Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 2:58 am

LARSSON je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:36 pm
gavran je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:34 pm
Jos 22 sata i 26 minuta
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
black64
Postovi: 816
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 7:01 am

Amidza je napisao/la:
čet dec 06, 2018 11:44 pm
Ma posjeta je prezvakana prica. Nek dodje i Amar, euforija nece predugo trajati. Nek osvoji titulu, ma nek osvoji dvije za redom, vec na proslavi druge ce bit duplo manje raje.
100 %.Znac, na proslavi zadnje titule ispred Vjecne vatre,nije nas bilo vise od 500.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 8:35 am

gavran je napisao/la:
pet dec 07, 2018 2:58 am
LARSSON je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:36 pm
gavran je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:34 pm
Jos 22 sata i 26 minuta
Jutro Željovci :kafa:
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 8:51 am

storm_raider je napisao/la:
pet dec 07, 2018 12:38 am
Jer Hilmija Frlj je raja. Samo pritisnite play.

phpBB [video]
Naravno, ovo je zlatno doba, tada Torpedo nije bio ni u mudima. :rofl:
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 8:54 am

mirzza je napisao/la:
pet dec 07, 2018 8:51 am
storm_raider je napisao/la:
pet dec 07, 2018 12:38 am
Jer Hilmija Frlj je raja. Samo pritisnite play.

phpBB [video]
Naravno, ovo je zlatno doba, tada Torpedo nije bio ni u mudima. :rofl:
Ali se kosi sa istorijskim cinjenicama.I to bas se kosi tako daaaa....ne bih se ja nesto sa ovim hvalio.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 8:55 am

gavran je napisao/la:
pet dec 07, 2018 2:58 am
LARSSON je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:36 pm
gavran je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:34 pm
Jos 22 sata i 26 minuta
Hadzija jeli janje spremno....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:05 am

Brko koji tersa sinoc vidjen na operi Seviljski berberin u Narodnom pozoristu. Nazalost, Lutvo je morao ostati doma. Dobar uvod pred mozda dan odluke... :pljesak:
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:08 am

Dominic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:05 am
Brko koji tersa sinoc vidjen na operi Seviljski berberin u Narodnom pozoristu. Nazalost, Lutvo je morao ostati doma. Dobar uvod pred mozda dan odluke... :pljesak:
Opušta se pred sastanak. Šalu na stranu, nemojte da padamo u euforiju ili očaj u bilo kom slučaju i ishodu. Željo će biti i sa i bez njh i nas, i nači će se model rada sigurno. Ono što se mora promijeniti je naš odnos prema Želji kao navijača, mi moramo biti jedno.
Živili!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:09 am

Durgo je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:38 pm
Po meni naredna uprava ako dodje do smjene (sto se nadam da nece), mora obezbjediti:

- nastavak vracanja dugova
- pravno poslovanje
- odrzavanje i dovodjenje novih sponzora
- zadrzati Generalnog
- graditi jug
- titule


Ako ne mogu to obecati nek se nose u pizdu materinu. Trenutna uprava nudi sve osim zadnjeg, znaci ako ce doci novi hocemo SVE!!!!!

AKO NISTE SPREMNI TO DATI, ODJ.EBITE OD NASEG KLUBA!!!!!
A zasto ne trazis od trenutnih ovo sto trazis od eventualnih buducih uz istu poslednju recenicu?

Zar je tesko shvatiti neciju frustraciju zbog cinjenice da nas u nasoj kuci karindja ko stigne, od mjesnih zajednica do sudija, a da su ljudi u upravi nemocni da urade bilo sta konkretno po tom pitanju vec iznova i iznova ponavljaju ista njasra.. Nemaju rjesenja da zaustave blamazu i izivljavanje svakojake fukarestine.. Do kad mislimo da ce tako moci.. Sta ako se klub bude borio za opstanak sledece sezone.. Hocemo li isto lupati glavom u zid i tvrdoglavo odbijati da vidimo neke stvari?
Zadnja izmjena: Hadzijalagic, dana/u pet dec 07, 2018 9:15 am, ukupno mijenjano 1 put.
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:14 am

DANAN je napisao/la:
pet dec 07, 2018 8:54 am
mirzza je napisao/la:
pet dec 07, 2018 8:51 am
storm_raider je napisao/la:
pet dec 07, 2018 12:38 am
Jer Hilmija Frlj je raja. Samo pritisnite play.

phpBB [video]
Naravno, ovo je zlatno doba, tada Torpedo nije bio ni u mudima. :rofl:
Ali se kosi sa istorijskim cinjenicama.I to bas se kosi tako daaaa....ne bih se ja nesto sa ovim hvalio.
Ma znam, vise sam postavio jer mi se svidjela ova numera. A vala i volim vidjeti ovaj stari grb.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:20 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:09 am
Durgo je napisao/la:
čet dec 06, 2018 8:38 pm
Po meni naredna uprava ako dodje do smjene (sto se nadam da nece), mora obezbjediti:

- nastavak vracanja dugova
- pravno poslovanje
- odrzavanje i dovodjenje novih sponzora
- zadrzati Generalnog
- graditi jug
- titule


Ako ne mogu to obecati nek se nose u pizdu materinu. Trenutna uprava nudi sve osim zadnjeg, znaci ako ce doci novi hocemo SVE!!!!!

AKO NISTE SPREMNI TO DATI, ODJ.EBITE OD NASEG KLUBA!!!!!
A zasto ne trazis od trenutnih ovo sto trazis od eventualnih buducih uz istu poslednju recenicu?

Zar je tesko shvatiti neciju frustraciju zbog cinjenice da nas u nasoj kuci karindja ko stigne, od mjesnih zajednica do sudija, a da su ljudi u upravi nemocni da urade bilo sta konkretno po tom pitanju vec iznova i iznova ponavljaju ista njasra.. Nemaju rjesenja da zaustave blamazu i izivljavanje svakojake fukarestine.. Do kad mislimo da ce tako moci.. Sta ako se klub bude borio za opstanak sledece sezone.. Hocemo li isto lupati glavom u zid i tvrdoglavo odbijati da vidimo neke stvari?
Pa ako ce ovi otici zbog te "posljednje stavke" koju nisu ispunili, onda je posteno od buducih traziti sve sto su ovi ispunili i tu posljednju stavku. Jer, onda to nije nikakvo poboljsanje (otjerati ove). Mislim, ja ih ne tjeram, ja sam vise puta napisao da sam za nadograndju zato sto ako nam fali "jedna stavka", onda je lakse mozda pokusati to nadograditi (bio to Amar ili neko deseti - ne znam, nisam sportski radnik), nego ispocetka ovo gore ponovo formirati. Neka je ta posljednja stavka, 40% neke cjeline, onda je lakse dopuniti 40% od 100%, nego ispocetka sve jovo nanovo. Cisto razmisljajuci zdravorazumski.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:26 am

Od eventualnih novih hoces sve a od ovih neces, objektivno nema sta.. Ako potenciras nadogradnju, a svjestan si da su male sanse da se nadogradimo sa Amarom, onda treba konkretno pricati s kim da se nadogradimo jer je bez konkretnih imena prica o nadogradnji nema smisla.. Nadogradjujemo se iz polusezone u polusezonu.. Ta "nadogradnja" nije nista novo.. Vec smo je radili 5-6 puta u zadnjih par godina i vidimo sami gdje su nas te nadogradnje dovele..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:29 am

A cekaj, pa zasto ih onda uopce treba mijenjati, ako novi nece biti bolji, ne razumijem.
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:33 am

Zato sto su ovi imali sasvim dovoljno vremena da izgrade sportski segment.. Upozoravani su na vrijeme da ne rade nebuloze u tom segmentu.. Tjerace se i drugi ako ne budu radili kako treba.. Nisu sveta krava ni ovi a ni eventualni novi..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:37 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:26 am
Od eventualnih novih hoces sve a od ovih neces, objektivno nema sta.. Ako potenciras nadogradnju, a svjestan si da su male sanse da se nadogradimo sa Amarom, onda treba konkretno pricati s kim da se nadogradimo jer je bez konkretnih imena prica o nadogradnji nema smisla.. Nadogradjujemo se iz polusezone u polusezonu.. Ta "nadogradnja" nije nista novo.. Vec smo je radili 5-6 puta u zadnjih par godina i vidimo sami gdje su nas te nadogradnje dovele..
Gdje pise da hocu sve od novih, a od ovih da necu? Zdravije bi bilo da si me pitao, takve konstrukcije nas samo razdvajaju nepotrebno. Molim te da mi ne stavljas takve rijeci u usta i da ne donosis takve pausalne zakljucke. Ponovicu i ovaj put, naravno da i od ovih hocu sve, zato i predlazem nadogradnju onoga sto nedostaje, a ne tjeranje. Ako bi i dosli novi, nebitno ko apsolutno, i radili sve sto ovi rade - na njihovom nivou, a opet sportski rezultati kaskali, pa ja bih opet trubio o nadogradnji i tih "novih". Mene ne interesuje ko tu sjedi, interesuje me da se iskoriste njihovi resursi za naseg Zelju sto je moguce vise. Je li ti sa druge strane od ovih hoces sve, a od novih neces? Ne znam kakve su vise Amarove sanse, recimo da su tanke, kao sto kazes, u postu gore sam napisao da nisam sportski radnik, tako da ne baratam tim imenima. Zdrava logika nalaze da se odstrani stetno tkivo i zamjeni zdravim, a ne da se sve brise.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:41 am

Dabogda nam ove ne znalice Još 3 godine klub vodile,pa za 100-godišnjicu u cvajti dočekali.Amin
Seid Memic Vajta
Senad Misimovic Cvajta
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:42 am

Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:33 am
Zato sto su ovi imali sasvim dovoljno vremena da izgrade sportski segment.. Upozoravani su na vrijeme da ne rade nebuloze u tom segmentu.. Tjerace se i drugi ako ne budu radili kako treba.. Nisu sveta krava ni ovi a ni eventualni novi..
Koji je klub na svijetu za 3 godine uspio stablizovati(mada smo daleko od stabilnog) klub,zapoceti izgradnju stadiona,i napraviti rezultat?
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:50 am

storm_raider je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:37 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:26 am
Od eventualnih novih hoces sve a od ovih neces, objektivno nema sta.. Ako potenciras nadogradnju, a svjestan si da su male sanse da se nadogradimo sa Amarom, onda treba konkretno pricati s kim da se nadogradimo jer je bez konkretnih imena prica o nadogradnji nema smisla.. Nadogradjujemo se iz polusezone u polusezonu.. Ta "nadogradnja" nije nista novo.. Vec smo je radili 5-6 puta u zadnjih par godina i vidimo sami gdje su nas te nadogradnje dovele..
Gdje pise da hocu sve od novih, a od ovih da necu? Zdravije bi bilo da si me pitao. Molim te da mi ne stavljas takve rijeci u usta i da ne donosis takve pausalne zakljucke. Ponovicu i ovaj put, naravno da i od ovih hocu sve, zato i predlazem nadogradnju onoga sto nedostaje. Je li ti sa druge strane od ovih hoces sve, a od novih neces? Ne znam kakve su vise Amarove sanse, recimo da su tanke, kao sto kazes, u postu gore sam napisao da nisam sportski radnik, tako da ne baratam tim imenima. Zdrava logika nalaze da se odstrani stetno tkivo i zamjeni zdravim, a ne da se sve brise.
Ti pausalno pricas.. Ako zelis da ti prica i to potenciranje neke nadogradnje ima smisla onda trebas baratati imenima.. Ko je to stetno tkivo i ko je ta nadogradnja.. Bez konkretnog poznavanja rjesenja je sve pausalno.. Podrzao si post koji kaze "odjebite ako ne uradite sve" pa bi samim tim bilo posteno da kazes i ovima "odjebite ako ne donesete titulu" jer je i ona dio tog "sve".. Naravno da ce se traziti i od tih eventualnih novih sve.. Mozda ne odmah ali za godinu-dvije sigurno.. Ovi su imali sasvim dovoljno vremena da nauce i srede situaciju.. Ne da je nisu sredili nego nema nikakvih naznaka da je mogu srediti.. Situacija je kako vrijeme prolazi samo gora i gora.. Volio bih da mi navedes samo jedan argument zbog kojeg mislis da ce u narednom periodu naci rjesenje koje nisu mogli naci u zadnjih par godina vec su, naprotiv, radili sve vece i vece greske..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:53 am

Zao mi je sto jedan klub od 97 godina postojanja i sa ogromnom tradicijom, dovodi sebe u situaciju da ga moze samo jedan trener vodit.
Naravno i ja sam za Amara, a bilo ko drugi da je bio (u novije doba) bio je neuspjesan.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet dec 07, 2018 9:56 am

DANAN je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:42 am
Hadzijalagic je napisao/la:
pet dec 07, 2018 9:33 am
Zato sto su ovi imali sasvim dovoljno vremena da izgrade sportski segment.. Upozoravani su na vrijeme da ne rade nebuloze u tom segmentu.. Tjerace se i drugi ako ne budu radili kako treba.. Nisu sveta krava ni ovi a ni eventualni novi..
Koji je klub na svijetu za 3 godine uspio stablizovati(mada smo daleko od stabilnog) klub,zapoceti izgradnju stadiona,i napraviti rezultat?
Ne znam i ne interesuje me.. Koliko je jos raskida sa igracima potrebno da ovi nauce kako da stabilizuju klub? Koliko jos sefova struke, sportskih direktora? Koliko jos poraza od mjesnih zajednica? Koliko jos sudijskih izivljavanja? Koliko jos godina im treba dati da uce? Godinu, dvije, pet? Koliko?
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Ujko i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija