Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 6:16 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub sep 26, 2020 5:55 pm
Statut je najbitniji sada, nadam se uskoro da cemo ga i imati
Statut jeste bitan, ali trenutna garnitura ljudi u svim strukturama ga ne smije čačkati, jer istim više ništa ne vjerujem. Kada i ako dođu novi ljudi, koji će zaslužiti svojim radom i rezultatima rada povjerenje navijača, neka ga oni mijenjaju. Do tada imamo Statut koji treba primjenjivati, a trenutni to ne čine, čak ni na najbanalnijim primjerima tipa informisanja članova kluba.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
vinston.cercil
Postovi: 944
Pridružen/a: sub mar 17, 2018 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 7:15 pm

slika

danas je decko na krilu briljirao govore mu bravo mali, duza kosica, izuzetno brz. Hajdar, Mujezinovic, Subasic beton, druga ekipa jaca od prve. Zec sa par finih poteza...
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 7:16 pm

Mene je strah da se skupština opet ne dovede do svršenog čina kao i onda pred "dan pobjede".

Da nam ne bude kucao propast na vrata i to bude jedini izlaz da npr dobijemo licencu ili ne doživimo sudbinu Čelikam, pa budu morali pristati na prodaju.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 9:18 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub sep 26, 2020 7:16 pm
Mene je strah da se skupština opet ne dovede do svršenog čina kao i onda pred "dan pobjede".

Da nam ne bude kucao propast na vrata i to bude jedini izlaz da npr dobijemo licencu ili ne doživimo sudbinu Čelikam, pa budu morali pristati na prodaju.
Cijeli klub je doveden pred svršen čin. Babuka kad je odlazio na godišnji ostavio je činilo se, klub u finasijskim dogovanjima. Niko nije ni pomislio da su dugovi toliki, i da imaju i ne finansijski karakter. Te dugove plaćamo i danas. Tako današnji budžet troše Jamak, Bekrić... dok je cijeli Željin svijet, uključujući i ovaj forum likovao da se dovede Fanimo. Ali ne...Bekrić je bitniji. Kako i ne kad je tikve sadio davnih godina preko pvt računa...
Dugovi su očito mnogo dublji, od utvrdjenih. One titule bi i debil uzeo sa tolikim zaduženjima da ih i 2020 plaćamo u vidu finansijskih dugovanja, kao i u raznim drugim ne finasijskim oblicima. Veća pošast Želju dugo neće zadesit. Amare stidi se. Gadiš mi se.
 
Avatar
zubanovic89
Postovi: 829
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 9:20 pm

Prosirit skupstinu i staviti da se mjesto u skupstini placa na godisnjem nivou - 1000KM, skupstina da broji 2000 - 3000 mozda i vise clanova, omoguciti da clanovi skupstine budu i raja iz dijaspore i eto ti generalnog sponzora svake godine, klub stabilan i u rukama ljudi koji ga vole.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 9:31 pm

zubanovic89 je napisao/la:
sub sep 26, 2020 9:20 pm
Prosirit skupstinu i staviti da se mjesto u skupstini placa na godisnjem nivou - 1000KM, skupstina da broji 2000 - 3000 mozda i vise clanova, omoguciti da clanovi skupstine budu i raja iz dijaspore i eto ti generalnog sponzora svake godine, klub stabilan i u rukama ljudi koji ga vole.
O brate, pa gdje si ti
Željezničar ante portas !
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 9:52 pm

Uefa ce sljedeci mjesec raditi kontrolu poslovanja kluba, prije isplate nagrada za euro takmicenja, kako trenutno stvari stoje upitna je isplata novca od europe. Vjerovatno ce biti upitna i licenca za sljedecu godinu.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 10:13 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
sub sep 26, 2020 9:52 pm
Uefa ce sljedeci mjesec raditi kontrolu poslovanja kluba, prije isplate nagrada za euro takmicenja, kako trenutno stvari stoje upitna je isplata novca od europe. Vjerovatno ce biti upitna i licenca za sljedecu godinu.
Bravo super.samo im jos to trebalo sad.kako ih sada nogirati pitanje je sad.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 10:26 pm

Stanje medju rajom je takvo da je hitno potrebno da nego odgovori na neka vrlo vazna pitanja, da li je moguce napraviti ozbiljan intervju sa nekim iz kluba, a da to nije Amar Osim?! Ljudi se kolju po forumima, drustvenim mrezama, vjerovatno bi i po ulici da se moze na utakmice, a svi šute. Evo npr i ovo oko te UEFA-ine inspekcije može biti jedno od pitanja, to uopšte nije zajebancija. Sad će oko toga da se mahala jeste nije jeste nije
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 10:27 pm

Jel moguce da se mi ovoliko brinemo o Zelji i poslovanju pa ne brinem o svojim finansijama ovoliko. Nek se jebu tamo svi redom. Ja ne mogu da vjerujem da se Amar njje odlucio za neka dodatna pojacanja, vidimo svi se redom pojacavaju saml mi tapkamo u mjestu odnosno tonemo.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 10:31 pm

Eno vidim već se neke pro-Amarovske stranice počele aktivirati na fb i instagramu. Prizivaju svoje Božanstvo da nas spasi od ove situacije... Bože sačuvaj.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5108
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 10:33 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub sep 26, 2020 10:27 pm
Jel moguce da se mi ovoliko brinemo o Zelji i poslovanju pa ne brinem o svojim finansijama ovoliko. Nek se jebu tamo svi redom. Ja ne mogu da vjerujem da se Amar njje odlucio za neka dodatna pojacanja, vidimo svi se redom pojacavaju saml mi tapkamo u mjestu odnosno tonemo.
sto se tice pojacanja, siguran sam da amar ceka da vasilic, bogicevic, adilovic i guso budu spremni da potpisu nove ugovore... s tim igracima osvojicemo duplu krunu! oh wait... ovo nije 2012. godina?
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 10:36 pm

jovanmaksimovic je napisao/la:
sub sep 26, 2020 10:33 pm
SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub sep 26, 2020 10:27 pm
Jel moguce da se mi ovoliko brinemo o Zelji i poslovanju pa ne brinem o svojim finansijama ovoliko. Nek se jebu tamo svi redom. Ja ne mogu da vjerujem da se Amar njje odlucio za neka dodatna pojacanja, vidimo svi se redom pojacavaju saml mi tapkamo u mjestu odnosno tonemo.
sto se tice pojacanja, siguran sam da amar ceka da vasilic, bogicevic, adilovic i guso budu spremni da potpisu nove ugovore... s tim igracima osvojicemo duplu krunu! oh wait... ovo nije 2012. godina?
Sve znam drug ali mi ovo pocinje ici na zivce bas...jel moguce da nikoga necemo dovesti? Jel moguce da se ide u nastavak sezone sa Jamak, Bekric, Fejzic itd.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 10:41 pm

Dovodjenje Jamaka,Stanica te Bekrica u trenutku kad je njihov domet realno Igman Konjic nije nista drugo nego izmirenje dugova iz proslosti.Ovo je samo kupovina njihove sutnje.Kome to nije jasno i ko misli da su oni dovedeni kako bi unaprijedili igru i vodili nas ka tituli poprilicno je naivan.Da se podsjetimo onog momenta kad je krenula prica o podizanju tuzbe protiv NN osoba za dugove i neizmirene obaveze od tada krece sve ovo.Traze se ljudi koji bi dosli u klub i nadjeni su al za uzvrat se obacava to sto se sada desava.Naravno odma nakon sto je dogovor pao kupuju se novinarcici sa zadatkom da odrade posao.Svjesni su ono da ako svi marifetluci i lopovluci ugledaju svjetlo dana da im ne sleduje nista drugo nego produzeni boravak u centralnom.Ne da ce klub srusiti radi svoje pozadine vec drzavu.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6722
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 10:53 pm

Jedva cekam nasu sljedecu tekmu da vidimo naseg strucnjaka i zvijezde u akciji. Hoce li im Tuzla biti preveliki zalogaj ili su konacno "naucili" igrati.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1729
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 11:24 pm

Pa njima je krupa prevelik zalogaj, Tuzla je u rangu Makabija
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 11:27 pm

vinston.cercil je napisao/la:
sub sep 26, 2020 7:15 pm
slika

danas je decko na krilu briljirao govore mu bravo mali, duza kosica, izuzetno brz. Hajdar, Mujezinovic, Subasic beton, druga ekipa jaca od prve. Zec sa par finih poteza...
Mozda junior Kulasin na krilu..kakavi su Milicevic i Vrhovac??
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub sep 26, 2020 11:43 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
sub sep 26, 2020 10:26 pm
Stanje medju rajom je takvo da je hitno potrebno da nego odgovori na neka vrlo vazna pitanja, da li je moguce napraviti ozbiljan intervju sa nekim iz kluba, a da to nije Amar Osim?! Ljudi se kolju po forumima, drustvenim mrezama, vjerovatno bi i po ulici da se moze na utakmice, a svi šute. Evo npr i ovo oko te UEFA-ine inspekcije može biti jedno od pitanja, to uopšte nije zajebancija. Sad će oko toga da se mahala jeste nije jeste nije
Bice malo jasnije kad se oglase navijaci i kad saznamo stav skupstine, a ovo drugo nece uskoro. Forumi i drustvene mreze nisu mjerodavne apsolutno ni za sta ozbiljno sto se tice kluba. Pred zadnju skupstinu na poziv navijaca pojavilo se 200 ljudi, a na zadnjoj gostujucoj utakmici bilo je nesto vise od 100 ljudi. To pisem da napomenem ko je mjerodavan i ko se pita. Ovo ostalo je goli qrac...
Uglavnom, nesto ce se morati promjeniti. Ovako ne ide cak mislim da je proljece neizvjesno ako se nesto drasticno ne promjeni. Naravno i promjene i smjene i svaki naredni potezi se moraju vuci iskljucivo za dobrobit Zeljeznicara.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 27, 2020 12:11 am

SIMA_SIMAU je napisao/la:
sub sep 26, 2020 10:53 pm
Jedva cekam nasu sljedecu tekmu da vidimo naseg strucnjaka i zvijezde u akciji. Hoce li im Tuzla biti preveliki zalogaj ili su konacno "naucili" igrati.
Budućnost je prva?
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned sep 27, 2020 12:16 am

NAVIJAČ je napisao/la:
sub sep 26, 2020 11:43 pm
samo_da_repliciram je napisao/la:
sub sep 26, 2020 10:26 pm
Stanje medju rajom je takvo da je hitno potrebno da nego odgovori na neka vrlo vazna pitanja, da li je moguce napraviti ozbiljan intervju sa nekim iz kluba, a da to nije Amar Osim?! Ljudi se kolju po forumima, drustvenim mrezama, vjerovatno bi i po ulici da se moze na utakmice, a svi šute. Evo npr i ovo oko te UEFA-ine inspekcije može biti jedno od pitanja, to uopšte nije zajebancija. Sad će oko toga da se mahala jeste nije jeste nije
Bice malo jasnije kad se oglase navijaci i kad saznamo stav skupstine, a ovo drugo nece uskoro. Forumi i drustvene mreze nisu mjerodavne apsolutno ni za sta ozbiljno sto se tice kluba. Pred zadnju skupstinu na poziv navijaca pojavilo se 200 ljudi, a na zadnjoj gostujucoj utakmici bilo je nesto vise od 100 ljudi. To pisem da napomenem ko je mjerodavan i ko se pita. Ovo ostalo je goli qrac...
Uglavnom, nesto ce se morati promjeniti. Ovako ne ide cak mislim da je proljece neizvjesno ako se nesto drasticno ne promjeni. Naravno i promjene i smjene i svaki naredni potezi se moraju vuci iskljucivo za dobrobit Zeljeznicara.
Pa dobro šta se čeka, prije su se stalno oglašavali sad šute. Portali su se bivšom garniturom bavili na dnevnoj bazi, sada sve nešto stidljivo skoro pa o klubu nemaš gdje šta pročitati. Onaj Beganović se prije svaki dan bavio Željom i ljudima koji su tada vodili klub, sad nema potrebu da napravi pošten intervju sa nekim iz uprave, kako je to moguće. Gdje ćeš onda doći do neke informacije nego na forumima, jer osjećaš da se nešto ozbiljno dešava, a iz ovo malo zvaničnih informacija saznaš da ima određenih problemčića, ali sve je pod kontrolom ništa strašno

Online

Trenutno korisnika/ca: Diverzant, Google [Bot], Loris1971, PlavaDobrinja1921, Refa1921, salle86, Zaki87 i 205 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija