Moderator/ica: storm_raider

 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:31 pm

Od kad nisam ovako dosao kuci poslije tekme i zavalio se da gledam snimak,
a znam da smo dobili
MILINA iako opet imam fleseve😀
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6655
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:32 pm

mamba21 je napisao/la:
pet okt 05, 2018 11:21 pm
Dolazim na tekmu u 10oj minuti. Prije toga pri kupovini ulaznici trazim jug,na sta mi prodavac govori da nema vise juga i ja mu se pocinjem smijati. Govorim opet daj mi jug jedan, kaze nestalo i nema ga nigdje uzeti,ako hoces uzmi sjever ili istok. I uzmem na kraju istok, syeban tim, ulazim na stadionu, gdje se ne nalazi ni 3000 ukupno.

Zna li neko u cemu je fazon? To je bila ona kucica prva do pomocnog.
Isti problem imao i dosta druge raje. Ono je bruka i sramota da samo 1 covjek radi u drugoj kucici i poprilicno drzak. Bilo je juga u ovoj drugoj kucici.
Zadnja izmjena: SIMA_SIMAU, dana/u pet okt 05, 2018 11:33 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:32 pm

LARSSON je napisao/la:
pet okt 05, 2018 11:26 pm
Nama treba ljevak u vezi, da li je Vranješ taj ne znam, ali treba. Sve dešnjaci pa dok se okrenu tamo vamo, a još dok se namjeste na svoju nogu da ošutaju
Vranješ je klasični ljevak. Danas, osim Vranješa si imao Pavića, malog Šehića i Irfana Fejzića, koji su klasični ljevaci.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:35 pm

https://fkzeljeznicar.ba/navijaci-nosil ... ede/34261/
Na utakmici je prisustvovalo 2.864 navijača i ostvaren je prihod od 13.081 KM. Prodato je 1.756 pojedinačnih ulaznica.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:36 pm

avlami97 je napisao/la:
pet okt 05, 2018 11:32 pm
LARSSON je napisao/la:
pet okt 05, 2018 11:26 pm
Nama treba ljevak u vezi, da li je Vranješ taj ne znam, ali treba. Sve dešnjaci pa dok se okrenu tamo vamo, a još dok se namjeste na svoju nogu da ošutaju
Vranješ je klasični ljevak. Danas, osim Vranješa si imao Pavića, malog Šehića i Irfana Fejzića, koji su klasični ljevaci.
Ne znam kako bi se fejza u vezi snašao, treba ga probati :D

Tipa onaj Rifet Kapić, Štilić, Galešić

I jedan Robert Murić :kafa:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:38 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pet okt 05, 2018 11:32 pm
mamba21 je napisao/la:
pet okt 05, 2018 11:21 pm
Dolazim na tekmu u 10oj minuti. Prije toga pri kupovini ulaznici trazim jug,na sta mi prodavac govori da nema vise juga i ja mu se pocinjem smijati. Govorim opet daj mi jug jedan, kaze nestalo i nema ga nigdje uzeti,ako hoces uzmi sjever ili istok. I uzmem na kraju istok, syeban tim, ulazim na stadionu, gdje se ne nalazi ni 3000 ukupno.

Zna li neko u cemu je fazon? To je bila ona kucica prva do pomocnog.
Isti problem imao i dosta druge raje. Ono je bruka i sramota da samo 1 covjek radi u drugoj kucici i poprilicno drzak. Bilo je juga u ovoj drugoj kucici.
Pa mogao je doci neko ko je jedva skuckao 5KM za utakmicu i da mu taj kaze kako vise nema juga, a u drugoj kucici je bilo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:39 pm

shzna je napisao/la:
pet okt 05, 2018 11:24 pm
GK
Stevanovic-Bakrac-Rodin-Pavic
Vranjes-Saban
Jazvic-Ramovic-Veseli
Krpic

Sta raditi s Curjuricem i Dacicem kad se Ramovic vrati i bude fit 100po100?
Rama bi mogao po krilu, on i Veseli, da ulaze u sredinu i kreiraju ko Iniesta u barci.Kod Ode bi to trebalo da fercera. Mozda bi i ivan to mogao. Krcma je probao nesto slicno sa Arezinom al to nije proslo. Nama i onako krila nisu klasicna krila...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:44 pm

Još jedna loše odrađena utakmica Ode. Ako u zadnjoj utakmici nije vidio da mu ne mogu igrati Osmanković i Hajdarević to neće biti dobro po nas. Pobjeda uz dosta sreće i veliku borbenost poslije isključenja. Iz utakmice u utakmicu naša djeca nalošija. Mene interesuje samo Želju i brate ako nemaš kvalitet da si i moje djete ne možeš igrati. Osmanković nikad i nije bio za Želje a Hajdarević u zadnjih godinu dana u strašnom padu. Ova pobjeda ne smije nikoga zavarati jer na trenutke igra na terenu djeluje toliko depresivno da nas se više ne boje ni protivnički igrači ma koliko prosječni bili, ni sudije i jedni i drugi rade na Grbavici šta hoće. Daj Bože da nas pobjeda na ovakav način podigne ali svašta nešto nam fali. Što se tiče Zaimovića trebalo bi biti to, to po pitanju prve postave, možda 15-20 zadnjih minuta. Mnogo iritantan igrač iako ima određeno znanje. Oda molim te pokaži i dokaži da si mnogo bolji nego što ja mislim.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:51 pm

slika
slika
slika
Željezničar ante portas !
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:52 pm

Kaze ovaj komentator,Zaimovic poput teretnog voza naletio na Sisica😄
Al ga je i odnio ko da ga Bog nije ni dao
Hahahaha
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet okt 05, 2018 11:54 pm

Ne znam, ja sam sebi izgledam smiješan.

Ne stvoriš dvije šanse protiv Slobode i Goška i neki od njih izgledaju nezainteresovani ko ona stvar, ko da igraju za sve, osim za Želju.
Onda danas dođeš i svi grizu, jedu teren, vidno van forme, ali borbeno i to se isplati, pa na kraju ne zna čovjek šta da misli.

Ja još ne mogu da vjerujem da ovi igrači TOLIKO MOGU PASTI U FORMI da ne stvore poštenu šansu Gošku i Slobodi na Grbavici.

Treba biti mangup sad i reći im: "Pobjeda protiv Zrinjskog vraća plate na 100 %". Jer to kad bi dobili, vratili bi atmosferu, a i oni bi bili sretniji. :D
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 12:01 am

igla je napisao/la:
pet okt 05, 2018 11:54 pm
Ne znam, ja sam sebi izgledam smiješan.

Ne stvoriš dvije šanse protiv Slobode i Goška i neki od njih izgledaju nezainteresovani ko ona stvar, ko da igraju za sve, osim za Želju.
Onda danas dođeš i svi grizu, jedu teren, vidno van forme, ali borbeno i to se isplati, pa na kraju ne zna čovjek šta da misli.

Ja još ne mogu da vjerujem da ovi igrači TOLIKO MOGU PASTI U FORMI da ne stvore poštenu šansu Gošku i Slobodi na Grbavici.

Treba biti mangup sad i reći im: "Pobjeda protiv Zrinjskog vraća plate na 100 %". Jer to kad bi dobili, vratili bi atmosferu, a i oni bi bili sretniji. :D
Pa zato što oni kontaju da mogu na klik igrati...ne trude se mjesec dana i onda odluče da hoće...ali ispali iz forme normalno. Igrom slučaja se ova borbenost isplatila, ali nipošto ne smiju više "birati" utakmice,mora im se to nekako utuviti u glavu.
 
dr.vet.med
Postovi: 96
Pridružen/a: uto dec 27, 2016 7:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 12:07 am

Volim te Željo!

Podsjeti me Ružić na Radulovića onomad :D
 
fanaticZeljin
Postovi: 3077
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 12:13 am

Hvala Ruzicu, ljudina je nema sta :D . Robija skandira Mirzi Rascicu, a poslije utak psuju Osime.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 12:16 am

Anketa za igraca utakmice:

viewtopic.php?f=91&p=368950#p368950
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 12:32 am

Veceras moze kritikovat onaj ko utakmicu gleda na snimku ili tekstualnom prenosu.
Oni koji su bili svaka im cast ako mogi biti objektivni, srca nemate.
Nakon dugo vremena, srce mi je puno Zelje!!
Samo se nastavitr boriti,borbom se sve moze nadoknadit.
Oda majstore!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 12:33 am

Turkovicu kad budes komentarisao nekoga sjeti se da si dao golova za Zelju koliko i Asmir Begovic za Stouk.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 12:33 am

igla je napisao/la:
pet okt 05, 2018 11:54 pm


Treba biti mangup sad i reći im: "Pobjeda protiv Zrinjskog vraća plate na 100 %". Jer to kad bi dobili, vratili bi atmosferu, a i oni bi bili sretniji. :D
Odlican prijedlog.

Inace, tuzno je vidjeti da se svaka sudijska futa izivljava na Grbavici. Ziv Bjelica ne bi napustio Mostar da je ovako sudio Zrinjskom dole. Fuj!
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5946
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 12:37 am

Veseli je naše najjače krilo..Jedini on se zna sjuriti u sredinu..

I vala red je da sutra kiksa neko..
Zadnja izmjena: Okolele, dana/u sub okt 06, 2018 12:42 am, ukupno mijenjano 1 put.
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 06, 2018 12:41 am

Tri momenta večeras: Šeha, majstore, glavu gore i samo naprijed!
Drugo, prekide kriminakno branimo i to je već ozbiljan problem.
I treće, hoćel iko poradit s Hajdarom na faking predaji lopte. Ono je već degutantno.
Al eto, vraćaju nam se valjda Rama i Veseli pa valjda i dobijemo nešto novo u napadu.
I još jedna stvar, sa Zaimovićem Oda treba obaviti jedan ozbiljan razgovor. Ne znam šta je čovjek sebi umislio.

Online

Trenutno korisnika/ca: alombardo, Google [Bot] i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija