Moderator/ica: storm_raider

 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:12 pm

Mislim da Bojo nije ni blizu spreman za ozbiljne utakmice, a posebno za loše terene.
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:17 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:12 pm
Mislim da Bojo nije ni blizu spreman za ozbiljne utakmice, a posebno za loše terene.
Moguce, tek se je oporavio, vjerovatno si u pravu. Kako god, ko se iole razumije u loptu ne moze biti zadovoljan vidjenim, ali nisam nijednom treneru trazio mane (jer ni sam nisam fudbalski autoritet), necu ni trenutnom. Ako je "idemo dalje", onda hajdemo dalje, samo - gdje cemo u *** ******* vise?
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
damirfile
Postovi: 3365
Pridružen/a: pon feb 22, 2016 11:03 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:24 pm

Sa ovakvim stanjem u klubu se ne osvaja titula da imamo mesija , to je jasno.
Amar će svakako otići jer se zna razlog njegovog dolaska .
Ali Evropu moramo obezbijediti zbog koeficijenta , ugleda kluba i dalje finansijske dubioze.
Sljedeće dvije su nam od života važnije. Izgubimo li obje nek nam je Bog na pomoći.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:26 pm

Sljedece dvije ne smijemo ispod 4 boda nista
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:31 pm

vidi sto UBIPITAR za 15 maraka brani sefa kamatara na govnagovna.ba . debilcicu kiflice tvojeje od zvonilo
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:32 pm

ne razumjem jednu stvar kod nasih navijaca. ocekujete previse od ove ekipe. ovaj kadar sto imamo je tek dovoljno dobar da opstane u ligi. za nesto vise, treba mnogo srece. danas ni pod razno nisam ocekivao bod, kamoli pobjedu. na kraju su me pozitivno iznenadili i osvojili bod. ali taj bod je dosao kao rezultat njihovog crvenog kartona. sto prije postanete realni u vasim procjenama tim bolje za vas. ako ocekujete da cemo npr. pobjediti zrinjski ili sarajevo ili borac... onda uzmite vremensku masinu i preskocite naredne dvije sedmice pa ce te se manje zivcirati...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:33 pm

Veteran1965 je napisao/la:
sub okt 24, 2020 7:41 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
sub okt 24, 2020 7:37 pm
"Amar Osim nakon niza loših utakmica dao na raspolaganje Upravi svoj mandat na mjestu trenera FK Željezničar"

fino zvuci, ali smiješno i nerealno, zar ne?
Kojoj upravi :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
samom sebi tuzno pretuzno.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:35 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:32 pm
ne razumjem jednu stvar kod nasih navijaca. ocekujete previse od ove ekipe. ovaj kadar sto imamo je tek dovoljno dobar da opstane u ligi. za nesto vise, treba mnogo srece. danas ni pod razno nisam ocekivao bod, kamoli pobjedu. na kraju su me pozitivno iznenadili i osvojili bod. ali taj bod je dosao kao rezultat njihovog crvenog kartona. sto prije postanete realni u vasim procjenama tim bolje za vas. ako ocekujete da cemo npr. pobjediti zrinjski ili sarajevo ili borac... onda uzmite vremensku masinu i preskocite naredne dvije sedmice pa ce te se manje zivcirati...
Onako, iskreno, mislis li da Olimpik ima kvalitetnije igrace od nas ?
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:38 pm

Iskopaj te pare i rukama i nogama i vratite nam Adžema, ako ništa uživao sam u futbolu. Ovo što sad gledam je gore nego pod Kostićevim i Krčmarevićevim vodstvom, bez ikakvog pretjerivanja. Pa ljudi dragi mi u 7 od 10 utakmica ove sezone nismo tri pasa kvalitetna uvezali. Sloboda, Široki, Mladost, Krupa, Olimpik, Velež, Tuzla, svaka od tih utakmica užasna, ko neće to da vidi slijep je pored očiju.

Slažem se ja da je korona dosta toga zeznula, ali mi smo i prije korone loše igrali izuzmemo li donekle prva tri kola.

Nekad pobijediš, pa zažmiriš na očajnu igru, a nekad kao danas vala ni da smo pobijedili ne bih mogao šutjeti. Ne može više pod kožu.

Zečevi, Veseli, Meša, Kosorić, Miličević, Lendrić, Bekrić, Hajdarević, jednostavno previše igrača koji trenutnom formom ili nedostatkom kvaliteta trenutno nisu za Željezničar koji se bori za titulu.

Pravo pitanje glasi borimo li se mi uopšte za titulu? Da li je neko izašao s ciljevima na početku sezone? Ako je cilj Evropa i preživljavanje, recite nam da se ne nerviramo i sekiramo ovoliko.
 
Haklapuc
Postovi: 1172
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:40 pm

Ujko je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:35 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:32 pm
ne razumjem jednu stvar kod nasih navijaca. ocekujete previse od ove ekipe. ovaj kadar sto imamo je tek dovoljno dobar da opstane u ligi. za nesto vise, treba mnogo srece. danas ni pod razno nisam ocekivao bod, kamoli pobjedu. na kraju su me pozitivno iznenadili i osvojili bod. ali taj bod je dosao kao rezultat njihovog crvenog kartona. sto prije postanete realni u vasim procjenama tim bolje za vas. ako ocekujete da cemo npr. pobjediti zrinjski ili sarajevo ili borac... onda uzmite vremensku masinu i preskocite naredne dvije sedmice pa ce te se manje zivcirati...
Onako, iskreno, mislis li da Olimpik ima kvalitetnije igrace od nas ?
Bolje ne, ali potentnije, mlađe, brže i energičnije od nas ima vjerovatno i Goražde.
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:41 pm

Ujko je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:35 pm
jovanmaksimovic je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:32 pm
ne razumjem jednu stvar kod nasih navijaca. ocekujete previse od ove ekipe. ovaj kadar sto imamo je tek dovoljno dobar da opstane u ligi. za nesto vise, treba mnogo srece. danas ni pod razno nisam ocekivao bod, kamoli pobjedu. na kraju su me pozitivno iznenadili i osvojili bod. ali taj bod je dosao kao rezultat njihovog crvenog kartona. sto prije postanete realni u vasim procjenama tim bolje za vas. ako ocekujete da cemo npr. pobjediti zrinjski ili sarajevo ili borac... onda uzmite vremensku masinu i preskocite naredne dvije sedmice pa ce te se manje zivcirati...
Onako, iskreno, mislis li da Olimpik ima kvalitetnije igrace od nas ?
nema, ali zrinjski je uhvatio los dan a olimpik predobar dan, pa je ovaj rezultat od 3-0 ispao... u normalnim okolnostima, zrinjksi ce nas razvaliti, ako uhvati los dan kao danas, mozda izvucemo bod ili cak tri, ali tu dajem sansu max. 5%

i kazem, mi necemo ispasti, ali ja ne ocekujem vise od 8. mjesta na kraju sezone...
100/94/37/34 - i to je to!
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:45 pm

Pogrešan pristup totalno. Znalo se da para nema, i da ih neće ni biti. Ljetos je trebalo prodati Štilu, Lendrića...evo i Dado jedva, u produžecima se proda. Pokušati raskinuti ugovor sa Zecom, i ostalim igračima sa većim platama (Meša? Siniša?)
Sklopiti mladu ekipu, u skladu sa parama koje su na raspolaganju, i shodno tome postaviti i ciljeve. Ovako niti igre, niti rezultata, niti ekipe, a niti para Boga mi...sve naopako...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5125
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:46 pm

dell21 je napisao/la:
sub okt 24, 2020 7:03 pm
Ma mi Evropu ako uzmemo biće top. Pa kako su ovi došli to je bilo za očekivati. Pa sve je na ho ruk, od otvaranja šampanjca, do uprave pa do igrača. Nikakve strategije, nego od kola do kola pa kako bude .
Na žalost, veliki problem je ovo što smo postali baš to, OD DANAS DO SUTRA
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
plavi9
Postovi: 110
Pridružen/a: uto okt 20, 2020 12:40 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:51 pm

Mozes imati jednog kojeg tolerises terettnog igraca, fantazistu u ekipi .Imas Stilu i to je to.Ako imas njih pet ili sedam ko sto ih mi imamo nema tu hljeba u danasnjem fudbalu.Ko ih je selektiro i doveo i ko misli da na prepad i foru sa ovakvim teretnim timom moze uzeti titulu taj i nek daje odgovore i odgovara..
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 8:56 pm

Guvo je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:31 pm
vidi sto UBIPITAR za 15 maraka brani sefa kamatara na govnagovna.ba . debilcicu kiflice tvojeje od zvonilo
Ko je onaj lik? Slomi se lik objavama haha
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23650
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 9:02 pm

Haklapuc je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:38 pm
Iskopaj te pare i rukama i nogama i vratite nam Adžema, ako ništa uživao sam u futbolu. Ovo što sad gledam je gore nego pod Kostićevim i Krčmarevićevim vodstvom, bez ikakvog pretjerivanja. Pa ljudi dragi mi u 7 od 10 utakmica ove sezone nismo tri pasa kvalitetna uvezali. Sloboda, Široki, Mladost, Krupa, Olimpik, Velež, Tuzla, svaka od tih utakmica užasna, ko neće to da vidi slijep je pored očiju.

Slažem se ja da je korona dosta toga zeznula, ali mi smo i prije korone loše igrali izuzmemo li donekle prva tri kola.

Nekad pobijediš, pa zažmiriš na očajnu igru, a nekad kao danas vala ni da smo pobijedili ne bih mogao šutjeti. Ne može više pod kožu.

Zečevi, Veseli, Meša, Kosorić, Miličević, Lendrić, Bekrić, Hajdarević, jednostavno previše igrača koji trenutnom formom ili nedostatkom kvaliteta trenutno nisu za Željezničar koji se bori za titulu.

Pravo pitanje glasi borimo li se mi uopšte za titulu? Da li je neko izašao s ciljevima na početku sezone? Ako je cilj Evropa i preživljavanje, recite nam da se ne nerviramo i sekiramo ovoliko.
Nikada vise Adzem nece raditi ovdje, muka mu je od svega. Na kraju krajeva u UAE radi i dosta mu je dobro.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6708
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 9:16 pm

Ali Hajdarevic kako los igrac, pa on nije za ozbiljnog termina.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 9:33 pm

Mozemo li napokon realno sabrati i oduzeti danasnju Zeljinu pricu
Ekipa stara i limitirana
Ekipa koja zivi u nekom birvaktile vremenu
Od koga smo REALNOkvalitetniji
Cude me ove prognoze zadnjih dana te pobjeda u Mostaru te Zrinjski redovno te pitare redovno.....
Mi kaooo
Ma na sta,jaja misice mudrost ,broj procitanih knjiga.
Iz prazne ne puca a baska to sto si mogao prije deset godina s nogu a danas gledas gdje se moze prileci
Nit kuveta,nit mladosti nit muda
Uprava ...Mrs u tri lijepe
Dosli da prodaju da se utale i ogrebu.Od prvog do zadnjeg
Covjek koji ih je doveo ?
Bio na nekom,dalekom, bliskom istoku,setao cuku i onda rekao
Sad malo JA
Bravo.Takvi nam trebaju
Problem nastaje kad se spomene njegov otac ,svakako medju 3 najveca imena sa nase Grbavice
Otac ko otac vuce ga ,slepa pa Japan pa pomocnik pa trener pa Zeljo
Dodjose titule
i Bravo za niz ali ono vrijeme koje prodje ga ogoli do bola
Od stare slave,kabadahijstva i sile ,mutnih poznanstava ,sampanjca sa losim likovima naprosto nema nafake
Limitiran trener za 21 vijek,kokuz i po sistemu
daj sta das
Provjerite svoje prognoze jos jedared
A Amar .......Karma je kucka
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 9:36 pm

Haklapuc je napisao/la:
sub okt 24, 2020 8:38 pm
Iskopaj te pare i rukama i nogama i vratite nam Adžema, ako ništa uživao sam u futbolu. Ovo što sad gledam je gore nego pod Kostićevim i Krčmarevićevim vodstvom, bez ikakvog pretjerivanja. Pa ljudi dragi mi u 7 od 10 utakmica ove sezone nismo tri pasa kvalitetna uvezali. Sloboda, Široki, Mladost, Krupa, Olimpik, Velež, Tuzla, svaka od tih utakmica užasna, ko neće to da vidi slijep je pored očiju.

Slažem se ja da je korona dosta toga zeznula, ali mi smo i prije korone loše igrali izuzmemo li donekle prva tri kola.

Nekad pobijediš, pa zažmiriš na očajnu igru, a nekad kao danas vala ni da smo pobijedili ne bih mogao šutjeti. Ne može više pod kožu.

Zečevi, Veseli, Meša, Kosorić, Miličević, Lendrić, Bekrić, Hajdarević, jednostavno previše igrača koji trenutnom formom ili nedostatkom kvaliteta trenutno nisu za Željezničar koji se bori za titulu.

Pravo pitanje glasi borimo li se mi uopšte za titulu? Da li je neko izašao s ciljevima na početku sezone? Ako je cilj Evropa i preživljavanje, recite nam da se ne nerviramo i sekiramo ovoliko.
Ja se sjecam kad su Amara pitali isto to i on kaze: "Borimo se za NEŠTO". To ti sve govori, muljaj i uvijek imaj rezervnu opciju jer nisi nista ni obecao.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1946
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 24, 2020 9:39 pm

Picke
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 94 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija