Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
south side
Postovi: 470
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 1:06 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 11:58 am

Samo da se ne razocarte poslije ove euforije da se Amar vraca bojim se da poslije onoga sto je najvio da ce reci ne bude jos gora situacija nego sad ali otom potom.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.Ivica Osim
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 12:07 pm

south side je napisao/la:
sri nov 28, 2018 11:58 am
Samo da se ne razocarte poslije ove euforije da se Amar vraca bojim se da poslije onoga sto je najvio da ce reci ne bude jos gora situacija nego sad ali otom potom.
Nema od povratka ništa.
Dobio čo'ek unuka i reko: "Ko vas j... sviju"
https://faktor.ba/vijest/amar-osim-postao-dedo/12925
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 12:28 pm

Opet ce mnogi naci krivca u nekome ako Amar ne bude novi trener, da danas ode ova trenutna uprava i dođu ne znam ti koji ljudi ne daj im Boze da Amara ne dovedu.

Ja sam jos jucer napisao da bi svi voljeli njegov povratak da se bavi timom, ovi klubom i poslovanjem, ali treba zaista smanjiti euforiju. A kad nije do sada dosao, ne znam sto bi sada sto kad sve gori sto je bizarno na neki nacin, sem ako hoce da se igra vatrogasaca. Svi bi to protumacili na razlicit nacin cak i osuduili.

Od skupstine pa nadalje ce biti paklen period u klubu a pogotovo oko istog zbog raznih hijenja i ovih sto bi da gase pozar benzinom, kojekavih duzebriznika koji samo svoj interes vide ako se uspiju uvaliti u klub.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
ž'21
Postovi: 1592
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 8:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 12:31 pm

Bajić: Osim je najbolje rješenje za trenera Želje

Pročitajte više na: http://sport1.oslobodjenje.ba/reprezent ... lje/138932
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 12:41 pm

Mudro zboriš Riki. :kafa:
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 1:14 pm

Ima li iko drugi na vidiku ako Amar neće?Koje smo sreće ne bi me začudilo da nas Dino Durbuzović povede u nove pobjede...
 
Avatar
Eric Cantona
Postovi: 1277
Pridružen/a: pon jan 30, 2017 7:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 1:26 pm

E moj ''novinaru''. Kad si već pisao tekst o smjenama trenera, mogao si pogledati dalje od nosa. To je ''trend'' kod nas a boga mi i u svijetu da se treneri mijenjaju kao čarape. Nije to problem samo F.K. Željezničara. Naravno ja kao navijač sam ljut na to što si stavio moj klub kao negativan primjer. Ali šta ćeš, valjda je u ostalim klubovima u BiH i šire bolja situacija pa njih ne treba spominjati. Nastavi ti sa svojim ''serioznim'' pisanjem.
Bit će Željo opet šampion!
:zeljeznicar1:
 
Avatar
Ljoze_9
Postovi: 140
Pridružen/a: pet jul 13, 2018 8:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 1:41 pm

Rahmet ti dusi djecace plavi.
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 1:54 pm

Bez obzira ko sjedio na kormilu kluba a ko sjedio na kormilu tima mi navijači moramo sjediti na tribini i podržati svaki korak ka napretku kluba. Možda se nećemo uvijek slagati oko puta ka tom napretku ali se moramo uvijek složiti da je klub na prvom mjestu. Još jedna godina se bliži kraju a sportski neuspijeh kvari sve ostale uspijehe koji su napravljeni pa bi primarni zadatak morao biti objektivna analiza sportskog neuspjeha i donošenje opipljivih mogućnosti za brzo podizanje ali da to podizanje ima trajni uspijeh jer ekspresna rješenja uvijek daju kratkoročne rezultate i gotovo uvijek vode u još goru sittuaciju nego one iz koje se krenulo. Možda smo i mi navijači malo podbacili ali je bilo jako teško hladne glave gledati sa tribina one koji su najviše podbacili i koji su pogazili svetinju svojim ličnim sujetama, plitkim umom i još plićim sportskim umjećem, mora to naljutiti navijače jer i malo dijete vidi da im nije stalo do grba na grudima već do prezimena na leđima. Bilo kako bilo ova godina je bila loša ali po meni nije katastrofalna ali opet to je moje mišljenje, možda neko forume shvata preozbiljno pa mu teško pada tuđe mišljenje ali zato se mi moderatori trudimo da damo svakom navijaču prostor da se izbaci iz sebe sve ono što ga tišti i što mu smeta u radu kluba, smatramo i vodimo se time da samo zajedno možemo doprinjeti klubu da bude ono što mu svi mi želimo, šampion u punom sjaju našeg stadiona dupke napunjenog zagrljenih plavo-bijelih navijača.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 1:59 pm

Raja, mi smo u bremenitoj situaciji. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :klanjase2:
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 2:01 pm

Kakve ovaj stvari pise, ovo mora biti neka vrsta zlocina prema novinarstvu.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 2:08 pm

Dobar dan svima, osim Elegantu.

Nek digne ruku ko se osjeca bremenito. 🙋‍♂️
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 2:13 pm

Amidza je napisao/la:
sri nov 28, 2018 2:08 pm
Dobar dan svima, osim Elegantu.

Nek digne ruku ko se osjeca bremenito. 🙋‍♂️
:rofl:
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 2:18 pm

Cuj bremenito xD
Željezničar ante portas !
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 2:19 pm

ipak mu je savjet najjaci.
sve bude i prodje.

:rofl:
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 2:20 pm

Ne znam...mozda je do ovog vremena, ali nekako sam sav bremenit danas.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 2:22 pm

Prica na forumu je proslih dana bila bremenita malo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 2:24 pm

Ali nevjerovatno kako debila zaobilazi ironija. Nesto prica o "ambijentu za procvat trecerazrednosti," o "krivim ljudima na krivim mjestima," a on ima kolumnu na najcitanijem bh. sportskom portalu i pise kao pretenciozni trinaestogodisnjak koji slusa the Cure i ne zna gdje je supalj.
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 2:28 pm

Evo izgleda da su provalili da ovdje piske misketova internet brigada. Izgleda da ce i ovaj forum prestati postojati ako Miske ode. Sta sve ljudski mozak nece izmisliti, a obraz istrpiti. Bremenita misketova internet brigada.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Amidza
Postovi: 2571
Pridružen/a: sri apr 26, 2017 11:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 2:30 pm

Kad ode Miske ovo ce postati forum Werder Bremena. Dize se transparent na Weserstadionu "Bremeniti 1921."
"Situacija je bila bremenita, njegova ljubav neupitna, a on na platnom spisku. Imao je podršku svakog normalnog hroničara društvenih zbivanja." - Lav Nikolajevič Tolstoj

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 75 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija