Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:50 pm

Cane je napisao/la:
sri jan 29, 2020 9:19 pm
Nije ok da se sprdamo sa Bekricem. Covjek je veliki Zeljovac i jedan od najboljih igraca nakon rata.

Mosa ljoZe!!!
Jasta je veliki Zeljovac
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 9:52 pm

Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7189
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 10:08 pm

Bekric je jedan od nasih najboljih trenera posle rata. U top 5 sigurno.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
PlaviIzSarajeva
Postovi: 131
Pridružen/a: sub jan 26, 2019 11:17 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 10:12 pm

ubaceni element je napisao/la:
sri jan 29, 2020 9:49 pm
Amara inace jako tangira, da ne kazem boli spolni organ, sta mi navijaci mislimo o Bekricu, Stanicu, ili bilo kome.
I hvala Bogu da je tako. To podrzavam kod svakog trenera.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 11:05 pm

Ne znam šta misliti na Bekrića, po meni, ako je istina, višak, bez koristi u trenutnom rosteru veznog reda.
 
Avatar
zeka_tm87
Postovi: 1407
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:13 am
Lokacija: Juzna Pruga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 11:10 pm

AdmirA je napisao/la:
sri jan 29, 2020 11:05 pm
Ne znam šta misliti na Bekrića, po meni, ako je istina, višak, bez koristi u trenutnom rosteru veznog reda.
ma slinan slinanovic objavio da je on i jos naki papak na izlaznim vratima slobodanke,a mujezinovic na ulaznim.a kako mahala kaze ode u Tursku.
 
Avatar
brile
Postovi: 272
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 11:26 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri jan 29, 2020 8:12 pm
brile je napisao/la:
sri jan 29, 2020 7:43 pm
Minjore je napisao/la:
sri jan 29, 2020 6:39 pm
Bekrija postaje slobodan igrac :D
@pintol_TM87 :D
U ekstazi roke :ganja:
Makar bi bilo insajderskih iz prve ruke :rofl1:
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri jan 29, 2020 11:29 pm

Ovo oko Zakarića čisto nabijanje cijene
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 12:21 am

Samo da mi neko objasni. Kakav smo to mi narod.
Bekricu jebemo od-do.
Haj jebemo, ali mi nije jasno..
Zasto velicamo sve druge. Ovde je dosta raje pricalo kako je Nikolic Stevo gospodin, onda Boba Krcmarevic i mnogi drugi.
Mnogi od njih nikakve veeze sa Zeljom nisu imali. Dok je Bekric sigurno obiljezio jedsn dobar period u Zelji.. Cudni smo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 12:26 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jan 30, 2020 12:21 am
Samo da mi neko objasni. Kakav smo to mi narod.
Bekricu jebemo od-do.
Haj jebemo, ali mi nije jasno..
Zasto velicamo sve druge. Ovde je dosta raje pricalo kako je Nikolic Stevo gospodin, onda Boba Krcmarevic i mnogi drugi.
Mnogi od njih nikakve veeze sa Zeljom nisu imali. Dok je Bekric sigurno obiljezio jedsn dobar period u Zelji.. Cudni smo.

Nekako najupecatljiviji period "dobri" je taktika u Mostaru i na Kosevu. Nadam se da ce opet biti dio tima, neka opet razbuca Marinovica.
Seljacic rumeni, neka ide u gospodski klub.
Krivina Jug
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 12:27 am

PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jan 30, 2020 12:21 am
Samo da mi neko objasni. Kakav smo to mi narod.
Bekricu jebemo od-do.
Haj jebemo, ali mi nije jasno..
Zasto velicamo sve druge. Ovde je dosta raje pricalo kako je Nikolic Stevo gospodin, onda Boba Krcmarevic i mnogi drugi.
Mnogi od njih nikakve veeze sa Zeljom nisu imali. Dok je Bekric sigurno obiljezio jedsn dobar period u Zelji.. Cudni smo.
Jel se zezas ili si prespavo njegove izjave?
Željezničar ante portas !
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 12:42 am

Zeba, Bogi, Tuce, Stana, Jamak i mnogi drugi na čelu sa Amarom su veoma zaslužni zašto smo najtrofejniji klub u BiH i zašto mnogi imaju komplekse.
Nije Željo osnovan 2015. godine, pa da su ovi igrači pljuju i nazivaju svakakvim imenima, malo respekta prema njima.
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 12:45 am

AsharaK je napisao/la:
čet jan 30, 2020 12:27 am
PratimsamoPlave je napisao/la:
čet jan 30, 2020 12:21 am
Samo da mi neko objasni. Kakav smo to mi narod.
Bekricu jebemo od-do.
Haj jebemo, ali mi nije jasno..
Zasto velicamo sve druge. Ovde je dosta raje pricalo kako je Nikolic Stevo gospodin, onda Boba Krcmarevic i mnogi drugi.
Mnogi od njih nikakve veeze sa Zeljom nisu imali. Dok je Bekric sigurno obiljezio jedsn dobar period u Zelji.. Cudni smo.
Jel se zezas ili si prespavo njegove izjave?
Jel ti stavljas u rang njegove izjave sa njegovim djelima? Jebote ba izjave, poprilicno pricao u afektu. Jer je bio protiv Slavke, i ostatak tima je bio protiv njega. Ali on se oglasio... Rekao ono sto se mahalalo.
Sto se njega tice i ta titula sa Slavkom bi bila ostavljena. Drugi su zakazali bili su katastrofalni.
Jedno je pricao, a na terenu je igrao koliko je mogao. U tom periodu za nas su najveci neprijatelji bili Veca, Turkovic, Bekric, Bogi, Kerla, Stanic, Mulalic ego manijak, cudno u pm, jer su rekli da im nesto ne odgovara u tadasnjem Zelji..
A najveci prijatelji gospoda poput Nikolica, naplate potrazivanja i odu..
Njih novinari i ne pitaju, jer sta boli k Nikolica za Zeljom, tacno ga voli koliko i Borac, Zrinski..
Bekric barem meni je asocijacija nekih boljih vremena. On ili Zeba su bili garant da cemo biti sampioni. Da nam zabije sto golova u buducnosti, ne bi mu zamjerio. Znam sta je bilo prije 2015te.
Mene licno neces kupiti nekim rijecima, ali me zanima kakvu korist ima Zeljo.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
BC1921
Postovi: 673
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 12:50 am

sahmat je napisao/la:
čet jan 30, 2020 12:42 am
Zeba, Bogi, Tuce, Stana, Jamak i mnogi drugi na čelu sa Amarom su veoma zaslužni zašto smo najtrofejniji klub u BiH i zašto mnogi imaju komplekse.
Nije Željo osnovan 2015. godine, pa da su ovi igrači pljuju i nazivaju svakakvim imenima, malo respekta prema njima.

Kad si supak uvijek to pokazes, neko prije neko kasnije... Od tih nabrojanih, Jamak je pojeo najmanje govana, ovi ostali su itekako zasluzili da budu sto dalje od Grbavice. Te njihove periode je krasilo jos igraca, pa uporedi ponasanje njihovo i ovih nabrojanih. Grupa supaka lakse receno.
Krivina Jug
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 12:57 am

sahmat je napisao/la:
čet jan 30, 2020 12:42 am
Zeba, Bogi, Tuce, Stana, Jamak i mnogi drugi na čelu sa Amarom su veoma zaslužni zašto smo najtrofejniji klub u BiH i zašto mnogi imaju komplekse.
Nije Željo osnovan 2015. godine, pa da su ovi igrači pljuju i nazivaju svakakvim imenima, malo respekta prema njima.
Najgore sto sam pusio istu pricu i ja sam. Jebote posumnjao sam u Mulalica da je podmetao Odovicu, zato sto je to neko ovde napisao. Kssnije su pokazali prava lica, isti ti sto su pisali i danas pisu.
Poslije Mulalica, dolazi spasioc Kostic. Meni tad malo postaje cudno, kako je moguce da Kostic vidi ono sto Edis ne vidi koji je milion godina tu. Posumnjah u njegovu ljubav prema klubu,dodje Slovenac i zavoli Zelju. Kriv ja sto gledam trening, pa ko zadnja picka virim ispod one zavjese, jer nije problem smetam igracima interes kluba u pitanju.
Svi staju u odbranu Zeljine djece jer je Osmankovic u pitanju.. Zeljina djeca su se najvise bvrijedjala bas ovde Zeric nsrkoman, Veca pust golove neko dogovorio penal, a on se u kontrs stranu baca. Kriv Veca jer je rekao da Kostic veze nema pa pusta golove. Ali on ti je iz slicne mahale kao i Zera, mozda se i drogiraju. Pojedem i tu govno.
Bogi, Stana retardi blago receno.. Vraca ih Petrovic, hladno popisa procedure sve raspusti sto su strucnjaci skautirali, u prevodu ne bi vam pustio Lazics i Secerovica da imalo vrijede.. Sadikovica i co da ne spominjem..
Dolazimo do Zebe, Bekrica ma sta ce navikli kod Amara da su zvijezde, njihov fudbal je umro.
Zeba prije toga najbolji igrac lige. Bekric ode stariji iz Zelje, razvali nas u Mostaru. Bukvalno namjesti tri gola za tri minute,mi u soku normalno. Sta ce rumeni? Zrinski osvoji titulu zbog Bekrica jer je jebeni doktor, zabio je ove sezone nama, Sarajevu golove to je majstorija ziva.
Iskrenk ne zelim ga u Zelji. Ali je oprostaj zasluzio zbog tri titule prvaka drzave, i mislim ds je jedsn kup osvojio. Za mnoge vedete tipa Graovca, Zakarica, Stevanovica.... Bekric je Zeljo koliko god to neko ne prihvatio. Zeba, Bekric, Stilic su za mene najbolje desetke na svijetu u svojim periodima kad su igrali.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Haklapuc
Postovi: 1173
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 1:19 am

Bekrić nije Željo, niti će to ikad biti, ali isto tako ne zaslužuje da se ovoliko pljuje.

Jamak treba biti primjer svim igračima koji se busaju u prsa ljubavlju prema Želji. Igrao jako dobro, naosvajao se trofeja, otišao iz kluba, nije kmečao kad ga nismo htjeli i sad su mu širom otvorena vrata kluba.
 
Qooler
Postovi: 1428
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 1:25 am

Ne mogu se otet utisku, da kojom srećom Amar ode da trenira Torpedo, da bi dobar dio članova ovog foruma zaboravilo Želju.
Svaki korak se opravdava, pa ne treba sumnjati da ne bi i za taj postojao adekvatan izgovor.
Šta reče babuka, kamion igrača, lako se odricali nekih, a kod njega teško ko da je završio sezonu koju je počeo. Nije kamion igrača, sad je voz.
Ni migranti nemaju ovakav protok kroz kampove.
Licemjerje...
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 1:35 am

Haklapuc je napisao/la:
čet jan 30, 2020 1:19 am
Bekrić nije Željo, niti će to ikad biti, ali isto tako ne zaslužuje da se ovoliko pljuje.

Jamak treba biti primjer svim igračima koji se busaju u prsa ljubavlju prema Želji. Igrao jako dobro, naosvajao se trofeja, otišao iz kluba, nije kmečao kad ga nismo htjeli i sad su mu širom otvorena vrata kluba.
Nisam ni rekao da je Zeljo. Ali kad ga uspredis sa Nikolicem (kako neki o njemu pricaju, ko da je klub zaduzio transferima i igrama, a ne dao dva gola u dvije sezone).. Za takvr jeste Zeljo daleko od primjera.

Jamak uvijek korektan bio. Slavi golove u trenerci Zrinskog, ali neke ne sprijecava da ga vrijedjaju na najbrutalniji nacin.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 2:05 am

Mi treba da napredujemo, da tezimo brzim i boljim igracima na skoro svakoj poziciji u timu. Dovoditi sad Bekrica je glupost iz vise razloga. Nama pod hitno treba beton desno krilo za prvih 11, uz krilo nam treba i napadac, a pozeljno bi bilo da dovedemo i nekog normalnog golmana, koji ce nesto i odbraniti, unijeti sigurnost u odbranu itd..

Jeste li vidjeli da mi Rudesu kontre nismo mogli istrcati? Pokusali smo par puta ( oni su nam ostavili mnogo prostora) i ostalo je samo na pokusaju. Previse smo spora ekipa, to moze proci u nasoj ligi. Nesto poput nase rukometne reprezentacije, samo pozicioni napad na kompletnu odbranu protivnika. Zalosno je bilo gledati mlade igrace poput Dacica koji u kontri, umjesto prema golu protivnika(situacija 1 na 1 sa protivnickim igracem) ide u kontra smjeru i umjesto kontre i mozda cak i gola vraca loptu prema odbrani..

Treba li spominjati uzasnu partiju Sinise? Nakon 20- tak minuta covjek je bio "zasluzio" da leti napolje. Na jebenoj prijateljskoj utakmici on te iznervira koliko je glup. Kjosevski sve lopte nabio u aut. Zalosno da od lupam sad 100 ispucavanja 99 ode u aut, bruka i sramota za "profesionalnog golmana". Zajmovic sve sto je uradio bilo je ocajno isto kao i Veselinovic. Sve ovo sto sam nabrojao doticni igraci ce i dalje ponavljati, nebitno je sto je u pitanju bila prijateljska tekma, sto je teren bio los itd. To ce ponavljati jer su ograniceni ko balkon. Fakat je
mazohizam gledati neke igrace koji trenutno igraju za Zelju.

Jedino sto je bilo pozitivno je stoperski par Ikic-Jovanovic, djelovali su bas sigurno i Bojo je bio dobar na svojoj poziciji.
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1194
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

čet jan 30, 2020 2:24 am

Ako analiziramo Bekrica u posljednjih deset godina ukupno, moramo mu odati postovanje...Svaka cast i hvala....
Onih 4:0 protiv Zrinjskog u Mostaru, igra i golcina za pamcenje...Nazalost, znamo sta je uslijedilo poslije toga....
Trener je trener, igrac je igrac, Zeljo je Zeljo....Hijerarhija i postovanje mora postojati, bez obzira na imena...Da li
su bile u pitanju emotivne izjave, bez realnog osnova ili, sto je jos gore, bazirane na stvarnom stanju, mi, obicni
navijaci, nikada necemo saznati...Bilo kako bilo, mi u Zelji nikada ne smijemo dopustiti preuzimanje svlacionice
od bilo kojeg igraca, jer je to odraz nepostovanja ne samo prema treneru ili sefu, nego i prema Klubu, ciji grb na
dresu nosis...Da se ja pitam, dragi mo j Semire, preuzimaj ti svlacionice u Tuzli i Mostaru, a sto se tice Zeljine :ne:
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 209 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija