Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 10:36 pm

Pa nije amidža kriv što su današnje garniture navijača i uprave kluba krajnje prosrpski orijentisani. Sad zbog par časnih partizana trebamo lagati i reći da partizani nisu bili presvučeni ***** koji su klali muslimane, ili da zbog par naših generala koji su prešli kod nas reći da JNA nije agresorska vojska?

Treba biti realan do srži, ova titula im je teška nezavisnosti manjeg entiteta jer su bukvalno pokazali da su jedan klub i jedan čovjek iznad sve i jednog sportskog kolektiva i pojedinca u državi. I mi smo direktni saučesnici u ovome, nemojte se zavaravati da su samo govnari iz lavora krivi za ovo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:03 pm

Organiziju proslavu titule, a nije se moglo igrat hahahahahahhahahahahahahahahha
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:07 pm

Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jun 02, 2020 8:10 pm
Glas Razuma je napisao/la:
uto jun 02, 2020 7:54 pm
Zalosno je i neeticki da se dozvoljava na gg.ba forumu prozivanje pojedinih forumasa imenom i prezimenom. Predlazem da tuzite taj portal zbog ovih prijetnji vama "batinama" i da jednom za svagda postavite primjer tim sitnim sicarima koji su na tom forumu koji je glasilo trenutnog trenera g. Osima i dijela UO.
Koga su prozivali i gdje?
Ako nije problem....
Pseudonim "amarovac" na tom forumu Riste Djoge, a pisao je kako tebe i gospodina avlamija treba prebiti. Diskurs nalik na onoga sto se hvalio kako "ima ime", dok drugi "nemaju ime".
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u uto jun 02, 2020 11:14 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:12 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
uto jun 02, 2020 9:42 pm
plavi kanarinac je napisao/la:
uto jun 02, 2020 8:14 pm
Jel realno da se problematizuje parola? Pa ne mogu da vjerujem....

I ovo sto se poziva na jedinstvo, kakvo ba sad jedinstvo, jesmo progutali big load of cum od naseg tate, presli preko svega, otjerali zlatne ljude koji su pozivali na ISTINSKO JEDINSTVO, a ne ovo lažno... i sad se poziva na jedinstvo, nema jedinstva i tesko da ce ga bit dok se ovaj javasluk nastavlja.

Mogu skontati cetnicke picke s koseva sto nas guze, al teze mi pada sto nas ovi nasi jebu s ovim konstantnim glupostima.

Parola iduci derbi, cetnicke picke. Ko ih jebe.
I sta ces dobiti s tim? Ja im ne bi rijeci uputio sljedeci derbi, samo bi vrtio stvari vezane za Zelju. Tako ces im lagano pokazati da nam nisu bitni, i sto je jos vaznije da si iznad njih uz jednu solidnu peticu opet.
Ma samo znam da su jucerasnjim cinom i papnlukom meni u ocima ko cetalji oni sa dna kace. Klošarski mentaliteti.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:16 pm

Jucerasnjim cinom su oni se oni svrstavaju na stranu cetnistva, manje genocidne tvorevine i srpstva. Ono sto su uradili je ponizavanje ove drzave u kojoj živimo i dokaz da smo NAJGLUPLJA nacija na svijetu da nas i srbi čak mogu kupiti za par dinara.... DA MI JE BABO ZNAČI BABO DA MI JE, JUCER KO JE LIKOVAO I SLAVIO JE CETNIK GORI NEGO IJEDAN NJIHOV.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Dr. Adzem
Postovi: 2157
Pridružen/a: pet jul 08, 2016 6:27 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:35 pm

Hahahahaha e cuj proslava titule
Cuva Bog Zelju svog!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:43 pm

Glas Razuma je napisao/la:
uto jun 02, 2020 11:07 pm
Faca Sa Ulica je napisao/la:
uto jun 02, 2020 8:10 pm
Glas Razuma je napisao/la:
uto jun 02, 2020 7:54 pm
Zalosno je i neeticki da se dozvoljava na gg.ba forumu prozivanje pojedinih forumasa imenom i prezimenom. Predlazem da tuzite taj portal zbog ovih prijetnji vama "batinama" i da jednom za svagda postavite primjer tim sitnim sicarima koji su na tom forumu koji je glasilo trenutnog trenera g. Osima i dijela UO.
Koga su prozivali i gdje?
Ako nije problem....
Pseudonim "amarovac" na tom forumu Riste Djoge, a pisao je kako tebe i gospodina avlamija treba prebiti. Diskurs nalik na onoga sto se hvalio kako "ima ime", a drugi "nemaju ime".
Aha,hvala na informaciji.
A sto se njih tice to su jedne lajave p,ic.k.ic.e. koje samo laju po forumima.
Svaki od njih zna gdje me moze naci,ja niti se krijem niti sakrivam svoj identitet od prvog dana.
A mogao sam da sam htio.
I to prozivanje i prijetnje traju vec evo nekoliko godina.
Dok tako prozivaju i prijete 😂 po forumima to je ok,sve preko toga je privatni problem izmedju mene i njih i jako dobro znam kako da ga rijesim.To sigurno nece biti pisanje na forumu.
Hvala u svakom slucaju jos jednom na informaciji.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:44 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jun 02, 2020 11:03 pm
Organiziju proslavu titule, a nije se moglo igrat hahahahahahhahahahahahahahahha
nije da se nije moglo nego se nije htjelo igrati,sta ces kada se udruzili cetnici iz pc i poturceni cetnici(stoka obicna) s kobilje glave
 
Meha87
Postovi: 597
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jun 02, 2020 11:45 pm

Celik ispao radi jednog boda straaasnoo bgm. Moglo se barem neko doigravanje za ispadanje i prvaka odigrat
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 12:39 am

Pitarska govna zasjela u savez i šta je bilo ko drugo mogao ocekivati.Vico im lego ko kec na desetku.Zalosno je da u ligi ima toliko drugih klubova sa bogatom istorijama koji su iznjedrili fantasticnih igraca i ljudi i da su svi ti klubovi dopustili da im sudbinu kroje dva kluba.Nevjerovatno izgleda da niko nije uspjeo u onu kriminalnu organizaciju ubaciti nekog svog bivšeg igraca,spotistu...vec sve politicki uhljebi zasjeli tamo.Dino Begic,sem tikve stambolke koju je šutnuo na nekoj od Butmirskih njiva ,ništa drugo nije šutnuo u zivotu kao što nisu šutnuli ni svi ostali koji tamo sjede i kao takvima svi ostali klubovi su im dozvolili da rade to što rade godinama.Prvi mi pa svi ostali.Na ovom primjeru se najbolje vidi naša svakodnevnica a i naša buducnost.Njih nije stid i nikad ih nece biti stid jer to nema obraza a sve nas skupa treba biti stid jer smo im to dopustili.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 12:44 am

Vidim da pojedini opet pozivaju na "jedinstvo" šta god ono značilo pa me samo zanima na kakvo jedinstvo mislite, u čemu? U podržavanju ovih, ne znam kako da ih izuzev Badžaka nazovem???
JA OVIMA JEDNOSTAVNO NE VJERUJEM! Moje povjerenje ničim, baš ničim nisu zadobili, a očito da nisam jedini . Pa jedino pozitivno što su uradili je to što nisu sjeb.ali projekat krova istoka. Jer to što su uzeli petare dvaput nije referenca, Adžem ih je isto uzimao. Sve ostalo meni lično do sad ukazuje na to da su došli ISKLJUČIVO RADI LIČNE KORISTI. Nesposobnost i mogu halalit ako imaš dobru namjeru, a eto čime su je ovi pokazali??? Poklanjanjem prostorija na sjeveru njihovim "prijateljima" iz SD??? Platama na ruke??? Povlačenjem tužbe protiv onog inforadara il kako se već pogan zvala? Milionskim zaduživanjem kluba samo za tekuće obaveze??? Skidanjem tepiha pred jugom??? Kašnjenjem s uplatnicom? Najavama kako će "ići ako treba do Strazbura s tužbom zbog licence" pa posle ušućivanjem i ispaljivanjem? Ne mogu mi sve provale u ovo doba ni naumpast.
Eto de me molim vas ubijedite, demantujte, iščupajte me nekim argumentom iz letargije i očekivanog razočarenja u ove hohštaplere.
Ja sam ubijeđen da nam nakon ove ekipe više neće biti spasa i da će i nas morat kupit neki Laošan radi kladionica.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2719
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 1:21 am

neroazzuro je napisao/la:
sri jun 03, 2020 12:44 am
Vidim da pojedini opet pozivaju na "jedinstvo" šta god ono značilo pa me samo zanima na kakvo jedinstvo mislite, u čemu? U podržavanju ovih, ne znam kako da ih izuzev Badžaka nazovem???
JA OVIMA JEDNOSTAVNO NE VJERUJEM! Moje povjerenje ničim, baš ničim nisu zadobili, a očito da nisam jedini . Pa jedino pozitivno što su uradili je to što nisu sjeb.ali projekat krova istoka. Jer to što su uzeli petare dvaput nije referenca, Adžem ih je isto uzimao. Sve ostalo meni lično do sad ukazuje na to da su došli ISKLJUČIVO RADI LIČNE KORISTI. Nesposobnost i mogu halalit ako imaš dobru namjeru, a eto čime su je ovi pokazali??? Poklanjanjem prostorija na sjeveru njihovim "prijateljima" iz SD??? Platama na ruke??? Povlačenjem tužbe protiv onog inforadara il kako se već pogan zvala? Milionskim zaduživanjem kluba samo za tekuće obaveze??? Skidanjem tepiha pred jugom??? Kašnjenjem s uplatnicom? Najavama kako će "ići ako treba do Strazbura s tužbom zbog licence" pa posle ušućivanjem i ispaljivanjem? Ne mogu mi sve provale u ovo doba ni naumpast.
Eto de me molim vas ubijedite, demantujte, iščupajte me nekim argumentom iz letargije i očekivanog razočarenja u ove hohštaplere.
Ja sam ubijeđen da nam nakon ove ekipe više neće biti spasa i da će i nas morat kupit neki Laošan radi kladionica.
Ma bruda nek smo mi imali dan pobjede, a ko jebe fudbal, stadion i navijače..
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5202
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 8:39 am

Plavi orkestar je napisao/la:
sri jun 03, 2020 12:39 am
Pitarska govna zasjela u savez i šta je bilo ko drugo mogao ocekivati.Vico im lego ko kec na desetku.Zalosno je da u ligi ima toliko drugih klubova sa bogatom istorijama koji su iznjedrili fantasticnih igraca i ljudi i da su svi ti klubovi dopustili da im sudbinu kroje dva kluba.Nevjerovatno izgleda da niko nije uspjeo u onu kriminalnu organizaciju ubaciti nekog svog bivšeg igraca,spotistu...vec sve politicki uhljebi zasjeli tamo.Dino Begic,sem tikve stambolke koju je šutnuo na nekoj od Butmirskih njiva ,ništa drugo nije šutnuo u zivotu kao što nisu šutnuli ni svi ostali koji tamo sjede i kao takvima svi ostali klubovi su im dozvolili da rade to što rade godinama.Prvi mi pa svi ostali.Na ovom primjeru se najbolje vidi naša svakodnevnica a i naša buducnost.Njih nije stid i nikad ih nece biti stid jer to nema obraza a sve nas skupa treba biti stid jer smo im to dopustili.
Izvršni odbor čini 15 članova i to 6 Bošnjaka, 5 Srba i 4 Hrvata. Od toga iz Federacije je 10, a iz RS 5 članova. Od tih 10 članova iz Federacije, 6 dolazi iz kantona sa bošnjačkom, a 4 sa hrvatskom većinom, kako je to popularno danas reći. Što znači da svaki kanton daje jednog predstavnika. Koliko sam pohvatao...Begić je iz Kantona Sarajevo, Raščić iz Goraždanskog, Durić iz Unsko-sanskog, Beus iz Hercegovačko-neretvanskog, Soldo iz Zapano-hercegovačkog (Široki Brijeg) itd. Samo je Soldo bio za nastavak takmičenja.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 2992
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 9:07 am

http://s.ource.ba/clanak/Haris/524185/V ... ekine-liga

Poslusajte govno Dodikovo, eto kome su se "bosnje" prodale radi svojih guzica.

Ujedinimo se protiv ovakvih i slicnih ljudi koji sjede u savezu.
Alea iacta est!
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 9:39 am

Ma ja opet kažem da smo mi Bošnjaci sami sebi najgori, što naši iz kluba, što ti iz saveza. Mogli bi oni ušima mahati da je makar jednom klubu u državi bio interes da se nastavi liga, ovako će se svako na svoj način moći pravdati o historijskoj zakidačini i pojeo vuk kenjca.
EDIT: Ipak svaka čast Tuzli i Husiću, njegova muda veća od cijele svečane lože na Grbavici.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 9:46 am

IlProfessore je napisao/la:
sri jun 03, 2020 9:39 am
Ma ja opet kažem da smo mi Bošnjaci sami sebi najgori, što naši iz kluba, što ti iz saveza. Mogli bi oni ušima mahati da je makar jednom klubu u državi bio interes da se nastavi liga, ovako će se svako na svoj način moći pravdati o historijskoj zakidačini i pojeo vuk kenjca.
EDIT: Ipak svaka čast Tuzli i Husiću, njegova muda veća od cijele svečane lože na Grbavici.
Svaka njemu čast ali taj klub nema snagu za miješanje u te odnose, a mi smo svakako mogli uticati - da smo htjeli.
Jedino ako se nismo 'prodali' za nešto, a to će vrijeme pokazati.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Norsborg
Postovi: 298
Pridružen/a: pet jul 14, 2017 10:36 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 10:13 am

Moj utisak je da I nasima ovo odgovara, imamo sigurnih 200000, smanjenje plata, odlasci pojedinaca koje nece placati, nema troskova za odigravanje utakmica. Pravila kazu da u Evropu idu 3 prvoplasirana kluba, plus pobjednik kupa. Znaci da je Borac neregularno cetvrti ucesnik. KUP SE MOGAO I MORAO ODIGRATI. Ako se Siroki ili Gosk budu zalili UEFI eto nam belaja. CISTO UPLITANJE POLITIKE. Zasto sute Siroki i Gosk, niko I'm nije imao pravo od uzeti mogucnost osvajanja kupa I izlaska u Evropu.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 10:18 am

Norsborg je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:13 am
Moj utisak je da I nasima ovo odgovara, imamo sigurnih 200000, smanjenje plata, odlasci pojedinaca koje nece placati, nema troskova za odigravanje utakmica. Pravila kazu da u Evropu idu 3 prvoplasirana kluba, plus pobjednik kupa. Znaci da je Borac neregularno cetvrti ucesnik. KUP SE MOGAO I MORAO ODIGRATI. Ako se Siroki ili Gosk budu zalili UEFI eto nam belaja. CISTO UPLITANJE POLITIKE. Zasto sute Siroki i Gosk, niko I'm nije imao pravo od uzeti mogucnost osvajanja kupa I izlaska u Evropu.
I ja sam siguran sto posto, da je apsolutno nelegalno ne odigrati završnicu kupa. Francuzi su prekinuli ligu, ali čim prođe period zabrane igraju finale Kupa prije početka sezone, isto je i s Holandijom.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Analitičar1921
Postovi: 295
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 9:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 10:20 am

Moram napisati nekoliko stvari:
1. Nije mi jasno što se iz kluba u ovo posljednjem obavještnju nisu pozvali na dodjelu titule iz 1946 godine.
2. Ima li neko onu OneDrive tabelu sa koeficijentima, pa da vidimo da li smo nosioci ili na? Odnosno na čemu smo?
3. Od ove sezone očkujem punu afirmaciju Mehića i Subašića, kao i još nekih, odnosno da igraju punim kapacitetom i da se izbore za mjesto u ekipi.
4. Onim uhljupima iz lavora će se vratiti vrlo brzo za ovu proslavu titule. Sad se vidi razlika nas i njih kada smo mi štampali majice nakon 5:2 , te nakon raznih komentara smo ih povukli, a oni ovako. Svjesni su da bi ih stigli...

Toliko za sada. Pozz svima
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 03, 2020 10:43 am

Analitičar1921 je napisao/la:
sri jun 03, 2020 10:20 am
Moram napisati nekoliko stvari:
1. Nije mi jasno što se iz kluba u ovo posljednjem obavještnju nisu pozvali na dodjelu titule iz 1946 godine.
2. Ima li neko onu OneDrive tabelu sa koeficijentima, pa da vidimo da li smo nosioci ili na? Odnosno na čemu smo?
3. Od ove sezone očkujem punu afirmaciju Mehića i Subašića, kao i još nekih, odnosno da igraju punim kapacitetom i da se izbore za mjesto u ekipi.
4. Onim uhljupima iz lavora će se vratiti vrlo brzo za ovu proslavu titule. Sad se vidi razlika nas i njih kada smo mi štampali majice nakon 5:2 , te nakon raznih komentara smo ih povukli, a oni ovako. Svjesni su da bi ih stigli...

Toliko za sada. Pozz svima
Mislim da je naš Zahtjev već u Savezu.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], kemo i 131 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija