Moderator/ica: storm_raider

 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:16 pm

abuzenze je napisao/la:
uto jan 21, 2020 3:46 pm
Ikic vidi se da zna momak, siguran na lopti i u odlukama. Pouzdan stoper. Po meni. Ko je ovdje sta lose vidio kod Ikica ja ne znam...
Halalite ne stigo odg., radim

Ovo isto mislim..
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:21 pm

Premier je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:09 pm
Sta fali Jamaku za klupe, tu da popuni roster..nece sigurno biti skup, a bolji je i od Dacica, Dzene, Mehica i slicno...
Ne fali Jamaku nista, za opciju sa klupe mislim da boljeg ne mozemo imati, pri tome je nas, nije ni skup, tako da nikakav problem. Veci je problem sto nama trebaju pojacanja, znaci igraci koji ce odmah u prvih 11 i poboljsati igru, pogotovo sto si spomenuo u nastavku posta, desno krilo nam bas gori. Nemamo mi preduslove da Subasica sad istrpimo.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:21 pm

Super :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:22 pm

Tekmu nisam gledao, pa ne mogu ništa ni reći. Samo uvijek ista priča, tekma se komentariše, pa neko kaže prijateljska je, onda se ovi drugi pravdaju i tako u krug svaki put. Majku joj, ako nije bitna što li ih i igramo onda i šta će se drugo raditi nego komentarisati. Al hajd, helem nejs.

Što se tiče najavljenih pojačanja.
Šta reći, a ne ogriješit se. Jamak je meni jedan od dražih igrača, smatram ga najvećim mastorom, ali stvarno mi je muka od ovih povratnika i to u ovim poznim godinama. A na kraju krajeva dosta mi je više i ovih sporih igrača, ima li kakve brzine negdje, vezni red nam je prespor.
 
Meha87
Postovi: 605
Pridružen/a: čet jun 29, 2017 10:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:29 pm

Bolje Jamak sa klupe nego hajdarevic
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:30 pm

zeka_tm87 je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:14 pm
ahahaha halo je li ovo kakava zahebancija i mi mislimo na titulu s ovom gerijatrijom ma bravo sjebavanje imena i renomea pocinje.
Vratite nam Pozdere, Elsnere, Mehremice, Bevabe, Hervase, Husice i Arezine da nam obraz osvjetlaju mladi potencijali.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:31 pm

Nama ljudi treba za prvih 11, nije za klupe :D
Željezničar ante portas !
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:35 pm

Nije fazon u igračima. Fol je u prelaznim rokovima. Od rata pa do sada samo je Amar Osim imao priliku imati tri prelazna roka. Ostali treneri (uglavnom) su tjerani pod pritiskom navijača, a slično se dešavalo i sa igračima. Niko me ne može ubijediti da Dino Đurbuzović ne bi osvojio titulu kada je vodio ekipu 27 kola pa otjeran. Isto važi i nakon prvog mandata Odovića ili Slavka Petrovića i Admira Adžema (oba mandata).

Međutim niko od 1996. godine nije imao priliku i privilegiju napraviti tri prelazna roka i sprovesti svoje zamisli u djelo. Slično se radilo i sa igračima. Otjeramo Vranješa, Mehremića, Jazvića..., a siguran sam da bi Vranješ imao mjesta među 18, a Mehremić je bolji bek-stoper od ijednog koji je trenutno u našem rosteru. Jazvić bi garant bio konkurentan našim krilima. Ups, pa mi i nemamo krila osim Veselog i Zajmovića.

Tri prelazna roka u njima je fol. No, to navijači ne znaju. Zato ove godine osvajamo titulu.

P.S. Mislim da je Amar u današnjoj trening utakmici morao pored Štile, Alispahića, Keme, Veselog, Lendrića...morao odmarati i Stanića, jer smo svi upoznati koliko mogu ovi koji nisu igrali, a isto znamo koliko Stanić može. Stana bio bespotrebno na trening utakmici.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:36 pm

AsharaK je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:31 pm
Nama ljudi treba za prvih 11, nije za klupe :D
Tako je.
Valjda se dovodi igrač za prvu postavu, a onaj što je bio prva ide na klupu i tako postaješ jači.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:40 pm

To nam je realnost sada. Sve se vrti oko novca kojeg mi ocigledno nemamo u mjeri da mozemo parirati vodecim u PL.

Zalosno je to ali kod nas u skupstinu umjesto parali ljudi ulaze konobari, doajeni forumske demagogije i uhljebi iz drzavnih firmi...podobne face da mogu hraniti narativ pojedinaca
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:43 pm

1950 je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:30 pm
zeka_tm87 je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:14 pm
ahahaha halo je li ovo kakava zahebancija i mi mislimo na titulu s ovom gerijatrijom ma bravo sjebavanje imena i renomea pocinje.
Vratite nam Pozdere, Elsnere, Mehremice, Bevabe, Hervase, Husice i Arezine da nam obraz osvjetlaju mladi potencijali.
ma ja s kosoricem jamakom i bekricem osvajamo duplu sto posto mam ja ka navijaci jednog lica prosipaju muda za bubrege. :zid: :zid: :zid:
 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:46 pm

avlami97 je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:35 pm
Nije fazon u igračima. Fol je u prelaznim rokovima. Od rata pa do sada samo je Amar Osim imao priliku imati tri prelazna roka. Ostali treneri (uglavnom) su tjerani pod pritiskom navijača, a slično se dešavalo i sa igračima. Niko me ne može ubijediti da Dino Đurbuzović ne bi osvojio titulu kada je vodio ekipu 27 kola pa otjeran. Isto važi i nakon prvog mandata Odovića ili Slavka Petrovića i Admira Adžema (oba mandata).

Međutim niko od 1996. godine nije imao priliku i privilegiju napraviti tri prelazna roka i sprovesti svoje zamisli u djelo. Slično se radilo i sa igračima. Otjeramo Vranješa, Mehremića, Jazvića..., a siguran sam da bi Vranješ imao mjesta među 18, a Mehremić je bolji bek-stoper od ijednog koji je trenutno u našem rosteru. Jazvić bi garant bio konkurentan našim krilima. Ups, pa mi i nemamo krila osim Veselog i Zajmovića.

Tri prelazna roka u njima je fol. No, to navijači ne znaju. Zato ove godine osvajamo titulu.

P.S. Mislim da je Amar u današnjoj trening utakmici morao pored Štile, Alispahića, Keme, Veselog, Lendrića...morao odmarati i Stanića, jer smo svi upoznati koliko mogu ovi koji nisu igrali, a isto znamo koliko Stanić može. Stana bio bespotrebno na trening utakmici.
Mehremic iz perioda kada je igrao kod nas bolji od trenutnih stopera i bekova?
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:47 pm

Nije nama problem Jamak, može on nama pomoći, ali nama treba bolji i od njega i od Dade-Meše. Treba nam normalan desni bek, jer Siniša je ograničen kao balkon, a ker je kerčina što reče @Asharak. Treba nam zvijer za naše uslove na desnom krilu, treba nam špic koji će biti velika konkurencija Lendriću...
I svi oni koji su pljuvali po Paviću da ga treba otjerati, momak kad ima samopouzdanje je najbolji lijevi bek u ligi.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:50 pm

Fazon je u 3 prelazna roka i Dino Dzurbuzovic bi uzeo titulu da je imao tri prelazna roka..
@avlami, Ovim postom si nadmasio sam sebe.. :klanjase2: :klanjase2: :placeodsmijeha: :klanjase2:
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:51 pm

PlaviVlak je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:47 pm
Nije nama problem Jamak, može on nama pomoći, ali nama treba bolji i od njega i od Dade-Meše. Treba nam normalan desni bek, jer Siniša je ograničen kao balkon, a ker je kerčina što reče @Asharak. Treba nam zvijer za naše uslove na desnom krilu, treba nam špic koji će biti velika konkurencija Lendriću...
I svi oni koji su pljuvali po Paviću da ga treba otjerati, momak kad ima samopouzdanje je najbolji lijevi bek u ligi.
sta ce nam zvijeri kad imamo nase povratnike koje niko nece.ma sve to sto kazes stoji ali ovi u sportkom segementu propagiraju svoje igrace koje udomljavaju.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:52 pm

Leon_Professional je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:36 pm
AsharaK je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:31 pm
Nama ljudi treba za prvih 11, nije za klupe :D
Tako je.
Valjda se dovodi igrač za prvu postavu, a onaj što je bio prva ide na klupu i tako postaješ jači.
A niste mi vjerovali kada sam pisao da pravimo staru i skupu ekipu. :D
E. Zec, Kosorić, A. Jovanović, Štilić, Stanić, Stevanović, Alispahić...svi gaze četvrtu deceniju života.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:52 pm

Kospa je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:40 pm
Zalosno je to ali kod nas u skupstinu umjesto parali ljudi ulaze konobari, doajeni forumske demagogije i uhljebi iz drzavnih firmi...podobne face da mogu hraniti narativ pojedinaca
Ko dopusta da takvi dolaze u klub, ko dovodi takve u klub ? Sto se pravimo ludi ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:53 pm

Ne treba odmah kritikovati..nama treba sirok roster,jaka klupa..ne mozes ocekivati da ti sa klupe nesto napravi Osmanovic,Dacic..treba to iskustvo..Miletic vjerovatno kao 4 opcija dolazi..mene samo brine krilo,mozda Amar planira Boju koristiti na desnom krilu..ocekujem Sehica da bi mogao konkurisati kao prva opcija na lijevom beku
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:53 pm

Meni je Jamak sasvim okej i nemam ništa protiv njegovog dovođenja. On uvijek treba da ima mjesta u Želji, jer je maksimalno korektan bio uvijek, pokazao je kako Željovac treba da izgleda. Bolje imati na klupi Jamaka nego Hajdarevića, Osmanovića i slično.

S druge strane, za Miletića baš i ne bih rekao da je potreban. Ako ne možemo dovesti kvalitetnijeg ne treba nam ni ovaj. Ja sam rekao u više navrata, stopera bih doveo samo ako Kemo neće produžiti ugovor. Doveo bih boljeg stopera od Keme koji bi igrao u paru sa Jovanovićem. Tada bi imali Kosorića na klupi, a Kemu kao četvrtu opciju, što bi bilo i više nego dobro...

Ali hajde, vidjet ćemo šta je u Amarovoj glavi...
Samo nas titula interesuje! Ili noga svima!
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto jan 21, 2020 5:55 pm

avlami97 je napisao/la:
uto jan 21, 2020 5:35 pm
Nije fazon u igračima. Fol je u prelaznim rokovima. Od rata pa do sada samo je Amar Osim imao priliku imati tri prelazna roka. Ostali treneri (uglavnom) su tjerani pod pritiskom navijača, a slično se dešavalo i sa igračima. Niko me ne može ubijediti da Dino Đurbuzović ne bi osvojio titulu kada je vodio ekipu 27 kola pa otjeran. Isto važi i nakon prvog mandata Odovića ili Slavka Petrovića i Admira Adžema (oba mandata).

Međutim niko od 1996. godine nije imao priliku i privilegiju napraviti tri prelazna roka i sprovesti svoje zamisli u djelo. Slično se radilo i sa igračima. Otjeramo Vranješa, Mehremića, Jazvića..., a siguran sam da bi Vranješ imao mjesta među 18, a Mehremić je bolji bek-stoper od ijednog koji je trenutno u našem rosteru. Jazvić bi garant bio konkurentan našim krilima. Ups, pa mi i nemamo krila osim Veselog i Zajmovića.

Tri prelazna roka u njima je fol. No, to navijači ne znaju. Zato ove godine osvajamo titulu.

P.S. Mislim da je Amar u današnjoj trening utakmici morao pored Štile, Alispahića, Keme, Veselog, Lendrića...morao odmarati i Stanića, jer smo svi upoznati koliko mogu ovi koji nisu igrali, a isto znamo koliko Stanić može. Stana bio bespotrebno na trening utakmici.
Razlika je sto je Amar najuspjesniji trener, a ti nabrojani su luzeri obicni...Adzem koji nije uspio zadrzati 0 3 do kraja utakmice, ili Slavko koji je imao 4 boda prednosti 3 kola do kraja pa je to prokockao..Normalno da su trebali biti otjerani, jer su bili losi treneri...
Ne branim Amara onako kako pisu oni na govno forumu niti lajem protiv njega kao sto pojedini ovdje rade, negdje sam na sredini..ima prijelazni rok, bod manje od konkurenta nek radi sta hoce dovodi koga hoce al nek sezona se zavrsi s titulom...ako tako ne bude onda hvala i prijatno.

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 60 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija