Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 1:02 pm

Nece biti plavo proljece onog intenziteta, ali ce se zakuhtati masina za sljedecu sezonu kada slijedi :karanje:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 1:08 pm

Ma vjerujte da će Dolina biti punija sad do kraja sezone radi Babuke, nego što će biti u prvih 10-15 kola nove sezone kad se već naviknemo na Amara i mašineriju na terenu :D
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 1:56 pm

Da mi je znati od koji para Zrinjski placa ove igrace, dobro znamo da ne placaju drzavi nista, ali opet kamara igraca koju treba placati.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 1:57 pm

Mene strah te masinerije, mogu mislit kako je drugima onda.
Ima te li kakav prijedlog, neke naocale da nosim il nesto, valja mi upratiti masineriju pod kormilom Bogija penzionera, Stane egzistencije, Dade razvijotke...

@Omare kakvo zahuktavanje s ovim igracima. Na ljeto ce opet doci odredjen broj igraca. Sad me ubjedjuju da je prelazni jer ganjamo 3.mjesto pa treba jeftina ekipa. Samo ne znam dje ce s tom jeftinom ekipom na ljeto kad se tobože bude dovodila sampionska. Tako da od uigravanja nema nista.
Zadnja izmjena: Leon_Professional, dana/u sri feb 20, 2019 1:59 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 1:57 pm

Elegant je napisao/la:
sri feb 20, 2019 1:56 pm
Da mi je znati od koji para Zrinjski placa ove igrace, dobro znamo da ne placaju drzavi nista, ali opet kamara igraca koju treba placati.
Pitaj Stanu kako placaju :D
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:04 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 20, 2019 1:57 pm
Mene strah te masinerije, mogu mislit kako je drugima onda.
Ima te li kakav prijedlog, neke naocale da nosim il nesto, valja mi upratiti masineriju pod kormilom Bogija penzionera, Stane egzistencije, Dace razvijotke...

@Omare kakvo zahuktavanje s ovim igracima. Na ljeto ce opet doci odredjen broj igraca. Sad me ubjedjuju da je prelazni jer ganjamo 3.mjesto pa treba jeftina ekipa. Samo ne znam dje ce s tom jeftinom ekipom na ljeto kad se tobože bude dovodila sampionska. Tako da od uigravanja nema nista.
Iskreno da ti kazem, ova ocekivanja baziram na Osimu i njegovoj sposobnosti motivacije ekipe i pripremi utakmica. Mada, liga je totalno drugacija u odnosu na njegov drugi mandat. Subjektivan sam, zazelio se utakmica, pa se nadam da ce biti okej. Iskreno, trece mjesto ne bi smjelo doci u pitanje.

E sad, ako se bude stedilo i na ljeto, to mi se nikako nece svidjeti, a i ne uklapa se u pricu u pohodu na titulu. Nisu bas Amarove ekipe koje su osvajale titule prije bile toliko jeftine.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:07 pm

Omar500 je napisao/la:
sri feb 20, 2019 2:04 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sri feb 20, 2019 1:57 pm
Mene strah te masinerije, mogu mislit kako je drugima onda.
Ima te li kakav prijedlog, neke naocale da nosim il nesto, valja mi upratiti masineriju pod kormilom Bogija penzionera, Stane egzistencije, Dace razvijotke...

@Omare kakvo zahuktavanje s ovim igracima. Na ljeto ce opet doci odredjen broj igraca. Sad me ubjedjuju da je prelazni jer ganjamo 3.mjesto pa treba jeftina ekipa. Samo ne znam dje ce s tom jeftinom ekipom na ljeto kad se tobože bude dovodila sampionska. Tako da od uigravanja nema nista.
Iskreno da ti kazem, ova ocekivanja baziram na Osimu i njegovoj sposobnosti motivacije ekipe i pripremi utakmica. Mada, liga je totalno drugacija u odnosu na njegov drugi mandat. Subjektivan sam, zazelio se utakmica, pa se nadam da ce biti okej. Iskreno, trece mjesto ne bi smjelo doci u pitanje.

E sad, ako se bude stedilo i na ljeto, to mi se nikako nece svidjeti, a i ne uklapa se u pricu u pohodu na titulu. Nisu bas Amarove ekipe koje su osvajale titule prije bile toliko jeftine.
Ma me kazem da ce 3.bit upitno, al kazem ti da na ljeto ide "ekipa za titulu". Ne ulazim kolko ce se potrosit, samo kazem da ce po toj prici doci novi igraci pa onda treba to uigravat, nece ova polusezona biti za uigravanje sampionske ekipe :D
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:13 pm

AsharaK je napisao/la:
sri feb 20, 2019 12:35 pm
Pa Sarajevo neće dobit ionako :D
Nemojte se zavaravati i lagati bezveze. Ljudi imaju najbolji i najuigraniji igrački kadar. Imaju pozitivnu atmosferu u ekipi, teško da će ih neko zaustaviti. Zrinski pravi ekipu za sljedeću sezonu i logično je da će oni više kikseva napraviti. Ako Sarajevo dobije, a Zrinski kiksa, 90% je prvak riješen.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:22 pm

Tesko da ce pitari propustiti ovu priliku.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:24 pm

Mislim da je trenutno jako nezahvalno pricati i tome kako se na ljeto pravi ekipa za titulu, iskljucivo sa aspekta novca kojeg kako se prica trenutno nema u klubu a da bi ga bilo uprava mora da ulozi velike napore da sto vise sponzora privuce u klub. A pogotovo da ekipa ucini sve da se izbori europa u kojoj uz povoljan zdrijeb prvog predkola mozemo proci dalje i dobiti neke vece novce, uz pratece dohotke koji budu kada se igra europa.

Realno stanje je tako da niko ne zna od kojih se para i kako finasira trenutna ekipa igraca, strucnog staba, uposlenika i administracije kluba, a da ne pricamo o nekim daljim radovima na stadionu. Tako da nemojte zivota vam o ekipi za tiulu, jer to kosta a sada su druga vremena ne bitno sto je Amar tu.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3146
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:24 pm

alombardo je napisao/la:
sri feb 20, 2019 8:25 am
Kada vidim ove slike, nemogu a da se po ko zna koji put ne zahvalim Senadu i prethodnoj upravi. ŽIVI BILI 100 godina, a upravi novoj želim sreću da izbore evropu i urade krov i fasadu sjevera,
HVALA MU i za krov i europski projekat fasadnih panela na sjeveru (koji je daleko bolja i skuplja opcija predstavljena od ove koja ce biti od nove garniture uprave koja se odlucila za jeftiniju i estetski manje kvalitetniju fasadu od prvobitnog projekta)
 
ublehas
Postovi: 1016
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:45 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:33 pm

storm_raider je napisao/la:
sri feb 20, 2019 2:22 pm
Tesko da ce pitari propustiti ovu priliku.
Neće 100%. Kad zapne, završiće sa sudijama. Zrinjski će početi upirati tek ako pitari počnu kiksati, a to se neće desiti što zbog njihovog kvaliteta, što zbog "logističke podrške". U po frke će Zrinjski skroz odustati od titule, kao što su skoro odustali od ove dvije zadnje. Nisu oni mi da igraju pošteno i da im poklone titulu.
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:34 pm

Ko hoce da se loptamo i da kahvenisemo nek se javi na Mahalu.
1987
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:35 pm

Samo da debil od Zeca ne igra u nedelju inače gubimo. Ako on ostane bar na klupi i ne bude eulazio, u hendikepu satiremo Radnik.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4472
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:41 pm

Hajde da mi gledamo sebe.

Kome prijeti suspenzija od nasih?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:42 pm

mamba21 je napisao/la:
sri feb 20, 2019 2:41 pm
Hajde da mi gledamo sebe.

Kome prijeti suspenzija od nasih?
Stevanović, Krpić, Bogičević, Osmanović
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:49 pm

LARSSON je napisao/la:
sri feb 20, 2019 2:35 pm
Samo da debil od Zeca ne igra u nedelju inače gubimo. Ako on ostane bar na klupi i ne bude eulazio, u hendikepu satiremo Radnik.
Znaci lobuje jednom, nekako mu uspije, i opet hoce da lobuje :placeodsmijeha: :zid:
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1811
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 2:55 pm

ublehas je napisao/la:
sri feb 20, 2019 2:33 pm
storm_raider je napisao/la:
sri feb 20, 2019 2:22 pm
Tesko da ce pitari propustiti ovu priliku.
Neće 100%. Kad zapne, završiće sa sudijama. Zrinjski će početi upirati tek ako pitari počnu kiksati, a to se neće desiti što zbog njihovog kvaliteta, što zbog "logističke podrške". U po frke će Zrinjski skroz odustati od titule, kao što su skoro odustali od ove dvije zadnje. Nisu oni mi da igraju pošteno i da im poklone titulu.
Joj ko će ih istrpiti, opet će biti prvaci svemira.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 3:16 pm

Elegant je napisao/la:
sri feb 20, 2019 1:56 pm
Da mi je znati od koji para Zrinjski placa ove igrace, dobro znamo da ne placaju drzavi nista, ali opet kamara igraca koju treba placati.
Prvo, ljudi su unazad pet godina, cetiri puta prvaci drzave. Vec u startu finansijska inekcija dobro jaca od ostalih klubova. Znamo svi da se za titulu dobija najvise, i da se za jedno pretkolo lige prvaka uzme love ko za tri pretkola evropa lige. Prodali su i nekih igraca. Cavar i Piric mi prvi padaju na pamet kao onako veci iznosi, a bilo ih je jos sigurno. Trece iza njih stoji masinerija koja drzi u saci taj dio nase drzave, HDZ. Znaci dovoljno je da Covic posalje par svojih ljudi po firmama i uslovno receno udari “reket” koji ce se davati Zrinjskom u vidu sponzorstva. Nista od ovih para nisu ulozili u infrakstrukturu, barem nista znacajno i vidljivo. O tome koliko placaju drzavi i to necu, jer ne znam i bilo bi nagadjanje, ali evo ovo sto sam nabrojao je sasvim dovoljno da budu u puno boljoj situaciji kada pregovaraju sa igracima od nas.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri feb 20, 2019 3:31 pm

Za ljubitelje statistike, osvjezena tema: viewtopic.php?f=51&t=152&start=280

Ubacena statistika sa Radnikom!

Hvala mnogo @jovanmaksimovic!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 166 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija