Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:21 pm

Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 26, 2019 11:11 am
salle86 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 10:20 am
Plava Porodica je napisao/la:
pet jul 26, 2019 1:40 am


Ti ćeš mi reći da veze o nečemu nemam? Ti?!
Hajde bolan razligu.
O kakvoj grešci pričaš?
Sve više plaćamo račune vođenja PR-a Želje u prošlom periodu, i usrani smo onoliko koliko Vaša ljubav je velika prema dotičnom. Još svježi bivši još više ukenjaju ali u drugom pravcu.
Kenja mi se.. Kenja!
A nek' pere onaj koji i dalje vjeruje u bajke o sistemu uspostavljenom..
Ja bolan.. Kenja!
E moj dupelizac, da nekad izviriš iz pakaša trenera koji misli da je svemoćan a ustvari je "samo" pametan za trenera i ništa više, vidio bi da je svijet u boji, jok crno-bijeli.
J-bali te i Amar i Senad. ŽELJO dječače, samo Željo !!! Nebitno ko ga vodi, bar nama koji koristimo svoje glave. Jok ko ti i slični što bi radije Amara na klupi u kantonalnoj nego XY u Europi...Trebalo bi da stidiš ali znaš kako kažu čega se pametan stidi ... ;)
Za Želju je najbolji Amar. Treba li o tome uopšte pričati? Nekome nešto dokazivati?
Kenja mi se od po tri trenera u sezoni, kenja mi se od otkaza nakon tri kola, kenja mi se od skijaša, "gospodina" što se kulturno rastaju a u svakom klubu bili 20 dana na funkciji, kenja mi se od škarta u ekipi kojeg se još dugo nećemo tako riješiti..
Kenja!
Za klupu želje možda jeste najbolji Amar. Ali da radi samo svoj posao. Kako on to ne zna, tj. glumi vegetu, i ko krava koja dadne 50 litara mlijeka pa sve šutne i prospe, od njegovog trenereovanja mi nemamo puno koristi. Imamo ali isto koliko i štete vegetiranjem...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:23 pm

Hajmo sad, tri, četiri sad,

Amar-Miske, Amar-Miske, Amar-Miske...

D o s a d n i s t e !!!!!!!!!!!!
 
Avatar
blueheart
Postovi: 1270
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:24 pm

De kao treneri Adžem i Amar su 2 različita svijeta, ne mogu se porediti... Ali ne Amar u zadnjih 6 mjeseci, pobjede i porazi su sastavni dio igre i moramo okusiti i jedno i drugo ali ne očekujemo od Brke ovakvu nosalantnost i bahatost...
Država Željo
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:30 pm

salle86 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 6:21 pm
Za klupu želje možda jeste najbolji Amar. Ali da radi samo svoj posao. Kako on to ne zna, tj. glumi vegetu, i ko krava koja dadne 50 litara mlijeka pa sve šutne i prospe, od njegovog trenereovanja mi nemamo puno koristi. Imamo ali isto koliko i štete vegetiranjem...
Ovo u plavu seharu staviti, slikovit objasnjenjo i tacno da ne moze tacnije.

:palacgore:
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
1921.ba
Postovi: 3954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:08 pm
Lokacija: Σαράγεβο
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:37 pm

slika

NAJAVA: Željezničar gostuje Mladosti

http://1921.ba/najava-zeljeznicar-gostu ... sti-2-6294
Web: www.1921.ba
FB: 1921.ba
Instagram: 1921.ba
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:40 pm

@Curva se razbacio na sve strane da obrani Amara, a uđe na forum i napiše da nam je karina ekipa i da ne očekuje ništa dobro. Ko je pravio tu ekipu, ko selektira, tjera i dovodi igrače 7 mjeseci? Je li ovo napad na Amara ili branjenje interesa Želje? Kada smo zadnji put od pitara i da li smo ikada na Grbavici izgubili sa 3 razlike? Amar je naš najbolji i najtrofejniji trener, ali od toga sad nemamo ništa ako ne pojača ekipu, ne prestane sa opravdanjima i prione na posao onako kako treba. Svi očekujemo od njega ono najbolje, ali za sada smo daleko od toga.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:42 pm

Gdje je i šta radi Adrijana Kurtišaj!? Vraćajte je!
1987
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:45 pm

Srcezelje je napisao/la:
pet jul 26, 2019 6:14 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
pet jul 26, 2019 5:18 pm
Srcezelje je napisao/la:
pet jul 26, 2019 5:15 pm


Mi tek propadamo poslije njegovog odlaska,mislim u smislu izbora trenera,dosad je sve bilo otjeraj ovog daj Amara.E poslije Amara ne znam kako ce se traziti treneri ,ide opet jedna sezona tri trenera i pitanje je kakva.Bas smo zaglibili.
Bio je Zeljo i prije a bgm i poslije Amara.
Bio je druze al u kurcu i to svi znamo,i biti cemo opet u jos vecem kurcu kad i on ode.
Veze ti nemas o Zelji.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:49 pm

Curva brate ima par likova vode izmedju sebe konverzaciju istu sedam mjeseci, ima nekih i monologe vode. Svaki pet posto je njihov. Zaobidji ih, bice tako bolje, ne obracaj paznju. Dosadni su.

Zanima me koliko ce ovih sto se raspravljaju biti sutra na nasem najblizem gostovanju.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:50 pm

CURVA je napisao/la:
pet jul 26, 2019 5:41 pm
damirfile je napisao/la:
pet jul 26, 2019 5:21 pm
Ima bgm dobrih trenera u komsiluku i radili bi za ove pare za koje Amar radi . Neko je spominjao 8 000 neto a želju to košta 13-14 mjesečno a bgm na godišnjem nivou ogromne pare. Za te pare je Ćiro radio u slobodi stim da je imao i pare od sponzora koje je on doveo.
Pa bili su Istetovirani Titula,Petrovic i Krcmarevic nedavno dobro nam je bilo .Ljudi nam objasnili sta je Zeljo ali ono bas.
Da li je tad bilo gore nego sad, da li smo igrali Europu. Ili nedo Bog borili se za titulu, nismo slavili osvojen kup. Bil ga sad slavili ? Realno kakve su šanse da ga i osvojimo ??? - I šta je onda sad bolje... ona pjesma "sve je isto samo njega nema". Eto ima(te) njega ali zato na žalost i ništa sem njega.
FK Amar iz 2013-e ...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
salle86
Postovi: 5131
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:51 pm

Elegant je napisao/la:
pet jul 26, 2019 6:30 pm
salle86 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 6:21 pm
Za klupu Želje možda jeste najbolji Amar. Ali da radi samo svoj posao. Kako on to ne zna, tj. glumi vegetu, i ko krava koja dadne 50 litara mlijeka pa sve šutne i prospe, od njegovog trenerovanja mi nemamo puno koristi. Imamo ali isto koliko i štete vegetiranjem...
Ovo u plavu seharu staviti, slikovit objasnjenjo i tacno da ne moze tacnije.

:palacgore:
Haha
Treba, da bar budem u izboru za forumaša godine :rofl1:
Zadnja izmjena: salle86, dana/u pet jul 26, 2019 6:51 pm, ukupno mijenjano 2 puta.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:51 pm

Hahaha joj curve lika, ti ko da imas neki belaj kume, kad je taj zadnji trofej dosao? Dok je bog po zemlji jos hodao, od tada se promjenilo tri miliona stvari, izdesavalo se dosta toga al jok ti navro pa 9 pa 9 ja eto 9 i sta sad? Mourinho po mnogima TITO za trenerski posao i metode i sve svi su to rekli na svijetu, nekada bio strah i trepet osvajao sa jebenim Portom, sa Interom sve trofeje u jednoj godini koji se mogu osvojiti, dar mar pravio ... i ode u Mancester prne u sisu pusi *****, al nije to odnedavno, nego je bio u Realu pa u ***** otisao, imao epizodu u chelsea i mancester sveo do tog da ne igra ligu prvaka.... BILO JE PAST TENSE. TRENUTNO, PO TRENUTNOM BILANSU I ODRAZU REZULTATA I STANJA JEBENI SLAVKO PETROVIC JE JURGEN KLOPP ZA NASEG TRENERA HTIO TI TO PRIZNATI ILI NE.
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:52 pm

mamba21 je napisao/la:
pet jul 26, 2019 6:49 pm
Curva brate ima par likova vode izmedju sebe konverzaciju istu sedam mjeseci, ima nekih i monologe vode. Svaki pet posto je njihov. Zaobidji ih, bice tako bolje, ne obracaj paznju. Dosadni su.
100po100, samo ih treba ignorisati, uvijek jedno te isto i uvijek isti nickovi.
1987
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:53 pm

@Salle

Ako imas profilnu sliku u vecoj rezoluciji bio bi zahvalan! :)
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 6:55 pm

CURVA je napisao/la:
pet jul 26, 2019 5:34 pm
Charlie Sheen je napisao/la:
pet jul 26, 2019 5:16 pm
CURVA je napisao/la:
pet jul 26, 2019 5:14 pm


Sto ga brat ispljuva :placeodsmijeha: mogao si malo ostaviti i za sutra poslije Mladosti. kaze dobro dosli na forum FK Zeljeznicar i onda vidis ovaj post pa kontas da nisi gdje zalutao ali nazalost nisi .
Jel to Amar Zeljeznicar pasa moj? I gdje sam to tacno pogrijesio?
Ma nista nisi bruda pogrijesio,svaka ti je na mjestu .Nego kontam sve si ispucao a tek ke sutra tekma mogao si malo ostaviti ovako neces imati sta napisati da se ne ponavljas bezveze .Amar nikad nije bio Zeljo ta ce on nama roki govoriti .
Pa koga ce uzeti ako Mladost nece, vec je popusio od jednog austajdera vidjecemo hocel od drugog.
Sta je Amar rekao, slusas li ti njegove intervjue, koliko je kontradiktoran sam sebi da je to za plakati.
Ovaj Amar se u putu nije sreo sa onim od prije.
 
ferroviario
Postovi: 76
Pridružen/a: pon jun 03, 2019 7:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 7:01 pm

Zna li neko ko je Željin nutricionista?
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 7:03 pm

U srijedi 31 jula protiv TOSKa na Grbavici.

Svidja mi se ova praksa sa prijateljskim utakmicama.. Treba to napokon uigrati kako Amar hoce.. Naravno prilika i omladincima da se pokazu i da igraju redovno.
 
Avatar
blueDBR
Postovi: 888
Pridružen/a: pon jun 18, 2018 3:22 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 7:03 pm

Sinoc Rijeka vodi nas 2-0 okrenu nasi 3-2 Gasal i Sosic, danas gubili od MOL Vidia 1-0 zavrsi 3-1 za nas, bravo za momke dole u foči pravo jak turnir
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 7:07 pm

Joj nam veznog reda, Hiroš će ih prekucati u tandemu sa Horićem :(
A Fanimo ima da Stanu propuše samo tako.

Stvarno kad pogledam ovaj naš vezni red tuga me obuzme, ali jbg nadaš se pobjedi. Kako? Nemam pojma, ali može se dobit.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pet jul 26, 2019 7:10 pm

CURVA je napisao/la:
pet jul 26, 2019 7:00 pm
PlaviVlak je napisao/la:
pet jul 26, 2019 6:40 pm
@Curva se razbacio na sve strane da obrani Amara, a uđe na forum i napiše da nam je karina ekipa i da ne očekuje ništa dobro. Ko je pravio tu ekipu, ko selektira, tjera i dovodi igrače 7 mjeseci? Je li ovo napad na Amara ili branjenje interesa Želje? Kada smo zadnji put od pitara i da li smo ikada na Grbavici izgubili sa 3 razlike? Amar je naš najbolji i najtrofejniji trener, ali od toga sad nemamo ništa ako ne pojača ekipu, ne prestane sa opravdanjima i prione na posao onako kako treba. Svi očekujemo od njega ono najbolje, ali za sada smo daleko od toga.
Svaki navijac Zelje bi trebao valjda da ne dozvoli vrijedjanje najtrofejnijeg trenera, znaci ne moras ga gotiviti i sve to ali nemoj ga brate vrijedjati bar je toliko zasluziio.22 godine gledam trenerske magove u Zelji i nemoj me ubjedjivati u neke stvari znam kad sam bio sretan i ponosan. Kad uzmes ekipu koja ima 5 poraza od toga tri kuci i to od etna sela sve ti bude jasno.Pritom iz te ekipe sve rasprodas najbolje i ono sto je zacrtao je i ispunio.Sad je vjerovtano planirao te neke ljude da udju u klub kako bi donijeli para pa da pravi ekipu ali nismo mi to htjeli pa jos i ova licenca i dobike to sto imas slagere.Svako ko imalo prati je svjestan da ova ekipa nema nikave sanse nizasta .Vise bih volio da stavi mehica subasica i ostalu djecuriju nego da ove kloceve gledam.
Zar nije obećana titula u ovoj sezoni? Nemoj da sad se pravimo ludi. Jebbo imena, govorimo o Želji, njenoj upravi i treneru. Ta ekipa je imala 5 poraza, ali je imala i jako dobar ulazak u sezonu nakon dolaska Ode. Ko je bio loš u toj ekipi? Asim i Zajim iznad svih...Njih ne otjeraš nego dovedeš Dadu i Stanića. Siniša padne u formi, Pavić još gori i svi ti ljudi ostanu i budu nosioci igre u novoj sezoni...Uredu, nećemo sve da tjeramo, otjeraj dvojicu, 3 klupiraj, dovedi im zamjene nek budu za trepavicu bolji i normalniji i eto već si napredovao.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 122 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija