Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:01 pm

Grbavica je napisao/la:
pon mar 01, 2021 8:48 pm
procitah ovu serbovu izjavu na portalu i dobih potvrdu i onoga sto amar na svoj nacin mudro izbjegava reci a to je da mi nemamo nikakve ambicije za vrh tabele ili za neki trofej. toliko postovanje i predstavljanje sarajeva ko da je liverpul samo da bi se opravdala svoja nesposobnost. vec su relativno dugo tu taj famozni prekomjerni "strucni" stab na celu sa amarom osimom a rezultata nigdje. najavljen je "football" umjesto gradjevinske firme. i po izgledu stadiona vidimo da je firma u stecaju a radnici na cekanju, a opet ni tog footballa nigdje. nemamo prvih jedanaest, haj navijaci ali sto nam ni trener ne zna ko ce mu igrati do zadnje minute. izgledamo ko rastimani orkestar. smislene akcije nemamo. izbij nabij pa sta bude.
amare vakat je.
To ja sinoć napisah kad sam poslušao Amara a ovo danas kako reće ti je samo potvrda toga.

Mi ako Evropu ne uzmemo mi se komotno možemo ugasiti a bit će guravo. Imaš Zrinjski i Borac kojim će se suditi ako zatreba.
Nama je kup sve. Amar je majstor kupa i ja se nadam da ćemo uzeti kup jer ako budemo Evropu preko lige ganjali, daj Bože da bude išta od tog.
 
Veteran1965
Postovi: 2221
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 5:18 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:08 pm

Pichkast pristup, i ne bih nešto posebno dramio na igrače. Trener je taj koji kreira i postavu i taktiku. A ovaj to više ne može jer je davno prošlo vrijeme. Iako je svašta obećavo, od svega toga velika nula, i muda ko klikeri. Europa ako se uzme, nogama u guzicu se udarati. A valja trpiti bezmudu pichkurinu, jer nemam sumnju da taj đonaš neće sam otići...
Sada sllijede tekme protiv TC...ne očekujem ništa, ni u prvenstvenoj ni u kupu. Ni dvije nule me ne bi iznenadile...
Samo 5% i ni stolice više!!!!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:09 pm

Ja ne znam zasto je pojedincima ovo sve iznenadjenje. Pa ako pogledate od rata pa na ovamo, ovo je upravo uredjenje kluba kakvo je i bilo do 2016. godine. Titule su nazalost svjedoci neuredjenja kluba, ali isto tako svjedoci igrackog i trenerskog neupitnog kvaliteta. Kod nas, a i kod mnogih, titula nije znacila da je klub na zdravim nogama, vec da je sve podredjeno sportskom segmentu. Mi dobro znamo kakvo je siblje bilo iznad Juzne tribine, kako se je Zapadna tribina raspadala (i raspala), kako je na Sjevernoj tribini falilo stolica i kako su iste bile prljave i kako je na Istoku bilo leglo zmija ispod onog od sunca popucalog betona. Druge, bitnije stvari da ne spominjem. Pa slavili smo titule u takvom okruzenju.

Da se vratim na pocetak, mi smo se samo vratili u nase "uobicajeno" stanje u kojem smo bili. Nemojte misliti da to nije istina. Nazalost, to stanje ovaj put ne garantuje titule. Problem za nas je u tome sto je u medjuvremenu strani kapital usao u Ligu i sto je zivot barem pet puta skuplji, a mi smo se vratili u proslost. Nekonkurentni smo na skoro svim poljima. Da se opet vratim na pocetak, zaista ne znam zasto je ovo ikome iznenadjenje. Upozoravalo se, kumilo, molilo.

Tada je zaustavljeno to sve, stvarno se bojim da ovaj put to niko nece zaustaviti, a to je najveci gubitak u svemu ovome. U stvari, ne znam samo je li veci gubitak od toga to sto su nam standardi drasticno pali i u slobodnom su padu, a toga nismo ni svjesni.

Volim te Zeljo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:09 pm

ubaceni element je napisao/la:
pon mar 01, 2021 9:00 pm
Tare1921 je napisao/la:
pon mar 01, 2021 8:08 pm
Ima jedna pozitivna stvar a to je da su kitari gori od nas. Jesenas su imali srece sto su imali tatara i rahmanovica koji su ih spasavali sa frljokama a sad ima i oni da gube protiv slabijih ekipa tipa Mdk ili Radnika.
Nisi primjetio devet bodova razlike, a od narednog kola vjerovatno 11 ili 12?
Optimistican sam iako smo slabo igrali ali zar ti stvarno mislis da ce pitari dobiti zrinjski? Na pocetku sezone su imali katastrofalan start jer je Vinko ziheras i branili su se kod kuce protiv krupe i mdk, tek kad su tatar i rahmanovic prestali bojkotovati oni su poceli igrati. Sve je do nas ako ne bude kikseva kao jesenas moze se ovo dobiti.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3194
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:15 pm

storm_raider je napisao/la:
pon mar 01, 2021 9:09 pm
Ja ne znam zasto je pojedincima ovo sve iznenadjenje. Pa ako pogledate od rata pa na ovamo, ovo je upravo uredjenje kluba kakvo je i bilo do 2016. godine. Titule su nazalost svjedoci neuredjenja kluba, ali isto tako svjedoci igrackog i trenerskog neupitnog kvaliteta. Kod nas, a i kod mnogih, titula nije znacila da je klub na zdravim nogama, vec da je sve podredjeno sportskom segmentu. Mi dobro znamo kakvo je siblje bilo iznad Juzne tribine, kako se je Zapadna tribina raspadala (i raspala), kako je na Sjevernoj tribini falilo stolica i kako su iste bile prljave i kako je na Istoku bilo leglo zmija ispod onog od sunca popucalog betona. Druge, bitnije stvari da ne spominjem. Pa slavili smo titule u takvom okruzenju.

Da se vratim na pocetak, mi smo se samo vratili u nase "uobicajeno" stanje u kojem smo bili. Nemojte misliti da to nije istina. Nazalost, to stanje ovaj put ne garantuje titule. Problem za nas je u tome sto je u medjuvremenu strani kapital usao u Ligu i sto je zivot barem pet puta skuplji, a mi smo se vratili u proslost. Nekonkurentni smo na skoro svim poljima. Da se opet vratim na pocetak, zaista ne znam zasto je ovo ikome iznenadjenje. Upozoravalo se, kumilo, molilo.

Tada je zaustavljeno to sve, stvarno se bojim da ovaj put to niko nece zaustaviti, a to je najveci gubitak u svemu ovome. U stvari, ne znam samo je li veci gubitak od toga to sto su nam standardi drasticno pali i u slobodnom su padu, a toga nismo ni svjesni.

Volim te Zeljo.
Nek' si i ti vise progovorio,vakat je.
 
Avatar
Gola
Postovi: 476
Pridružen/a: sub avg 06, 2016 8:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:16 pm

Kakve gluposti pisete, ljudi su na +9, igraju u gostima, njima je nerijeseno skoro pa sigurica za titulu a ako neka frljoka zavrsi u golu premija. Vinko odradio derbi vrlo zrelo, razmislite malo ko je ovdje zapravo ziheras.
U BiH je fudbal igra u kojoj je uvijek Željo šampion.
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:20 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon mar 01, 2021 9:15 pm
Nek' si i ti vise progovorio,vakat je.
Ma ne vidim smisla pricati kada je sve gotovo. Pricalo se kada je vazilo. Sada je tako kako je.

U titulu vjerujem zaista i vjerovacu uvijek, to je Zeljo, ali meni licno je bitniji napredak na svim poljima. Ovo sa kablovima me je uzasno pogodilo.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:20 pm

Jedino sto mi nije jasno, znas da moras pobijedit da bi ostao u trci za titulu stavis Veselinovica i Boju na krila, Lendrica zbog svojih hriova ( ako je istina da radi svadje nije igro a ne radi papira ) kao naseg realno najkvalitetnijeg napadaca ni na klupu ...
Jedini razlog sto danaa nismo pobijedili i natrpali torpedo je Amar. Zeca u 80 uvodis kao igraca koji pravi prevagu kao i Bekrica, u 60' se vidjelo da ovako necemo moc sansu napravit.
Jedino za ocekivat dva kiksa Sarajeva, dosta oslabljeni protiv poprilicno opasnog Zrinjskog i njima jos tezeg Sirokog.
Gazi tuzlu !!!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:23 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
pon mar 01, 2021 9:15 pm
storm_raider je napisao/la:
pon mar 01, 2021 9:09 pm
Ja ne znam zasto je pojedincima ovo sve iznenadjenje. Pa ako pogledate od rata pa na ovamo, ovo je upravo uredjenje kluba kakvo je i bilo do 2016. godine. Titule su nazalost svjedoci neuredjenja kluba, ali isto tako svjedoci igrackog i trenerskog neupitnog kvaliteta. Kod nas, a i kod mnogih, titula nije znacila da je klub na zdravim nogama, vec da je sve podredjeno sportskom segmentu. Mi dobro znamo kakvo je siblje bilo iznad Juzne tribine, kako se je Zapadna tribina raspadala (i raspala), kako je na Sjevernoj tribini falilo stolica i kako su iste bile prljave i kako je na Istoku bilo leglo zmija ispod onog od sunca popucalog betona. Druge, bitnije stvari da ne spominjem. Pa slavili smo titule u takvom okruzenju.

Da se vratim na pocetak, mi smo se samo vratili u nase "uobicajeno" stanje u kojem smo bili. Nemojte misliti da to nije istina. Nazalost, to stanje ovaj put ne garantuje titule. Problem za nas je u tome sto je u medjuvremenu strani kapital usao u Ligu i sto je zivot barem pet puta skuplji, a mi smo se vratili u proslost. Nekonkurentni smo na skoro svim poljima. Da se opet vratim na pocetak, zaista ne znam zasto je ovo ikome iznenadjenje. Upozoravalo se, kumilo, molilo.

Tada je zaustavljeno to sve, stvarno se bojim da ovaj put to niko nece zaustaviti, a to je najveci gubitak u svemu ovome. U stvari, ne znam samo je li veci gubitak od toga to sto su nam standardi drasticno pali i u slobodnom su padu, a toga nismo ni svjesni.

Volim te Zeljo.
Nek' si i ti vise progovorio,vakat je.
Ma nema ništa ni od priče. Oni su u klubu i ne mogu se otjerati. Nisu bezveze slavili i onoliko kopali da dođu.
Sada jedino možemo pizditi po forumima a njih tamo kc boli za to.
Samo što je pričanje neki pokazatelj da to ne podržavaš. Bar pokazuješ da ti nije svejedno i da ne podržavaš.
 
dell21
Postovi: 2338
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 6:39 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:31 pm

Fizicki smo prelosi, ocekivao sam x jer ne mozemo vise. Sreca pa su oni dosli da ne izgube jer imaju dovoljnu prednost za rahat zavrsnicu. Dosta muke cemo do kraja pretrpjeti ako hocemo evropu.
Ovakvom postavkom, i fizickom spremom daj Boze da u tz ista napravimo. Kao da nismo imali pripreme.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3565
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 9:41 pm

Ni klaba, ni futboola...


PS
Ni kablova...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 10:01 pm

Kakav derbi :zid: i ovo treba da bude najjaca utakmica u ligi?

Kakva bruka i sramota, pa mi nemamo 2 igraca da kazes da se moze na njih covjek uzdati.

Jel nam dragi predsjednik bio danas?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
400000razloga
Postovi: 244
Pridružen/a: pet dec 11, 2020 11:21 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 10:06 pm

"Nesporazum" između
Lendrića i Amara je isključivo zbog love, dok Veseli mudro šuti, Karić i Gušo čekaju neki odbijanac.
Dok se trener ne "izbori i rukama i nogama" da naplati svoje, ovi drugi će popričekati.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6738
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 10:12 pm

400000razloga je napisao/la:
pon mar 01, 2021 10:06 pm
"Nesporazum" između
Lendrića i Amara je isključivo zbog love, dok Veseli mudro šuti, Karić i Gušo čekaju neki odbijanac.
Dok se trener ne "izbori i rukama i nogama" da naplati svoje, ovi drugi će popričekati.
Mislis da je lova u pitanju?
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1734
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 10:15 pm

Ma karina od ekipe ljudi moji, nemojmo trazit teorije zavjere
 
milanribar
Postovi: 686
Pridružen/a: pet sep 25, 2020 5:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 10:33 pm

Dobro svima vam je izgleda karina ekipa i sve, po meni nije karina nego je natrpana na nekim pozicijama i istim tipovima igraca. Prvo poluvrijeme pitari nula prilika, jedan sut na loris imali. Mi napadali, ponisten go, dvije sanse iz pet metara, Veselinovic jednu suta ko peder dodaje golmanu, drugu Bojo suta ko da nikad nije sutao u zivotu.

Drugo poluvrijeme se povlacimo iz nekog nepoznatog razloga i ne mozemo da povezemo dva pasa. Ko je tu kriv ?

Nek mi nacrta-objasni neko koju smo formaciju danas igrali. Neko kaze Bojo krilo, kakvo je krilo ako igra na centru polu desno. Nije se nasao u situaciji da centrira nijednom.
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 10:44 pm

Nikad rahatnije nisam gledao derbi, onako usput, bez trzavica, skakanja na sanse. Da mi je neko pricao da ce se to nekad desiti rekao bi mu da je lud. Zvanicno sam Deželjoziran ....
... Godine života svoga tebi dao sam...
 
SanMan
Postovi: 1226
Pridružen/a: sri feb 24, 2016 6:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 10:48 pm

Ne kontam AO i SŠ, pa i najmanje dijete je vidjelo da moramo napraviti izmjene ranije. Ili su glupi i nesposobni za ovaj poso ili namjerno da nas zajebavaju.
A ima i ono nismo izgubili utakmicu a tri tačke ... titulu.
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 10:54 pm

Kospa je napisao/la:
pon mar 01, 2021 10:44 pm
Nikad rahatnije nisam gledao derbi, onako usput, bez trzavica, skakanja na sanse. Da mi je neko pricao da ce se to nekad desiti rekao bi mu da je lud. Zvanicno sam Deželjoziran ....
Šta god probam napisati, svodi se na ovo. I ovo mi je najstrašnije od svega jer sigurno nismo jedini.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23657
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon mar 01, 2021 10:55 pm

KLIS je napisao/la:
pon mar 01, 2021 10:54 pm
Kospa je napisao/la:
pon mar 01, 2021 10:44 pm
Nikad rahatnije nisam gledao derbi, onako usput, bez trzavica, skakanja na sanse. Da mi je neko pricao da ce se to nekad desiti rekao bi mu da je lud. Zvanicno sam Deželjoziran ....
Šta god probam napisati, svodi se na ovo. I ovo mi je najstrašnije od svega jer sigurno nismo jedini.
Eh to je ipak najgore drugovi moji... nemojte sebi to dopustiti.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 257 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija