Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:14 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:09 pm
mamba21 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:01 pm
Srezali se troskovi, otjerali se igraci sa velikim platama. Umjesto da se hvalimo i qrcimo kako nam igraci imaju velike plate, kako nam sve dobro ide, jer eto u plusu smo i poslovali, miske i kompanija se pljuvali zbog toga.

Pa ovi ne znaju namaci 100Km. Ali stvarno ih treba otjerati u subotu, jer ako se nastavi ovako bice katastrofa. Rjesenje nam je potrebno!

Finansijske krize nije bilo, plus su trebali dobiti i premije ako dobiju krupu i siroki.
Zasto je Senad posudjivao novac ako je finansijska situacija bila bas tako dobra?
Mnogo je bolja bila nego sada. I drugi ljudi u UO su jako sposobni. Nisu monetarno toliko nezavisni, ni ostvareni, ali su svojim radom i poznanstvima dovodili sponzore.

Bilo, proslo. Mi moramo naprijed, kako god. Nadam se da ce biti neka alternativa...
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
svraka
Postovi: 4471
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:16 pm

PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:09 pm
mamba21 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:01 pm
Srezali se troskovi, otjerali se igraci sa velikim platama. Umjesto da se hvalimo i qrcimo kako nam igraci imaju velike plate, kako nam sve dobro ide, jer eto u plusu smo i poslovali, miske i kompanija se pljuvali zbog toga.

Pa ovi ne znaju namaci 100Km. Ali stvarno ih treba otjerati u subotu, jer ako se nastavi ovako bice katastrofa. Rjesenje nam je potrebno!

Finansijske krize nije bilo, plus su trebali dobiti i premije ako dobiju krupu i siroki.
Zasto je Senad posudjivao novac ako je finansijska situacija bila bas tako dobra?
Za nas je dobra i kad si 1KM u plusu. Vidjeli smo da smo zavrsili u plusu proslu godinu. Sta fali ako je posudjivao? Mozda su to bile neke obaveze sa kratkim rokom placanja.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:22 pm

storm_raider je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:14 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:09 pm
mamba21 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:01 pm
Srezali se troskovi, otjerali se igraci sa velikim platama. Umjesto da se hvalimo i qrcimo kako nam igraci imaju velike plate, kako nam sve dobro ide, jer eto u plusu smo i poslovali, miske i kompanija se pljuvali zbog toga.

Pa ovi ne znaju namaci 100Km. Ali stvarno ih treba otjerati u subotu, jer ako se nastavi ovako bice katastrofa. Rjesenje nam je potrebno!

Finansijske krize nije bilo, plus su trebali dobiti i premije ako dobiju krupu i siroki.
Zasto je Senad posudjivao novac ako je finansijska situacija bila bas tako dobra?
Mnogo je bolja bila nego sada. I drugi ljudi u UO su jako sposobni. Nisu monetarno toliko nezavisni, ni ostvareni, ali su svojim radom i poznanstvima dovodili sponzore.

Bilo, proslo. Mi moramo naprijed, kako god. Nadam se da ce biti neka alternativa...
Ma slazem se ja sa tim. Cak sam milion puta napisao, koliko te ljude cijenim. Napravili su brend od Zelje.
Samo kazem da Zeljo nikad nije imao previse para, i da je prosla uprava imala gresakaa.
Ove sad i ne uzimam za ozbiljno, nezainteresovanost se vidjela u samom pocetku.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:24 pm

Ako vidimo da neko grijesi, a mozemo bolje, onda se ukljucimo da pomognemo. Nista od upiranja prstom nema.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:25 pm

mamba21 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:16 pm
PratimsamoPlave je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:09 pm
mamba21 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:01 pm
Srezali se troskovi, otjerali se igraci sa velikim platama. Umjesto da se hvalimo i qrcimo kako nam igraci imaju velike plate, kako nam sve dobro ide, jer eto u plusu smo i poslovali, miske i kompanija se pljuvali zbog toga.

Pa ovi ne znaju namaci 100Km. Ali stvarno ih treba otjerati u subotu, jer ako se nastavi ovako bice katastrofa. Rjesenje nam je potrebno!

Finansijske krize nije bilo, plus su trebali dobiti i premije ako dobiju krupu i siroki.
Zasto je Senad posudjivao novac ako je finansijska situacija bila bas tako dobra?
Za nas je dobra i kad si 1KM u plusu. Vidjeli smo da smo zavrsili u plusu proslu godinu. Sta fali ako je posudjivao? Mozda su to bile neke obaveze sa kratkim rokom placanja.
Klub mora da tezi da ima sto veci plus. Plus ti svasta nesta omogucava.. I Tek onda nece propasti ako ode cijela uprava iz njega.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:31 pm

Pa posudi čovjek pare u vrijeme kada Klub nema nikakve prihode ili su jako mali, a Klub mora funkcionisati u svakom trenutku i onda dođe uplata za Evropu ili transfer ili par utakmica s dobrim prihodom od karata pa se to vrati. Nije bilo sve posloženo, ali se težilo ka tome, zato se pravio istok da bi se zarađivalo od poslovnih prostora, zato se i Jug planirao praviti, zato se fasada na sjeveru treba praviti. Moraš uložiti da bi ti se vratilo, da bi zaradio i kako su već rekli, nije nama samo zbog ljepote naše Grbavice bitna gradnja, nego mi moramo graditi da bi zarađivali od naše imovine tj. prostora u tribinama, a svako poboljšanje podiže cijenu prostora i povećava potražnju za tim prostorom.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:34 pm

ISB87 je napisao/la:
sri jun 12, 2019 7:02 pm
sve ovo znaci da je Zeljo zavisio od Misimovica. da to nije bilo ni blizu neke organizacije i stabilizacije kako smo svi mislili.

nadam se da ce neko novi doci i poceti od ulaganja u omladinski pogon. fale nam ti transferi da nas, uz evropu, izdignu iznad ovisnosti od pozajmica.

vrijeme je da se svi dignemo i pomognemo nasem Zelji!
SVI NA SKUPSTINU!
Ko jarane ko? Malo je budala ko Miske
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 7:54 pm

Mene zanima samo jedna stvar, jel poslata tuzba?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
godrina
Postovi: 1421
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:42 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 8:01 pm

kad se sjetim hora Pantonina tako nesto prije tekme sa Sirokim kad nas je pola na Jugu plakalo dok smo pjevali Grbavicu
pa Istok protiv slobode, pa teren, sva ona euforija
ogroman manjak sportske srece i uplitanje nekih ljudi nas je kostalo titula ali smo disali pozitivno bili pozitivni i sigurni u sebe
nekoliko mjeseci poslije toga, 2 godine prije stogodisnjice, u vrijeme kad bi pocinjali mastat o Dzeki u plavom dresu i nekom ogromnom imenu kao specijalnom suparniku mi smo spali da nemamo gdje skupstinu organizovat, nemamo pojma mozemo li i kako cemo docekat sutra
jak si Zeljo pregrmit ces, al zasto smo takvi
uvjek uz tebe i ti to dobro znas, tebe volim ja za tebe navijam :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
boro elcic: igrac ne smije trcat direktno na gol protivnika jer time opstruise igru i ugrozava njenu regularnost
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1260
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 8:11 pm

Pa pise da su radili i prije postavljanja hibrida, a i poslije onu plavu travu.... tako da vrlo je moguce da nisu nasli pare da plate ljudima.... jos jedan pokazatelj da NE ZNAJU NACI PARE za funkcionisanje kluba. S toga ih treba napenaliti sto prije i sto dalje....
Država Željo
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 8:16 pm

godrina je napisao/la:
sri jun 12, 2019 8:01 pm
kad se sjetim hora Pantonina tako nesto prije tekme sa Sirokim kad nas je pola na Jugu plakalo dok smo pjevali Grbavicu
pa Istok protiv slobode, pa teren, sva ona euforija
ogroman manjak hehe srece i uplitanje nekih ljudi nas je kostalo titula ali smo disali pozitivno bili pozitivni i sigurni u sebe
nekoliko mjeseci poslije toga, 2 godine prije stogodisnjice, u vrijeme kad bi pocinjali mastat o Dzeki u plavom dresu i nekom ogromnom imenu kao specijalnom suparniku mi smo spali da nemamo gdje skupstinu organizovat, nemamo pojma mozemo li i kako cemo docekat sutra
jak si Zeljo pregrmit ces, al zasto smo takvi
Prvi dio teksta kao san gdje sunce grije, onda drugi dio teksta vracas u stvarni zivot gdje kisa pada i gdje je hladno..
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 8:39 pm

Gospodo draga, gospodin Amar Osim je Zeljin dzelat i kamatar.

Radujte se novom jutru, jer nada za Zeljeznicar ce biti probudjena u vama. Vi cete nositi baklju Zeljeznicara u buducnost.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 8:44 pm

Braco mozemo mi svasta pricat za Amara, uzeo je kamate, doveo je nesposobnu upravu itd itd...
Ali realno on je najbolji trener u nasoj ligi sto je dokazo bezbroj puta, treba ga na miru pustit ovu sezonu pa da vidimo sta ce bit, i naravno nadam se nekoj normalnoj upravi.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 8:46 pm

Treba pitati Amara prvo koji mu je cilj i je li mu se uopce radi.
Svakako ce naplatiti pare, a ako mu se ne radi nema Zeljo koristi od njega kao trenera.

Sudeci po ovom sto se sad desava, slabo mu se nesto radi.
 
damirfile
Postovi: 3358
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 8:49 pm

sejo je napisao/la:
sri jun 12, 2019 8:44 pm
Braco mozemo mi svasta pricat za Amara, uzeo je kamate, doveo je nesposobnu upravu itd itd...
Ali realno on je najbolji trener u nasoj ligi sto je dokazo bezbroj puta, treba ga na miru pustit ovu sezonu pa da vidimo sta ce bit, i naravno nadam se nekoj normalnoj upravi.
Amar nije ni među 5 trenera trenutno, te godine su prošle. On je došao da izvuče što više para iz kluba. Dokaz je ugovor i otkazana Klauzula. Ta se klauzula može poslati na sud jer nije realna . On je doveo upravu svoje ljude i pravio ugovor kakav hoće bio potpisnik i jedne i druge strane. To se mora na sudu osporavati. Dabogda više ne kročio na Grbavici.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 8:57 pm

AdmirA je napisao/la:
sri jun 12, 2019 11:28 am
Ono što je potrebno UPRAVAMA od rata pa do danas , NAVIJAČIMA jeste SINERGIJA I ZAJEDNIČKI RAD , BEZ PODJELA. I samo to je pobjeda Želje u subotu. Ostalo je piši propalo.

i ono na što se zaboravlja, naredne godine su izbori u Savezima. To MORAMO pokriti kao nikad do sada.
Ono što fali nama je da budemo malo bolji ljudi. Pored toga, treba biti svjestan svojih mogućnosti. Danas pola ljudi u BiH, kada bi pitao da li su najsposobniji čovjek/žena na svijetu, 99% bi reklo da jeste. Dakle svako odsustvo samokritike je prisutno. Kada bi se ovo desilo, tada bi ljudi ispred sebe puštali sposobnije i prihvatali da budu jedan točkić u sistemu. Tada bi imali sistem. Sada imamo samo pohlepne pojedince koji bi jahali preko mrtvih samo da se negdje ugrade.
 
Avatar
Valter
Postovi: 1288
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 3:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 9:04 pm

sejo je napisao/la:
sri jun 12, 2019 8:44 pm
Braco mozemo mi svasta pricat za Amara, uzeo je kamate, doveo je nesposobnu upravu itd itd...
Ali realno on je najbolji trener u nasoj ligi sto je dokazo bezbroj puta, treba ga na miru pustit ovu sezonu pa da vidimo sta ce bit, i naravno nadam se nekoj normalnoj upravi.
Htjeli ne htjeli moramo ga pustiti još tri sezone na miru jer u slučaju da mu nek uprava da otkaz mi smo finansijski donji. Radilo mu se, ne radilo, bio uspješan ili ne otkaz mu se ne smije dati. Bojim se da tu i nije kvaka. Sječam se kada je Blaž Slišković ponudio ostavku na mjesto selektora reprezentacije i istu su čelnici saveza odbili pošto u tom slučaju ne bi mogao uzeti ni cvonjka. Malo poslije toga daju mu otkaz i naravno velike pare po klauzuli. Dakle vuk sit i ovce na broju. Ovakav scenario ne smijemo dozvoliti, ako je potrebno i trpiti ali bez otkaza. A ako je Amar pravi Željovac i ako sam procjeni da ne može dalje minimalno pošteno bi bilo da sam da ostavku.
1921. godine Dimitrije Dimitrijević, Ludvig Leple, Stjepan Katalinić i ostali radnici iz Željezničke radionice skupljaju novac za kupovinu lopte i dresova na kojima je bila kao grb izvezena lokomotiva.

Od ovog kluba uzeti KAMATU, najveći je haram.
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 9:04 pm

Zeljo je radnicki klub i to je glavni izgovor. Sigurno da ovako vise ne ide. Ja sam da organizujemo veliku akciju spasavanja kluba, ali ovi sto su u klubu nece feninga vidjeti od mene!!!!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 9:09 pm

Dragi Željovci, želim da vam kažem da je ovo sve možda i planirana situacija. Dodje pet ljudi, sjebu stvar, okolina radi pritisak, onda se smjeni tih 5 ljudi, dodju novih 5 koji se vade na one predhodne. I tako par ciklusa, a mi dodjemo na nivo Čelika, brzinom svjetlosti.
Ovi koji odlaze, treba da imaju odgovornost. Ne mogu tek tako otići, bez posljedica. Ako budu išli bez posljedica, takvih par ciklusa i mi smo donji. Onaj ko je oštetio Želju za 1,5 mil KM, mora imati odgovornost za to, da nam ne bi još takvih uletilo u ovim hokejaskim izmjenama koje slijede.
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jun 12, 2019 9:12 pm

Plavanacija je napisao/la:
sri jun 12, 2019 9:04 pm
Zeljo je radnicki klub i to je glavni izgovor. Sigurno da ovako vise ne ide. Ja sam da organizujemo veliku akciju spasavanja kluba, ali ovi sto su u klubu nece feninga vidjeti od mene!!!!
Ja sam za to da se vrate ljudi koji su od povjerenja. Dionice za članove kluba su rjesenje, da ovo više prestane biti ničija prčija.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 210 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija