Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:28 pm

Ja eto, oni pogani budi i ti pogan.
Nabijem ja navijaca Zelje koji podrzava ovakve stvari. I onda belaj kad neko napise "ONO" jer tad se srozava klub a vi ste bruka s takvom pricom, vi to radite.

Moderacijo, ja sam obavio sto treba, nemojte rec niko ne riporta, niko ne reaguje, fino je receno da ce se takve stvari sankcionisati pa da vidimo.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:31 pm

Da moj Željo ovako daje golove, zapitao bi se malo kako i zašto. Dva loša, neprecizna centaršuta završe golovima, nakon grešaka dva "iskusna" igrača i to kakvih grešaka...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:33 pm

a da se zapitas mozda da nisu dzaba zadnja ekipa odozdo?

pojedini navijaci k'o pitice kad smo mi harali ovom ligom, ali neka ajd jedan je to grad.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:34 pm

Stvarno bezveze prica. Bivsa garnitura kriva sto nisu Ilicu ispod stola, kriminalcu 1/1 dali pare da Krupa pusti rucnu. Kriva bivsa garnitura zato sto je dosudjen gol Kajkutu. Stvarno je ovo ruzno citati. Mi smo mogli uzeti posteno te dvije titule i to je sasvim legitimno i tako se jedino mora raditi.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:34 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:25 pm
E to su odluke bivših..
Hajmo pošteno.
Evo nas, tu smo.
Yebu nas za dozvole, a uredno plaćamo državi.
Ne kupujemo sudije i protivnike, pa ga na kraju pušimo od onih koji to rade bar na trećini mečeva u sezoni.
I onda se piše o vanserijskoj dominaciji kamenjara, o husrefovim bebama a Želji na gostovanje dolaze zvijezda čelik da uzmu bod(ove).. I śto je najgore, i uzmu ih.
Nema pošteno!
Udri Selimoviću kad kod zapne!
Sta hoces da kazes da se trebamo okrenuti namjestanju, kupovini, bas ce nam to pomoci na dalje staze.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:36 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:28 pm
Ja eto, oni pogani budi i ti pogan.
Nabijem ja navijaca Zelje koji podrzava ovakve stvari. I onda belaj kad neko napise "ONO" jer tad se srozava klub a vi ste bruka s takvom pricom, vi to radite.

Moderacijo, ja sam obavio sto treba, nemojte rec niko ne riporta, niko ne reaguje, fino je receno da ce se takve stvari sankcionisati pa da vidimo.
Cirkus, napišu da treba namještati mečeve, a kada ovi drugi pišu da je Amar namještao onda jebu sve :rofl:

Odlučite se momci
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:38 pm

LARSSON je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:36 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:28 pm
Ja eto, oni pogani budi i ti pogan.
Nabijem ja navijaca Zelje koji podrzava ovakve stvari. I onda belaj kad neko napise "ONO" jer tad se srozava klub a vi ste bruka s takvom pricom, vi to radite.

Moderacijo, ja sam obavio sto treba, nemojte rec niko ne riporta, niko ne reaguje, fino je receno da ce se takve stvari sankcionisati pa da vidimo.
Cirkus, napišu da treba namještati mečeve, a kada ovi drugi pišu da je Amar namještao onda jebu sve :rofl:

Odlučite se momci
Spoiler:
slika
:D
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:39 pm

ISB87 je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:33 pm
a da se zapitas mozda da nisu dzaba zadnja ekipa odozdo?

pojedini navijaci k'o pitice kad smo mi harali ovom ligom, ali neka ajd jedan je to grad.
Pa da sam ja išao na onu loptu, uhvatio bi je i legao na nju. Nisam nikad stao na gol, osim na terminu kad se mijenjamo, ali onako amaterski ne bih reagovao. Čomor lafo prsima spušta, a Velkoski tu odmah, a može čisto izbiti.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:41 pm

Strasno kakve su golove dali..al jbg i mi smo znali iz nicega dat gol i pobjedit, nisu bez razloga sad +18 pustite se suplje pa ne mogu svaku namjestiti tekmu i da namjestaju..a ova tuzla je ocajna ekipa!!
Ma samo se potrudit da ih uzmemo i da zrinja uzme ligu i to je to.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:41 pm

De udjite na njihov forum pa vidite je li oni govore ovako "Ma boli nas kc, namjestamo, moze nam se, drugacije se ne moze u ovoj ligi".
Jasta radi, sve je posteno, dominacija, tika taka, atomski nogomet.

Kako vas nije stid pisati tako. I vi neki navijaci. Pravite frku kad neko napise da se namjestalo, a kakva je razlika izmedju tog i ovoga sto vi pisete.
Fujj.
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:42 pm

Ma hajte, nismo drugi pa da kukamo. Peti smo. Sarajevo osvaja nazalost, nase je da izborimo evropu.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:42 pm

Brkoo je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:38 pm
Zaka je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:31 pm
Da moj Željo ovako daje golove, zapitao bi se malo kako i zašto. Dva loša, neprecizna centaršuta završe golovima, nakon grešaka dva "iskusna" igrača i to kakvih grešaka...
Sta bi se bolan zapitao, ne znam zasto sam sebe lazes, slavio bi golove i bolio bi te qrac sta ce ti neko reci..
Pa vi lažete sami sebe baš kao što vam je Lars to pokazao. Kad se kaže da smo nekad možda nešto i namjestili(nikad to nisam rekao) ljutite se, kako ćeš to na Amara, a sad insistirate na tome javno...
Normalno da bih se radovao golu, ali bih pomislio gdje će ovako golman reagovati, nije realno i normalno..
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:42 pm

Naravno da bih se zapitao. I nemojte opravdavati namjestanja. Zastitu sudijsku da, u smislu da nas drugi ne ostete, ali ovo u Tuzli ne. Ovo je lakrdija.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:44 pm

Premier je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:41 pm
Strasno kakve su golove dali..al jbg i mi smo znali iz nicega dat gol i pobjedit, nisu bez razloga sad +18 pustite se suplje pa ne mogu svaku namjestiti tekmu i da namjestaju..a ova tuzla je ocajna ekipa!!
Ma samo se potrudit da ih uzmemo i da zrinja uzme ligu i to je to.
Amaru je draze da Sarajevo uzme, tako da ova tvoja zadnja recenica sigurno nece se desiti :D
Bar mi necemo uticati na to. :D
 
Timscho
Postovi: 228
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 2:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:44 pm

LARSSON je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:36 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:28 pm
Ja eto, oni pogani budi i ti pogan.
Nabijem ja navijaca Zelje koji podrzava ovakve stvari. I onda belaj kad neko napise "ONO" jer tad se srozava klub a vi ste bruka s takvom pricom, vi to radite.

Moderacijo, ja sam obavio sto treba, nemojte rec niko ne riporta, niko ne reaguje, fino je receno da ce se takve stvari sankcionisati pa da vidimo.
Cirkus, napišu da treba namještati mečeve, a kada ovi drugi pišu da je Amar namještao onda jebu sve :rofl:

Odlučite se momci
:palacgore:
svojim snagama na svojoj zemlji
 
Avatar
Omar500
Moderator
Postovi: 6615
Pridružen/a: čet maj 12, 2016 6:39 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:45 pm

Premier je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:41 pm
Strasno kakve su golove dali..al jbg i mi smo znali iz nicega dat gol i pobjedit, nisu bez razloga sad +18 pustite se suplje pa ne mogu svaku namjestiti tekmu i da namjestaju..a ova tuzla je ocajna ekipa!!
Ma samo se potrudit da ih uzmemo i da zrinja uzme ligu i to je to.
Niko ne kaze da nemaju kvalitet, ali kada ih i stane, poklopit ce. Manje utakmice ce podmazati, gdje cemo se mi redovno patiti. To sigurno nije ok, mali detalji odlucuju prvaka drzave. Ne mogu se takve stvari pravdati.
E moj Mehmed-beže Mehmedpašiću – Grbavica, da je samo vidiš kako sada blista!

Ne u banci! Ne u stranci! Ne u zamci! Na distanci! - dAk

Praise the sun \[T]/

What can change the nature of a man?
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:45 pm

storm_raider je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:42 pm
Naravno da bih se zapitao. I nemojte opravdavati namjestanja. Zastitu sudijsku da, ali ovo u Tuzli ne. Ovo je lakrdija.
Upravo to, kad bih vidio da im navlači sudija malo, pa na kraju krajeva i svira neki penal koji ne treba bilo bi mi jasno, imaju ljude u savezu, ali ovo je presmiješno...
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24759
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:47 pm

Zaka je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:39 pm

Pa da sam ja išao na onu loptu, uhvatio bi je i legao na nju. Nisam nikad stao na gol, osim na terminu kad se mijenjamo, ali onako amaterski ne bih reagovao. Čomor lafo prsima spušta, a Velkoski tu odmah, a može čisto izbiti.
Kažeš sve je to slučajnost :kafa:

slika
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:49 pm

LARSSON je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:47 pm
Zaka je napisao/la:
sub feb 23, 2019 3:39 pm

Pa da sam ja išao na onu loptu, uhvatio bi je i legao na nju. Nisam nikad stao na gol, osim na terminu kad se mijenjamo, ali onako amaterski ne bih reagovao. Čomor lafo prsima spušta, a Velkoski tu odmah, a može čisto izbiti.
Kažeš sve je to slučajnost :kafa:

slika
Dva najbolja desna beka lige i dvije moralne veličine.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub feb 23, 2019 3:53 pm

Nisam za namjestanje!!
Mi nismo taj klub **** ti to vodis protiv Mladosti 4:0 u 28 minuti, a dodje ti Atalanta i do 25 bude 0:5.
**** ti to, moramo mi zbog sebe da gradimo da smo jaci u fudbalskom smislu.
Okej ne prica se o penalu u Bijeljini, ali **** i tu titulu.
Ne igra se fudbal par sezona igrat ce se i za pet.
Mi moramo praviti masineriju.
Ona se odnosi na OP, izlazne i ulazne transfere unutar(posudbe) i van lige(kapitalci In, prodaja), mediji, savez.
Prosla struktura je bila ogranicena u odnosima sa medijima, savezom. Mislili su da ce neki novinar cijeniti "postenje". To postenje se naziva neznanjem u sportskom segmentu.
Savez boli ***** za Grbavicom, oni su nama pomogli oko terena jer je to za njih bio jedini izlaz. Nasi navijaci ce reci pustio Miske da ga Begic guzi, zamjena krov=Sarajevo prvak..
Dodatni i nas minus smo sami sebi. **** to kad oni pustaju onu budalu da pise kako smo mi zabili ovakvih 10 golova proslih sezona, a niko ne kaze koji su to golovi. Oni su na drugom forumu, ali se predstavljaju kao navijaci Zelje.
Mi se jednostavno moramo ujediniti. Medije moramo koristiti.
Primjera milion nama se okliznuo igrac Borca, a sad komentator prica o velikom Sarajevu kako koristi greske.
Neki portal bi objavio igru brisi bodove pisi, a sad ce se pricati o radu Hadzica.
Niko ne prica o zvjezdi prelaznog roka,ali zato se Andrej Modic kontaktira i prica o Zelji.
Sta Hodzic misli o Husrefu? Nebitno, bitno je sta Crnov misli o Senadu. I dio nssih navijaca cak i likuje na to. Kao isplivat ce sva istina.
Savez, bar za ravnopravan odnos sudija da se izborimo. Ono sto Amar kaze da te sudija ne moze zajebat, ne moze ***** okrenuo je direktno utakmice protiv Tuzle, Sarajeva, Sirokog, njima protiv Slobode, Radnika.. I na tome.
Ostalo za nasu ligu dovoljan ti je onda i Bogicevic jer ce tad biti iskusni stoper kojem ce sudije na izgubljeni duel faul svirati...
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!

Online

Trenutno korisnika/ca: cipiripi, Google [Bot], milanribar i 205 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija