Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 4:52 pm

A ne, bez zezancije, slucaj Pehilj ili npr Leotar su postene stvari? Daj ba vise.

Mene je nakon Leotara bilo stid npr. Jedno od vecih brukanja imena Zelje. 5 poraza zaredom jeste bruka, ali ista ce se izbrisati prvim dobrim nizom. Ono ce se spominjati.
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 4:53 pm

Ovo danas sta se pise po ovom forumu je tako ljigavo da mi se povraca.
Da li se neko sjeca uprave koja je podigla reflektore?
Da li se sjeca uprave koja je napravila sjevernu tribinu i pokrila je?
Znam da svaki navijac zna za Milana RIbara i sampionski sastav iz 72, kao i Ivicu Osima i polufinale kupa uefa.
To boli ove ljude u klubu i reci cu bez obzira sto ce uslijediti napadi samo takvi.
Za 20,30 godina ljudi ce se sjecati Newcastla, Plzena i titula, Misimovica i uprave niko iz prostog razloga sto smo sportski klub.
Ova uprava je medju najboljim u istorij i Zelje, meni licno iz 2016 je najbolja uprava kada je Vukotic bio predsjednik, ali ovoliko pljuvanje po najtrofejnijem nasem treneru je tuzno, zalosno i jadno.
Amar Osim je nas Ferguson, to valjda mora uci u ove prazne administrativne glave i on u Zelji nikad nece moci biti 'samo' trener. NIKAD.
On je vec legenda FK Zeljeznicar.
Ako je istina ovo sto se pise da ce Misimovicevi ljudi izaci iz uprave za njim i ako on napusta, to nije Zeljo i ti ljudi nisu Zeljo isto tako cu reci za Amarove koji nece da rade sa ovih par koji nadljudski vuku, dok cu opet naglasiti tzv nadzorni odbor od 1 covjeka i par ublehasa u UO koji k... mrdnuli nisu 2 godine osim sto se hvale da su clanovi uprave.
Razlika izmedju Amara i Senada je velika u tome da je Amar svjestan tezine vremena u kojem je radio, plata na ruke i ostalog pozvao Senada u klub da pomogne da se ustroji, dok je ovaj drugi birao na osnovu prezentacija tzv strucnjake koji su nam glave dosli.
Neka se javno kaze da skupstini ko je sa ovim gospodinom Zoranom Samardzijom dogovorio Krcmarevica i zbog cega gospodin Samardzija daje ovakav intervju sada.
Jel neko misli da ce inspekcije izlaskom Senada prestati dolaziti u FKZ? Da ce se opet moci raditi nelegalno?
Jel neko misli da samo Misimovic u cijeloj drzavi radi po zakonu i posteno? Pa dosta te price, kako licencu dobiju ostali klubovi?
Adis Hadzic treba podnijeti ostavku na mjesto predsjednika skupstine jer je zakasnio sa skupstinom 20 dana, skupstina se morala odrzati u prvih 10 dana decembra sa obzirom na stanje u klubu.
I samo se nadam da trenutni saziv uprave nece kao argument pozvati transparetnost od koje ima samo slovo T u obliku prodatih karata.
Evropa nam je upitna ove godine i ako se ne izbori neko treba odgovarati za to, a taj neko je onaj ko je doveo Krcmarevica i upropastio sezonu.
Kraj price!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 4:55 pm

Ocekujte jedno 5 kapitalaca preko Samardzije na polusezoni, mozda i trenera cak. :lol: Namazan je, nema sta.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 4:56 pm

plavi brat je napisao/la:
uto dec 11, 2018 4:49 pm
Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 3:12 pm
Velahalve je napisao/la:
uto dec 11, 2018 2:47 pm
Amar neće biti trener, on ne želi to, već sportski direktor!
Il ipak hoce sve, tj.da se za sve pita?
Mozda ovu polusezonu "iz tunela" a od ljeta sa klupe
Ma jok, nece na klupu.
A i neka nemoj vise tog iz tunela. Nije se lijepo tad proveo.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 4:59 pm

kvalitet je napisao/la:
uto dec 11, 2018 4:03 pm
Ako bi htjeli Gredić i Vukotić preuzeti klub, bez Amara i Senada, to bi, barem ja tako mislim, bilo dobro za našeg Želju.
Najbolje.
Dosta lidera sto se brinu za sve. Ego manijaka.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:00 pm

Ili obojica ili nijedan, vozdra
Željezničar ante portas !
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:00 pm

Ovaj lik nam je utrpo dosta svoji igraca, i jbg zna ako Amar dodje da je tome kraj.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:02 pm

Ne slazem se sa Samardzijom oko nekih stvari, ali hajde...

Polako ljudi, bice Zelje i bez Misketa i Amara, i nakon njih i sa njima. Mnogo je Zeljo veci i jaci od toga.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:02 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la: Ovaj lik nam je utrpo dosta svoji igraca, i jbg zna ako Amar dodje da je tome kraj.
Ma jok, dje ce to. Menadzeri sigurno dobro zele nasem klubu, nema sanse da gledaju svoju korist. I neko se na ovo primi kao na saucesce, ka'e bravo Samardzija :rofl1: ...tuga na sta smo spali. Nisam nikad mislio da cu nesto ovako dozivit.
Zadnja izmjena: Amidza, dana/u uto dec 11, 2018 5:03 pm, ukupno mijenjano 1 put.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:03 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:00 pm
Ovaj lik nam je utrpo dosta svoji igraca, i jbg zna ako Amar dodje da je tome kraj.
Koga je utrpo? Ako nije tajna
Željezničar ante portas !
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:04 pm

Moram priznati da me je malkice nasikiro Velahavle,tobejarabi,estagfirula,gluho bilo i daleko
ali jos sam optimista;

Per aspera ad astra
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:

NI MILIMETRA
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:05 pm

Amidza je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:02 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la: Ovaj lik nam je utrpo dosta svoji igraca, i jbg zna ako Amar dodje da je tome kraj.
Ma jok, dje ce to. Menadzeri sigurno dobro zele nasem klubu, nema sanse da gledaju svoju korist. I neko se na ovo primi kao na saucesce, ka'e bravo Samardzija :rofl1: ...tuga na sta smo spali. Nisam nikad mislio da cu nesto ovako dozivit.
Sad ce ovome svi vjerovati, a menadjeru od arezine nece
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:10 pm

E bravo, bas tako. A istina je da obojica vecinom seru i gledaju svoj interes, kao i svaki menadzer, al hajde.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:12 pm

Mala Plava je napisao/la:
pon dec 10, 2018 9:43 pm
plavi brat je napisao/la:
pon dec 10, 2018 6:00 pm
Valter je napisao/la:
pon dec 10, 2018 5:48 pm


Ko redovno tambura ne treba mu lexilium. Ali ovdje izgleda slabo ko tambura, a toliko mlade raje. Prosto mi ih žao, kada će ako ne sada.
Ili koga redovno tambura,netreba joj lexilijum,tako da mu nenabija pritisak,pa nemora frustracije lijeciti na forumu i tribinama
:D :rofl:
Iii ko dijeli lexilijum :roll:
Znam ja jednog apotekara
 
Avatar
voltron30
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:12 pm

Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:05 pm
Amidza je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:02 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la: Ovaj lik nam je utrpo dosta svoji igraca, i jbg zna ako Amar dodje da je tome kraj.
Ma jok, dje ce to. Menadzeri sigurno dobro zele nasem klubu, nema sanse da gledaju svoju korist. I neko se na ovo primi kao na saucesce, ka'e bravo Samardzija :rofl1: ...tuga na sta smo spali. Nisam nikad mislio da cu nesto ovako dozivit.
Sad ce ovome svi vjerovati, a menadjeru od arezine nece
:D :karanje:

Smiješnu su, svega mi. Očito od dogovora nema ništa, zato je odjednom počela ova kolektivna pljuvačina po Amaru. Degutantno.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:13 pm

AsharaK je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:03 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:00 pm
Ovaj lik nam je utrpo dosta svoji igraca, i jbg zna ako Amar dodje da je tome kraj.
Koga je utrpo? Ako nije tajna
I mene zanima koji su njegovi igraci koje nam je utrpao.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:15 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:13 pm
AsharaK je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:03 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:00 pm
Ovaj lik nam je utrpo dosta svoji igraca, i jbg zna ako Amar dodje da je tome kraj.
Koga je utrpo? Ako nije tajna
I mene zanima koji su njegovi igraci koje nam je utrpao.
On ke Krcmarevica doveo.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:20 pm

Covjek fino pitao igrace, a ne trenere, li eto hajd
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:20 pm

voltron30 je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:12 pm
Zeljo je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:05 pm
Amidza je napisao/la:
uto dec 11, 2018 5:02 pm


Ma jok, dje ce to. Menadzeri sigurno dobro zele nasem klubu, nema sanse da gledaju svoju korist. I neko se na ovo primi kao na saucesce, ka'e bravo Samardzija :rofl1: ...tuga na sta smo spali. Nisam nikad mislio da cu nesto ovako dozivit.
Sad ce ovome svi vjerovati, a menadjeru od arezine nece
:D :karanje:

Smiješnu su, svega mi. Očito od dogovora nema ništa, zato je odjednom počela ova kolektivna pljuvačina po Amaru. Degutantno.
A pljuvacine s druge strane nema je li?
Kad pocne ta pljuvacina.
Ocito nemaju vecinu na skupstini pa izadje Arezinin menadjer i tako vazda neki clanci.

Daj ba dosta vas je vise, jedan svetac jedan kurcina.
Mora li se ici u takve krajnosti.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto dec 11, 2018 5:22 pm

Pljuvati po Amaru je degutantno, a pljuvati po Misimoviću zadnje tri godine nije degutantno. Degutantno je i jedno i drugo.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], Minotaur i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija