Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 8:25 am

Leon_Professional je napisao/la:
pon mar 09, 2020 8:07 am
Plava Porodica je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:59 am
Puno više napadamo po lijevoj strani.
Desno je iskreno problem Siniša. Ok, u defanzivi je na vrlo dobrom nivou, ali doprinos u napadu je očajan.
Pavić zna i ubaciti kad digne glavu. Ali slabo je diže. Sinoć more neupotrebljivih centaršuteva. Ali imao je stvarno par reakcija u odbrani fenomenalnih koje su digle publiku. Puno sam ga kudio jer je na početku pravio baš rupe, ali sve je bolji i bolji.
Nadam se Blaževiću što prije, pa nek se kolje sa Sinišom za mjesto u prvih 11.

Što se tiče atmosfere, onih prvih 6.minuta kad su zajedno skakali i Jug, i Istok, i Sjever je bukvalno da se usereš od straha. Jug sinoć onako. Znamo mi to puno bolje. Ali možda i zbog zime smo se malo stisli, pa smo svi čekali kraj što prije. Biće to bolje aBd za vikend. Posjeta se mora ponoviti.
Zamolio bih raju koja ide na sjever, da se lagano prebacuje na istok. Kad god je istok zagalamio mi smo bili u boljoj situaciji na terenu.
3.bobe se opet moraju uzeti da rahat uđemo u derbi. A za 14ku niko nema lijeka.
Tačno će nas početi puštati da sa ovakvom realizacijom idemo 1 na 1 sa golmanom, ali neće praviti faul.
Kapitenu, hvala ti još jednom što sam rahat odspavao koji sat.
Sad, sretan i ispunjen, pun emocija idem na posao, i tako će biti sve do narednog susreta u Dolini.
Al' tebe volim, volim te fakat!
U prvom meču smo više preko lijeve napadali. Protiv Zvijezde su golovi pali preko desne strane. A jučer se vjerovatno išlo na Nukića, pa se drastično više napadalo tamo.
Mada kad se pogleda i gol je pao nakon faula na Rami, onda bilo je još šansi koje su došle preko desne strane. Znači nije da nije bilo rada i na toj strani.

Tačno da je Pavić bolje ofanzivno od Siniše, ali generalno moj je dojam da nam konkretnije stvari dolaze s desne strane. Voli se i Štila spustiti desno, fino se razumije s Sinanom...
To ti je taktička varka. Šatro Veselinović lomi lijevo i onda bum iskrsne Rama :kafa:
Jučer Štila nema gdje nije bio na terenu, ali ponajviše sredina i lijeva strana da pomogne Veselom i Pavi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
TMMD87
Postovi: 32
Pridružen/a: sri jul 10, 2019 9:00 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 9:17 am

I šta kažete, jel smetaju stubovi? Mi na jugu nismo morali brinuti o tome :D :zeljeznicar1:
Željezničar per tutta la vita.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 9:21 am

Najvažnije je da se bodovi skupljaju, a sad krenuti u konačni obračun sa svima. Raspored je povoljniji u odnosu na konkurente i to treba iskoristiti maksimalno.

P.S. Pratite malo pitare kako se već spremaju za derbi, opšta panika :rofl: :rofl: a onog izgubljenog njihovog trenera treba natrpat da zna gdje je došao.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
lutvo
Postovi: 48
Pridružen/a: sub jan 04, 2020 11:20 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 9:24 am

Dosta ulaznica sinoc nije bio skenirano zbog guzve nego pocijepan bar kod, i to je jedan od razloga sto je brojka manja.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 9:38 am

Rijetko ko je spomenuo, ali za najvecu pohvalu je borba na terenu i dobri odnosi izmedju igraca. Tacno se vidi da ginu jedan za drugog.
Stila bez komentara, Mesa jedan od boljih i jedan od najvecih mangupa u zadnjih par sezona. Ikic pozitivno iznenadjenje.
Bravo Zeljeznicare!
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2624
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 9:44 am

Ne bih da budem negativan, ali mene je zabrinula ova utakmica. Onoliko promašenih prilika ne možemo sebi dopustiti. Bit će utakmica gdje ćemo, ako hoćemo da pobijedimo, morati zabiti gol iz jedne ili dvije šanse. Veseli me u tom smislu baš razočarao. Za Lendru neka bude da je imao loš dan.

Generalno smo fino igrali, ali bez realizacije sve to pada u vodu. Fudbal se igra za golove.

Hvala Štila majstore.

Istok je TOP!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
IgrajZheljo
Postovi: 57
Pridružen/a: ned feb 23, 2020 10:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 9:45 am

Zna li iko mozemo li ocekivati da se oporavi Zec i ova dvojica da potpisu (Ajayi i Blazevic) do derbija.Imal ko malo bolje upucen
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 9:54 am

bez obzira na sinocnje silne promasaje i zabrinjavajuce losu efikasnost cini mi se da smo na dobrom putu. ima tu jos prostora za napedak ali vidljivo je da sve skupa izgleda daleko bolje nego je izgledalo. cestitam momcima i SS na pobjedi.
ono sto cu sigurno pamtiti vezano za sinocnju tekmu jeste premijera istoka... Grbavica poprima obrise pravog engleskog stadiona i Boga molim da dozivim trenutak kada ce cijeli stadion biti jedna zaokruzena cjelina.

slijedi nam borba za titulu. vjerujem da je mozemo osvojiti i nadam se da hocemo.
idemo dalje!

:zeljeznicar1:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Ludvig Leple
Postovi: 271
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 10:08 am

Sve što vrijedi istaći je da je Semir Štilić 90% ekipe. Prvu utakmicu koju ne bude igrao mi ćemo izgubiti, a u najboljem slučaju neriješeno odigrati.
Sve ostalo što hvalospjevate i dižete u u oblake, bolje spustite odmah na zemlju.
Sinoć konkretno smo imali sreće što Crnkić nije igrao od početka i što su dobili crveni karton.
Popustite malo sa napadanjem Sinana, jedini igrač koji okomito ide na gol i jedan od rijetkih nad kojim su bili skoro svi penali i slobodni udarci opasni po gol protivnika.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 10:16 am

Izlija je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:52 pm
Qooler je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:33 pm

Teren u martu ne smije bit ovako siv!!!
Nije sarkazam i ne pokušavam da ti nešto kao šuknem jer bi vjerovatno i ti volio da si bio večeras na stadionu ali zbog nečeg si bio spriječen.
Teren je u živo kada ga gledaš zelen osim dijelova ispred golmana gdje je izrovan i nema trave.
Da te razočaram, bio sam na sjeveru večeras. Kada je rađen teren rečeno je da je vrlo kvalitetan i u rangu svjetskih terena. Na početku je tako i izgeldao. Sada se naš teren sve više žuti , a europski se i dalje zelene. Evo 1921 ekipa je izbacila slike u HD, ja sam bio na terenu i on je više žut nego zelen. Kada sam gledao snimak na MojojTV još je užasnije bilo, a salžem se da oni nisu mjerilo.
Najzelniji je tamo gdje su uhljupi bacili baklje pa ona dva kruga se zelene ispred zdenke. E sada da li onaj hibrid daje žućkastu boju, ne znam pa kada ga baklje spale tu te dvije tačke strše zeleno. Pogeldaj bilo koju europsku utakmicu i uporedi sa našim terenom. Valjda bi trebali travnjaci biti u tom ranku, tako je rečeno kad je napravljen.

22. kolo 2020
slika


23 kolo 2019
slika
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 10:27 am

Hocemo izvjestaj i neka neko pita Stilu jel opet slucajno bilo.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 10:37 am

Draže mi je da stvorimo 20 šansi i damo jedan gol, nego odigramo onako kako smo u Bijeljini gdje nismo pogledali na gol čitavu utakmicu. Ovako bar ostane dojam da znamo nešto od fudbala, a i ima se šta vidjeti.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 10:52 am

fcz je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:01 am
Moramo li se vazda uhvatiti za sranja? Pokradeni smo sto miliona puta, oteli nam najmanje dvije titule, ma zivo mi se jebe je li Sinisa prvo zakacio loptu ili nogu. Zeljo dobio, super igrao, uzivajmo.

Hajmo ljudi o pobjedi, o igri, o utakmici s Osmanlijama za sedam dana, o onom magicnom stadionu i atmosferi.
Samo preporuka ovima koji idu na zapad nek ponesu kišobran. Čuo sam hoće ovaj njihov prskati nekakvom tekurčinom 🤣
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5092
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 10:53 am

Raptor44 je napisao/la:
pon mar 09, 2020 10:37 am
Draže mi je da stvorimo 20 šansi i damo jedan gol, nego odigramo onako kako smo u Bijeljini gdje nismo pogledali na gol čitavu utakmicu. Ovako bar ostane dojam da znamo nešto od fudbala, a i ima se šta vidjeti.
Ima i toga. Meni koji sam gledao preko TV-a igra odlična, teren loš, tribine prejake
🤪🤪🤪
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 10:57 am

Sinoc gledam reprizu i u prvom poluvremenu kada je Lendra spustio loptu sebi i isao bi na golmana sam 1 na 1, nije bio ofsajd.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 11:13 am

salle86 je napisao/la:
pon mar 09, 2020 10:52 am
fcz je napisao/la:
pon mar 09, 2020 3:01 am
Moramo li se vazda uhvatiti za sranja? Pokradeni smo sto miliona puta, oteli nam najmanje dvije titule, ma zivo mi se jebe je li Sinisa prvo zakacio loptu ili nogu. Zeljo dobio, super igrao, uzivajmo.

Hajmo ljudi o pobjedi, o igri, o utakmici s Osmanlijama za sedam dana, o onom magicnom stadionu i atmosferi.
Samo preporuka ovima koji idu na zapad nek ponesu kišobran. Čuo sam hoće ovaj njihov prskati nekakvom tekurčinom 🤣
:rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 11:14 am

TMMD87 je napisao/la:
pon mar 09, 2020 9:17 am
I šta kažete, jel smetaju stubovi? Mi na jugu nismo morali brinuti o tome :D :zeljeznicar1:
Ja sjedio ispod stubova, sve vidio :D
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 11:14 am

Jesu se osevapili što su skinuli mrežu sa istoka. :D
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 11:17 am

mamba21 je napisao/la:
pon mar 09, 2020 10:57 am
Sinoc gledam reprizu i u prvom poluvremenu kada je Lendra spustio loptu sebi i isao bi na golmana sam 1 na 1, nije bio ofsajd.
Nije bio ni u drugom poluvremenu jednom opsajd isto Lendrić bio u prilici... Mislim da će Štila i Lednrić biti dobar tandem za lopte u prostor, samo dok se uštimaju.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 09, 2020 11:22 am

malo su mu prejake lopte slali. dok se uigraju bit ce to top.

ikic dobar, odbrana dosta sigurna.
MIRZA RASCIC

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 70 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija