Moderator/ica: storm_raider

 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 6:07 pm

Evo ja kažem po stoti put da nas je vaše božanstvo dovelo na rub egzistencije, do te mjere da se nećemo nikad izvući. Ne teško nego nikad izvući da izađemo na nulu. Bog zna koliko bih volio da griješim ali...
Kažem, možda bi neki akt katarze bio da javno ili polujavno izađe i izvini se svima zbog uništavanja jedne pozitivne ideje i da kaže da je svjestan da je pogriješio il tako nešto. Ovako ga samo sve više ljudi mrzi i doživljava kao grobara kluba.
Al u svakom slučaju mislim da neke konkurentnosti nećemo doživjeti još bar 5 godina. Zbog njega i njegovog zla i inata.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 6:14 pm

neroazzuro je napisao/la:
čet nov 26, 2020 6:07 pm
Evo ja kažem po stoti put da nas je vaše božanstvo dovelo na rub egzistencije, do te mjere da se nećemo nikad izvući. Ne teško nego nikad izvući da izađemo na nulu. Bog zna koliko bih volio da griješim ali...
Kažem, možda bi neki akt katarze bio da javno ili polujavno izađe i izvini se svima zbog uništavanja jedne pozitivne ideje i da kaže da je svjestan da je pogriješio il tako nešto. Ovako ga samo sve više ljudi mrzi i doživljava kao grobara kluba.
Al u svakom slučaju mislim da neke konkurentnosti nećemo doživjeti još bar 5 godina. Zbog njega i njegovog zla i inata.
Nisam te pitao ko je kriv,nego kako nas vidis dalje i kako mozes doprinijeti. Kome Vama, ko smo Mi, ponovo te pitam? Amara je dovela tribina Jug i skupstina. Jesmo li to Mi? Evo neka ga otjeraju sada. Jel posteno?
Ko ulazi u klub i jel uslov da Amar ode? Mozda znas nesto o nekim potencijalnim investitorima.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 6:32 pm

Predsjednice halali nam za sve teske rijeci, izgubili smo predsjednika ali jos bitnije izgubili smo velikog navijaca i jos veceg covjeka.


MLADOST mora pasti, idemo igramo za predsjednika, svi ko jedan. **** podijele, hajmo pokusati suzbiti redove da izguramo ovu "polusezonu"
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
neroazzuro
Postovi: 1905
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 6:39 pm

Da znam rekao bih. Na žalost ja ne vidim više nikakav izlaz iz ove situacije, možda je to do mene.
Ali mu ne bih dao da ode dok ne završi posao, na ovaj ili onaj način.
U najboljem realnom scenariju možemo pokušati neki restart poput sada Slobode. Otvoriti knjige potencijalnim sponzorima, opredijeliti se za vraćanje dugova i igrati s djecom dok ne izađemo na nulu. O izgradnji stadiona i borbi za titulu ne bih više sanjao.
Tek ćemo vidjeti koliko je "propast sportskog segmenta" bila dobar rezultat u onim okolnostima , gdje te samo Bandić spriječi da osvojiš titulu.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 6:43 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
čet nov 26, 2020 6:14 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet nov 26, 2020 6:07 pm
Evo ja kažem po stoti put da nas je vaše božanstvo dovelo na rub egzistencije, do te mjere da se nećemo nikad izvući. Ne teško nego nikad izvući da izađemo na nulu. Bog zna koliko bih volio da griješim ali...
Kažem, možda bi neki akt katarze bio da javno ili polujavno izađe i izvini se svima zbog uništavanja jedne pozitivne ideje i da kaže da je svjestan da je pogriješio il tako nešto. Ovako ga samo sve više ljudi mrzi i doživljava kao grobara kluba.
Al u svakom slučaju mislim da neke konkurentnosti nećemo doživjeti još bar 5 godina. Zbog njega i njegovog zla i inata.
Nisam te pitao ko je kriv,nego kako nas vidis dalje i kako mozes doprinijeti. Kome Vama, ko smo Mi, ponovo te pitam? Amara je dovela tribina Jug i skupstina. Jesmo li to Mi? Evo neka ga otjeraju sada. Jel posteno?
Ko ulazi u klub i jel uslov da Amar ode? Mozda znas nesto o nekim potencijalnim investitorima.
E posto fino napisa ko je doveo Amara, a pitas ostale kakav model ili prijedlog imaju da spase klub, ja cu ti reci:

Sad nek nas ta Skupstina vade iz go.vana ili nek i dalje "beru" plodove svog rada. ;)
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 525
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 7:08 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
čet nov 26, 2020 6:14 pm
neroazzuro je napisao/la:
čet nov 26, 2020 6:07 pm
Evo ja kažem po stoti put da nas je vaše božanstvo dovelo na rub egzistencije, do te mjere da se nećemo nikad izvući. Ne teško nego nikad izvući da izađemo na nulu. Bog zna koliko bih volio da griješim ali...
Kažem, možda bi neki akt katarze bio da javno ili polujavno izađe i izvini se svima zbog uništavanja jedne pozitivne ideje i da kaže da je svjestan da je pogriješio il tako nešto. Ovako ga samo sve više ljudi mrzi i doživljava kao grobara kluba.
Al u svakom slučaju mislim da neke konkurentnosti nećemo doživjeti još bar 5 godina. Zbog njega i njegovog zla i inata.
Nisam te pitao ko je kriv,nego kako nas vidis dalje i kako mozes doprinijeti. Kome Vama, ko smo Mi, ponovo te pitam? Amara je dovela tribina Jug i skupstina. Jesmo li to Mi? Evo neka ga otjeraju sada. Jel posteno?
Ko ulazi u klub i jel uslov da Amar ode? Mozda znas nesto o nekim potencijalnim investitorima.
Planirao sam napraviti pauzu, obzirom na sve sto se izdesvalo u zadnje vrijeme, ali obzirom da si upravo ti zapoceo ovu raspravu, moradoh se ukljuciti. Iznimno je bezobrazno pisati, a to tebi i slicnima tebi ide od ruke, nekolicina vas je, da nece niko doci ili pitati ko bi mogao doci ukoliko gospodin Amar napusti klub.

Bezobrazno je jer je svojim dolaskom isti stvorio ovisnost Zeljeznicara o sebi medju pojedincima i samim tim ga stavljate iznad Zeljeznicara. Bezobrazno je jer znate svi dobro kako i kojim nacinima je otjerao bivse sazive UO i NO. Zar mislite da bi se iko ozbiljan uhvatio u kostac sa problemima kluba nakon je nanesena velika kolicina reputacijske stete tjeranjem onih ljudi? Za zaista mislite da bi iko iole ozbiljan dopustio sebi da mu isti ponovo rovari iza ledja nakon sto odluci da ponovo aktuelizira pitanje tuzbe protiv "NN lica" ili mu ne bude zelio isplatiti taj fiktivni dug za koji nema ama bas nikakav dokaz!?

Nazalost, a uz klub sa skoro pet decenija, vrijeme je iznimno izazovno kada je opstanak kluba u pitanju i po svemu sudeci nama je stecaj neminovan, a gospodin Amar ce nas strmoglaviti u isti. Netom prije toga ce napustiti kormilo. Pa i to se da preziviti, a napokon nakon sto nezavisna revizija prodje kroz klub, stvorice se pogodan sistem da neko ozbiljniji pocne da se bavi klubom. Trenutno je ekosistem uzasno poguban za bilo koga ko je konstruktivan, radan, posten, pa i ako hocete prijateljski nastrojen. Kreator tog sistema je trenutni trener, za kojeg je istina da je iznadprosjecan trenerski strucnjak.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 7:35 pm

Prvi korak ka ozdravljenju je otjerati čovjeka čiji je klub taoc, koji nema osjećaj za saradnju i to da on ne treba i ne smije određivati kad se trava šiša i ko je sponzor kluba.

Ne postoji način na kojem on može biti pozitiva u klubu trenutno. Nuđeno mu je da bude šef SS, a da drugi brinu o ostalom, odbio, doveo pušikurce svoje i klub na rub egzistencije.

Masa ljudi je prošlo kroz klub u njegovim mandatima, uvijek se on sve pitao i bio autoritet upravi.

Zbog toga treba promijeniti statut i zabraniti ga na bilo kojoj poziciji u klubu statutom.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 7:39 pm

Nista konkretno. Lajanje i pljuvanje.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 7:40 pm

Igla, patoloska mrznja prema vlasniku 9 od 16 Zeljinih trofeja.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 7:45 pm

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 7:46 pm

Zašto se na forumu traži konkretan prijedlog i rješenje situacije kad on nije bitan nizašta?
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 7:53 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
čet nov 26, 2020 7:40 pm
Igla, patoloska mrznja prema vlasniku 9 od 16 Zeljinih trofeja.
Vlasnik svih 16 trofeja je Fudbalski Klub Željezničar.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 7:55 pm

Leon_Professional je napisao/la:
čet nov 26, 2020 7:46 pm
Zašto se na forumu traži konkretan prijedlog i rješenje situacije kad on nije bitan nizašta?
Zasto se pljuje, proziva i vrijedja? Kontam ljudi imaju neku viziju.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 9:56 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
čet nov 26, 2020 7:55 pm
Leon_Professional je napisao/la:
čet nov 26, 2020 7:46 pm
Zašto se na forumu traži konkretan prijedlog i rješenje situacije kad on nije bitan nizašta?
Zasto se pljuje, proziva i vrijedja? Kontam ljudi imaju neku viziju.
Zato jer je nebitan.
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 10:09 pm

NAVIJAČ je napisao/la:
čet nov 26, 2020 7:40 pm
Igla, patoloska mrznja prema vlasniku 9 od 16 Zeljinih trofeja.
Vlasnik je Zeljeznicar, jer su Zeljini trofeji.
Igla - svaka cast !
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
alombardo
Postovi: 992
Pridružen/a: pet sep 02, 2016 9:16 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 10:24 pm

Ma plakao je amar i kad je zoli slomljena noga, dobar je, ali bolesno tvrdoglav.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 10:54 pm

E, ako sutra ne stisnete ta dva oraha medju nogama i ne zgazite Mladost, ne znam
kada cete...Ako ste barem pogledali slike sa sahrane naseg Predsjedika i niste shvatili,
ne znam kada cete...I vi sto igrate i vi sto upravljate i mi sto navijamo....
NAPRIJED, ZELJO, LJUBAVI MOJA !!!!! :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 11:03 pm

Da malo predjemo na druge stvari..da zaboravimo malo na tugu..Damir Hrelja na probi iz Gorazda..znas li neko vise o njemu ??
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 11:28 pm

Amar927 je napisao/la:
čet nov 26, 2020 11:03 pm
Da malo predjemo na druge stvari..da zaboravimo malo na tugu..Damir Hrelja na probi iz Gorazda..znas li neko vise o njemu ??
Moram priznati da dosta slabije pratim fudbal u gradu u zadnje vrijeme, ali ovog momka sam imao priliku gledati a par puta i zaigrati sa njim, doduse mali fudbal..
Ovako na prvu obradovala me vijest, jedan od najvecih talenata u zadnje vrijeme po meni.
Mlad, dug korak, tehnika odlicna, visok "cangalast" sto bi rekli, prodoran, ljevak..
Krenuo je na beku spletom okolnosti jer Goražde nije imalo koga staviti pa su njega gurnuli u vatru, Kasnije je prebacen na krilo i stvarno momak ima talenta, dosta obecava ali odmah sam rekao ako bude htio raditi na sebi siguran sam u uspjeh, ako ne bude ostade na prici...Mlad je, mora ga neko uzeti pod "šapu" napraviti od njega profesionalca..

Otac mu je bio strasan fudbaler imao je nesrecu da mu njegov otac tada tih godina nije dao da igra jer se moralo raditi, bukvalno se na prag kuce dolazilo da se moli taj covjek da ga pusti da zaigra utakmicu, taj nije trenirao, samo je igrao utakmice. Imao strasnu ljevicu..

https://www.youtube.com/watch?v=haN-qkiipyI

Evo nadjoh jedan video na yt
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3953
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet nov 26, 2020 11:29 pm

NAJAVA: Mladost - Željezničar

https://1921.ba/najava-mladost-zeljeznicar-7875
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 48 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija