Moderator/ica: storm_raider

 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:57 pm

Mirek11 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:52 pm
Sada su na potezu clanovi skupstine, prije svega mislim na Vedrana, Amira, Marka, Almira i dr. da se spreme za sjednicu i predloze novu upravu a ovima izglasaju smjenu.
To je jedino rjesenje i mjesto gdje se moze nesto uraditi.
Mi mozemo pisati danima, mjesecima, od protesta nema nista.
Zato treba pozivate clanove ( ko zna koga ) da obavezno dodju na sjednicu i rjese nas ovih ublehasa.
Gdje onaj Dejo N., pisao je jedno vrijeme ovdje da napise ako zna sta vise kakve su sanse za povratak ove ekipe. Ili neko drugi?
Ma mi smo na potezu. Treba se okupiti oko kluba da vide da nam je pun qu... izgovora. Sve nešto čekamo, neko će drugi rješiti. Treba odrediti dan i sat mirnog okupljanja i iskazivanja nezadovoljstva.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 6:58 pm

MATORI je napisao/la:
uto maj 28, 2019 3:05 pm
AsharaK je napisao/la:
uto maj 28, 2019 2:58 pm
Hahaha Misimović kriv, Selimović imao najbolje namjere. **** mater jel realno ovo sve, pa kakav smo mi narod, kakva je ovo država, jesmol toliki kreteni???
Dao mu Nihad 100 KM i eto...takvi će za stoju napisati da sam ja novi Reis od ponedjeljka...
Nemojte ih ljudi tjerati kaze pp da je to bio,dan,POBJEDE zeljeznicara... hahahahahahaha
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
bianco blu
Postovi: 1044
Pridružen/a: pon apr 04, 2016 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:04 pm

selimoviću da se ne ljubimo
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:05 pm

Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:52 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:25 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:44 pm

Hajduk je primjer loših rezultata, ali funkcionalan klub. Njima se nikada ne bi moglo desiti Šiljak. Imaju problema sa igrom i rezultatima, ali će se to rješiti. Zamislite da ss ova stvar desila Hajduku, već bi Šiljak bio smjenjen jer klubom upravljaju oni koji ga prate. Zamislite da ss desilo u privatnom klubu, nivoa FK Torpedo. Mislite da bi se amidza počešao. Ne nego bi rekao raspolažite sa tim što imate. Njemu je svejedno šta se ovde dešava u Torpedo pa ga je prodao Vijetnamcu kojem je to nova igračka koja će brzo dosaditi. Jedino u klubu koji je organizovan kao Hajduk gdje se odluke tiču onih koji ga prate. Ne bi Barca bila tako uspjesna i voljena da tako ne moze funkcionisati.
Samo ove dionice uvjek trebaju biti dostupne. Recimo ako se prodaju svih planiranih 10.000, onda emitovati jos 100 a pare od tih 100 podjeliti ovim 10.000. Tako da nikada nikom ne bude zatvorena vrata, već samo disperzija vrijednosti. Siguran sam da je to statut Barce dobro definisao.
Ja privatizaciju nikako ne želim da čujem. Ko hoće privatni klub neka otvara sebi. Ovo treba bit klub svih nas, samo uozbiljiti stvari, a ne da ovako lajemo dok karavani prolaze.
Hajduk kada je posljednji put titulu osvojio iPhone nije postojao, Facebook je bio u začetku... Valjda to dovoljno govori o organizaciji kluba. Dobra organizacija donosi rezultate, kad tad. Burazeru, gdje se mahala i navijači pitaju, tu nema rezultata, barem ne kod nas na brdovitom Balkanu. Kod nas ne prolaze takvi sistemi. Za mene je Bayernov idealan, ali neprimjenjiv kod nas. Nama treba zajeban vlasnik koji će donositi razumne, a ne ishitrene odluke. Evo ti primjer kona. Da su se navijači pitali, Husref bi bio otjeran, a oni ne bi pehara vidjeli. Ovako su uzeli duplu.

Mandati su na raspolaganju. Uskoro je sjednica Skupštine. Tu se trebaju svi pojaviti, iskreno i otvoreno razgovarati, te donijeti najbolja moguća rješenja. Nema ostavki, to je neodgovorno, moraju se pojaviti na sjednici i odgovoriti na pitanja.
Prdažem ti da navijaš za Olimpik. Koliko znam tamo nema mahale i privatni je klub.
Jedno je kada navijači biraju trenera, a drugo kada su dioničari. Dioničari imaju vlast, ali ne donose odluke. Imaju uvjek strukture kluba i struka, samo što se ne smiju ovako ponašat kao Šiljak jer znaju da lete. Ovako vlada javašluk jer nema korekcije. Možda to nije idealno rješenje ali je rješenje 99,9% svih naših problema, a to je da se zna ko je vlasnik i da nema zeze. FC Barcelona jako dobro funkcioniše, a i Hajduk, samo što ovom treba vremena da dodje do rezultata. Na kraju Hajduk nije titulu osvojio zbog Dinama koji je prejak, a sve dok se ne sruši sistem ala Misimović (Mamić).

Onog dana kada bi Željo bio privatni klub, od tog dana mene nikada više Grbavica stadion ne bi vidjela. Draže mi je i ovo nego navijat za privatnika, a ti ako hoćeš eno ti Olimpik.
Hajduk je prije ovakvog ustrojstva bio drugi klub u Hrvatskoj. Sad je napredovao, pa je četvrti, prestigli ga Rijeka i Osijek. Haj sad da ti ja ne objašnjavam, sam vidi ko su vlasnici Rijeke i Osijeka, kakva je njihova upravljačka struktura. I onda sam sebi odgovori na pitanje kako je to moguće da najbolja organizacija daje KONTINUIRANO najlošije rezultate. Nešto ti tu nije logično. Garantujem, mi bez privatizacije (investitora, kako god ga nazovi) nemamo svijetlu budućnost. Ovo je preživljavanje samo.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:09 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:46 pm
Toliko napisali a nista nisu rekli, fol nude ostavke. Nemate sta nuditi mrs iz kluba.

Selimovicu picko ubleho, gdje je sada recenica da ce Zeljo igrati evropu.

Ovi nas bas jebu u pojam, ovo najbolje vise ne pisati i ne citati nista. Nek jebu mater svoju.
Dobro si im napisao na zvanicnoj stranici u komentaru clanka o licenci ... od rijeci do rijeci potpisujem
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:17 pm

Zašto se uvaženi gospodin Pešto ne javi na forum? Svakako čitaju. Maca pojela jezik? Slavi li se? Gdje vam je gospodin "Ja bih da repliciram"? Ne zna se ko je gluplji od vas, hljeba mi.
1987
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:20 pm

„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst, križ ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“. A vi ste nas izdali ublehe ohrndane.

Bvvvvvvv nemaaa Evopeeee, MRŠ LEŠINARU IZ KLUBA poslat cemo ti Moyet u Tubborg samo da te ne gledamo i ne slusamo gluposti koje pricas zadnjih mjeseci bez ikakve zelje, volje i osnovane zrelosti za napretkom.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:20 pm

Spoiler:
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:52 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:25 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 5:44 pm

Hajduk je primjer loših rezultata, ali funkcionalan klub. Njima se nikada ne bi moglo desiti Šiljak. Imaju problema sa igrom i rezultatima, ali će se to rješiti. Zamislite da ss ova stvar desila Hajduku, već bi Šiljak bio smjenjen jer klubom upravljaju oni koji ga prate. Zamislite da ss desilo u privatnom klubu, nivoa FK Torpedo. Mislite da bi se amidza počešao. Ne nego bi rekao raspolažite sa tim što imate. Njemu je svejedno šta se ovde dešava u Torpedo pa ga je prodao Vijetnamcu kojem je to nova igračka koja će brzo dosaditi. Jedino u klubu koji je organizovan kao Hajduk gdje se odluke tiču onih koji ga prate. Ne bi Barca bila tako uspjesna i voljena da tako ne moze funkcionisati.
Samo ove dionice uvjek trebaju biti dostupne. Recimo ako se prodaju svih planiranih 10.000, onda emitovati jos 100 a pare od tih 100 podjeliti ovim 10.000. Tako da nikada nikom ne bude zatvorena vrata, već samo disperzija vrijednosti. Siguran sam da je to statut Barce dobro definisao.
Ja privatizaciju nikako ne želim da čujem. Ko hoće privatni klub neka otvara sebi. Ovo treba bit klub svih nas, samo uozbiljiti stvari, a ne da ovako lajemo dok karavani prolaze.
Hajduk kada je posljednji put titulu osvojio iPhone nije postojao, Facebook je bio u začetku... Valjda to dovoljno govori o organizaciji kluba. Dobra organizacija donosi rezultate, kad tad. Burazeru, gdje se mahala i navijači pitaju, tu nema rezultata, barem ne kod nas na brdovitom Balkanu. Kod nas ne prolaze takvi sistemi. Za mene je Bayernov idealan, ali neprimjenjiv kod nas. Nama treba zajeban vlasnik koji će donositi razumne, a ne ishitrene odluke. Evo ti primjer kona. Da su se navijači pitali, Husref bi bio otjeran, a oni ne bi pehara vidjeli. Ovako su uzeli duplu.

Mandati su na raspolaganju. Uskoro je sjednica Skupštine. Tu se trebaju svi pojaviti, iskreno i otvoreno razgovarati, te donijeti najbolja moguća rješenja. Nema ostavki, to je neodgovorno, moraju se pojaviti na sjednici i odgovoriti na pitanja.
Prdažem ti da navijaš za Olimpik. Koliko znam tamo nema mahale i privatni je klub.
Jedno je kada navijači biraju trenera, a drugo kada su dioničari. Dioničari imaju vlast, ali ne donose odluke. Imaju uvjek strukture kluba i struka, samo što se ne smiju ovako ponašat kao Šiljak jer znaju da lete. Ovako vlada javašluk jer nema korekcije. Možda to nije idealno rješenje ali je rješenje 99,9% svih naših problema, a to je da se zna ko je vlasnik i da nema zeze. FC Barcelona jako dobro funkcioniše, a i Hajduk, samo što ovom treba vremena da dodje do rezultata. Na kraju Hajduk nije titulu osvojio zbog Dinama koji je prejak, a sve dok se ne sruši sistem ala Misimović (Mamić).

Onog dana kada bi Željo bio privatni klub, od tog dana mene nikada više Grbavica stadion ne bi vidjela. Draže mi je i ovo nego navijat za privatnika, a ti ako hoćeš eno ti Olimpik.
Slazem s tobom. Zasto ne da iskreni navijaci biraju ko ce imati koju funkciju. Da smo imali dionice tipa Barcelone nikad ne bih nesto kao ovo danas trpili. Da se ponudi dionice i da svaki navijac plati i ima pravo na jedan glas. Posjeta bi bila veca, vise para i sigurno bolji rezultati - na terenu tako i infrastruktura. Samo treba i limitirati sta se moze i ne moze, npr da je u pitanju privatizacija da najmanje 70% clanova budu za. Tako i na primjer ako uprava treba da se mijenja da 60% budu za (samo primjeri). Tako ces korupciju sprijeciti a i imati neki kontinuitet, da ne bude "uprava napolje svakih 6 mj. Kad se glasa ko ce imati koju funkciju onda normala - majoritet pobjedjuje.

Sigurno ima iskreni navijaci koji bi platili. A i ne treba zaboraviti da ima veliki broj iz dijaspore sto su veliki Zeljovci. Manijaci USA/Canada su na primjer radili ogroman posao. I kad se istok gradio manijaci iz cijelog svijeta su ucestvovali u projekat. Nije sto su morali nego radi Zeljeznicara! Ovako svakako hodamo kao kokoske bez glave
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Bosanski lonac
Postovi: 524
Pridružen/a: ned avg 21, 2016 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:22 pm

Gledam u svijeću kako se gasi.
Nestaje.
Posljednji plamičci bore se s opakim mrakom koji guta svaku iskru svjetla.
S tim valjkastim voštanim oblikom nestajem i ja pred svojim očima.

A bili smo oganj silni!
Buktinja.
Izvor svjetla i nade.
Urnebes radosti i strasti.
Pod vodom smo plamtjeli.
Ni vjetrovima nismo bili plijen.
Zemlja je drhtala pod nama.

Zašto sada nestajemo u tom plavičastom izljevu, a trebali smo biti vječna vatra?!

Uhvatio sam posljednju iskru i u grudi je skrio.
Ko dođe poslije mene, nek iz nje ponovo razbukta plamen.
Sa Željom do groba, života mi moga!!
 
Avatar
flux
Postovi: 653
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 1:37 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:24 pm

E cuj dionice, Barcelona, Hajduk :placeodsmijeha: malo zaboravljate da zivite u Bosni i Hercegovini, smirite mastu.
 
Avatar
igla
Postovi: 3634
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:25 pm

Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:47 am
Football. Klub.
- gospodine platite obaveze!
Football Klub.
- gospodine platite obaveze
Football. Klub
- Halo, policija. Porezna uprava. Molim za intervenciju, jedna osoba stoji pred šalterom, ometa ostale obveznike i umjesto uplate samo nešto mrmlja i ponavlja dvije rijeci. Fudbal i klub. Intervenišite.
Babuka s Nijazom u savezu.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:33 pm

igla je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:25 pm
Occasionally je napisao/la:
pon dec 24, 2018 1:47 am
Football. Klub.
- gospodine platite obaveze!
Football Klub.
- gospodine platite obaveze
Football. Klub
- Halo, policija. Porezna uprava. Molim za intervenciju, jedna osoba stoji pred šalterom, ometa ostale obveznike i umjesto uplate samo nešto mrmlja i ponavlja dvije rijeci. Fudbal i klub. Intervenišite.
Babuka s Nijazom u savezu.
Opet , pa zar nisu jucer bili? 😀
Mozda posao ganjaju
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SupremeGucci
Postovi: 106
Pridružen/a: uto dec 04, 2018 8:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:36 pm

Bosanski lonac je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:22 pm
Gledam u svijeću kako se gasi.
Nestaje.
Posljednji plamičci bore se s opakim mrakom koji guta svaku iskru svjetla.
S tim valjkastim voštanim oblikom nestajem i ja pred svojim očima.

A bili smo oganj silni!
Buktinja.
Izvor svjetla i nade.
Urnebes radosti i strasti.
Pod vodom smo plamtjeli.
Ni vjetrovima nismo bili plijen.
Zemlja je drhtala pod nama.

Zašto sada nestajemo u tom plavičastom izljevu, a trebali smo biti vječna vatra?!

Uhvatio sam posljednju iskru i u grudi je skrio.
Ko dođe poslije mene, nek iz nje ponovo razbukta plamen.
Auu, kako duboko a sve kazano!
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:39 pm

kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:05 pm
Qooler je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:52 pm
kvalitet je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:25 pm


Hajduk kada je posljednji put titulu osvojio iPhone nije postojao, Facebook je bio u začetku... Valjda to dovoljno govori o organizaciji kluba. Dobra organizacija donosi rezultate, kad tad. Burazeru, gdje se mahala i navijači pitaju, tu nema rezultata, barem ne kod nas na brdovitom Balkanu. Kod nas ne prolaze takvi sistemi. Za mene je Bayernov idealan, ali neprimjenjiv kod nas. Nama treba zajeban vlasnik koji će donositi razumne, a ne ishitrene odluke. Evo ti primjer kona. Da su se navijači pitali, Husref bi bio otjeran, a oni ne bi pehara vidjeli. Ovako su uzeli duplu.

Mandati su na raspolaganju. Uskoro je sjednica Skupštine. Tu se trebaju svi pojaviti, iskreno i otvoreno razgovarati, te donijeti najbolja moguća rješenja. Nema ostavki, to je neodgovorno, moraju se pojaviti na sjednici i odgovoriti na pitanja.
Prdažem ti da navijaš za Olimpik. Koliko znam tamo nema mahale i privatni je klub.
Jedno je kada navijači biraju trenera, a drugo kada su dioničari. Dioničari imaju vlast, ali ne donose odluke. Imaju uvjek strukture kluba i struka, samo što se ne smiju ovako ponašat kao Šiljak jer znaju da lete. Ovako vlada javašluk jer nema korekcije. Možda to nije idealno rješenje ali je rješenje 99,9% svih naših problema, a to je da se zna ko je vlasnik i da nema zeze. FC Barcelona jako dobro funkcioniše, a i Hajduk, samo što ovom treba vremena da dodje do rezultata. Na kraju Hajduk nije titulu osvojio zbog Dinama koji je prejak, a sve dok se ne sruši sistem ala Misimović (Mamić).

Onog dana kada bi Željo bio privatni klub, od tog dana mene nikada više Grbavica stadion ne bi vidjela. Draže mi je i ovo nego navijat za privatnika, a ti ako hoćeš eno ti Olimpik.
Hajduk je prije ovakvog ustrojstva bio drugi klub u Hrvatskoj. Sad je napredovao, pa je četvrti, prestigli ga Rijeka i Osijek. Haj sad da ti ja ne objašnjavam, sam vidi ko su vlasnici Rijeke i Osijeka, kakva je njihova upravljačka struktura. I onda sam sebi odgovori na pitanje kako je to moguće da najbolja organizacija daje KONTINUIRANO najlošije rezultate. Nešto ti tu nije logično. Garantujem, mi bez privatizacije (investitora, kako god ga nazovi) nemamo svijetlu budućnost. Ovo je preživljavanje samo.
Hajduk daleko ima najbolju posjetu a imaju i rezultati. Tesko se boriti protiv GNK Dinamo sto totalno dominira HNL. Da je Osijek prestigla Hajduka ne bih rekao. Svakako, PSG pobjedjuje ali zato su i dusu svoju prodali. Prije bih volio da gledam punu Grbavicu svako kolo nego da pobjedi liga prvaka. Zeljo je radnicki klub, uvijek smo se borili i kad je sve islo protiv nas. Ja ne vidim razliku od privatizacije i da smo prije 50 godina se "prodali" SFRJ pa da budemo FK Torpedo Zeljeznicar. Privatizacija bi znacila prodaja identiteta, identitet sto traje haman 100 godina.
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:40 pm

Kako sam danas cuo od osobe koja je bliska nasoj upravi da Amar nema nikakvog dodira sa upravom i da je i on nedavno imao problem sa njima da mu nisu dali oko nekih stvari da se pita prvenstveno Ustamujic...oko licence prvenstveno je kriv predsjednik kluba i sekretar...kad mi je pricao neke stvari jedva cekam ovoj upravi da vidim ledja aBd al da Amar ostane jer su i njega izigrali
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:40 pm

LARSSON je napisao/la:
uto maj 28, 2019 6:18 pm
**** te, hladno nas ubijeđivali da je na vrijeme uplaćeno, da nismo krivi, i na kraju priznaše sami, i sada im treba vjerovati ?

Ako ponude mandate, dizati i ruke i noge da odu.
I sta dobijas, ako UO dobije nogu, a ako ne ode onaj koji ih je instalirao. Po meni nista. Ne moze Klub biti u kandzama pojedinca, koji se ponasa kao da je vlasnik, a ne trener. Pa nije Braco, a niti je Zeljo Vrbanjusa.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Locomotiva
Postovi: 294
Pridružen/a: sub jul 08, 2017 12:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:42 pm

flux je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:24 pm
E cuj dionice, Barcelona, Hajduk :placeodsmijeha: malo zaboravljate da zivite u Bosni i Hercegovini, smirite mastu.
Ma ja, sta ce nam i Europa... hajmo se gasiti, ipak smo u BiH. Sto bi i gradili stadion kad smo u BiH. Sto uopste zivimo?
Spoiler:
odoh se ubit' :pivo:
STOP IZGOVORIMA RAZNIM! STOP STOLICAMA PRAZNIM!
NAVIJAČI NA GRBAVICU - SVAKU ŽELJINU UTAKMICU !
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:43 pm

Treba nas guziti i i napraviti zgrade po pomocnom treba nas uzwt neki jebac da nas nazige i da sjebe sve do zadnjeg, da raspustimo igrace i da odemo u picku materinu a sve to zbog pojedinaca kakav je ovaj plava porodica... imas li obraza bolan, imas li grama obraza jel te stid to pisati
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4112
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:44 pm

Amar927 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:40 pm
Kako sam danas cuo od osobe koja je bliska nasoj upravi da Amar nema nikakvog dodira sa upravom i da je i on nedavno imao problem sa njima da mu nisu dali oko nekih stvari da se pita prvenstveno Ustamujic...oko licence prvenstveno je kriv predsjednik kluba i sekretar...kad mi je pricao neke stvari jedva cekam ovoj upravi da vidim ledja aBd al da Amar ostane jer su i njega izigrali
Ne znam vise ko je kriv ali se nadam da ce se neko od normalnih udostojiti pa reci navijacima kako stvari stoje i ko nas je ukopao. Da se kurvini sinovi prvo natjeraju da nadoknade stetu a onda nogama isutaju iz kluba jebeem li im majke kurvanjske u picku!!!
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1139
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto maj 28, 2019 7:45 pm

Amar927 je napisao/la:
uto maj 28, 2019 7:40 pm
Kako sam danas cuo od osobe koja je bliska nasoj upravi da Amar nema nikakvog dodira sa upravom i da je i on nedavno imao problem sa njima da mu nisu dali oko nekih stvari da se pita prvenstveno Ustamujic...oko licence prvenstveno je kriv predsjednik kluba i sekretar...kad mi je pricao neke stvari jedva cekam ovoj upravi da vidim ledja aBd al da Amar ostane jer su i njega izigrali
Ma kako nema kada je na svakoj sjednici prisutan, to mu je uslov bio i kada je pricao sa prethodnom upravom.
Jos ih je on sve doveo, suplja.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 34 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija