Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Samo Jako
Postovi: 74
Pridružen/a: sri jul 18, 2018 10:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:01 pm

Kako je tuzno sto ovdje ima ljudi kojima je bitnije da su oni upravu, nego sta je najbolje za Zelju. Uz to, busaju se da su veliki navijaci. Takve smo do juce gledali da se pitaju u Klubu. Niste nista bolji od njih.
PODRŠKA!!!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:02 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:56 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:52 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:48 pm
Izgleda da mu je porasla plata, zato i otpustaju druge. :D
ja sam ti još onda rekao ovu cifru. pitajte ga kako je preživio ovaj mjesec sa 60% manje? koliko to izađe? oko 6000-6500.. ganjao vikend akcije u bingu.
Ja sam ti i tada rekao da nije istina, te te molim da ne siris takve informacije ovdje. Salu na stranu, ali to je laz i nista iza toga. Mozes biti protiv Uprave, ali izmisljati ovdje takve stvari nemoj. Plus sto mu je nedavno smanjena plata nakon razgovora sa njim i menadzerom.

Ode Saban.
Mogu i ja reći da je izmišljotina da igra za 8000-9000 kad i budala zna da za taj novac nije došao.
ali nije to problem. nećemo o tome.
problem je što polovično djelujemo.
baš će im ovo biti šamarčina za buduće. jašta će.
jedan do kraja ugovora ima dva mjeseca, drugi do ljeta. plata stiže, a i dalje govana u ekipi.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:03 pm

19tm87 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:55 pm
Jel se to bojite krize rezultata sto je blagojevic suspendovan ?
Ocigledno. Vidis da ga oplakuju.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:03 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:52 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:48 pm
Izgleda da mu je porasla plata, zato i otpustaju druge. :D
ja sam ti još onda rekao ovu cifru. pitajte ga kako je preživio ovaj mjesec sa 60% manje? koliko to izađe? oko 6000-6500.. ganjao vikend akcije u bingu.
Prosjek je cca 7000, neko 4 neko 7 neko 18. I jos bojkotuju sjeme im se zametlo a raja od djece odvaja da dodje na utakmicu... ne treba zaboraviti nista, ukoliko u decembru ne bude nastavak "sablje" e onda treba tjerati...
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:03 pm

ChWilla je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:59 pm
za_zivot_cijeli je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:56 pm
ovi sto se pitaju zasto Blagojevic, neka ponovo pogledaju i uporede njegova dva posljedna poluvremena i sve ce im se samo reci.
ja se ne pitam zašto blagojević, uopšte ne. nego ko će prenijeti loptu. ne branim ga ni u kojem pogledu, ali do nas je što nemamo zamjenu istog profila i zadatka. na kraju krajeva, da ima - ne bi ni dobio ovoliko na značaju, ne igra mu se - klupa...
Pa i sa njim smo izgubili sve ove meceve, znaci ne moze gore. Dobro gore je kad izgubis 2/3-0 al u sustini poraz je, nisi pobjedio ni s Blagojevicem.
 
Avatar
Occasionally
Postovi: 443
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 4:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:04 pm

slika
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:04 pm

Kvota za Celin prelazak u Zrinjski je 1.01.


Kad je trening?
1987
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:05 pm

Evo pitari se raduju neigranjem laznog Mandzukica, vele odlican igrac. Hahahah, joj definitivno ih tucemo na lavoru :rofl1: :rofl1:
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:05 pm

:rofl: :rofl: :rofl:
 
Avatar
Eisenbahner1921
Postovi: 3878
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:57 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:07 pm

sajo10 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:05 pm
Evo pitari se raduju neigranjem laznog Mandzukica, vele odlican igrac. Hahahah, joj definitivno ih tucemo na lavoru :rofl1: :rofl1:
Pa dobro, u zadnja 2 derbija im je zabio 3 gola. Imaju razloga, bar oni.
Nije Željo mahalski klub, jer već odavno je prerastao i svoje naselje i svoj grad i svoju zemlju, okuplja navijače odasvuda, ali jest klub iz mahale. Željo je klub svoje Grbavice
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:08 pm

Eisenbahner1921 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:07 pm
sajo10 je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:05 pm
Evo pitari se raduju neigranjem laznog Mandzukica, vele odlican igrac. Hahahah, joj definitivno ih tucemo na lavoru :rofl1: :rofl1:
Pa dobro, u zadnja 2 derbija im je zabio 3 gola. Imaju razloga, bar oni.
I to sto kazes. Jadnici bas su osijetljivi.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:10 pm

Zna li ko jesu li ovo krtice? Zeba, Karić, Bogi i Blagoje?
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
mirzza
Postovi: 1401
Pridružen/a: sri feb 17, 2016 12:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:10 pm

bogi je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:25 pm
Mene niko nije suspendovao ja sam sam otisao
Nemoj nas ni na tv-u gledati više živ bio.
Uhvati se knjige možda bude nešto od tebe.
A sad ozbiljno,pišeš li još analize?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:11 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:02 pm
storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:56 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 7:52 pm


ja sam ti još onda rekao ovu cifru. pitajte ga kako je preživio ovaj mjesec sa 60% manje? koliko to izađe? oko 6000-6500.. ganjao vikend akcije u bingu.
Ja sam ti i tada rekao da nije istina, te te molim da ne siris takve informacije ovdje. Salu na stranu, ali to je laz i nista iza toga. Mozes biti protiv Uprave, ali izmisljati ovdje takve stvari nemoj. Plus sto mu je nedavno smanjena plata nakon razgovora sa njim i menadzerom.

Ode Saban.
Mogu i ja reći da je izmišljotina da igra za 8000-9000 kad i budala zna da za taj novac nije došao.
ali nije to problem. nećemo o tome.
problem je što polovično djelujemo.
baš će im ovo biti šamarčina za buduće. jašta će.
jedan do kraja ugovora ima dva mjeseca, drugi do ljeta. plata stiže, a i dalje govana u ekipi.
Jeste izmisljotina i to. Ima manju platu. A kao drugo, ti si prvi poceo tvrditi da ima toliku platu. Nema, daj Boze da Zeljo moze tolike plate davati. Pricali bismo o tituli danas.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:12 pm

I @PP, slazem se da polovicno djelujemo. Ali, mora ti neko i igrati. Ostala polovina ce letiti na zimu. Osim ako se izblamiraju do tada kao sinoc jos jednom.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:16 pm

KAD JE TRENIIIING
1987
 
Avatar
Schwarz
Postovi: 157
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:16 pm

I ja sam misljenja da je Celo nas najbolji veznjak. Ali ako pravi probleme i bira s kim hoce da igra, onda mu sretno negdje drugo. Nije Paul Scholes pa da odredjuje ko ce igrati s njim a ko ne.
Iako djelujemo poprilicno uzdrmani ovim posljednjim desavanjima u i oko kluba, ja sam ubijedjen u trijumf na Kosevu :D :zeljeznicar1:
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge."
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:28 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:02 pm

Sad da nanižemo sve pobjede do kraja smirit će se situacija. zaboravit će se. najbolje se riješava dok je vruće. dok prži. tako je i Amar radio. zato i jeste mangupčina samo takva. a da ne govorim o činjenicama da će Zec opet sljedeću igrati i pored ismijavanja od strane brata gdje proziva odovića i upravu? šta mislis jel slučajno ono fulio sinoć? nije 1000%. sve je s namjerom. navukli su oni pare što im fale sa druge strane.
hoćemo li propasti ako odigramo ovih par kola sa ćemanom na golu, te našim ponajboljim krilom veselinovićem, nedefinisanim jazvićem te pravim talentom Šehićem? gore sigurno ne bi bilo. koja je i razlika, naguziše nas i sela i etno sela i granični prijelazi , i predgrađa banjaluke i skandinavijski presing..
samo su opet pokazali da nisu karakter. i oda i uprava.
To cemo da vidimo sve. Kada je Amar radio, nismo imali nikakvog sistema, u danasnjem Zelji se ne radi bez kolektivnog dogovora, koliko god neki lagali i izmisljali da nije tako. Ako cemo o golmanu, ide se na to da se Veca proda. Za sta god ponude...

Dio o plati sam ovaj put ignorisao, lijepo si zamoljen. Ni ti ni ja ne zelimo da nastavimo o tome.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:43 pm

storm_raider je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:28 pm
Plava Porodica je napisao/la:
pon okt 29, 2018 8:02 pm

Sad da nanižemo sve pobjede do kraja smirit će se situacija. zaboravit će se. najbolje se riješava dok je vruće. dok prži. tako je i Amar radio. zato i jeste mangupčina samo takva. a da ne govorim o činjenicama da će Zec opet sljedeću igrati i pored ismijavanja od strane brata gdje proziva odovića i upravu? šta mislis jel slučajno ono fulio sinoć? nije 1000%. sve je s namjerom. navukli su oni pare što im fale sa druge strane.
hoćemo li propasti ako odigramo ovih par kola sa ćemanom na golu, te našim ponajboljim krilom veselinovićem, nedefinisanim jazvićem te pravim talentom Šehićem? gore sigurno ne bi bilo. koja je i razlika, naguziše nas i sela i etno sela i granični prijelazi , i predgrađa banjaluke i skandinavijski presing..
samo su opet pokazali da nisu karakter. i oda i uprava.
To cemo da vidimo sve. Kada je Amar radio, nismo imali nikakvog sistema, u danasnjem Zelji se ne radi bez kolektivnog dogovora, koliko god neki lagali i izmisljali da nije tako. Ako cemo o golmanu, ide se na to da se Veca proda. Za sta god ponude...

Dio o plati sam ovaj put ignorisao, lijepo si zamoljen. Ni ti ni ja ne zelimo da nastavimo o tome.
Kad je Amar radio nije bilo sistema ali je bilo rezultata. Sad ima sistema ali nema rezultata. Jer nemamo karakter i mangupluk kakvog Amara krasi. Džabe glumljenje nekog autoriteta i mangupluka na pressicama, davno je provaljeno koliki je ustvari mangup. U današnjem Želji se i dalje mogu suspendovati i ostatak tima koji nas koči bez ikakvog razloga kao što je danas urađeno za Ćelu i Bogija.
Što se tiče Vece, sad je znači zamisao kluba da ga proda? Svaka čast kapa dole. Jesu li tako razmišljali prije petnaest dana kada mu ukidoše kapitensku i suspendovaše ga, te ga javno prozvaše na pressici da je kupovao cigare i alkohol? Ja vjerujem da jeste, ali zar stvarno misle u klubu da će ijedan klub na svijetu marke dati za probisvjeta koji cuga nakon sramotnog poraza? Tad o tome nisu razmišljali a sad ga kao ostavljaju u timu da bi koju marku uzeli? kapa dole, potez u njihovom stilu. fazlija ih pravio sve.

a što se tiče vranješa, nisi izignorisao već si obrisao post. Nije u redu ostavljati svoj post zadnjim kao da ti nisam odgovorio, ispada da se povlačim iz diskusije. Ponovo se pitam, da li je Vranješ mjesec dana prije dolaska rekao da nema šanse da dođe u Želju čisto radi ss.ba?! ili je ipak uspio navući platu kakvu ni u poljskoj nije mogao? jah, sve smo mi to uradili da ponizimo jedan obični smećarski portal. i na kraju krajeva, i da je istina, u što čisto sumnjam gledajući sa ove sad tačke, zašto im dajemo na značaju? Previše odluka u zadnje vrijeme smo pali na šarene laže jer kad nešto istinski volimo i padamo na sve priče i pričice.
Molim da se ovaj post ne briše jer nikoga ne vrijeđam, a na tebi je da li ćeš odgovoriti ili ne.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon okt 29, 2018 8:44 pm

Mene nervira što je kod nas uvijek nekako uglađeno i ne odradi se do kraja. Nije mi baš jasan onaj bojkot, svi su učestvovali u njemu. Ok, uvijek kreće od nekog, ali očito kod većine ima nekog nezadovoljstva.

Eh sad, da li to nezadovoljstvo nastaje jer ih tih 5-6 idiota nafuravaju, da li ih ima više koji su zla krv, ili i uprava nešto sere - ne znam. Nisam u klubu, mogu nagađati.

Ali ako se sazna, što je i moje mišljenje, da u klubu imaš grupu idiota koji te opstruiraju, grupu povodljivih i grupu korektnih momaka, onda kad udaljavaš ta govna nema razmišljanja "mora neko igrat". Pokažeš svima da klub ima stav, i da je od par utakmica i rezultata važniji odnos prema veličini kluba. Ko ti garantuje da ćeš sa ovim hameljima uzeti boda više nego što bi bez njih.

Ali ti tu također moraš biti maksimalno čist. I naravno, sve ovo isključujući vanjski utjecaj, što je posebna tema.

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], TheBlue i 63 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija