Moderator/ica: storm_raider

 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 2:03 pm

 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 2:05 pm

buckybarnes1921 je napisao/la:
čet jun 11, 2020 12:48 pm
PlaviVlak je napisao/la:
čet jun 11, 2020 12:23 pm
Jovo Lukić u Borac...
Kakav li je to tal. Krupa takvog igraca nikada ne bi pustila dzaba jer u njemu vide koljica broj 2.
Ili je neko prebijanje za stadion, ko ce znati...
Stadion za nadolazece izbore
Forza 1921!

Oda majstore!
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 2:06 pm

Nemaveze je napisao/la:
čet jun 11, 2020 1:12 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
čet jun 11, 2020 1:10 pm
Mi cemo dovoditi izgleda ono sto drugi ne zele, dovedeni smo u corsokak,vec se sa Azmirom ispituje teren o privatizaciji i reakcija javnosti, vidim sad bi vecina onih sto su pljuvali po Namu i Sarajevu prihvatili Azmira ili Selimovica.
Privatizacija NE
Investitor, strateski partner , nazovi kako hoces DA
A u šta bi taj investitor investirao, ovo mi nikada nije bilo jasno. Ako su igraci u pitanju ti investitori su vec u i oko kluba preko 20 godina, obično ih zovu menadzerima.
 
Avatar
1950
Postovi: 168
Pridružen/a: pet dec 02, 2016 6:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 2:07 pm

Nemaveze je napisao/la:
čet jun 11, 2020 1:49 pm
1950 je napisao/la:
čet jun 11, 2020 1:13 pm
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 11, 2020 12:16 pm
Da prihvatimo tezu ovog torcidasa koji za Zsljovce kaze mi, i konstatujemo da nemamo nesto puno da ponudimo nekom investitoru. Onda da se zapitamo zasto je to tako. Senad i njegova ekipa nisu bili za investitora, gurali su kako su gurali. Dosla je nova garnitura. Od prvog dana se pocinje nanajavljivati da traze model da privuku ulagace, obecavaju titulu, gradnju stadiona.... Sta su od toga ispunili? Nista. Titulu mozes obecati samo onda kada si na svim poljima jak ko nato. Jesmoli? U pravom klubu nakon neispunjenja obecanja daju ostavku svi, UO i SŠ. Izvlakusa korona, savez ne pije vode. Sto si obecavao, da si jak nebi te nista zaustavilo. Da si na vrijrme dao plate a ne satriro pobjedite pa cemo vam dati mozda bi dobili Zrinjskog u Mostaru, to bi bilo dovoljno za titulu. Nas Zrinjski dobi onako kilav i nikakav.
Nema titule a svi na svojim mjestima. U pravom klubu toga nema.
Prica treba naci model da i klub i investitor budu zadovoljni se nije pomakla ni za mm. Ko radi na tom modelu? Nije nam ni Cengic ni Dzindo dao odgovor na to pitanje. Da ne spominjem da nije bilo nikakve javne rasprave ili nedaj Boze neki okrugli stol uspjesnih Zeljovaca na ovu temu. Pocev od skupstine preko UO i NO pa do Amara niko nije ni strucan a ni spodoban da se suoci sa ovom temom. Jednostavno to je u klubu tabu tema.
Mora biti jasno, Amar je doveo evo drugu upravu u ovom mandatu. Obje nespodobne za bilo koji napredak, rade onako kako im Amar kaze. Njemu nije u interesu da se bilo sta uradi da se privuce ulagac. Zna da bi dobio nogu kao njegov jaran Musemic ako investitor nebi bio zadovoljan.
Dok je Amar u klubu ce se nastaviti ovakav nacin rada. Bitno je da se on namiri a sta ce sa klubom biti nije bitno. Kada potrosi sve suplje i ljude oko sebe, kada se mamiri oticice a klub sta Bog dadne.
Nije tesko napraviti preduslove da postanes zanimljiv nekom ulagacu, pravno formalni modeli postoje samo se treba ptihvatiti posla. Zasto sa vremena na vrijeme se pocne sa pricom oko zakona o sportu u cemu je fazon? Ocekuju da taj zakon rijesi garancije kluba prema nekom ko preuzme klub. U nasem slucaju garant je nekretnina. Po treutno vazecim propisima moze se punim obimom ulagati u klub ali kao poslovni rizik, nema garanta.
Jedno je jasno nakon godinu ipo. Dok je Amar u klubu nema govora o investitoru. Naivna ili zlonamjerna je prica, ovisno ko je prica koda Amar nebi volio da ima nekog jakog iza sebe. Nebi jer bi morao tom jakom polagati racune. On to ne radi, njemu polazu racune.
Komplet ovu sliku vide ljudi sa parama i nije ni cudo da je konstatacija da nemamo sta ponuditi 100% tacna.
Ako naleti kakav levat poput tana i nama dobro je. Cvaknut sta dok se nedohaviza i vozdra.

Ruzno zvuci, u danasnje vrijeme para ima u izobilju. Treba samo znati kako ih uzeti. Lakse je sjediti i kukati kako si kokuz.
Puno si napisao, a malo toga ima smisla. Smatram da ni uprava na celu s Misimovicem nije imala bas puno da ponudi investitoru jer je godisnji povrat na investiciju u sljedecih 10-15 godina nikakav. Ljudi ne investiraju u mnogo profitabilnije branse od fudbala u BIH.
Takodjer mislim da je marketing buducnost, a ne investitor u nasim uslovima i da dok ne uradimo potupunu komercijalizaciju utakmica, dok ne stvorimo zdravo okruzenje na stadionu da nemamo bas sanse. Nama treba 9-10k navijaca na stadionu i onda bi ovdje raspravljali o skroz drugim stvarima.
Vjerujem da smo svi mogli iz primjera prosle uprave vidjet da ni uredjen sistem sam ne donosi rezultate.
Senadova ekipa nije bila za ptivatizaciju niti za investitora, tako da u ovoj prici njih treba preskociti.
Ovo sto ri pricas o 10 milja na tekmi i marketingu je utopija koju sanja Amar i uprava. 10 milja bolenika koji cd finasirati necije igranje sa klubom. Moze jednu sezonu, nema titule, nema iskoraka u evropi sve propada. Komercijalizacija utakmica moze koristiti samo onome ko ima vec pun stadion, u suprotnom korist ima ona platforma koja prenosi utakmcu. Recimo SS.
Znaci deset milja na tekmi, komercijalizacija prenosa, sve ono sto sanjaju Began i Amar.
Para kapa a nikakve odgovornosti. I dalje cemo supljirati da je savez protiv nas, da je naredna sezona nasa itd.
Sto se marketinga tice, usko je povezan sa stanjem u klubu. Ni na primarnom ni na sekundarnom nivou nismo dosli u fazu da od njega imamo kotist. Da bi dobacili do te faze mora i onaj koji nije 100% uz fudbal vidjeti sistem u klubu.
Sve u svemu, jos jedna utopija otkrivanje tople vode.
Zakoni poslovanja su jasni i svima dostupni. Alemicari su izumrli.
PS mjenjaj taj avatar jer je iritantno gledati grb nekog ljevljeg kluba na temi voljenog kluba. Bolje je biti bez ko da imas to.
O covjece, stvarno ne zelim da diskutujem o upravama. Opet puno pises, a malo kazes.
Ako zelis da diskutujemo o modelu poslovanja bujrum.
Ne znam zasto potencirate i dalje avatar i neku svadju, otvori covjece malo um. Pozdrav
 
Avatar
Racional87
Postovi: 411
Pridružen/a: pet jan 04, 2019 8:22 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 2:21 pm

Može li neko ovog hajdukovca ostraniti s naše teme.
Amar Osim danas je od Željezničara zatražio isplatu 128.000 KM na ime zateznih kamata, a klub tvrdi kako nekadašnjem strategu Plavih ne duguje ništa.

Amare Džukelo napolje !
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 2:31 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
čet jun 11, 2020 2:06 pm
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 11, 2020 1:12 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
čet jun 11, 2020 1:10 pm
Mi cemo dovoditi izgleda ono sto drugi ne zele, dovedeni smo u corsokak,vec se sa Azmirom ispituje teren o privatizaciji i reakcija javnosti, vidim sad bi vecina onih sto su pljuvali po Namu i Sarajevu prihvatili Azmira ili Selimovica.
Privatizacija NE
Investitor, strateski partner , nazovi kako hoces DA
A u šta bi taj investitor investirao, ovo mi nikada nije bilo jasno. Ako su igraci u pitanju ti investitori su vec u i oko kluba preko 20 godina, obično ih zovu menadzerima.
U sve sta je interes kluba i tog investitora. Moze i u OP, fan sop, prvi tim, infrastrukturu. Mogu skupa praviti neki xy posao ne vezan za fudbal
Menadzerima je poso da se brinu o igracima a ne o klubu.
Kakvi oni i investiranje. Pijavice
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 2:32 pm

Racional87 je napisao/la:
čet jun 11, 2020 2:21 pm
Može li neko ovog hajdukovca ostraniti s naše teme.
Ako je "hajdukovac" bio bar na jednoj utakmici ove sezone, znaci da je vise pomogao klubu od tebe.
Bolje takvi "hajdukovci" na temi, nego ti. Zato se poklopi :skoljka:
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 2:48 pm

1950 je željovac 1/1.
Hajduk mu dodje ko nekima koji prate Real, Barcu, Bajern i sl.
 
samo_da_repliciram
Postovi: 218
Pridružen/a: pon maj 20, 2019 9:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 2:57 pm

Nemaveze je napisao/la:
čet jun 11, 2020 2:31 pm
samo_da_repliciram je napisao/la:
čet jun 11, 2020 2:06 pm
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 11, 2020 1:12 pm


Privatizacija NE
Investitor, strateski partner , nazovi kako hoces DA
A u šta bi taj investitor investirao, ovo mi nikada nije bilo jasno. Ako su igraci u pitanju ti investitori su vec u i oko kluba preko 20 godina, obično ih zovu menadzerima.
U sve sta je interes kluba i tog investitora. Moze i u OP, fan sop, prvi tim, infrastrukturu. Mogu skupa praviti neki xy posao ne vezan za fudbal
Menadzerima je poso da se brinu o igracima a ne o klubu.
Kakvi oni i investiranje. Pijavice
Ja sam izgleda fakat glup, jednostavno ne kontam kako napraviti kopču u ovom slucaju, evo npr. ja sam investitor, a ti si Željo e hajde da vidimo sta mi nudis za moj novac, imam najmanje 10 konkretnih pitanja na koja bih volio da mi neko odgovori. Ali pazi govorim o pocetnoj cifri od npr. 10-tak miliona maraka, sasvim realnoj za klub kao sto je Zeljo ako pricamo o investiranju a ne o humanitarnoj donaciji, znaci spreman sam i imam lovu, daj da cujem sta mi nudis
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 3:07 pm

phpBB [video]

Na danasnji dan.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 3:08 pm

cikazubo je napisao/la:
čet jun 11, 2020 2:48 pm
1950 je željovac 1/1.
Hajduk mu dodje ko nekima koji prate Real, Barcu, Bajern i sl.
Ma samo Zeljo nikakve barce reali qrci palci...
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 3:19 pm

Damir Sovsic slobodan, pravo dobar igrac..Renato Gojkovic takodjer...bice dobrih slobodnih igraca, sad sve je do nas koliko i sta mozemo ponuditi..
Zadnja izmjena: Premier, dana/u čet jun 11, 2020 3:29 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 3:21 pm

segasega je napisao/la:
sri jun 10, 2020 4:47 pm
https://youtu.be/SEa0SSAEiAE
OVO JE ZELJO!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3563
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 3:30 pm

joj kada cujem rijec "Investitor" odmah se najezim....
ja bih volio vidjeti osobu koja bi dala pare bez pokrica, kofol ako si NAVIJAC onda mozes dati... nismo u stanju skupiti 10k za reflektor...

probudite se iz snova,ILI SISTEM ILI PRIVATIZACIJA... SISTEM MOZE SA PRAVIM LJUDIMA, KOJIH VISE U ZELJI NEMA... ZNACI 1 + 1 = 2... ili grcevita borba za evropu narednih 10 godina, pogotovo kada DUGOVANJA DODJU NA NAPLATU... A VEC STIZU....
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 6003
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 3:36 pm

Durgo je napisao/la:
čet jun 11, 2020 3:30 pm
joj kada cujem rijec "Investitor" odmah se najezim....
ja bih volio vidjeti osobu koja bi dala pare bez pokrica, kofol ako si NAVIJAC onda mozes dati... nismo u stanju skupiti 10k za reflektor...

probudite se iz snova,ILI SISTEM ILI PRIVATIZACIJA... SISTEM MOZE SA PRAVIM LJUDIMA, KOJIH VISE U ZELJI NEMA... ZNACI 1 + 1 = 2... ili grcevita borba za evropu narednih 10 godina, pogotovo kada DUGOVANJA DODJU NA NAPLATU... A VEC STIZU....
A najtuznije sto i ovi uhljupi u klubu razmisljaju na slican nacin.....
Daj ti nama pare jer mi smo Zeljo,mi cemo to na pravi nacin potrositi.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 3:53 pm

samo_da_repliciram je napisao/la:
čet jun 11, 2020 2:57 pm
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 11, 2020 2:31 pm
samo_da_repliciram je napisao/la:
čet jun 11, 2020 2:06 pm

A u šta bi taj investitor investirao, ovo mi nikada nije bilo jasno. Ako su igraci u pitanju ti investitori su vec u i oko kluba preko 20 godina, obično ih zovu menadzerima.
U sve sta je interes kluba i tog investitora. Moze i u OP, fan sop, prvi tim, infrastrukturu. Mogu skupa praviti neki xy posao ne vezan za fudbal
Menadzerima je poso da se brinu o igracima a ne o klubu.
Kakvi oni i investiranje. Pijavice
Ja sam izgleda fakat glup, jednostavno ne kontam kako napraviti kopču u ovom slucaju, evo npr. ja sam investitor, a ti si Željo e hajde da vidimo sta mi nudis za moj novac, imam najmanje 10 konkretnih pitanja na koja bih volio da mi neko odgovori. Ali pazi govorim o pocetnoj cifri od npr. 10-tak miliona maraka, sasvim realnoj za klub kao sto je Zeljo ako pricamo o investiranju a ne o humanitarnoj donaciji, znaci spreman sam i imam lovu, daj da cujem sta mi nudis
Kako bi trebalo biti a nije :D
Nidim ti sto godina staro ime, tradiciju i veliku bazu pristasa. Nas klub je trenutno vrijedan xy maraka. Zelimo da ga podignemo na visi nivo. Imamo spremne elaborate razvoja prvog tima, OP maloprodaje, brendirane sportske garderobe, pored toga imamo zdravu strukturu izvan kluba koju bi mogli ukljucuti na profesionalnom nivou u izgradnju TV i radia. Nas kadar u marketingu komunikacijama je strucan, godisnje namakne xx maraka.
Kao udruzenje graďana mudimo sasvim legalnu formu poslovanja kroz zajednicke firme koje bi osnovali. Vas novcani doprinos bi bio strateskog karaktera u djelovima gdje imamo zajednicki interes. Rizik i dobit dijelimo po unaprijed dogovorenim pravilima. Pravno bi vas novac bio zasticen i imali bi punu kontrolu kroz organe upravljanja tih novonastalih firmi. ....
Naravno, nisam ti sve odmah dao vec samo minimum, cekam tvoju reakciju :D
Jos je prostora da ti ponudim konkretne i povoljne stvari. Sada ide pregovaranje, trgovina, ustupci jedan drugom....do konacnog dogovora.
Klub treba imati inicijativu, pravce gdje misli da je potrebno ulaganje a ne da investitor namece svoje. Za to treba puno rada u klubu a ne da se ceka da se nesto dogodi.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 5:33 pm

Ko će ba doći, dati pare što je zaradio i reći "de Amare, ti s njima kako hoćeš".
 
Nemaveze
Postovi: 138
Pridružen/a: uto nov 12, 2019 8:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 5:47 pm

igla je napisao/la:
čet jun 11, 2020 5:33 pm
Ko će ba doći, dati pare što je zaradio i reći "de Amare, ti s njima kako hoćeš".
Evo uzmi ago koliko ti drago
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 6:01 pm

Nemaveze je napisao/la:
čet jun 11, 2020 3:53 pm
samo_da_repliciram je napisao/la:
čet jun 11, 2020 2:57 pm
Nemaveze je napisao/la:
čet jun 11, 2020 2:31 pm


U sve sta je interes kluba i tog investitora. Moze i u OP, fan sop, prvi tim, infrastrukturu. Mogu skupa praviti neki xy posao ne vezan za fudbal
Menadzerima je poso da se brinu o igracima a ne o klubu.
Kakvi oni i investiranje. Pijavice
Ja sam izgleda fakat glup, jednostavno ne kontam kako napraviti kopču u ovom slucaju, evo npr. ja sam investitor, a ti si Željo e hajde da vidimo sta mi nudis za moj novac, imam najmanje 10 konkretnih pitanja na koja bih volio da mi neko odgovori. Ali pazi govorim o pocetnoj cifri od npr. 10-tak miliona maraka, sasvim realnoj za klub kao sto je Zeljo ako pricamo o investiranju a ne o humanitarnoj donaciji, znaci spreman sam i imam lovu, daj da cujem sta mi nudis
Kako bi trebalo biti a nije :D
Nidim ti sto godina staro ime, tradiciju i veliku bazu pristasa. Nas klub je trenutno vrijedan xy maraka. Zelimo da ga podignemo na visi nivo. Imamo spremne elaborate razvoja prvog tima, OP maloprodaje, brendirane hehe garderobe, pored toga imamo zdravu strukturu izvan kluba koju bi mogli ukljucuti na profesionalnom nivou u izgradnju TV i radia. Nas kadar u marketingu komunikacijama je strucan, godisnje namakne xx maraka.
Kao udruzenje graďana mudimo sasvim legalnu formu poslovanja kroz zajednicke firme koje bi osnovali. Vas novcani doprinos bi bio strateskog karaktera u djelovima gdje imamo zajednicki interes. Rizik i dobit dijelimo po unaprijed dogovorenim pravilima. Pravno bi vas novac bio zasticen i imali bi punu kontrolu kroz organe upravljanja tih novonastalih firmi. ....
Naravno, nisam ti sve odmah dao vec samo minimum, cekam tvoju reakciju :D
Jos je prostora da ti ponudim konkretne i povoljne stvari. Sada ide pregovaranje, trgovina, ustupci jedan drugom....do konacnog dogovora.
Klub treba imati inicijativu, pravce gdje misli da je potrebno ulaganje a ne da investitor namece svoje. Za to treba puno rada u klubu a ne da se ceka da se nesto dogodi.
Fino napisano. Sada je pitanje da li ima takvih ljudi.
Mogao bi medijski partner kontaktirati novoizabrane clanove uprave i pitati ih sta su uradili za pola godine i kakvi su im ciljevi za buducnost. Kako nam student moze pomoci itd.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
Plavi orkestar
Postovi: 1784
Pridružen/a: sri mar 16, 2016 3:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jun 11, 2020 6:08 pm

Ne znam zašto opterecujete svoje mozgove trazeci nacine finansiranja kad smo mi to imali do u nazad 18 mjeseci.Ljudi koji su bili u klubu su pozitivno poslovali i plus gradili.Evo su cak ovima ostavili i poslovne prostore ispod Istoka da ih izdaju i godišnje uzmu 300 000 dodatnih km ali ništa.Neka iskopiraju nacin poslovanja prethodne uprave i ne treba nam nikakav investitor.I još nešto.Koji to klub u drzavi ima ovoliki broj poslovnih prostora koje izdaje,koji to klub ima vecu zaradu od clanskih karti od nas,koji to klub proda više karti od nas,koji to klub ima više sponzora od nas,ciji su to navijaci dali više novca svom klubu od nas itd itd i niko od tih klubova nije u minusu 10 miliona.I ne da nisu u minusu nego mnogi od njih posluju sasvim ok iako dolaze iz veoma malih sredina.Kako?Kako to mi ne mozemo poslovati bez ovolikih miliona duga?Zapitajte se malo.Nije ova situacija sa nama nešto što vec nismo bezbroj puta vidjeli u Sarajevu.Masa naših velikih firmi je na ovakav nacin dovedena u bezizlaznu situaciju da bi je neki stranacki uhljeb kupio za sicu i ne da bi pokrenuo proizvodnju vec da bi rasprodao placeve te firme.Da bi to postigli morali su svoje ljude postaviti u upravu jer bez saradnika iz uprave ciljevi nisu ostvarivi.Misketova uprava nije pristala na tako nešto i zato je onakva borba bila da se ti ljudi otjeraju.Sad je uhljebe krenulo,ciljevi su sve blizi a nije teško zakljuciti kako i uz ciju pomoc.
"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja".

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 313 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija