Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 1:30 pm

Lijepa poruka Rodina! Sretno Matej!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 1:36 pm

Ova sezona ce biti dosta zanimljiva.
Pitari su izgubili dosta igraca jos ako ih napuste Tatar i Rahmanovic ostaju bez skoro pola tima, Zrinjski je promjenio dosta ekipu i kvalitetno se je pojacao. Borac i Velez su veoma ozbiljno shvatili ovaj ulazak u prvu ligu i nece nikome biti lahko protiv njih. Široki ima veoma solidnu ekipu kao Radnik.
Ekipe koje ce se boriti za opstanak su Mladost, Zvjezda i Sloboda.

MI gdje smo mi u svemu ovome. U jednom trenutku mozemo se vinuti u sami vrh tabele zahvaljujuci Amaru i istom kosturu ekipe, a isto tako veoma lahko mozemo biti u sredini terena zahvaljujuci losoj odbrani i indolentnosti.
Proslo je vec 6 mjeseci kako je na celu ekipe Amar i ja u 15-tak utakmica nisam vidio neke nove smislene akcije, neki novitet neki njegov potpis. Da li je do ogranicenosti igraca ili je do samog Amara.

Jednostavno prvih par kola ce nam pokazati kako ce se sezona otvoriti. Nasa luda sreca moze biti sto tri dobre ekipe igarju evropu i da mi mozemo na odmornost i svjezinu napraviti dobar start, ali sta poslije......?
Alea iacta est!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 1:37 pm

Nekako mislim da bi trebao cilj godisnjih karata trebao biti da se malo uveca broj standardnih navijaca.
Zato sam uvijek bio da se stave nize cijene uz standardan princip da moras biti clan kluba. To je win win situacija. Natjerao bi ljude da budu clanovi, jer sad imas samo "ponos", clan si kluba.
Taj sektor marketinga, najbolji posao je uradio kad nismo izborili Evropu.

Sad kad su navijaci totalno zbunjeni, ne znaju sta da ocekuju. U vremenu kad nisi u stanju dovesti nijedno "ime" u klub, kad ne igras Evropu, kad su ti krila glup-gluplji, kad su ti stoperi Dado(covjek nije stoper) i Bogi moralo se malo uraditi.

Pare od ulaznica su svakako mizerne. Prosjek gledalaca treba da bude na nekom visocijem nivou.

Prva mana, ovo za clanske, druga nema popusta studentima cak i za nezaposlene.
Treca od juga se pravi porodicna tribina, a ona u sustini treba da bude navijacka.
Imate veliki dio raje koja uzme godisnju jug, samo zato sto ne moze druge da plati. Onda imate situacije da udjete u D i A, raja kod wc-a nece da navijajj, iz nekih razloga. Jer su ljudi dosli utakmicu da gledaju, komentarisu sa rajom i sl.
Cetvrta visoke cijene ostalih tribina. Valja istok kupiti, da ima grijace u svakoj stolici...

Peta najvaznija stvar, cilj je privuci navijace, gledaoce koji ce kupiti pojedinacne ulaznice za svaku utakmicu. To ces nekim drugim stvarima uraditi..
2000 clanova nisu ta skupina, to su bolesnici koje morate zadrzati, i povecati. Broj clanova cete povecati onda kad se clan bude osjecao korisnim, ubjedite ljude da te pare idu za talentovanu djecu, igrace, infrastrukturu.
Zasto je ta godina kad nismo izborili Evropu bila najuspjesnija kad su u pitanju godisnje,clanske?
Konacno se stadion Grbavica pomakao sa mrtve tacke uredile se neke stvari. Semafor je toliko meni u tom svom periodu znacio, da je strasno. Istok onaj korov se pocistio, raja vidjela napredak, vidjela ono sto nije za prethodnih 40 godina.
Govor Senada fantastican marketinski potez, koji preslusa bruku nas, naslusas se pozitivnih stvari, iako su one mozda i drugacije. I stvoriti se neka nada i pozitiva.
Na terenu si tad imao Stevanovica, Lendrica. Posjeta strasna, kasnije su i oni izgubili tu energiju.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 1:41 pm

E cuj Subicu povratak u Borac veliki korak u karjeri, ma hajte molim vas.. Ne bih ga ja vise nikad zvao, njemu se ovdje ne igra, Teheran, sta li..
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 1:43 pm

Sretno Matej.

Da je standardan bio možda bi uzeli i više novca, hajd ga znaj. A nije bio standardan zbog Amarovog jarana Bogija.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 1:44 pm

exbabilon je napisao/la:
sub jul 06, 2019 1:41 pm
E cuj Subicu povratak u Borac veliki korak u karjeri, ma hajte molim vas.. Ne bih ga ja vise nikad zvao, njemu se ovdje ne igra, Teheran, sta li..
Jest kad je propo ko kauč.
Subić sada i prije 2 godine nebo i zemlja. U tom periodu nije igrao em još imao povredu.

Nikakva pljačka što je otišao u Borac.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 1:47 pm

CURVA je napisao/la:
pet jul 05, 2019 10:50 am
Eto malog Rodina kuci,zao mi je samo radi sadikovica sto nece igrati protiv Bojca.
Brate kako da ti vjerujem kad mi ti ne daš :ganja:

Al vjeruje tebi brat pa makar rekao da je mlijeko crno.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 1:56 pm

fanaticZeljin je napisao/la:
sub jul 06, 2019 1:11 pm
avlami97 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 1:05 pm
Forumas @zeljeznicka21, jučer napisa:

"ja sam cuo da se dosta radi na marketinskim planovima, jug ce sezonska biti oko 30-35, a i ostale ce biti dosta jeftinije, postavice se i kao cilj 10.000 clanova i bice dosta hajcanja za clanstvo". :D

Uglavnom, cijene sezonskih su ostale na istom nivou kao i za prethodnu sezonu.
To je to brate kada na ovom forumu moze pisati ko hoce, i sta hoce.
Toliko je raja gluposti napisala da nije normalno,i netacnih informacija.
Jos Badzak potpali sa kamijonom iznenadjenja i dobismo ovo nezadovoljstvo.
ljudi shvatite da ni ja ni niko drugi to ne pise iz neke lose namjere, pa sta ako sam to napisao avlami ? to sam konkretno cuo od covjeka koji je vec 5-6 godina sponzor i veliki prijatelj kluba, stalno pomaze i daje svoje pare, fulio pa sta, ovo ko da nije Željin forum, o svemu se prica, a najmanje o Želji, a avlami tvoje razmisljanje stvarno ne mogu shvatiti, samo pratis ko je sta rekao, ko je sta obecao, ko je kakvu insajdersku dao, tezak si lik, opusti se malo slobodno
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:05 pm

150 hiljada eura za mladog reprezentativca i igrača koji bi trebao napredovat, nije i neće biti dobra cifra!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:06 pm

E hajde sada Zeljovci da vas vidimo s godisnjim i clanskim. Hoce li se palamudit preko foruma ili ce se ispunit navijacka duznost
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:12 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 1:56 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
sub jul 06, 2019 1:11 pm
avlami97 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 1:05 pm
Forumas @zeljeznicka21, jučer napisa:

"ja sam cuo da se dosta radi na marketinskim planovima, jug ce sezonska biti oko 30-35, a i ostale ce biti dosta jeftinije, postavice se i kao cilj 10.000 clanova i bice dosta hajcanja za clanstvo". :D

Uglavnom, cijene sezonskih su ostale na istom nivou kao i za prethodnu sezonu.
To je to brate kada na ovom forumu moze pisati ko hoce, i sta hoce.
Toliko je raja gluposti napisala da nije normalno,i netacnih informacija.
Jos Badzak potpali sa kamijonom iznenadjenja i dobismo ovo nezadovoljstvo.
ljudi shvatite da ni ja ni niko drugi to ne pise iz neke lose namjere, pa sta ako sam to napisao avlami ? to sam konkretno cuo od covjeka koji je vec 5-6 godina sponzor i veliki prijatelj kluba, stalno pomaze i daje svoje pare, fulio pa sta, ovo ko da nije Željin forum, o svemu se prica, a najmanje o Želji, a avlami tvoje razmisljanje stvarno ne mogu shvatiti, samo pratis ko je sta rekao, ko je sta obecao, ko je kakvu insajdersku dao, tezak si lik, opusti se malo slobodno
Ne bi se slozio, ima njih koji pisu iz lose namjere. Ovo sto si ti napisao je neka pozitivna najava, npr kao kad neko najavi pojacanje. Naravno za nekog je samo normalno da se najavljuju negativne stvari tipa, "nema krova", "92 clana", "Sinisa nece produziti", i sl.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:19 pm

bianco blu je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:05 pm
150 hiljada eura za mladog reprezentativca i igrača koji bi trebao napredovat, nije i neće biti dobra cifra!
Ko je odredjivao cifru? Da li je mozda bila klauzula u ugovoru da ako se ponudi odredjeni novac moze ici? Sigurno da je mogla bolja cifra, ali ko je kriv po tebi sada ?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3017
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:19 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:06 pm
E hajde sada Zeljovci da vas vidimo s godisnjim i clanskim. Hoce li se palamudit preko foruma ili ce se ispunit navijacka duznost
Naravno da ce se ispuniti kao sto je ispunjavam jod od 1998 godine i prvih godisnjih ulaznica.
Kakav god da je i ko god da u njemu igra, bili prvi ili deseti ja cu dolaziti na utakmice. To je dio mene, to je dio mog zivota, tako sam odgajan i tako odgajam svoje dijete. Zeljo nije samo klub, on je clan porodice i mnogo vise
Alea iacta est!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:21 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:12 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 1:56 pm
fanaticZeljin je napisao/la:
sub jul 06, 2019 1:11 pm

To je to brate kada na ovom forumu moze pisati ko hoce, i sta hoce.
Toliko je raja gluposti napisala da nije normalno,i netacnih informacija.
Jos Badzak potpali sa kamijonom iznenadjenja i dobismo ovo nezadovoljstvo.
ljudi shvatite da ni ja ni niko drugi to ne pise iz neke lose namjere, pa sta ako sam to napisao avlami ? to sam konkretno cuo od covjeka koji je vec 5-6 godina sponzor i veliki prijatelj kluba, stalno pomaze i daje svoje pare, fulio pa sta, ovo ko da nije Željin forum, o svemu se prica, a najmanje o Želji, a avlami tvoje razmisljanje stvarno ne mogu shvatiti, samo pratis ko je sta rekao, ko je sta obecao, ko je kakvu insajdersku dao, tezak si lik, opusti se malo slobodno
Ne bi se slozio, ima njih koji pisu iz lose namjere. Ovo sto si ti napisao je neka pozitivna najava, npr kao kad neko najavi pojacanje. Naravno za nekog je samo normalno da se najavljuju negativne stvari tipa, "nema krova", "92 clana", "Sinisa nece produziti", i sl.
Tu sam ja....
Neko kaci po netu privatne.slike i klipove.....
Isto tako poziva na linc tih ljudi.
Naziva kojekakvim imenima....
Cackas mecku u p.i.c.k.u. bez potrebe.
Forum fino krenuo u dobrom pravcu evo vec drugi dan i ti se pojavis da kazes ko sta namjerno radi a ko ne.......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:21 pm

mamba21 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:19 pm
bianco blu je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:05 pm
150 hiljada eura za mladog reprezentativca i igrača koji bi trebao napredovat, nije i neće biti dobra cifra!
Ko je odredjivao cifru? Da li je mozda bila klauzula u ugovoru da ako se ponudi odredjeni novac moze ici? Sigurno da je mogla bolja cifra, ali ko je kriv po tebi sada ?
Klauzula je iznosila 300k evri.
Željezničar ante portas !
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1723
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:25 pm

cipiripi je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:19 pm
ANamelessGhoul je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:06 pm
E hajde sada Zeljovci da vas vidimo s godisnjim i clanskim. Hoce li se palamudit preko foruma ili ce se ispunit navijacka duznost
Naravno da ce se ispuniti kao sto je ispunjavam jod od 1998 godine i prvih godisnjih ulaznica.
Kakav god da je i ko god da u njemu igra, bili prvi ili deseti ja cu dolaziti na utakmice. To je dio mene, to je dio mog zivota, tako sam odgajan i tako odgajam svoje dijete. Zeljo nije samo klub, on je clan porodice i mnogo vise
To je to. Ovakvog razmisljanja nam treba kod svakog, a ne ja necu jer ovaj sjedi u skupstini, necu jer je ovaj trener itd. Nece me sa sjevera niko otjerat i moje pozicije odmah gore na vrhu iznad gola nema sanse
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:25 pm

mamba21 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:19 pm
bianco blu je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:05 pm
150 hiljada eura za mladog reprezentativca i igrača koji bi trebao napredovat, nije i neće biti dobra cifra!
Ko je odredjivao cifru? Da li je mozda bila klauzula u ugovoru da ako se ponudi odredjeni novac moze ici? Sigurno da je mogla bolja cifra, ali ko je kriv po tebi sada ?
sta ko je kriv? neka satisfakcija ako okrivis nekog? koji vam je ku.rac vise s tim zauzimanjem nekih strana. kakav ba senad, kakav ba amar. koji vam je vise. oprali ste na ruke. krivi su svi Zeljovci za ovakvo stanje u klubu. umjesto da se ujedinimo mi se svadjamo jel veci kod senada il amara.
ovaj kriv za ovo, ovaj kriv za ono. eto na sta se svodi vase navijanje za Zeljeznicar. samo nek je popljuvat sve likove koji se vrte oko kluba. senada i njegovu cijelu upravu, amara i njegovu cijelu upravu, zubana vec podavno.
jel shvatate kakvi ste navijaci postali? samo nek je hraknut, nema veze sto su to zeljovci. JER ETO NESTO NIJE PO VASEM. ko ste vi?

sutra Ivica da dodje pojedini debili bi poceli pljuvat. jel pljujete po zeni tako? po svojoj porodici? morate shvatit da neko zivi Zeljeznicar i voli ga vise od svega.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:39 pm

@barbarez ... sve to jeste, ali... ako zanemarimo ove nase evo okvire, sjeti se Toressa, svu mogucu njegu i podrsku imao pa 0 bodova kad u chelsea dođe a tamo razvaljivao.. navijaci, pritisak, jedna losa tekma, druga ova ona i ode u pm
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:49 pm

DANAN je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:21 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sub jul 06, 2019 2:12 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
sub jul 06, 2019 1:56 pm


ljudi shvatite da ni ja ni niko drugi to ne pise iz neke lose namjere, pa sta ako sam to napisao avlami ? to sam konkretno cuo od covjeka koji je vec 5-6 godina sponzor i veliki prijatelj kluba, stalno pomaze i daje svoje pare, fulio pa sta, ovo ko da nije Željin forum, o svemu se prica, a najmanje o Želji, a avlami tvoje razmisljanje stvarno ne mogu shvatiti, samo pratis ko je sta rekao, ko je sta obecao, ko je kakvu insajdersku dao, tezak si lik, opusti se malo slobodno
Ne bi se slozio, ima njih koji pisu iz lose namjere. Ovo sto si ti napisao je neka pozitivna najava, npr kao kad neko najavi pojacanje. Naravno za nekog je samo normalno da se najavljuju negativne stvari tipa, "nema krova", "92 clana", "Sinisa nece produziti", i sl.
Tu sam ja....
Neko kaci po netu privatne.slike i klipove.....
Isto tako poziva na linc tih ljudi.
Naziva kojekakvim imenima....
Cackas mecku u p.i.c.k.u. bez potrebe.
Forum fino krenuo u dobrom pravcu evo vec drugi dan i ti se pojavis da kazes ko sta namjerno radi a ko ne.......
Ma ne razumijes Boga mi Danane. Pa nemoj da budes kao oni. Debili, ne spustaj se na njihov nivo. Samim tim sto si rekao, ko si, nema potrebe za tim. Nemam kontakte sa njima, ne pisem tamo, tebe me poznajem, znam sa foruma od tamo kad stw pisali, ja nikad nisam slova napisao. Koliko su stete nanijeli zadnjih godina to nije normalno. Ali sta sad da mi svi okrenemo kao oni, sta cemo dobiti?
Moj identitet znaju neki sa foruma,i to je cak previse.
Pa mene su ovde optuzivali, da gledam prsko strima, da ne dolazim na utakmicr, ne znam gdje je Grbavica, balav, svakakav, a ne znajj ko sam.
Sve to jer sam pitao sta bi bilo sa klubom da se Anel nije prodao. Ljudi me napali zbog tog, valjda se te stvari saznaju na utakmici. Pitao zasto se Senad ne pojavljuje, jer sam i Kozarica prozivao za to. Tezim ka jednakim arsinima.

Bezveze ovog momka prozivaju, npr tebe nece prozvati. Znaci bespotrebno su ga prozvali, cak sam i ja kritikovao za godisnje, ali nije za njih kriv ovaj momak.
U ostalom ovo je off, nek se izbrisu ove stvari jer su bespotrebne.

Lijep pozdrav.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3952
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jul 06, 2019 2:55 pm

STATISTIKA | * TOP 5 posjeta po sezonama na Grbavici u Premijer ligi BiH. Najveća je bila prije deset godina. Možemo li ove sezone postaviti novi rekord u dolasku na stadion?

slika

https://www.facebook.com/1921.ba/photos ... =3&theater
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 38 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija