Moderator/ica: storm_raider

 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 7:18 pm

Iskusni napadač Radnika Mahir Karić (33) trebao bi postati novi fudbaler Željezničara.

Ovaj 33-godišnji napadač okončat će za nekoliko dana saradnju s timom iz Bijeljine, a iako je od strane kluba postojala želja za nastavak saradnje, to se neće dogoditi.

G.g.ba neslužbeno saznaje da će Karić uskoro postati novi član Plavih s Grbavice, gdje je želja već odavno.

Sjajni napadač se sa Željom povezivao protekle zime. Amar Osim je veliki ljubitelj njegovog stila igre i uskoro bismo ovog fudbalera mogli gledati na terenima Grbavice.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 8:10 pm

Pitarski ker....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 9:02 pm

Meni smeta sto je Siroki najglasniji. Da smo pametni svaki dan bi jedan nas igrac imao intervju, uposlenik itd. Ne mozemo ocekivat nastavak, kad se i ne borimo kako treba za nastavak.
Željezničar ante portas !
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 9:11 pm

AsharaK je napisao/la:
čet maj 21, 2020 9:02 pm
Meni smeta sto je Siroki najglasniji. Da smo pametni svaki dan bi jedan nas igrac imao intervju, uposlenik itd. Ne mozemo ocekivat nastavak, kad se i ne borimo kako treba za nastavak.
Zato sto nisu za nastavak
 
ubaceni element
Postovi: 647
Pridružen/a: pon okt 28, 2019 3:17 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet maj 21, 2020 10:20 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
čet maj 21, 2020 9:11 pm
AsharaK je napisao/la:
čet maj 21, 2020 9:02 pm
Meni smeta sto je Siroki najglasniji. Da smo pametni svaki dan bi jedan nas igrac imao intervju, uposlenik itd. Ne mozemo ocekivat nastavak, kad se i ne borimo kako treba za nastavak.
Zato sto nisu za nastavak
Pa nisu ni pitari pa svaki dan nesto objave.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 12:32 am

Auuu sta sve napisase, kako se aktivirase hahahaha
Pa ne treba nama STAV da kaze da nema plata.To svi znaju.
Ali pazi ti manipulacije i arsenala bijednih postova, dusmanski sa primjesom isfrustriranosti i mrznje. Ne znam smijem li postaviti sliku s iftara od prosle godine s Misimovicem? Sa te slike pet likova ovdje spinuje i prizeljkuje kolaps. Jel to normalno i slucajno?
Nama ne treba Vico, Dzemidzic, udji samo ovdje.
Nerazurro@ postavio si par pitanja. Vezano sta je trebalo uraditi sa sportskim sistemom kad znas da dobijes preko noci 5 miliona eura (Standard, transferi, Dzeko). Pa trebalo je dovesti strucne i sposobne ljude. Ne mogu Riba ili Cenan po "ustaljenim procedurama" sklapati ekipu. Odmah zvati Amara, ne znam jesu li ga zvali 15/16 godine. Mi smo dovodili neprovjerene i smijesne trenere i sportske direktore. Imali smo pogresan pristup i nevjerovatnu dozu tvrdoglavosti i bahatosti. Zato su sami sebi spremili dzenazu.
Za buducnost i kako dalje ne znam stvarno.Nisam vidovit. Spinuje se i namjerno unosi nemir.Nigdje nije bajno i krasno.Citav svijet je stao, a da ne stane "mali i siromasni" klub. Imao je Zeljo i gorih situacija kroz historiju. Amar i Jug mi ulijevaju optimizam. Ide i ta stogodisnjica. Treba gledati optimisticno.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
BC1921
Postovi: 653
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 12:48 am

NAVIJAČ je napisao/la:
pet maj 22, 2020 12:32 am
Auuu sta sve napisase, kako se aktivirase hahahaha
Pa ne treba nama STAV da kaze da nema plata.To svi znaju.
Ali pazi ti manipulacije i arsenala bijednih postova, dusmanski sa primjesom isfrustriranosti i mrznje. Ne znam smijem li postaviti sliku s iftara od prosle godine s Misimovicem? Sa te slike pet likova ovdje spinuje i prizeljkuje kolaps. Jel to normalno i slucajno?
Nama ne treba Vico, Dzemidzic, udji samo ovdje.
Nerazurro@ postavio si par pitanja. Vezano sta je trebalo uraditi sa sportskim sistemom kad znas da dobijes preko noci 5 miliona eura (Standard, transferi, Dzeko). Pa trebalo je dovesti strucne i sposobne ljude. Ne mogu Riba ili Cenan po "ustaljenim procedurama" sklapati ekipu. Odmah zvati Amara, ne znam jesu li ga zvali 15/16 godine. Mi smo dovodili neprovjerene i smijesne trenere i hehe direktore. Imali smo pogresan pristup i nevjerovatnu dozu tvrdoglavosti i bahatosti. Zato su sami sebi spremili dzenazu.
Za buducnost i kako dalje ne znam stvarno.Nisam vidovit. Spinuje se i namjerno unosi nemir.Nigdje nije bajno i krasno.Citav svijet je stao, a da ne stane "mali i siromasni" klub. Imao je Zeljo i gorih situacija kroz historiju. Amar i Jug mi ulijevaju optimizam. Ide i ta stogodisnjica. Treba gledati optimisticno.

Hajde postavi sliku molim te i napisi koji su to nikovi da ih zajedno pljujemo. Mislim da i moderatori nemaju nista protiv. Hajde molim te.
Jel to isto onih 5 mil, ko sto je i Gredic i Amar ostavili a ostavili u napadu Nedu Turkovica i Vareu? Ma hajte molim vas...

Ps, evo neka i ovi izbace Ferenca i sl, prodaju par igraca, pa neka imaju 5 mil zarade...
Ah da, los riba, cenan i sl, al zato kakav posao rade Dzubur, Pesto, Selimovic, Ustamujic, kakve su i kakve su to bile violine kluba....
Pa gora je sada situacija nego sa Landzom i Ahmetbegovicem, kakvih smo to imali situacija poslije rata na ovamo od ove molim te?
Krivina Jug
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 12:51 am

Strasan poso rade....
Kera pitarskog dovode i predstavljaju ko pojacanje....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Glas Razuma
Postovi: 522
Pridružen/a: čet maj 09, 2019 9:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 1:03 am

NAVIJAČ je napisao/la:
pet maj 22, 2020 12:32 am
Auuu sta sve napisase, kako se aktivirase hahahaha
Pa ne treba nama STAV da kaze da nema plata.To svi znaju.
Ali pazi ti manipulacije i arsenala bijednih postova, dusmanski sa primjesom isfrustriranosti i mrznje. Ne znam smijem li postaviti sliku s iftara od prosle godine s Misimovicem? Sa te slike pet likova ovdje spinuje i prizeljkuje kolaps. Jel to normalno i slucajno?
Nama ne treba Vico, Dzemidzic, udji samo ovdje.
Nerazurro@ postavio si par pitanja. Vezano sta je trebalo uraditi sa sportskim sistemom kad znas da dobijes preko noci 5 miliona eura (Standard, transferi, Dzeko). Pa trebalo je dovesti strucne i sposobne ljude. Ne mogu Riba ili Cenan po "ustaljenim procedurama" sklapati ekipu. Odmah zvati Amara, ne znam jesu li ga zvali 15/16 godine. Mi smo dovodili neprovjerene i smijesne trenere i hehe direktore. Imali smo pogresan pristup i nevjerovatnu dozu tvrdoglavosti i bahatosti. Zato su sami sebi spremili dzenazu.
Za buducnost i kako dalje ne znam stvarno.Nisam vidovit. Spinuje se i namjerno unosi nemir.Nigdje nije bajno i krasno.Citav svijet je stao, a da ne stane "mali i siromasni" klub. Imao je Zeljo i gorih situacija kroz historiju. Amar i Jug mi ulijevaju optimizam. Ide i ta stogodisnjica. Treba gledati optimisticno.
Ukoliko smatras da je unosenje nemira pisanje istine, onda jeste unosenje nemira. Mozda bi po tvom ukusu vise odgovaralo da pisemo lazi, ali to nije Zeljeznicar. Vezano za tu sliku sa iftara i da sa te slike (ne znam odista o cemu se radi) neko pise po necijoj direktivi je takodjer laz ili narodski receno "spin". Spinujes, namjerno ili nenamjerno da neko po necijoj instrukciji pise i time unosis nemir medju navijace Zeljeznicara, cime se ne odvajas nimalo od osobe koja je posljednjih godina jako nastetila reputaciji naseg kluba, veoma poznatog navijaca koji je sipao sampanjac na "Danu Pobjede". Samo na trenutak zastani i pokusaj prihvatiti cinjenicu da niko ne pise ni po cijoj instrukciji, vec da ljudi pisu jer vole Zeljeznicar. Tako je barem kada sam u pitanju licno ja. Da se vratimo na sliku, postavi je ukoliko gospoda koja odredjuje pravila ovdje dozvoli, mada ne vidim kolika je korist od toga. Da li iko od tih ljudi ide na utakmice? Da li se iko od tih ljudi oglasio nakon svega? Da li imas dokaz da iko od tih ljudi pise na forumu ili lazes? I to za Ramazan? Kleveta je ozbiljna stvar.

Gospodin Osim ne ulijeva povjerenje, osim tog da ce kada ode nakon njega ostati monetarna pustos, ili sto bi Luj XV rekao: "Poslije mene potop!". Mozda osvojimo titulu, medjutim titula nije garancija stabilnosti. Stabilno okruzenje koje oplodjava svoj novac i time ga uvecava jeste garancija stabilnosti, ako nista. Mi trenutno nismo stabilni. Trofej je tada odista gorkog okusa.

Ja jesam naginjao prema bivsem sazivu UO i NO. Naginjacu i prema tebi ukoliko udjes u strukture kluba i budes radio posteno, cisto kada pricamo o direktivama, instrukcijama, a i konstrukcijama. Ne mogu naginjati prema necemu sto nema sistem, ni program. Tesko je naginjati prema necemu sto nema plan, vec zavisi od "danas do sutra". Nazalost, osim gospodina Badzaka, niko od ljudi koje je gospodin Osim doveo u klub nije u stanju da zaradi novac. Gdje je gospodin Ustamujic? Gdje je gospodin Selimovic, za kojeg je svojevremeno najpoznatiji konobar u drzavi pricao kako je "slupao najskuplje auto u drzavi" i kako "ima para"? Nebitno je gdje su oni, ali da li ce odgovarati? Da li ce gospodin Siljak odgovarati? Naposljetku, eto i taj Misimovic, ukoliko je bilo kako nanio stetu nasem klubu, da li ce on odgovarati? Obzirom da poznjem i bivse i one prije njih i one prije tih, a i ove trenutne, znam da su prvih mjeseci iskljucivo trazili gresku bivsih saziva UO u papirima. Eto cime su se oni bavili, umjesto da se bave klubom. Licnim osvetama, a vjerujte da su nasli nesto to bi bilo na sva zvona objavljeno.

Nazalost, Zeljeznicar je sukob vise interesa, a ima tu imovinu koja mu je opterecenje posljednjih godina vise nego je prednost. Pomoci trebamo, ali trebamo prvo bez predrasuda, idola, samosvjesno pogledati prvo sebe i situaciju oko sebe. Mozda nam se oci otvore i mozda shvatimo da niko nije bezgrijesan. Ocekujem da shvatimo da su jedni zaradili od Zeljeznicara, a drugi nisu. Nekima je Zeljeznicar bankomat, nekima nije bio. To je kriterij kojim se vodim, a gospodine @NAViJAC stojim iza svog stava da ukoliko ti udjes u strukture naseg kluba i budes radio posteno, vjeruj mi na rijec da cu te na sva zvona braniti i hvalospjeve o tebi pisati. Ne samo to, vec cu se potruditi da moja kompanija sponzorise klub kao proteklih godina.
Zadnja izmjena: Glas Razuma, dana/u pet maj 22, 2020 1:05 am, ukupno mijenjano 1 put.
Mi smo Zeljini, Zeljo je nas!
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 1:04 am

Kakav ker pitarski covjek iz Zenice, jel' Krpic, koji je bio kapiten, ker pitarski?
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 1:08 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet maj 22, 2020 12:51 am
Strasan poso rade....
Kera pitarskog dovode i predstavljaju ko pojacanje....
hhahah cuj karic ja sam kontao da je to onaj nas omladinac tek sada skontah da nije kada videjh 33 godine jesu li oni imalo normalni cccc koji kolocevi bruka na kvadrat f uj a jos gurbet.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 1:16 am

Znači, po tebi je trebalo dovesti stručnu osobu na mjesto sportskog direktora ali ne znaš koga. Vjerujem da je to mišljenje ovde dijelilo makar 95% raje.
Čak je i javno iznešen taj problem na pres konferencijama i to da se traga za pravom osobom. Ali baš niko ovdje nije dao prijedlog imena izuzev, kao i ti, Amara, a Amar nije htio. Amara su navodno zvali tri puta i svaki puta je odbio. Znači i ti kao i svi znaš šta nije trebalo ali ne znaš šta jeste. Priznaćeš da to nije baš teško skontat.
Znaš da se probalo sa Papcem, da se nudilo Šabanadžoviću i Staniću ali su isti kulturno odbili. Znači, glavno pitanje je koga i za koju platu.
Pazi, da ne ispadne da kao eto zrinjski i pitari znaju, a mi ne znamo nego ovi naši nisu htjeli raditi s lovom na ruke pa su automatski otpadale mogućnosti angažmana nekih igrača jer se sve moralo prijavljivati. To je bila možda i čudna odluka, ali ako želiš poslovati potpuno legalno jedan od uslova je da "baciš " 40% love na poreze i doprinose. A kada niko drugi tako ne posluje već računa na političku pomoć državnih preduzeća u vidu sponzorstva i sudijske organizacije kad upadneš u krizu, dok ti nemaš nijedno od tih pomoćnih sredstava onda stvari na terenu nisu ni bile tako loše uzevši sve to u obzir. Međutim ako si se opredijelio na potpumo legalan način poslovanja to je neminovnost. Druga je stvar je li bilo prerano za to. Po meni nije jer je masa ljudi to prepoznala i kao sponzor i kao navijač-donator i to je moglo samo rasti. Ali nije sada ni bitno, sve to nas opet prije ili kasnije čeka. To je jedan od razloga zašto su nam neki igrači izmicali, veće plate u prosjeku davao zrinjski.

Nisi mi odgovorio pitanje za govn.ogovno.ba i medijsku harangu. Šta je po tebi razlog iste i njenog mometalnog prestanka povratkom Amara?
Kako se uopšte osjećaš sada kad su ovako blizu kluba, a onakvu štetu nam radili? Na dan revanša sa Ferencom i Standardom čini mi se da ni jedan naslov o Želji nije bio.

Ne zamjeri što sam se tebe "obavezao" ali stekao sam dojam da se s tobom može konstruktivno prodiskutovati bez onog "vidi mu glave, ne zna pravopis" i sl.
Živio!
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 1:18 am

Jebe.m te internete i ko te izmisli.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
neroazzuro
Postovi: 1896
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 11:02 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 1:19 am

Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet maj 22, 2020 12:51 am
Strasan poso rade....
Kera pitarskog dovode i predstavljaju ko pojacanje....
Polako s pretpostavkama. I Adilovića su mnogi u prvi mah ismijavali.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 2:07 am

samo_da_repliciram je napisao/la:
pet maj 22, 2020 1:04 am
Kakav ker pitarski covjek iz Zenice, jel' Krpic, koji je bio kapiten, ker pitarski?
Ker jer igrao za anamo njih.....
Kada su ostali mogli biti kerovi moze i on vala......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 2:08 am

neroazzuro je napisao/la:
pet maj 22, 2020 1:19 am
Faca Sa Ulica je napisao/la:
pet maj 22, 2020 12:51 am
Strasan poso rade....
Kera pitarskog dovode i predstavljaju ko pojacanje....
Polako s pretpostavkama. I Adilovića su mnogi u prvi mah ismijavali.
Sad gledam zaista ima impresivnu karijeru....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 2:18 am

Bozidar Radosevic je napisao/la:
čet maj 21, 2020 2:11 pm
U Topliku u ponedeljak Amar nije mogao sjediti jer je bio poprilicno daleko od tog dijela grada. Konkretno bio je na rancu vlasnika Elpija. Da li je u nadolazecim danima se nalazio s tim ljudima ja licno ne znam, niti sam to tvrdio. Rekao sam tacan dan i za taj dan 100% znam da nije bio tu.
Druga stvar ja za Mehmeda ni rijeci nisam rekao o njegovom igrackom kvalitetu. Kao trener je los, sto je opet moje misljenje. Na kraju krajeva je irelevantno, jer on se nece vratiti u Zelju nikad, 1997.godine je bila opcija i dao je svoju rijec da hoce, dogovorio sa Jelicem sve uvjete i to vrlo lako pogazio zbog par stotina. Pogotovo kad se uzme u obzir koliko je oko nekih privatnih stvari isti taj Jelic valjao.

Moju podrsku nema, ne smatram ga dobrim niti covjekom niti trenerom. To sto pojedincima ne odgovara to misljenje to je vec drugi par cipela.

@Bosanac1993 samo mi reci po cemu sam ja to manipulator. Ako nemam isti stav kao ti, jer posjedujem drugacije informacije( za koje sam siguran da su tacne za razliku od tvojih), zato sto neko bubne da nema plata vec pet mjeseci i sad to treba da bude aksiom.
E Boga mi druže ja više vjerujem svojim očima i ušima, jer je čovjek barem jednom sedmično kod mene u dvorištu, i baš je bio nakon toga sastanka.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 2:35 am

Glas razuma@ Odgovoriću ti iako sam zapamtio neke tvoje blago rečeno dušmanske postove koje nemaju veze sa sarajevskim Željezničarom. Sliku neću postaviti jer je ružno radi drugih sudionika iste koji su bezsujetni navijači i bolesnici Želje. E sad da tebi odgovorim i ostalima. Jako je bezobrazno spominjati Amara, a zanemariti period od 2003 do 2009. Mračni period Željezničara kojeg se stidimo svi. Tad ne da nije bio sistem ikakav nego je bila kataklizma ili potop kao što je Luj rekao. Osamsto dana nismo pobijedii u gostima. Izgledali smo kao Mošćanica. Tad je došao čovjek sa svojim novcem i ljudima i osvojio čini mi se pet ili šest trofeja. Vratio klub na stare staze slave, postali smo ponovno najtrofejniji, a samim time i najveći. Bilo šta osim trofeja nije mjerilo. Možda jeste navijačima Hajduka, Sarajeva, Rajlovca itd itd...nisu ga ostali mogli pratiti u tom šampionskom naletu. Od ljudi u klubu, sponzora, navijača, a pogotovo državnih i gradskih struktura dobijamo zanemariv priliv sredstava. Povukao se i još uvijek nije vratio svoj novac. Da je Željo njegov bankomat klasični je spin i sramotna izjava. Znaš li možda koliko je dao svojih para Želji? Koliko je vratio? Šta mu je rekao Misimović za ono što nema na papiru? Eh sad spominjati Amara u kontekstu seoske varalice i nekoga ko ispumpava novac iz kluba je klasični bezobrazluk. Amara, koji ima milione, koji je sinonim za Želju odnosno njegova porodica. Amara, koji se vratio da se oprosti u plavom dresu, koji je djetinjstvo proveo na Grbavici i čovjeka čiji je čitav život vezan za tu Grbavicu. Čovjek koji javno kaže da neće početi tekma dok Manijaci ne uđu na stadion, koji reklamira grupu i pomaže istoj na tekmama i van nje, koji kad se pređe 2 ooo kilometara do Tiraspola priđe i ponudi pomoć, te se zapita kako se stiglo. Mogu sad do ujutru...i meni dođe neko i napiše, Amar otima Želji pare, svom Želji. On nije dobrotvor kao što nije Žujo, Miske, Gredić, Kozarić...jel neko od njih dao par miliona ili par stotina hiljada Želji onako??? Amar Osim je griješio, dovodio pogrešne ljude i sad je okružen s njima, ali on pola njih nije doveo kako se ovdje piše. Posvađao sa se Đuburom zbog Ermina Zeca jer je po njemu smiješno da su tako "staklenom" igraču dali najveću platu u ekipi. Te što nabrajaš Ustamujić, Selimović, Pešto, Šiljak sve su to moroni i miševi i ne idu sa šefom u istu rečenicu... jel Amar kriv što Šiljak i kompanija nije znala ispuniti uplatnicu? Ti kao veliki Željovac nadam se da ćeš u budućnosti sponzorisati Željezničar ako imaš mogućnost. Nije Željezničar Amar ili Senad.

Senad 1921@ totalno si fulio kontekst i godine i predsjednike. Svakako se slažem da su i ovi sad veliki nesposobnjakovići i jednostavno kokuzi koji će brzo letiti iz kluba. Ne osporavam da su Željovci, ali i mi smo Željovci pa nismo u klubu :D

@Nerroazuro, čekaj zar ja trebam imati neku sportsku viziju i ideju šta sa pet miliona i koga dovesti? Ja sam po zanimanju skroz nešto drugo. To treba imati onaj ko se tad u klubu pita za takve stvari, a znamo ko se pitao. Pa zar nije logično ako spiskaš toliki novac i doneseš za tri godine jedan kup da letiš iz kluba? Da ne govorim o reputaciji kluba za koju @Glas razuma pripisuje Amaru da je narušio, a ovi kao nisu :D svako tri dana u medijima neke gluposti izlazile kao na traci, igrači i treneri odlazili svako pet,šest dana.
Ja sam navijač. Šta ja imam pametovat kako bi i šta bi...imao si, nisi znao, ideš kući ,jednostavno je. Ne kažem ja da je njihova namjera bila loša ili zlobna, ali su je profulili i spiskali novac, a rezultat je skroman za renome i prilike našeg kluba i naravno uložen novac, KLUPSKI, ne privatni ili nečiji. Neznanje i bahatost su platili smjenom. Klub je ušao u dubiozu i odlazak je bio neminovan. Svaka čast za sprovedbe zakona i legitimnost i transparentnost, ali nema opravdanja za sportski rezultat.

Vezano za portal, to su klasični smetljari i oni i oni što pišu tamo (većina dvoličnjaka). Sad glume neke pravovjerne i optimistične Željovce, a riječ je o smiješnim likovima koji su navijali protiv Želje i pisali nebuloze, te se naslađivali porazima. Pa vidi, oni su u suštini bili opozicija i spletkarili protiv bivše uprave. Beganović je blizak Amaru, svakako da ima veze s tim. Nije ni Amar cvjećka. Klasični jadovi ss.ba, kažem ti opet. Ja to nikad neću njima zaboraviti. Nisu ni Manijaci. Bila je i parola ako se sjećaš čak i kad se Amar vratio ;)
Da još napišem da i taj Amar ima svoju crnu stranu. Konkretno kod njega mi je najprije smetalo kad je navijače za baklje prozivao, a neće reći kako se karuselom ili pozitvnom atmosferom dovode ljudi na stadion ili kako se odvaja od užine ili cigara da se skače po našim livadama. Isto tako kad nas je pravio budalama da je neizlazak u evropu možda i dobar jer **** 100 hiljada. Zatim slučaj Pehilj. Manipulativna razmišljanja i gluposti našeg Amara. A svakako da mi je najviše zasmetao njegov zadnji odlazak. Nije sve bijelo kod njega kao što vidiš, ima dosta crne varijante. Što se tiče ostalih stvari, suvišno je komentarisati. Mangup i Željovac !
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 3:02 am

Posteno i iskreno....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet maj 22, 2020 4:15 am

Trener dovodi onoga ko mu treba i odgovara, tako i Amar želi dovesti Karića i nije problem to, ako dođe ja se nadam da će ispuniti naše želje i zahtjeve.
Meni je problem kad se sjetim Krstanovića i njegovog potencijalnog dolaska, gdje smo svi skoro imali negativan stav, moram reći i ja, iako tad nisam pisao skoro nikako. Tada je određena grupa ljudi popljuvala taj potencijalni transfer, žestoki napadi su bili na upravu, a eto taj Krstanović 2,3 godine u HNL ima sjajnu ulogu u svojoj ekipi.

Zato ne treba pljuvati ni Karića, ni govoriti da je ker, nije nas vala nešto oštetio tom svojom epizodom na Koševu, a nek bude blizu Krpićevih igara i biti ćemo prezadovoljni.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot], Zaki87 i 51 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija