Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 6:03 am

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:22 pm
Zaka je napisao/la:
čet apr 11, 2019 8:27 pm
Može li iko odgovoriti na pitanje koje se nekoliko puta postavlja. Da li je Nihad Selimović član FK Željezničar i da li je ikada prije dolaska u strukture kluba kročio na Grbavicu kao simpatizer FK Željezničara?
Badžaka i Selimovića niko ne dovodi u isti koš, ja sam na početku rekao za jednog čovjeka u upravi da je dobar i pošten, jer znam dosta o njemu, ali da ne vjerujem da može puno Želji doprinijeti u upravljačkim strukturama.
Jeste clan FK Zeljeznicara i jeste krocio ba grbavicu vise puta
Od kada je clan.Od 25 decembra.
Hajd ba ne lazi vise zivita ti.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 7:12 am

kokoška je napisao/la:
LARSSON je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:43 pm
cikazubo je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:29 pm
Jesi li ti u strukturama kluba ?
Nije, samo ode u klub i oni mu kažu.
I jos mu dnevnicu isplate.
slikaslikaslikaslikaslikaslika

Sent from my SM-J530F using Tapatalk

 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5952
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 7:47 am

Al vas y.e.b.e. kazandzija malo ke reci......
Selamim vas sve......
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:12 am

Pozdrav bio sa banovan vjerovatno jer sam navaljivao sa nekim stvarima , To mogu shvatiti jebiga ljut sam bio. Odlucio sam da popricam sa advokatom jer je bilo dosta govora mrznje na govancegovance.ba forumu, navodno ima materijala za prijavu stocu vjerovatno uraditi. Ima tu par nickova koji prijete ljudima vrijedjaju ih i cak govore mnogo gore stvari. Ko god se osjeca ugrozenim samo neka procita ovo: https://www.parlament.ba/Publication/Re ... -&pageId=0
Na klixu su pocela hapsenja i prijavite sve sto vas uvrijedi a pogotovo ugrozi , ja hocu vrlo brzo.
Selimovicu i Amare stidite se sta ste napravili od Zelje!!!
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:19 am

:) a ti osnovano prozivas i ne prjetis :) prvo tebe da uhapse pa onda sve ostalo
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:23 am

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:24 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 9:14 pm
Čije karte prodaju tapkaroši ,nije ih bilo zadnjih 3 do 4 godine oko stadiona i odjednom se pojaviše??? Na bruku karti sam gledao ljude kako im nije radio kod,pa su momci kucali nekom kartom da se moze proci. Čak bilo je žalbi ljudi na kod iako su kupili kartu u fan shopu.

O čemu se radi,je li ko upoznat više s tim,jer je ovo ozbiljan problem a svi smo svjesni gdje vode tapkaroši?
Nije istina ti tapkarosi su tu bili i prije sto puta sam zovnuo policiju smijali su mi se ... Svaki put kad vidite nazovite mahnite policiji i oni ce to rjesiti
Evo ja lično kupio kartu za derbi u Fan shopu, istok C5, imao problem sa očitavanjem koda.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:25 am

Mnogo ljudi nije moglo uci sa kartama, nije htjelo ocitati kod.
Željezničar ante portas !
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:29 am

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
pet apr 12, 2019 9:19 am
:) a ti osnovano prozivas i ne prjetis :) prvo tebe da uhapse pa onda sve ostalo
Ne prijetim samo pisem da KAMATAR treba ici iz Zelje. Dakle prvo tebe i tvoje nikove da uhapse na gg.ba i bice i Zelji bolje.
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:31 am

Zeljeznicar1921 je napisao/la:
pet apr 12, 2019 9:19 am
:) a ti osnovano prozivas i ne prjetis :) prvo tebe da uhapse pa onda sve ostalo
A TI JUČE napisa da nova uprava nikad nije ništa izjavila kontra stare uprave - i još kažeš:"Nađite gdje to ima..."?

Kad kroz saHat vremena novi predsjednik o novoj upravi oplete ko' o najvećim kriminalcima, pardon rušiteljima kluba......
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Sad ćeš vjerovatno reći da je novi predsjednik SVE u pravu etc...etc...
Ma bolan ovi tvoji veze nemaju o "stvaranju" para - i NIKAD ih neće umjeti stvoriti, jedina im je vadiona kuknjava.
Naravno da dugova IMA - ali stara garnitura JE IMALA pameti i plan kako da te dugove servisira...
Ovi tvoji rekli: "Maknite se, mi ćemo to bolje od vas.... i kad su skontali da ne znaju, sad kuknjava!
Jbg ISKALI STE EVO VAM GA!!!

Jedva čekam tu press konferenciju!

Prvu - pa drugu!!!
Rekao sam već - ako druge konferencije ne bude - ovi tvoji su sve u pravu!
Jel' pošteno?
Zadnja izmjena: MATORI, dana/u pet apr 12, 2019 9:32 am, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
sejo
Postovi: 511
Pridružen/a: uto jun 27, 2017 9:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:31 am

blueboy je napisao/la:
pet apr 12, 2019 9:23 am
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:24 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 9:14 pm
Čije karte prodaju tapkaroši ,nije ih bilo zadnjih 3 do 4 godine oko stadiona i odjednom se pojaviše??? Na bruku karti sam gledao ljude kako im nije radio kod,pa su momci kucali nekom kartom da se moze proci. Čak bilo je žalbi ljudi na kod iako su kupili kartu u fan shopu.

O čemu se radi,je li ko upoznat više s tim,jer je ovo ozbiljan problem a svi smo svjesni gdje vode tapkaroši?
Nije istina ti tapkarosi su tu bili i prije sto puta sam zovnuo policiju smijali su mi se ... Svaki put kad vidite nazovite mahnite policiji i oni ce to rjesiti
Evo ja lično kupio kartu za derbi u Fan shopu, istok C5, imao problem sa očitavanjem koda.
Na jugu je bilo bas problema sa ocitavanjem, bas su se velike guzve napravile.
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3527
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:32 am

Pa je.bo ga ja vise... kako se ne umorite...
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Choks
Postovi: 201
Pridružen/a: ned feb 14, 2016 10:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:39 am

Nije moglo ni meni godišnju očitati, jer je raja skoro odvalila vrata za ulaz, vjerovatno je nešto poremetilo.

Ovdje većini nije bitan Željo, već vidi se ko se brani i ko se kudi, zato i jesmo gdje jesmo. Sve se vrti oko par ljudi. I nafurali se ovdje da čitaju forum iz uprave, evo znam čovjeka koji je u Želji baš bitna karika, lik i ne zna da postoji ovaj forum. **** vas i Miske i svi predsjednici, dabogada sa takvom pameću nikad ne došli blizu Grbavice. Štetočine.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:49 am

Ova uprava kad pocne da radi nesto za klub, tad ce dobiti podrsku, sve dok budu kukali po gg, neće je imati!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:52 am

:rofl: :rofl: :rofl:
A ***** ti led. Pa covjek hladno rece da ce prijavit ljude sto pisu po forumima. Pa Boze sacuvaj, jeste li normalni. Pa bolan, sta te briga sta tamo neko pise na drugom forumu, sta te dotice to. Stvarno ne vjerujem hahahahah
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7545
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 9:58 am

kvalitet je napisao/la:
čet apr 11, 2019 11:45 pm
cikazubo je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:56 pm
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:42 pm


Ne sto znam prenesem raji jer ovi moraju biti transparentniji znog zelje
Ocekujes da ti neko kupi tu pricu ?
Pojavio se novi nick, ima apsolutno svaku informaciju, mislim sve i da nas ne mazes, krajnje je neozbiljno da ti kao “eksterna” osoba posjedujes zvanicne dokumente, prepiske i sl.
U svakom slucaju za mene je tvoje pisanje ogledalo neozbiljnosti trenutnih rukovodioca, bilo da si zvanicnik koji se spustio na piskaranje po forumu, ili eksterna osoba koja eto onako dobije svaku informaciju koju zeli iz kluba.

Mijenjajte strategiju, ovako cete tesko kreirati bilo sta pozitivno..
Znači da je i prošla struktura bila neozbiljna. Dejo nam je ovdje pisao o stvarima koje, zvanično, nikada klub nije saopćio. Gavran je mjesecima bombao. Mnogi su nam davali informacije o platama i slično. Informacije uvijek cure, to je tako bilo, sada je i bit će.
Pozdrav prijatelju.Ja forum shvatam kao mjesto za druzenje,zayebanciju i razmjenu informacija kao i dezinformacija.Cinjenica je da ja lupam ali ko me poznaje zna da sam takav i privatno ,volim se saliti ali i na svoj racun kao i na tudji.Takav sam.Na forumu sam od 4.maja 2010 i ne vidim da su moji postovi drugaciji sad i prije 9 godina.Ne moras znati nikoga iz kluba da dosjes do informacija,nekad je dovoljno poznavati par ljudi sa pristupom informacijama iz kluba.Imam osjecaj da ja dodjem kao neka smetnja forumu i valjda bi nam cvijece cvjetalo da nije mene i par forumasa.Znam da smo svi pod stresom i syebani ali mi ne mozemo puno toga promijeniti.Dodatno je problem sto je poprilican broj forumasa navijac pojedinaca igraca ili trenera i ako njegov ljubimac nije u prvih 11 Boga moli za kiks da bi kasnije mogao pametovati( ko se bavio sportom zna da na zalost takvih ima i medju igracimapa ako mu ne igra i jaran on ce sve uraditi da pokaze da je trebao igrati).Ako ce nas sunce ogrijati da se pojedinci povuku sa foruma ja cu odmah da se iskljucim,ali nece nama zadugo svanuti lijep i suncan dan.Budi mi pozdravljen.I necu sad u inat da napisem sta znam cak ni kao asocijaciju.Nisam ovoliko pisao od kad mi je nastavnik Gazibara zaprijetio prije pismenog da ce me oboriti ne predjem li tekstom na drugi list(nadam se da je ziv).
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 10:06 am

gavran je napisao/la:
pet apr 12, 2019 9:58 am
kvalitet je napisao/la:
čet apr 11, 2019 11:45 pm
cikazubo je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:56 pm


Ocekujes da ti neko kupi tu pricu ?
Pojavio se novi nick, ima apsolutno svaku informaciju, mislim sve i da nas ne mazes, krajnje je neozbiljno da ti kao “eksterna” osoba posjedujes zvanicne dokumente, prepiske i sl.
U svakom slucaju za mene je tvoje pisanje ogledalo neozbiljnosti trenutnih rukovodioca, bilo da si zvanicnik koji se spustio na piskaranje po forumu, ili eksterna osoba koja eto onako dobije svaku informaciju koju zeli iz kluba.

Mijenjajte strategiju, ovako cete tesko kreirati bilo sta pozitivno..
Znači da je i prošla struktura bila neozbiljna. Dejo nam je ovdje pisao o stvarima koje, zvanično, nikada klub nije saopćio. Gavran je mjesecima bombao. Mnogi su nam davali informacije o platama i slično. Informacije uvijek cure, to je tako bilo, sada je i bit će.
Pozdrav prijatelju.Ja forum shvatam kao mjesto za druzenje,zayebanciju i razmjenu informacija kao i dezinformacija.Cinjenica je da ja lupam ali ko me poznaje zna da sam takav i privatno ,volim se saliti ali i na svoj racun kao i na tudji.Takav sam.Na forumu sam od 4.maja 2010 i ne vidim da su moji postovi drugaciji sad i prije 9 godina.Ne moras znati nikoga iz kluba da dosjes do informacija,nekad je dovoljno poznavati par ljudi sa pristupom informacijama iz kluba.Imam osjecaj da ja dodjem kao neka smetnja forumu i valjda bi nam cvijece cvjetalo da nije mene i par forumasa.Znam da smo svi pod stresom i syebani ali mi ne mozemo puno toga promijeniti.Dodatno je problem sto je poprilican broj forumasa navijac pojedinaca igraca ili trenera i ako njegov ljubimac nije u prvih 11 Boga moli za kiks da bi kasnije mogao pametovati( ko se bavio sportom zna da na zalost takvih ima i medju igracimapa ako mu ne igra i jaran on ce sve uraditi da pokaze da je trebao igrati).Ako ce nas sunce ogrijati da se pojedinci povuku sa foruma ja cu odmah da se iskljucim,ali nece nama zadugo svanuti lijep i suncan dan.Budi mi pozdravljen.I necu sad u inat da napisem sta znam cak ni kao asocijaciju.Nisam ovoliko pisao od kad mi je nastavnik Gazibara zaprijetio prije pismenog da ce me oboriti ne predjem li tekstom na drugi list(nadam se da je ziv).
:klanjase2:
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Grbavica
Postovi: 7188
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:00 pm
Lokacija: A sektor
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 10:11 am

gavran je napisao/la:
kvalitet je napisao/la:
čet apr 11, 2019 11:45 pm
cikazubo je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:56 pm
Ocekujes da ti neko kupi tu pricu ?
Pojavio se novi nick, ima apsolutno svaku informaciju, mislim sve i da nas ne mazes, krajnje je neozbiljno da ti kao “eksterna” osoba posjedujes zvanicne dokumente, prepiske i sl.
U svakom slucaju za mene je tvoje pisanje ogledalo neozbiljnosti trenutnih rukovodioca, bilo da si zvanicnik koji se spustio na piskaranje po forumu, ili eksterna osoba koja eto onako dobije svaku informaciju koju zeli iz kluba.

Mijenjajte strategiju, ovako cete tesko kreirati bilo sta pozitivno..
Znači da je i prošla struktura bila neozbiljna. Dejo nam je ovdje pisao o stvarima koje, zvanično, nikada klub nije saopćio. Gavran je mjesecima bombao. Mnogi su nam davali informacije o platama i slično. Informacije uvijek cure, to je tako bilo, sada je i bit će.
Pozdrav prijatelju.Ja forum shvatam kao mjesto za druzenje,zayebanciju i razmjenu informacija kao i dezinformacija.Cinjenica je da ja lupam ali ko me poznaje zna da sam takav i privatno ,volim se saliti ali i na svoj racun kao i na tudji.Takav sam.Na forumu sam od 4.maja 2010 i ne vidim da su moji postovi drugaciji sad i prije 9 godina.Ne moras znati nikoga iz kluba da dosjes do informacija,nekad je dovoljno poznavati par ljudi sa pristupom informacijama iz kluba.Imam osjecaj da ja dodjem kao neka smetnja forumu i valjda bi nam cvijece cvjetalo da nije mene i par forumasa.Znam da smo svi pod stresom i syebani ali mi ne mozemo puno toga promijeniti.Dodatno je problem sto je poprilican broj forumasa navijac pojedinaca igraca ili trenera i ako njegov ljubimac nije u prvih 11 Boga moli za kiks da bi kasnije mogao pametovati( ko se bavio sportom zna da na zalost takvih ima i medju igracimapa ako mu ne igra i jaran on ce sve uraditi da pokaze da je trebao igrati).Ako ce nas sunce ogrijati da se pojedinci povuku sa foruma ja cu odmah da se iskljucim,ali nece nama zadugo svanuti lijep i suncan dan.Budi mi pozdravljen.I necu sad u inat da napisem sta znam cak ni kao asocijaciju.Nisam ovoliko pisao od kad mi je nastavnik Gazibara zaprijetio prije pismenog da ce me oboriti ne predjem li tekstom na drugi list(nadam se da je ziv).
Hahahahahaha kakav si ti gigant
Ko nas je kleo, nije dangubio.
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18948
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 10:12 am

Hahaha ja kralja
Željezničar ante portas !
 
struja
Postovi: 674
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 10:17 am

E sad smo tek nahebali.Gavran napisao post duži od tri rečenice hahaha
 
Zeljeznicar1921
Postovi: 71
Pridružen/a: pon mar 18, 2019 4:27 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet apr 12, 2019 10:19 am

blueboy je napisao/la:
pet apr 12, 2019 9:23 am
Zeljeznicar1921 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 10:24 pm
Bosanac1993 je napisao/la:
čet apr 11, 2019 9:14 pm
Čije karte prodaju tapkaroši ,nije ih bilo zadnjih 3 do 4 godine oko stadiona i odjednom se pojaviše??? Na bruku karti sam gledao ljude kako im nije radio kod,pa su momci kucali nekom kartom da se moze proci. Čak bilo je žalbi ljudi na kod iako su kupili kartu u fan shopu.

O čemu se radi,je li ko upoznat više s tim,jer je ovo ozbiljan problem a svi smo svjesni gdje vode tapkaroši?
Nije istina ti tapkarosi su tu bili i prije sto puta sam zovnuo policiju smijali su mi se ... Svaki put kad vidite nazovite mahnite policiji i oni ce to rjesiti
Evo ja lično kupio kartu za derbi u Fan shopu, istok C5, imao problem sa očitavanjem koda.
Evo dole je covijek rekao da je on sa godisnjom imao problema hoces da kazes da i godisnje se kod tapkarosa mogu uzet jel?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 64 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija