Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 1:35 am

Sloboda igra sutra bas vaznu tekmu, njima je Mladost rival u borbi za opstanak i vjerujem da ce se dobro potrositi. Mi imamo sirinu i vec za vikend svoje mjesto mogu zauzeti Miletic, Lendric, Gasal, mozda i Bekric... ako ozdravi i Eric. Sloboda nikad tanja, igraci nikad mladji.. uz ozbiljan pristup mislim da pobjeda nece doci u pitanje.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 2:32 am

Moj utisak dana

slika
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
Ujko
Prijatelj foruma
Postovi: 1182
Pridružen/a: ned jul 02, 2017 9:54 pm
Lokacija: tijelo u Canadi dusa u Dolini cupova
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 3:32 am

neroazzuro je napisao/la:
uto avg 11, 2020 11:08 pm
Jest danas ofanzivno nešto slabija partija veznog reda al smo opet napravili 3-4 čiste šanse za gol i samo ih je sreća spasila. Dado, Šeha, Hajdar, Ikić, Gasal... Vidi se da je Amar za ovu ligu tata.

P.S. Gdje ste bi vidjeli te izjave poslije utakmice?
https://www.youtube.com/watch?v=VJjzCYOIpyA
Iz ljubavi prema tradiciji, plavo - bijeli za zivot cijeli !
 
Avatar
DR.HOUSE
Postovi: 476
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:31 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 8:10 am

fcz je napisao/la:
sri avg 12, 2020 2:32 am
Moj utisak dana

slika
:klanjase2: :klanjase2: :rofl:
UPRAVA NAPOLJE
I POVEDITE SPORTS DIRECTORA
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 8:18 am

fcz je napisao/la:
sri avg 12, 2020 2:32 am
Moj utisak dana

slika
😂😂😂😂
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 8:20 am

Meni je poslije Stevanovica Kosoric bio najbolji. Vrhunske tri tekme Ace Kosorica ma koliko mi bili skepticni. Vezni red je odigrao solidno, pa ne mozes ocekivati da to ide tako tecno i glat, pita se nesto i protivnik. Neki spominju krila, koja krila, pa mi smo jucer igrali bez krila. Da smo htjeli s krilima igrali bi Subasic i Veselinovic. Pohvale za majstoriju Alispahica i ozivljene Mujezinovica i Hajdarevica. Samo tekmu po tekmu, bez euforije. Za teren se ne treba sekirati.
Veceras kikiriki lagano i gledati konkurente.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 8:48 am

Samo aut i kretanje bez lopte je za nase fudbalere spansko selo. Zato se igra i cinila sporom. Dado primi loptu i onda razgleda i razgleda pa na kraju odigra stoperu jer se niko ne nudi da uzme tu loptu na sredini terena. Ista situacija sa autom. Cekamo, namjestamo se po dana i normalno da se ovi postave i onda probijaj polahko.
Imamo brz teren, trebamo to koristiti. Doduse generalno smo spora ekipa tako da je malo teze.
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1979
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 9:35 am

pozelio sam neku zvrku da vidim na Grbavici. dugo nismo imali takvog igraca, a da zna nesto s loptom.
veseli dozovi se, imas jos vremena da napravis ino transfer.
MIRZA RASCIC
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 10:02 am

Pa mi vec trecu utakmicu igramo bez krila,ne samo juce.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 10:13 am

Pokazali smo jucer ono sto sam i prizeljkivao, borbenost i pobjedu.
Ne mogu nikog da izdvojim od jucerasnjeg meca, svi su top odigrali, al Hajdarevic i Mujezinovic su otkrovljenje ove sezone.
Pred sezonu ih nisam nikako ni racunao da su nasi igraci al sad rade jako dobar posao.

Koncept igre nam se mijenja iz meca u mec, igramo ponekad s 2 napadaca, nekad s 1, nekad s krilima nekad bez njiih, jedina “sigurna” je odbrana koja se nije mijenjala do ovog kola, a sljedece kolo ce radi zutih Frane odmorit.

Svi dobijaju priliku koji se dokazu (zvanicne il prijateljske)

U Tz
Fejzic
Sinisa miletic kosoric sehic
Hajdar mesa
Stila Bekric Mujezinovic
Juricic
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 10:40 am

Kakva je situacija sa Lendrićem? Vjerovatno zbog tog transfera igra malo, ali šteta će biti ako ne ode a još i ispadne iz forme. Kad ga ide treba ga maksimalno koristiti. Isto kao Mujezinović trenutno.

Kakva je situacija s Erminom, jel ga babuka prekrižio zbog fursanja jer evo pola godine je spreman da igra?
 
jovanmaksimovic
Moderator
Postovi: 5097
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:56 am
Lokacija: tamo gdje niko ne zeli da bude
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 10:57 am

sljedecu utakmicu imamo dva jubileja:

Stevanovic igra ukupno 100. premijerligasku utakmicu.

Sadikovic igra 100. premijerligasku utakmicu za Zelju.
100/94/37/34 - i to je to!
 
Avatar
igla
Postovi: 3618
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 11:07 am

Hajdarević mi se sviđa pravo, sve osim šuta :D

Mustafa odličan.
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 11:26 am

Kospicar je napisao/la:
sri avg 12, 2020 10:13 am
Pokazali smo jucer ono sto sam i prizeljkivao, borbenost i pobjedu.
Ne mogu nikog da izdvojim od jucerasnjeg meca, svi su top odigrali, al Hajdarevic i Mujezinovic su otkrovljenje ove sezone.
Pred sezonu ih nisam nikako ni racunao da su nasi igraci al sad rade jako dobar posao.

Koncept igre nam se mijenja iz meca u mec, igramo ponekad s 2 napadaca, nekad s 1, nekad s krilima nekad bez njiih, jedina “sigurna” je odbrana koja se nije mijenjala do ovog kola, a sljedece kolo ce radi zutih Frane odmorit.

Svi dobijaju priliku koji se dokazu (zvanicne il prijateljske)

U Tz
Fejzic
Sinisa miletic kosoric sehic
Hajdar mesa
Stila Bekric Mujezinovic
Juricic
Jel Sadikovic ima kartone?
Ako nema onda mora igrati. Igrac koji je najvazniji poslije Stile plus jedan od onih za prodaju.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Srcezelje
Postovi: 291
Pridružen/a: sri jul 24, 2019 11:29 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 11:46 am

Leon_Professional je napisao/la:
sri avg 12, 2020 10:40 am
Kakva je situacija sa Lendrićem? Vjerovatno zbog tog transfera igra malo, ali šteta će biti ako ne ode a još i ispadne iz forme. Kad ga ide treba ga maksimalno koristiti. Isto kao Mujezinović trenutno.

Kakva je situacija s Erminom, jel ga babuka prekrižio zbog fursanja jer evo pola godine je spreman da igra?
Lendric ce ici jedino ako dodje super dobra ponuda,za Ermina je Amar jucer rekao da jos nije spreman,i pustite bise te price da ga Amar prekrizio,ili da Zec nece da igra.Zec se sprema da uhvati kontinuitet igranja,imao je pretesku ozljedu,misic je to,nije dovoljno samo oporaviti se.Zapamti,dati ce Zec ruke u buducnosti,a na kraju krajeva sve ce jako brzo saznati.
 
Avatar
Kospicar
Postovi: 1945
Pridružen/a: sub jun 11, 2016 10:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 11:51 am

NAVIJAČ je napisao/la:
sri avg 12, 2020 11:26 am
Kospicar je napisao/la:
sri avg 12, 2020 10:13 am
Pokazali smo jucer ono sto sam i prizeljkivao, borbenost i pobjedu.
Ne mogu nikog da izdvojim od jucerasnjeg meca, svi su top odigrali, al Hajdarevic i Mujezinovic su otkrovljenje ove sezone.
Pred sezonu ih nisam nikako ni racunao da su nasi igraci al sad rade jako dobar posao.

Koncept igre nam se mijenja iz meca u mec, igramo ponekad s 2 napadaca, nekad s 1, nekad s krilima nekad bez njiih, jedina “sigurna” je odbrana koja se nije mijenjala do ovog kola, a sljedece kolo ce radi zutih Frane odmorit.

Svi dobijaju priliku koji se dokazu (zvanicne il prijateljske)

U Tz
Fejzic
Sinisa miletic kosoric sehic
Hajdar mesa
Stila Bekric Mujezinovic
Juricic
Jel Sadikovic ima kartone?
Ako nema onda mora igrati. Igrac koji je najvazniji poslije Stile plus jedan od onih za prodaju.
Nema kartone, al Mesa i Bekric su navikli na oranicama da igraju pa zato dajem prednost njima u odnosu na Dadu, a dijelim misljenje s tobom da nam je on jedan od igraca u izlogu.
"Željo je religija i život. Nije samo fudbal, već stil življenja i ponašanja."
Ivica Osim
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 11:53 am

Srcezelje je napisao/la:
sri avg 12, 2020 11:46 am
Leon_Professional je napisao/la:
sri avg 12, 2020 10:40 am
Kakva je situacija sa Lendrićem? Vjerovatno zbog tog transfera igra malo, ali šteta će biti ako ne ode a još i ispadne iz forme. Kad ga ide treba ga maksimalno koristiti. Isto kao Mujezinović trenutno.

Kakva je situacija s Erminom, jel ga babuka prekrižio zbog fursanja jer evo pola godine je spreman da igra?
Lendric ce ici jedino ako dodje super dobra ponuda,za Ermina je Amar jucer rekao da jos nije spreman,i pustite bise te price da ga Amar prekrizio,ili da Zec nece da igra.Zec se sprema da uhvati kontinuitet igranja,imao je pretesku ozljedu,misic je to,nije dovoljno samo oporaviti se.Zapamti,dati ce Zec ruke u buducnosti,a na kraju krajeva sve ce jako brzo saznati.
Je li samo misic u pitanju?
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 12:07 pm

Srcezelje je napisao/la:
sri avg 12, 2020 11:46 am
Leon_Professional je napisao/la:
sri avg 12, 2020 10:40 am
Kakva je situacija sa Lendrićem? Vjerovatno zbog tog transfera igra malo, ali šteta će biti ako ne ode a još i ispadne iz forme. Kad ga ide treba ga maksimalno koristiti. Isto kao Mujezinović trenutno.

Kakva je situacija s Erminom, jel ga babuka prekrižio zbog fursanja jer evo pola godine je spreman da igra?
Lendric ce ici jedino ako dodje super dobra ponuda,za Ermina je Amar jucer rekao da jos nije spreman,i pustite bise te price da ga Amar prekrizio,ili da Zec nece da igra.Zec se sprema da uhvati kontinuitet igranja,imao je pretesku ozljedu,misic je to,nije dovoljno samo oporaviti se.Zapamti,dati ce Zec ruke u buducnosti,a na kraju krajeva sve ce jako brzo saznati.
Dati ce ruke u buducnosti al za tuzla city ili kod brace u zrinju... :D
 
Avatar
samo_plavo
Osvajač prvog S1 kupa
Postovi: 1988
Pridružen/a: pet okt 14, 2016 9:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 12:16 pm

Ma Sloboda je loša, ne vidim način kako nam mogu dati gol, realizacija im je katastrofalna, treba malo zarotirati, ja bih ovako počeo:

Fejzić (ako Erić nije spreman), Stevanović, Kosorić, Miletić, Milićević, Hajdarević, Alispahić, Štilić, Veselinović, Lendrić, Hajrić

Šehića, Dadu, Mustafu i Juričića malo odmoriti. Mislim da bi ovaj sastav gore bez problema slavio bar 0:2
MOJA PRVA LJUBAV BIO JE ŽELJO!
 
Avatar
BHDragons
Postovi: 2214
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri avg 12, 2020 12:19 pm

Tuzlaci spominju da bi im Bekić i Osmanagić trebali doći. Bez njih ih uzimamo glat bez primljenog gola 0:3 aBd. Ako oni dođu mogli bi nas i namučiti mada teško šta nespremni puno mogu.
NAŠA LJUBAV OD ZAKONA JAČA!
1921!
Ni milimetra!

Online

Trenutno korisnika/ca: South i 171 gost.
 

 

Prijava  •  Registracija