Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 6:52 pm

bogi je napisao/la:Ono što je mene lično zabrinulo više od saveza koji je sve samo ne pravedan jeste način na koji se odvijaju stvari na Grbavici ovih dana. Kako neko reče, sve se može desiti, ali da se razjedine Željovci, to se ne bi smjelo desiti. Evo nažalost, desilo se je. O razlozima ne bih govorio nisu ni bitni, više je bitno da naredne godine opet svi skupa i još jači uđemo u drugi dio sezone. Iskreno se nadam dobrom prelaznom roku, i solidnim rješenjima. Neću puno pisati oko uprave i toga, jer sebe smatram nekompetentnim da o tome raspravljam, ali imaju ljudi koji su daleko kompetentni. Ono što želim svom klubu, željeti ću sutra i svojoj djeci. Ne razumijem udaranja u prsa i pravljenje sebe većim Željovcem od nekog drugog. To nije Željo, to je pitarluk. Nije Željo da dođeš na tribini i okolo sebe sve ponižavaš govoriš kako ti ljudi ne znaju ili kako su glupi. Željo je porodica, Željo je kad odeš na utakmicu i onom čovjeku kojeg ga ne znaš uputiš osmijeh, zaželiš mu dobro u sebi, jer znaš da ti i on nosite isto breme. Pa ona cifra od 1911 osobe, pa ti ljudi su Željo. Nije bolan Željo onaj što je ubacio na naš dom baklju zarad nečijeg odlaska, ima i boljih i efikasnijih načina za tjeranje. Evo ubacio si baklju oni nisu otišli, šta sad planiraš ? Opet ubaciti ? Ubaci brate ko ti brani, ali vidiš da oni neće odstupiti, probaj na drugi način. Bolan neki ljudi su od usta svojih odvajali da sagrade ovaj dom, pa hej možda si i ti od usta svojih odvajao i davao za svoj klub, zašto ga onda sada rušiš?!
Prije nego što napišete nešto bilo na forum ili negdje drugo, prije nego što kažete nešto na utakmici, zapitajte se je li ta rečenica Želji dobro donijela? Kritikuj, kritikuj svaki put kad vidiš loše? Pet godina već ne možemo da osvojimo titulu ? Loši smo na zelenom terenu? Kritikujemo svi skupa, ništa tvoja rečenica nije jača od moje, osim ako nisi pripadnik skupštine ili glede neka utjecajna ličnost u našem društvu. Kad postavimo Željezničar na prvo mjesto prioriteta nećemo se bojati da će neko doći i "odnijeti sve sa Grbavice" da će nam Blagodet biti, ako se uruši pola istoka ovaj put. Željezničar uber Alles, uber Misimović, uber Osim, uber Alles. Danima se priča ista priča i prenosi se 1000 verzija različitih. Da vas pitam nešto kako vam ne dosadi?
E ljudi igramo protiv Krupe, vidiš zadnji bodovi koje je ekipa osvojila su bili na Grbavici baš, idemo na "težak" teren, zašto ne pričamo ko će nam istrčati u Krupi na teren. Zašto ne pričamo o načinu igre pomoću koje ćemo uspjeti doći do bodova? Neko je lijepo napisao, ove armije misketovaca i osimovaca samo dati mač i štit nek se pokolju pa da Željovci mogu malo više doći do izražaja.
Bravo lave. Sehara!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:15 pm

Ma bravo momcino.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 308
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:22 pm

Ne brini, ovi što su ubacivali baklje na teren nisu dali ni feninga za stadion. Obično nikako i ne plaćaju kartu već ulaze na tekmu za dž.
 
Avatar
MrRiccoli
Postovi: 1713
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 12:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:24 pm

storm_raider je napisao/la:
uto nov 13, 2018 6:30 pm
Ne dogadja se doslovno nista drugacije. Rade se standardni poslovi, zavrsni izvjestaji - ide kraj godine, dogovaraju neka sponzorstva.
Ma nema ni razloga da se desava, sve je uredu sve ide sve je bajno ljepota ziva, bice znaci ako Bog da i sponzora svaka cast to nam jedino fali
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:25 pm

storm_raider je napisao/la:
uto nov 13, 2018 12:20 am
Izgrlili se i izljubili vec. Ja se derem bravo Ivane... Neko rece da ima rupa u mrezi pa da je usla i izasla lopta. :D

Oj razocarenja kada ustade onaj golman nakon valjanja (spucao nogom od stativu) i zaleti se da izvede gol-aut.
Meni ni danas nije jasno kako ono nije gol, ja je bukvalno vidio u golu i to pola metra od stative :D
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:28 pm

HVALA ULTRASI! Hvala raji iz Sarajva koja više voli Želju od navijača sa sjevera i istoka, i kako kažu "mi živimo za Želju", samo šteta što to nikad niste pokazali. Hvala glupani jadni, uspjeli ste napraviti da ova normalna raja bude odvojena od Grbavice 4 mjeseca. Nekadašnji Manijaci su svima pokazali kako se "poštuje" nešto svoje. Pokazali su kako cijene klub, Grbavicu i ostale navijače. Pokazali su da im Željezničar uopšte nije na prvom mjestu. STIDITE SE SMRADOVI! VI NISTE I NIKAD NEĆETE BITI ŽELJEZNIČAR!
I još jednom da utvrdimo gradivo, ***** sve živo i mrtvo onom pacijentu poznatom kao Hrasno
Do daljnjeg, pozdrav svima.
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:33 pm

Haklapuc je napisao/la:
uto nov 13, 2018 7:25 pm
storm_raider je napisao/la:
uto nov 13, 2018 12:20 am
Izgrlili se i izljubili vec. Ja se derem bravo Ivane... Neko rece da ima rupa u mrezi pa da je usla i izasla lopta. :D

Oj razocarenja kada ustade onaj golman nakon valjanja (spucao nogom od stativu) i zaleti se da izvede gol-aut.
Meni ni danas nije jasno kako ono nije gol, ja je bukvalno vidio u golu i to pola metra od stative :D
Curjuric-david koperfild,baca co'ek iluzije :rofl:
 
nemojbabopujdu
Postovi: 55
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 8:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:33 pm

MrRiccoli je napisao/la:
uto nov 13, 2018 7:24 pm
storm_raider je napisao/la:
uto nov 13, 2018 6:30 pm
Ne dogadja se doslovno nista drugacije. Rade se standardni poslovi, zavrsni izvjestaji - ide kraj godine, dogovaraju neka sponzorstva.
Ma nema ni razloga da se desava, sve je uredu sve ide sve je bajno ljepota ziva, bice znaci ako Bog da i sponzora svaka cast to nam jedino fali
Iskreno preksinoc i sinoc spavao po sat-dva razmisljam, krojim scenarije po glavi sta bi se moglo desiti. Ne treba zatvarati oci jer je vanredna situacija iz vise razloga: razjedinjenost navijaca, uzasni rezultati i nemoc na terenu, konstantne sudijske kradje... Zbog svega navedenog uprava pod hitno treba izaci sa informacijama i planom kako da se izadje iz ove situacije.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:37 pm

slika

Ovo je Željo!
Od malena za sva vremena!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:38 pm

Za ostanak sam Milomira Odovića u klubu, ali na drugoj funkciji. Poziciju šefa stručnog štaba ipak dati nekom ozbiljnijem.
Mada kakav turbulentan period nam predstoji pitanje je hoće li iko u klubu ostati na funkciji na kojoj je sada.
Samo da Željo iz ovoga izadje jači, samo to je bitno.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:40 pm

Ova pauza zbog kazne će nam pravo doći. Klub svakako nema zaradu već minus kad sve sabereš a mi obični navijači pošteđeni srčanog.
Ja ljepote kad 02.03.2019 godine 10000 navijača zapjeva Grbavicu.
Istok sa krovom, par pojačanja (al pravih), novi trener (lako moguće i AO - neće valjda ostatak života provesti vodajući Lutvu), razvalimo MDK, plavo proljeće kreće..
Jes da je daleko ali brzo će to
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:42 pm

SanMan je napisao/la:
uto nov 13, 2018 7:40 pm
Ova pauza zbog kazne će nam pravo doći. Klub svakako nema zaradu već minus kad sve sabereš a mi obični navijači pošteđeni srčanog.
Ja ljepote kad 02.03.2019 godine 10000 navijača zapjeva Grbavicu.
Istok sa krovom, par pojačanja (al pravih), novi trener (lako moguće i AO - neće valjda ostatak života provesti vodajući Lutvu), razvalimo MDK, plavo proljeće kreće..
Jes da je daleko ali brzo će to
Bravo majstore
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:49 pm

SanMan je napisao/la:
uto nov 13, 2018 7:40 pm
Ova pauza zbog kazne će nam pravo doći. Klub svakako nema zaradu već minus kad sve sabereš a mi obični navijači pošteđeni srčanog.
Ja ljepote kad 02.03.2019 godine 10000 navijača zapjeva Grbavicu.
Istok sa krovom, par pojačanja (al pravih), novi trener (lako moguće i AO - neće valjda ostatak života provesti vodajući Lutvu), razvalimo MDK, plavo proljeće kreće..
Jes da je daleko ali brzo će to
Molim te Bože.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:52 pm

Zaka je napisao/la:
uto nov 13, 2018 7:37 pm
slika

Ovo je Željo!
Od malena za sva vremena!
:pljesak: :klanjase: :11: :klanjase: :pljesak:
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
Ovo je Zeljo
Prvotimcima odrzati predavanje na ovu temu
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:53 pm

SanMan je napisao/la:
uto nov 13, 2018 7:40 pm
Ova pauza zbog kazne će nam pravo doći. Klub svakako nema zaradu već minus kad sve sabereš a mi obični navijači pošteđeni srčanog.
Ja ljepote kad 02.03.2019 godine 10000 navijača zapjeva Grbavicu.
Istok sa krovom, par pojačanja (al pravih), novi trener (lako moguće i AO - neće valjda ostatak života provesti vodajući Lutvu), razvalimo MDK, plavo proljeće kreće..
Jes da je daleko ali brzo će to
Elfatiha......................................AMIN
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:55 pm

bogi je napisao/la:
uto nov 13, 2018 6:49 pm
Ono što je mene lično zabrinulo više od saveza koji je sve samo ne pravedan jeste način na koji se odvijaju stvari na Grbavici ovih dana. Kako neko reče, sve se može desiti, ali da se razjedine Željovci, to se ne bi smjelo desiti. Evo nažalost, desilo se je. O razlozima ne bih govorio nisu ni bitni, više je bitno da naredne godine opet svi skupa i još jači uđemo u drugi dio sezone. Iskreno se nadam dobrom prelaznom roku, i solidnim rješenjima. Neću puno pisati oko uprave i toga, jer sebe smatram nekompetentnim da o tome raspravljam, ali imaju ljudi koji su daleko kompetentni. Ono što želim svom klubu, željeti ću sutra i svojoj djeci. Ne razumijem udaranja u prsa i pravljenje sebe većim Željovcem od nekog drugog. To nije Željo, to je pitarluk. Nije Željo da dođeš na tribini i okolo sebe sve ponižavaš govoriš kako ti ljudi ne znaju ili kako su glupi. Željo je porodica, Željo je kad odeš na utakmicu i onom čovjeku kojeg ga ne znaš uputiš osmijeh, zaželiš mu dobro u sebi, jer znaš da ti i on nosite isto breme. Pa ona cifra od 1911 osobe, pa ti ljudi su Željo. Nije bolan Željo onaj što je ubacio na naš dom baklju zarad nečijeg odlaska, ima i boljih i efikasnijih načina za tjeranje. Evo ubacio si baklju oni nisu otišli, šta sad planiraš ? Opet ubaciti ? Ubaci brate ko ti brani, ali vidiš da oni neće odstupiti, probaj na drugi način. Bolan neki ljudi su od usta svojih odvajali da sagrade ovaj dom, pa hej možda si i ti od usta svojih odvajao i davao za svoj klub, zašto ga onda sada rušiš?!
Prije nego što napišete nešto bilo na forum ili negdje drugo, prije nego što kažete nešto na utakmici, zapitajte se je li ta rečenica Želji dobro donijela? Kritikuj, kritikuj svaki put kad vidiš loše? Pet godina već ne možemo da osvojimo titulu ? Loši smo na zelenom terenu? Kritikujemo svi skupa, ništa tvoja rečenica nije jača od moje, osim ako nisi pripadnik skupštine ili glede neka utjecajna ličnost u našem društvu. Kad postavimo Željezničar na prvo mjesto prioriteta nećemo se bojati da će neko doći i "odnijeti sve sa Grbavice" da će nam Blagodet biti, ako se uruši pola istoka ovaj put. Željezničar uber Alles, uber Misimović, uber Osim, uber Alles. Danima se priča ista priča i prenosi se 1000 verzija različitih. Da vas pitam nešto kako vam ne dosadi?
E ljudi igramo protiv Krupe, vidiš zadnji bodovi koje je ekipa osvojila su bili na Grbavici baš, idemo na "težak" teren, zašto ne pričamo ko će nam istrčati u Krupi na teren. Zašto ne pričamo o načinu igre pomoću koje ćemo uspjeti doći do bodova? Neko je lijepo napisao, ove armije misketovaca i osimovaca samo dati mač i štit nek se pokolju pa da Željovci mogu malo više doći do izražaja.
Nisi dzaba tolike knjige procitao. Doktora u OP u 2019. :klanjase2:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 7:57 pm

Kako se uhvatio grcke filozofije, tako je i poceo da pise postove za Seharu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
bogi
Moderator
Postovi: 2920
Pridružen/a: ned maj 14, 2017 7:04 pm
Lokacija: Žepa, Rogatica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 8:01 pm

storm_raider je napisao/la:
uto nov 13, 2018 7:57 pm
Kako se uhvatio grcke filozofije, tako je i poceo da pise postove za Seharu.
Mitologije da ispravim :D

Zanimljivo Apolon je baš bog književnosti :D
Za život cijeli, plavo-bijeli.
Ne znam ko će te voditi, ko će trener biti, ko će vodu nositi ili ko će travu kositi. Znam da ću ja tu biti.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 8:02 pm

Tuzno je ovo sve. Cuj Grbavica suspendovana, zbog koga zbog najvjernijih navijaca. Zasto jer se ostatak navijaca ne slaze sa njim pa su ubacali baklje na teren i krenuli na svoju bracu, a ostalima jebali mater u picku.
To nisu podjele medju Zeljovcima, nadam se da ce zdrav razum ipak savladati ovo sve. Kako ne vide ovi novi tjeraci uprave da su na istoj strani kao Violina, Hrasno, Pitari..
Ako vam to ne govori da ste pogrijesili onda ne znam
Ko ce iz grupe preuzeti odgovornost za ova sranja, sto nama "simpatizerima" ne daju sad doci na Grbavicu da gledamo Zelju.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Cane
Postovi: 154
Pridružen/a: sri jun 20, 2018 11:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto nov 13, 2018 8:11 pm

Ne trebamo podjele na tribini, ne treba nam nova grupa bi otjerali ovu djecu i papke sa Juga.

Moj prijedlog je da stavimo na ignore ove papke i da se vise pjeva na sjeveru i istoku, da normalna raja predje sa Juga na istok ili sjever dok se ne napravi tribina kako treba. Ovo sad trenutno na jugu ne lici na Manijake.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih i 243 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija