Moderator/ica: storm_raider

 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 01, 2021 11:37 pm

s obzirom na stanje u klubu niko nema pravo moralisati nikome. Svi snosimo dio krivice, od navijaca i letargije, bivsih asova i legendi, sposobnih i ostvarenih zeljovaca itd.

Samo jednom covjeku halala nema, ostalo sve je tu u pet deka. Stila kakav god da je, pravilno upotrebljen i u odredjenim situacijama je igrac koji je daleko najbolji u nasoj ligi. Sta je bilo bilo je, zbog naseg gospodina okrenuti novi list i aBd da nas konacno krene jer je nas gigant to zasluzio
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 12:11 am

SanMan je napisao/la:
sri dec 01, 2021 10:23 pm
Štilić Semir može samo da unese nemir, al u našoj ekipi. Koji će nam k... sad. Momci gurali kolko su mogli bez banke a Semir drko k..., i sad kad se pojavila neka kinta eto on došo tobe i voli Želju. Ako uleti Eldin još će nam se i AO pojaviti ko pojačanje.
Ako voli Želju nek potpiše da se odriće onih nerealnih plata ( koje mu je AO omogućio) za koje nije ni 10% odradio pa nek dođe da igra ko i ovi momci sad za milju, a i to kad bude.
Vala se slazem sa tobom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 12:13 am

Kospa je napisao/la:
sri dec 01, 2021 11:37 pm
s obzirom na stanje u klubu niko nema pravo moralisati nikome. Svi snosimo dio krivice, od navijaca i letargije, bivsih asova i legendi, sposobnih i ostvarenih zeljovaca itd.
Dozvolices, ali ne snosimo bas svi.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 12:27 am

storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:13 am
Kospa je napisao/la:
sri dec 01, 2021 11:37 pm
s obzirom na stanje u klubu niko nema pravo moralisati nikome. Svi snosimo dio krivice, od navijaca i letargije, bivsih asova i legendi, sposobnih i ostvarenih zeljovaca itd.
Dozvolices, ali ne snosimo bas svi.
Um caruje, snaga klade valja. E ta nas je snaga dovela do ovoga što sad imamo.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 1:14 am

storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:13 am
Kospa je napisao/la:
sri dec 01, 2021 11:37 pm
s obzirom na stanje u klubu niko nema pravo moralisati nikome. Svi snosimo dio krivice, od navijaca i letargije, bivsih asova i legendi, sposobnih i ostvarenih zeljovaca itd.
Dozvolices, ali ne snosimo bas svi.
Ma svi smo Storme odigrali svoju ulogu. Mala je ili nikakva satisfakcija od ispravnog stava kojeg su/smo imali pojednici kada mi kao navijacki kolektiv nismo odradili dovoljno da zastitimo Zelju od licnih interesa. Dopustili smo da manjini da diktira misljenje i kreira narativ.

Nadam se aBd da ce ovo izdobriti i da cemo konacno izvuci neku lekciju iz ovoga svega a to je da nikada vise ne pretpostavimo necije licne interese Zeljinima.
Da nam Zeljino dobrostanje bude posljednja linija odbrane oko koje cemo se skupljati
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 1:31 am

Kospa je napisao/la:
čet dec 02, 2021 1:14 am
storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:13 am
Kospa je napisao/la:
sri dec 01, 2021 11:37 pm
s obzirom na stanje u klubu niko nema pravo moralisati nikome. Svi snosimo dio krivice, od navijaca i letargije, bivsih asova i legendi, sposobnih i ostvarenih zeljovaca itd.
Dozvolices, ali ne snosimo bas svi.
Ma svi smo Storme odigrali svoju ulogu. Mala je ili nikakva satisfakcija od ispravnog stava kojeg su/smo imali pojednici kada mi kao navijacki kolektiv nismo odradili dovoljno da zastitimo Zelju od licnih interesa. Dopustili smo da manjini da diktira misljenje i kreira narativ.

Nadam se aBd da ce ovo izdobriti i da cemo konacno izvuci neku lekciju iz ovoga svega a to je da nikada vise ne pretpostavimo necije licne interese Zeljinima.
Da nam Zeljino dobrostanje bude posljednja linija odbrane oko koje cemo se skupljati
Nista mi vise nismo mogli uraditi. Radije bih da sam bio u krivu, a da je Zeljo dobro, nego ovo danas. Mi nista vise nismo mogli uraditi. Tako je moralo biti, to je cijena ciscenja historije kluba. Ocito je trebalo pocistiti dvoriste. Sada je sve jasno. Ova teska vremena ce iznjedriti najjace medju nama koji ce opet napraviti neka ljepsa vremena i okolnosti. E tada je bitno imati sistem koji ce sacuvati te okolnost, a to je tek izazov. Hajdemo prvo korak po korak.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 7:22 am

storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:11 am
SanMan je napisao/la:
sri dec 01, 2021 10:23 pm
Štilić Semir može samo da unese nemir, al u našoj ekipi. Koji će nam k... sad. Momci gurali kolko su mogli bez banke a Semir drko k..., i sad kad se pojavila neka kinta eto on došo tobe i voli Želju. Ako uleti Eldin još će nam se i AO pojaviti ko pojačanje.
Ako voli Želju nek potpiše da se odriće onih nerealnih plata ( koje mu je AO omogućio) za koje nije ni 10% odradio pa nek dođe da igra ko i ovi momci sad za milju, a i to kad bude.
Vala se slazem sa tobom.
Baš tako.

Naravno da svako treba naplatiti svoje, ali Štila je morao bolje ovo uraditi.
Ne znam šta je sad razlog da se vraća, a do sada nije igrao. Možda ću bit malo bezobrazan ali ako je razlog to što su kao neke pare ušle onda nije ok.
Svakako platiti ono od prije, a sada ako se i odluče da ga vrate, potpisati ga za neke dosta manje pare i neki kraći ugovor.

Realno, čovjek nigdje ne igra, evo koliko već mjeseci. Trebat će njemu vremena i to je opet pitanje da li će se uspjeti dovesti u red. Imamo primjer Zeca koji je pola godine pauzirao pa nakon tog nikako da se spremi.

Ja Štilu gotivim i neću mu zamjeriti ništa, ali stoposto je morao bolje ovo uraditi.
 
Ludvig Leple
Postovi: 281
Pridružen/a: uto maj 30, 2017 9:10 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 9:37 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri dec 01, 2021 11:14 pm
storm_raider je napisao/la:
sri dec 01, 2021 9:31 pm
Bozidar Radosevic je napisao/la:
sri dec 01, 2021 9:20 pm


Mogao bi. Nije jedini, jos se tu jedno ime pominje
Trebao bi.
Ako mogne bez Taverne.


@SanMan
Lutak, zasluzio je Stila svaku marku. Ako nista zbog prvog mandata kad je halalio sve, a tad nije imao kao sad. Druga stvar kako je igrao u korona sezoni malo mu je i bilo.
Ovo preseravanje mu je mrlja ali smo i gore docekali(citaj Hasagic)
Ne dijelim često mišljenje s tobom, ali ovaj put si u pravu. Ja donedavno nisam imao pojma stvarno da je dečko klasični alkoholičar i da je ona priča da ga je maznula murija u policijskom satu pijanog istinita. Možda sam i ja potiskivao to sve, ko zna.
On je samo trebao trenirati i raditi radi sebe, a ovo što mu je ponudila ova brkata ubleha od predsjednika je u najmanju ruku bezobrazna bila.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 9:37 am

slika

slika

slika

slika

slika


Ide hajc lagano
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
tm87alem
Postovi: 521
Pridružen/a: sub sep 22, 2018 12:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 10:27 am

Za Štilu ste u pravu. Trebao je trenirati, pa u hodu dogovarati s klubom stvari. Ima ugovor koji je finansijski nepovoljan po nas, a nit igra, nit trenira! Štilu i ja gotivim i da je igrao, imali bi bar 6-7 bodova više. Al sad, šta bi bilo kad bi bilo..., ostavimo to za neki drugi put. Izgleda idu bolji dani za našeg Želju, hvala Bogu! Imam osjećaj da će nas biti dosta u nedjelju. Neće kao za rođendan ni blizu, ali bar pola te cifre, valjalo bi. Hajc je počeo. Na radiju Antena vrti se već nekoliko dana najava za tekmu, a to je veoma slušan radio. Idemo korak po korak i nemoj da zaborave ovi naši da prefarbaju dres u zelene pruge, radi najvećeg sponzora do sad! :DD: Da to bude svojesvrsna zahvalnica da su pristali u nevrijeme da budu sponzori kluba.

:zeljeznicar1:
 
cala
Postovi: 949
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 10:45 am

Kakvo je stanje s novim dresovima, hocel ostat sta do subote?
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 10:58 am

Stilic i Cocalic da su pametni igrali bi za marku, ionako su zaradili kesa u karijeri da im moze bit praunucadima. Bacis godinu dana fudbala za marku, preko kluba polazes licencu za trenera, eto te u omladinskom odma. Al nazalost zivimo u vremenu kad bi ljudi prodali sve za pare, pa i obraz, a u to smo se uvjerili vise puta.
Željezničar ante portas !
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 11:38 am

storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:11 am
SanMan je napisao/la:
sri dec 01, 2021 10:23 pm
Štilić Semir može samo da unese nemir, al u našoj ekipi. Koji će nam k... sad. Momci gurali kolko su mogli bez banke a Semir drko k..., i sad kad se pojavila neka kinta eto on došo tobe i voli Želju. Ako uleti Eldin još će nam se i AO pojaviti ko pojačanje.
Ako voli Želju nek potpiše da se odriće onih nerealnih plata ( koje mu je AO omogućio) za koje nije ni 10% odradio pa nek dođe da igra ko i ovi momci sad za milju, a i to kad bude.
Vala se slazem sa tobom.
klub treba brisati sa spiska(dati otkaz)i stilica zbog krsenja radne i tehnoloske discipline.sabrati sve radne zadatke koje nije odradio(a zna se sta je njegov posao).Ja 3 dana ako se ne pojavim neopravdano na poslu dobicu otkaz.ista stvar i sa velikim magom iz trebinja,ali nema niko "ananasa" da ih otpusti

a on nek tuzi za svoje sto nije dobio
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5984
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 12:00 pm

slika

slika
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
santakuruz
Postovi: 393
Pridružen/a: sub feb 04, 2017 11:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 12:40 pm

Prica oko Stilica i Cocalica pokazuje da nista nismo naucili. Od njih dvojice necemo imati nista ako je istina da postoji sansa da zaigraju. Stilic je bio u katastrofalnoj formi i jos ostao bez trenaznog procesa. Bila bi to patnja i za njega i za nas. Cocalic ni na svom vrhuncu nije bio neki aman kvalitet, osrednji igrac. Sad ga vracati kad realno nema vise gdje osim mozda u neku egzotiku, nece Zelji apsolutno nista dobrog donijeti. Od povratnika nema fajde. Moramo prestati biti humanitarna ustanova i poceti ozbiljno raditi, dovoditi igrace koji su profesionalci, zeljni uspjeha, koji se zbog sebe zele razvijati i napredovati. Dosta je vise igraca koji vole Zelju. Valjda kontaju kad nekog volis, mozes ga kar.ti koliko hoces.

Sent from my SM-A515F using Tapatalk

 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 12:43 pm

storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:13 am
Kospa je napisao/la:
sri dec 01, 2021 11:37 pm
s obzirom na stanje u klubu niko nema pravo moralisati nikome. Svi snosimo dio krivice, od navijaca i letargije, bivsih asova i legendi, sposobnih i ostvarenih zeljovaca itd.
Dozvolices, ali ne snosimo bas svi.
"Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost"

Ne sjećam se nekog snažnog otpora prije, tokom i nakon čuvene sjednice. Svi mi snosimo dio krivice, @Kospa ispravno govori.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
cvrle_jedanesterac
Postovi: 458
Pridružen/a: sri sep 15, 2021 3:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 12:47 pm

Fanzi je napisao/la:
sri dec 01, 2021 3:20 pm
Nurko napolje, Nurko napolje!
toliko ga pojednici napadli, očekivao sam bar deklarativno izvinjenje
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 1:01 pm

Ko god je doveo ovog generalnog, ko god je "kriv" što ćemo dobiti 750.000 KM u razdoblju od godinu i po, a klub u ovakvoj situaciji - taj je mađioničar. Svaka čast!
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 1:12 pm

kvalitet je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:43 pm
storm_raider je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:13 am
Kospa je napisao/la:
sri dec 01, 2021 11:37 pm
s obzirom na stanje u klubu niko nema pravo moralisati nikome. Svi snosimo dio krivice, od navijaca i letargije, bivsih asova i legendi, sposobnih i ostvarenih zeljovaca itd.
Dozvolices, ali ne snosimo bas svi.
"Kad nepravda postane zakon, otpor postaje dužnost"

Ne sjećam se nekog snažnog otpora prije, tokom i nakon čuvene sjednice. Svi mi snosimo dio krivice, @Kospa ispravno govori.
Ne, ne snosimo i oni koji su upozoravali su trpili napade i prozivanja, to se zna. Sa druge strane, ukoliko ti licno osjecas krivicu, hajde makar nesto. Dobar znak, obzirom na sve sto si pisao. Samo sada nemoj relativizirati, jer to nece proci. Kada vec citiras Dzefersonovu inacicu o nepravdi i otporu, onda treba reci da su neki upozoravali na nepravdu. Neki su je zagovarali.

@Kospa i pored najljepse namjere grijesi ovdje i objasnio sam u drugom postu zasto.

Trenutno imamo ljepse stvari o kojima se mora pisati. Svi na Grbavicu!
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23653
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet dec 02, 2021 1:14 pm

cvrle_jedanesterac je napisao/la:
čet dec 02, 2021 12:47 pm
Fanzi je napisao/la:
sri dec 01, 2021 3:20 pm
Nurko napolje, Nurko napolje!
toliko ga pojednici napadli, očekivao sam bar deklarativno izvinjenje
Bravo i bravo ostatku ekipe. Ovo je pravo cudo sto su uspjeli.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Haklapuc i 80 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija