola. Dvanaest bodova je u igri, to je puno i mnogo ce znaciti na proljece. Ovo je izuzetno emotivna utakmica jer je otisao Zeljovac i covjek koji je citav zivot uz Zelju. Zbog njega treba zapeti !!!
Nadam se da ce nam forumasi koji gnusno vrijedjaju i pljuju upravu, igrace i strucni stab uskoro predstaviti svoj koncept i model upravljanja kluba ili se pojaviti na skupstini. Recenice, kad se Amar skloni i taj i taj u klub ce uci 10 ljudi vrhunskih strucnjaka. Hoce, al u kurcu. Otimaju se ljudi da dadnu lovu i ozive Zelju.
Bitno je da pobijedi ZELJO,ne sutra ,prekosutra nego da pobijedi generalno.
A sad ako ti nije tesko zbog Zelje vrati se par godina nazad i vidi kako je ova i ovakva uprava dosla.Oni su se kleli u bolji koncept,bolji sportski segment.Kleli se da necemo gubiti bodove od tamo nekih "sela".Da ne spominjem hrpu betona jer vrijedjam razum svakog iskrenog Zeljovca
A onda sad pogledaj dom svoj andjele.Vidi gdje si sad i kako dalje rodjace.
Posteno je priznati gresku i nemoc
Jebeno je ali napokon od tebe i takvih da cujemo ko je zaista kriv.Biras ,izaberes ,pometes konkurenciju i onda corak.Zid majstore.Corona,pandemija,namanje publike sve su realni faktori al onda cujes da Velez radi to i to,Olimpik to i to.Sloboda ima plan .Kone Lazne Mostarce i Borac necu ni da spominjem jer su odmakli iz ovih ili onih realnih uslova
Mi? Lako cete sa forumasima koji gnusno to nesto rade.Sta sa ZELJOM.Ocito nismo interesantni.Sto li Boze.Evo samo hipoteticno zamisli situaciju da ti sef struke bude samo to.Da ne prekida trening jer zasjeda upravni .Sta mislis je li moguce da svako bude samo uposlenik i radi samo svoj posao
Ili je na djelu ono placanje ili kicenje ispod stola po prioritwetima pa imas ubtimu one koji su voljni ili nevoljni u zavisnosti od isplata
Nije dobro moj majstore
Sve se slazem. Moram dodati da bi imali 20 bodova da nas neko drugi vodi jer je ekipa prosjecna i bez plata. To se moras sloziti. I moram dodati da niko poslije rata nije dao ozbiljnu neku lovu od sebe za Zelju. Kako ti vidis Zelju dalje? Sta predlazes? Ako otjeramo ove SVE , ko to dolazi i sta donosi?
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 5:56 pm

Jos jednom, predsjedniku neka je laka zemlja. Veliki, veliki Željovac nas je napustio.
Forza 1921!

Oda majstore!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], salle86 i 204 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija