Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 12:57 am

Celik kuci, Sloboda u gostima, Siroki kuci, Sarajevo u gostima i Velez kod kuce.

Ako je ovaj tim u stanju da uveze par pobjeda sa ovakvim rasporedom onda smo prvi favoriti za titulu na jesen. Haha :lol:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 1:06 am

sajo10 je napisao/la:
pon okt 28, 2019 12:57 am
Celik kuci, Sloboda u gostima, Siroki kuci, Sarajevo u gostima i Velez kod kuce.

Ako je ovaj tim u stanju da uveze par pobjeda sa ovakvim rasporedom onda smo prvi favoriti za titulu na jesen. Haha :lol:
Prije Borca sam pisao da imamo 4 baš teška gostovanja i da u tom periodu moramo dobiti sve tekme kući a u gostima šta se čvakne. Mislio sam da ćemo čvaknuti dva gostovanja. I dalje imamo još ta dva gostovanja i nadam se da ćemo nešto čvaknuti. Dva smo zijanili.
 
Avatar
superiore1921
Postovi: 47
Pridružen/a: pet avg 09, 2019 6:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 1:31 am

Ma okej sve, al meni nije jasno nikako što Amar svaku utakmicu najavljuje ko da protiv Reala igramo. Dobro nemoj ih ponizavat pa da se radi toga nafuraju, al brate nemoj ih ni tolko hvalit, pa dodju ljudi puni samopouzdanja. Tuzlu ubise i Radnik i Borac, on ih nahvalio, reklo bi se Crnkic Ronaldo. Sad se 8 dana odmaramo za Čelik mrtvi... a sutra da igramo morali bi ih oderat
🏆
 
Avatar
BrUDA
Postovi: 556
Pridružen/a: uto okt 30, 2018 8:13 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 6:22 am

RokElsner44 je napisao/la:
pon okt 28, 2019 12:08 am
AdmirA je napisao/la:
ned okt 27, 2019 10:21 pm
Komplet odbranu zamijeniti. Plus jedno krilo i dobar vezni destruktivac. Za nešto više.
Ja ne znam za vas, ja jedva čekam nedjelju i tekmu sa čelikom....
Mozda nas iznenade i uvezu par pobjeda. :D
mislim da ce prije jug sagradit :D
Srce ima svoje razloge koje razum ne poznaje!
 
Avatar
dres_na_pruge
Postovi: 50
Pridružen/a: sub mar 05, 2016 2:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 8:07 am

Primjetio sam da igraci Zrinjskog nose ispod dresova onu opremu za mjerenje svega i svačega, to nabaviti našim, ako već nemaju, i hajd nemoj trčati.Da ne ulazim u priču da je to u iole normalnim klubovima neizostavno.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2213
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 8:34 am

Ja na zimu najvise ocekujem od Zrinjskog sto se tice pojacanja s tim da i sada po imenima imaju daleko najjacu ekipu, mi smo u rangu tuzle sitija par finih igraca i ostalo skart, smece tesko mi ba cijelu defanzivu moramo mijenjati, krila od svih igraca mozda jednog igraca mozemo sastaviti i ovi sto valjaju moramo boga moliti jesul ustali na pravu nogu jel
Im valjala nargila noc prije jel ga treba nasekirala jel
mu se duguje plata itd itd.
Ne mogu se oteti utisku da se onaj Zrinjski mogao uzeti hladno uz vece htjenje, mi vodimo kontra napad par puta u njihovom sesnestercu samo Krpic ostali nesto stigijaki trckaraju, napadamo sa dva igraca a nazad nije zabio samo ko nije htio.
Amare dozovi se i apdejtuj se nije ti vise ovo vakat dje ce ti neko trpiti neisplacene plate.
I ovo zahvaljivanje Zrinjskom je za plakati ljudi, pa dokle ce se brukati i ofirati ove strukture to sami Bog zna.
Ova ekipa nije sampionska, jednostavno nemaju taj mentalitet i mislim da bi svi trebali spustiti malo apetite da bi nam svima lakse bilo.
Btw Amar Mehic gdje je i sta radi, mislim na onog malca :D
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 8:36 am

Nema Perisica i Vrhovca, vjerovatno dva njihova najbolja i najbitnija igraca.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 8:36 am

dres_na_pruge je napisao/la:
pon okt 28, 2019 8:07 am
Primjetio sam da igraci Zrinjskog nose ispod dresova onu opremu za mjerenje svega i svačega, to nabaviti našim, ako već nemaju, i hajd nemoj trčati.Da ne ulazim u priču da je to u iole normalnim klubovima neizostavno.
To imamo vec odavno.Koristilo se na treninzima ,a dali se koristi sada ne znam..
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 8:46 am

DANAN je napisao/la:
pon okt 28, 2019 8:36 am
dres_na_pruge je napisao/la:
pon okt 28, 2019 8:07 am
Primjetio sam da igraci Zrinjskog nose ispod dresova onu opremu za mjerenje svega i svačega, to nabaviti našim, ako već nemaju, i hajd nemoj trčati.Da ne ulazim u priču da je to u iole normalnim klubovima neizostavno.
To imamo vec odavno.Koristilo se na treninzima ,a dali se koristi sada ne znam..
Ranije smo koristili to jedan period, mozda sa Slavkom. Poslije ne znam da smo. Nabavili su i nasi to, ima malo manje od mjesec dana.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 8:46 am

Brkoo je napisao/la:
ned okt 27, 2019 11:04 pm
Da je normalna liga nama bi bas puno kvalitetnih igraca falilo za neki ozbiljan rezultat ali ovako ni drugi nisu toliko bolji, skoro svi u pet deka pa se sa svima mozemo boriti. Bukvalno sve zavisi od raspolozenja, motivacije, ko je ustao na pravu nogu, kakav je polozaj zvijezda itd..

Nasi bekovi su ocaj zivi. I Stanic i Sinisa i Pavic. Patnja za oci je gledati njih trojcu. Ne znam fakat kako se oni mogu zvati profesionalnim fudbalerima. Golman i stoperi isto nemaju neki kvalitet ali bekovi su toliko losi da je to nevjerovatno.

Zamislite samo situaciju da u Zelji igra bek koji rijetko prelazi na protivnicku polovinu, kad izvodi aut treba mu par minuta da skonta sta da uradi. Lafo mu defanziva jaci segment a svako iole dobro krilo pravi budalu od njega.

Drugi bek glup ko qrac, isto kao i prvi. Samo sto je ovaj u odbrani katastrofalan a u napadu lafo malo bolji.

Pogledajte snimke iz 2011 i kako su se bekovi tad pridodavali napadu i pravili visak i situacije 2 (nase krilo i bek) na 1 sa protivnickim bekom i opet stizali da se vrate i u odbranu i da odigraju korektno.
I na kraju Pavic jedini koji ponekad odigra dobro ali i to je prosjek kad se sve sabere.

Pogledajte bekove npr. Zrinjskog i uporedite sa nasima, razlika ko nebo i zemlja.

Drugi nas problem su nasa krila. Nemamo desnog krila. Ne moze Bojo biti krilo. Bojo je defanzivni veznjak, neko ko puno trci i razbija napade protivnika. Nemamo brza i prodorna krila koja ce praviti u svakoj utakmici problem protivniku. Ovakav Ermin Zec ne zasluzuje ni klupu. Ne mogu da vjerujem da moze sebi dopustiti da bude ovako zapusten.
Veselinovic nam najbolje krilo :klanjase2: Ovo sve govori o nasim krilima..

I sto se tice napadaca, nadam se da su ljudi napokon skontali koliko Krpic gusi igru. Moze zabiti jos sto golova ali dok nam je on prvi napadac nase sanse da osvojimo titulu su minimalne.
Slažem se s ovom analizom apsolutno. Pošto znamo da nam budžet za plate i nije nešto posebno, ja mislim da bi trebalo dovesti desnog beka(sumnjam da imamo novca za oba), a na lijevom rotirati Pavića i Stanića.
Bojo obavezno na zadnjeg veznog, tu je najbolji i definitivno se.momak ugušio na ovoj poziciji lažnog krila.
Potrebno nam je bar jedno baš brzo krilo, prodorno, koje zna predriblati protivničkog igrača, takav igrač bi dobijao lopte po želji od Štile.
I definitivno se slažem za Krpića, on postiže golove glavom i zicere mrtve, rijetko kad je izmislio gol, postigao eurogol ili postigao gol iz malo teže situacije. Druga stvar, njegova tehnika je baš skromna i u razvoju napada imamo baš malu korist od njega.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
south side
Postovi: 470
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 9:10 am

Ma odbrana nam je najkriticniji dio tima ubjedljivo stanic ,sinisa, pavic, kemo. znaci ako ne dovedemo zamjenu za ove invalide mi se nemamo cemu nadati.al sinisa i pavic posebna prica ja kad sam vidio da je sinisa produzio ugovor nije mi bilo dobro pa lik nije za fudbala .a pavic i stanic posebna prica ovi igraci ni u pofalickom ne bih mogli igrati.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 9:46 am

Brkoo je napisao/la:
ned okt 27, 2019 11:04 pm
Da je normalna liga nama bi bas puno kvalitetnih igraca falilo za neki ozbiljan rezultat ali ovako ni drugi nisu toliko bolji, skoro svi u pet deka pa se sa svima mozemo boriti. Bukvalno sve zavisi od raspolozenja, motivacije, ko je ustao na pravu nogu, kakav je polozaj zvijezda itd..

Nasi bekovi su ocaj zivi. I Stanic i Sinisa i Pavic. Patnja za oci je gledati njih trojcu. Ne znam fakat kako se oni mogu zvati profesionalnim fudbalerima. Golman i stoperi isto nemaju neki kvalitet ali bekovi su toliko losi da je to nevjerovatno.

Zamislite samo situaciju da u Zelji igra bek koji rijetko prelazi na protivnicku polovinu, kad izvodi aut treba mu par minuta da skonta sta da uradi. Lafo mu defanziva jaci segment a svako iole dobro krilo pravi budalu od njega.

Drugi bek glup ko qrac, isto kao i prvi. Samo sto je ovaj u odbrani katastrofalan a u napadu lafo malo bolji.

Pogledajte snimke iz 2011 i kako su se bekovi tad pridodavali napadu i pravili visak i situacije 2 (nase krilo i bek) na 1 sa protivnickim bekom i opet stizali da se vrate i u odbranu i da odigraju korektno.
I na kraju Pavic jedini koji ponekad odigra dobro ali i to je prosjek kad se sve sabere.

Pogledajte bekove npr. Zrinjskog i uporedite sa nasima, razlika ko nebo i zemlja.

Drugi nas problem su nasa krila. Nemamo desnog krila. Ne moze Bojo biti krilo. Bojo je defanzivni veznjak, neko ko puno trci i razbija napade protivnika. Nemamo brza i prodorna krila koja ce praviti u svakoj utakmici problem protivniku. Ovakav Ermin Zec ne zasluzuje ni klupu. Ne mogu da vjerujem da moze sebi dopustiti da bude ovako zapusten.
Veselinovic nam najbolje krilo :klanjase2: Ovo sve govori o nasim krilima..

I sto se tice napadaca, nadam se da su ljudi napokon skontali koliko Krpic gusi igru. Moze zabiti jos sto golova ali dok nam je on prvi napadac nase sanse da osvojimo titulu su minimalne.
Slažem se da nam u ekipi fali kvalitetnih igrača, ali ti gore reče da nam ne fali puno, a kad si krenuo nabrajati došli smo do više od pola ekipe :D

A ja sam više mišljenja da nam baš fali kvaliteta na 4-5 pozicija. Prvo, bolji golman koji će nam negdje svojim odbranama direktno donijeti bodove. On to još nije uradio nigdje, osim možda dijelom protiv Čelika kad je na početku tekme odbranio zicer. Drugo, barem jedan bolji bek za početnih 11 i jedan solidan za rotacije. Treće, barem jedan bolji stoper za početnih 11 i još jedan solidan za rotacije. Četvrto, jedan veznjak tipa Ćuluma kojeg smo nekad imali, jer su nam svi ostali veznjaci, osim Boje, slični. Peto, barem jedno krilo tipa Zakarića ili M. Stevanovića koje će imati konkretan učinak (golovi + asistencije). Evo ja ću se prvi složiti s tvojim mišljenjem za Krpića kad dovedemo boljeg, a ja takvog ovdje ne vidim.

E sad za sve pobrojano ti treba puno para koje ja ne vidim da imamo, pa očekujem da ćemo u nastavak sezone sa neznatno promijenjenim sastavom u odnosu na trenutni.
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 9:49 am

PlaviVlak je napisao/la:
pon okt 28, 2019 8:46 am
Brkoo je napisao/la:
ned okt 27, 2019 11:04 pm
Da je normalna liga nama bi bas puno kvalitetnih igraca falilo za neki ozbiljan rezultat ali ovako ni drugi nisu toliko bolji, skoro svi u pet deka pa se sa svima mozemo boriti. Bukvalno sve zavisi od raspolozenja, motivacije, ko je ustao na pravu nogu, kakav je polozaj zvijezda itd..

Nasi bekovi su ocaj zivi. I Stanic i Sinisa i Pavic. Patnja za oci je gledati njih trojcu. Ne znam fakat kako se oni mogu zvati profesionalnim fudbalerima. Golman i stoperi isto nemaju neki kvalitet ali bekovi su toliko losi da je to nevjerovatno.

Zamislite samo situaciju da u Zelji igra bek koji rijetko prelazi na protivnicku polovinu, kad izvodi aut treba mu par minuta da skonta sta da uradi. Lafo mu defanziva jaci segment a svako iole dobro krilo pravi budalu od njega.

Drugi bek glup ko qrac, isto kao i prvi. Samo sto je ovaj u odbrani katastrofalan a u napadu lafo malo bolji.

Pogledajte snimke iz 2011 i kako su se bekovi tad pridodavali napadu i pravili visak i situacije 2 (nase krilo i bek) na 1 sa protivnickim bekom i opet stizali da se vrate i u odbranu i da odigraju korektno.
I na kraju Pavic jedini koji ponekad odigra dobro ali i to je prosjek kad se sve sabere.

Pogledajte bekove npr. Zrinjskog i uporedite sa nasima, razlika ko nebo i zemlja.

Drugi nas problem su nasa krila. Nemamo desnog krila. Ne moze Bojo biti krilo. Bojo je defanzivni veznjak, neko ko puno trci i razbija napade protivnika. Nemamo brza i prodorna krila koja ce praviti u svakoj utakmici problem protivniku. Ovakav Ermin Zec ne zasluzuje ni klupu. Ne mogu da vjerujem da moze sebi dopustiti da bude ovako zapusten.
Veselinovic nam najbolje krilo :klanjase2: Ovo sve govori o nasim krilima..

I sto se tice napadaca, nadam se da su ljudi napokon skontali koliko Krpic gusi igru. Moze zabiti jos sto golova ali dok nam je on prvi napadac nase sanse da osvojimo titulu su minimalne.
Slažem se s ovom analizom apsolutno. Pošto znamo da nam budžet za plate i nije nešto posebno, ja mislim da bi trebalo dovesti desnog beka(sumnjam da imamo novca za oba), a na lijevom rotirati Pavića i Stanića.
Bojo obavezno na zadnjeg veznog, tu je najbolji i definitivno se.momak ugušio na ovoj poziciji lažnog krila.
Potrebno nam je bar jedno baš brzo krilo, prodorno, koje zna predriblati protivničkog igrača, takav igrač bi dobijao lopte po želji od Štile.
I definitivno se slažem za Krpića, on postiže golove glavom i zicere mrtve, rijetko kad je izmislio gol, postigao eurogol ili postigao gol iz malo teže situacije. Druga stvar, njegova tehnika je baš skromna i u razvoju napada imamo baš malu korist od njega.
Lukakuova tehnika je također skromna,ali uvijek postiže golove jer je okružen kvalitetnim saigračima koji nadomjeste njegov nedostatak tehnike i iskoriste maksimalno njegove prednosti, tako da ta kritika i nije baš na mjestu. Ja bih bio najsretniji da u ekipi imamo još npr. Ubiparipa, jer bi sigurno došao do izražaja, ali tako je kako je. Krpić je plaćen da daje golove i to evo drugu sezonu radi jako dobro, druge stvari nama puno više štekaju od napadača. Da je cijela ekipa na nivou napadača i odrađuje korektno stvari za koje je plaćena mi ne bi imali problema u ovoj ligi.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 10:10 am

Dobar tim nije skupina dobrih pojedinaca.
イビチャ・オシム
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 10:36 am

mamba21 je napisao/la:
pon okt 28, 2019 8:46 am
DANAN je napisao/la:
pon okt 28, 2019 8:36 am
dres_na_pruge je napisao/la:
pon okt 28, 2019 8:07 am
Primjetio sam da igraci Zrinjskog nose ispod dresova onu opremu za mjerenje svega i svačega, to nabaviti našim, ako već nemaju, i hajd nemoj trčati.Da ne ulazim u priču da je to u iole normalnim klubovima neizostavno.
To imamo vec odavno.Koristilo se na treninzima ,a dali se koristi sada ne znam..
Ranije smo koristili to jedan period, mozda sa Slavkom. Poslije ne znam da smo. Nabavili su i nasi to, ima malo manje od mjesec dana.
Mi to imamo vec 2 godine, to je Papac uveo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 10:57 am

storm_raider je napisao/la:
pon okt 28, 2019 10:36 am
mamba21 je napisao/la:
pon okt 28, 2019 8:46 am
DANAN je napisao/la:
pon okt 28, 2019 8:36 am


To imamo vec odavno.Koristilo se na treninzima ,a dali se koristi sada ne znam..
Ranije smo koristili to jedan period, mozda sa Slavkom. Poslije ne znam da smo. Nabavili su i nasi to, ima malo manje od mjesec dana.
Mi to imamo vec 2 godine, to je Papac uveo.
Znam da smo imali, ali znam da su i nasi narucili, da li je isto ili nesto naprednije ne znam. Ako neko zna vise neka napise.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 11:49 am

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub okt 26, 2019 9:07 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
sub okt 26, 2019 8:50 pm
po običaju se opet pretjeruje... žalosno je da postoje oni koji jedva čekaju poraz za neke obračune... tuga je to. koliko su mi se gadili oni gadovi koji su to radili za vrijeme Senada, toliko mi se gade ovi danas koji to zbog Amara i cijele te priče.

sve dok grupe i pojedinci tako budu djelovali, Zeljo neće naprijed. zna se kako se to radi na jedan kulturan, dostojanstven, primjeren način... a ovo što imamo danas, odnosno što smo imali do 'jucer', je sve samo ne to i ne donosi dobro Klubu.

ne volim ni ja ovu Upravu, ne svđa mi se uopšte ta cijela priča, ali brate ne čekam svaki poraz ko rođendan... iritantno je sve to....
biće Skupština, biće prilika... neće ni njihovo dovijeka.

što se tiče današnje utakmice, i ovaj put smo ušli sa puno respekta prema suparniku a istovremeno nedovoljno motivisani, samouvjereni... to moramo promjeniti hitno... ovako nam se stalno ponavlja i prelazi nam u naviku.

hajde da podržimo ekipu, ne Amara, Upravu, Senada petog desetog... hajde da podržimo igrače. kakvi su da su, naši su i valja nam ih ninati dok ne dođu bolji.
što se tiče terena Amaru vjerujem i ne sumnjam ni trenutak da će sklopiti ekipu kako nam i dolikuje. pitanje je samo vremena...

nekad dobiješ a nekad izgubiš. to je fudbal i zbog toga je zanimljiv, zbog toga ga volimo i pratimo...

jebat ga, idemo dalje

:zeljeznicar1:
Druze moj, bez ikakve uvrede, ali gdje ti zivis?

Kakva bolan Skupstina, kakva prilika? Ko ce nas to uzeti sad da ovi i odu? Pa ne zivimo u Kaliforniji gdje imas milione investitora, vec u zemlji gdje svako gleda svoj interes prvo.
Bez imalo izdizanja Misketa i grupe oko njega, licno mislim da su ti ljudi bili zadnja prilika da neko iz "nase sredine" uradi nesto za Zelju.Sad nas moze spasiti samo neko "izvana".

Nadalje, nije mi jasno po cemu to Zeljo ne moze ici naprijed dok imamo navijace sa suprotnim misljenjima? Nit igraju navijaci, nit biraju clanove Uprave.Ne vidim ni da je nesto posjeta opala.Dakle, sve kao i ranije u tom pogledu.

Kazes, Amar ce napraviti ekipu.Koliko mu za to treba vremena?Evo na pauzi ce puna sezona kako je tu.Drugi nisu imali takvo vrijeme, ali ok, on ima renome.
Sta se tacno promijenilo? Ok, nema vise "kamiona" igraca, ali realno gledano, sve ostalo je isto.I dalje lose igramo, a i dovode se polovnjaci po ustaljenoj praksi, samo daleko nizim intenzitetom.Nikakve strategije, vizije, niti plana.
potpuno se slazem s tobom da smo imali vrhunsku upravu i da takvih "ekipa" nema bas puno na nasem podneblju. ipak, kada bi vjerovao da su jedini, ubio bi se odmah.
ima jos sposobnih i pametnih ljudi koji svojim angazmanom mogu doprinjeti. medjutim, to je sve na dugom stapu i svojevrsni je macak u vreci. i tu se slazem. ne znamo sta nosi sutra....

ono sto imamo danas je takvo kakvo je. imamo dva izbora. ili da podrzavamo ono sto mozemo, bez obzira na sve, ili da bojkotujemo na neki od nacina.
mislim da "navijacki" "konsenzus" oko podrske mozemo postici ukoliko gledamo samo ekipu, igrace.... i zato potenciram upravo tu vrstu podrsku. duboko vjerujem da samo igraci i SS mogu obezbjediti neki novac. ovi hadalji iz uprave ne mogu, odnosno, ne mogu dovoljno. u takvim okolnosti nam ne preostaje nista drugo nego da ih podrzavamo, naravno, ukoliko mislimo dobro Klubu.

sto se tice Amara, moje misljenje je poznato. to je najveci FUDBALSKI strucnjak koji nam je dostupan, potreban... i koliko god da mu je potrebno vremena da slozi ekipu, to vrijeme ce biti krace nego bi bilo cije drugo...volio ga ili ne volio, on je IKONA Zelje i ove lige.
ne svidja mi se ovo sto je uradio, ne podrzavam ga u tome, i na kraju krajeva, mislim da ga je ovaj put njegovo poznavanje "matematike" iznevjerilo i siguran sam da je vec sada toga debelo svjestan. takodjer, moj stav po pitanju duga prema njemu je jasan. ubjedjen sam da ne krade od Zelje. zao mi je sto smo dosli u situaciju da se uopste o tome prica, i ako je prosla Uprava imala gresaka, upravo ta je najveca. to su trebali rjesiti sa njim na jedan normalan i ljudski nacin. svi znamo za okolonosti iz tog vremena, nacin rada i sl.......da ne sirim temu dalje.... a opet, POTPUNO razumijem i njih, i nacelno jesam za takav nacin rada... ipak, smatram da ponekad treba biti i malo meksi, posebno ukoliko gledamo neku siru sliku a tako treba posmatrati taj cijeli problem.... nije sve crno bijelo!!! ali da ne vise vracamo na ispricane price....

vezano za podjeljenost medju navijacima i uspjeh....
ne znam ni za jedan kolektiv, udruzenje, klub ili neki drugi pravni oblik djelovanja nekog pravnog subjekta cije je clanstvo duboko podjeljeno a da je taj subjekt uspjesan u onome cime sa bavi. to je jednostavno tako. zbog toga sam i rekao da sve dok smo podjeljeni, nema nam naprijed. i u to vjerujem 100%.

svasta sam nabrzaka nadrobio, ali se nadam da si skontao ono sto zelim reci i zasto pisem kako pisem....
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
MrkiMedo
Postovi: 1927
Pridružen/a: sub apr 29, 2017 11:44 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 12:55 pm

E nek nasi igraci imaju obraza izaci odmah u subotu poslije utakmice. Fuj stoka placenicka
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 1:38 pm

MrkiMedo je napisao/la:
pon okt 28, 2019 12:55 pm
E nek nasi igraci imaju obraza izaci odmah u subotu poslije utakmice. Fuj stoka placenicka
Ko kad i gdje
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 28, 2019 2:47 pm

Mrki flašom si ih trebao odmah ko god da je.

Mislim, boli ih kc i klub se zahvaljuje i čestita na pobjedi.

Majko mila šta nam se dešava. Klošari.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 180 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija