Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:30 am

Graovac protiv Partizana nije bio ni na klupi, mozda to znaci da ne racunaju na njega vise a i velika mu plata za Vojvodinu koja je u velikim dugovima.
 
KLIS
Postovi: 535
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 1:25 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:31 am

Čuj da ne pričamo o Amaru i Senadu. O čemu da pričamo? O igračima i utakmici? Klub nam ubrzano tone mjesecima, a porazi su samo posljedice toga. Treba da se bavimo uzrocima. Ne trebamo zatvarati oči i pustiti da neko radi šta hoće.
...bodreni uvijek od vjernih navijača, za Želju časno borimo se mi...

SAVEZ NAPOLJE!
 
Fanzi
Postovi: 417
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:58 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:32 am

Ne mogu bacit prognozu za ovu sezonu, ali mogu baciti prognozu za Amara.
Svi ovi sto ga prozivaju da znate da Amar nije recept za uspjeh. Mozda, mozda Amara V2 previse podcijenjujem spram Amara V1... Siguran sam da bi Amar V2 mogao kiksat u da kazem, bar jednoj sezoni u petogodisnjem mandatu. Tunel se ne bi ponovio, ali bi tjeranje njega bilo pojacano mitomanijom o kupovini utakmica.
Ja bih Brku podrzao samo zato je nas. Osim... Makar nas u kantonalnu odveo...

Ovo sam pisao prije 9 mjeseci. Mislim da sam vecinu stvari predvidio. Ljudi, poslusajte me bar sada. Nije ovo dobar put kojim idemo...
Zelji je potrebna pomoc.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:36 am

storm_raider je napisao/la:
ned maj 19, 2019 12:02 am
Prenosim @Fanzijev post sa orga, nece mi zamjeriti nadam se:
Svaka cast Mirsi, Jasminu Badzaku, a cujem i da je Selimovic u skladu s ocekivanjima prosjecnog navijaca.
Nemamo puno vremena. Potrebno je kretati se u dva pravca: jedinstvo i ciscenje kukolja.
Vrijeme je da raskrstimo s nekim navijacima, kako bismo se nastavili razvijati. Ima liga petice. Ima velika cetvorka za koju ste navijali prije rata. Ili sabur ili kabur. A ja kabur za Zelju necu.

Nema potrebe nabijati na stub srama nikoga. Potrebno je objasniti sampanjac, izviniti se jedni drugima i u inat dusmanima halaliti stosta jedni drugima. Ko nema snage za halala, nek nas se otarasi. Zeljo bi nakon odlaska ove Uprave jedva mogao popuniti strukture ljudima koji su kvalitetni ko Senad ili Jasmin, sposobni ko Vedran ili Almir.
Molim ljude iz uo koji ne mogu ljudskim kvalitetama da prste prethodnike i prvospomenute da odstupe, ali da ostanu s nama. Prevelik ste zalogaj zagrizli.

Trebaju nam svi Željovci. Miske, Vukotić, Badžak, sve legende, i mi na tribinama ujedinjeni. Amare raščistiti ljude oko sebe, vratite one prave, ostavite sve razmirice po strani, i krenite ZAJEDNO u novu sezonu.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:38 am

“Želim da vidim svoju braću i drugove prije tekme. Onako jedni će na Jug, drugi na Sjever, Istok, Zapad… na sve strane našeg hrama. Grbavica je nama naša Meka i Medina, naše Međugorje, naša misa i naša teravija… Zajedno ćemo osluškivati rezultate s drugih terena, smijati se i pjevati, tugovati pa i bolovati opet ako treba, nije to ništa novo za nas… Sve je laške kada smo skupa, kada smo svi tu, jer danas nam igra Željezničar!”, napisao je jednom prilikom veliki navijač FK Željezničar Ake Čerkez.

Rahmet ti duši, Ake!
FALIŠ NAM, FALE NAM LJUDI KAO TI. FALI NAM ZAJEDNIŠTVA NA TRIBINI I U KLUBU.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:47 am

Ako koga zanimaju tačni datumi isteka ugovora igrača.

viewtopic.php?f=51&t=540&p=410503#p410503
 
Hare79
Postovi: 1235
Pridružen/a: pet jun 17, 2016 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:48 am

Ako ne bude para na ljeto ni od dzekinog transfera ni od europe, predlažem da amar posudi pare klabu radi boljeg futbola u sljedecoj sezoni
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23652
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:52 am

LARSSON je napisao/la:
ned maj 19, 2019 12:47 am
Ako koga zanimaju tačni datumi isteka ugovora igrača.

viewtopic.php?f=51&t=540&p=410503#p410503
Hvala Larse.

Nesto gledam sada ovaj spisak nasih vedeta..., vala bas ekipa za 4. mjesto. Ni manje, ni vise.
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:55 am

Hare79 je napisao/la:
ned maj 19, 2019 12:48 am
Ako ne bude para na ljeto ni od dzekinog transfera ni od europe, predlažem da amar posudi pare klabu radi boljeg futbola u sljedecoj sezoni
I da ne zaboravi zaracunat kamatu.Onako,povoljnu.Ko nama.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 12:59 am

nema nema tituleeee nema nema evropee

familijo, samo je Zeljo bitan. manite prepucavanja miske-amar.
MIRZA RASCIC
 
BC1921
Postovi: 671
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 2:24 am

Fanzi je napisao/la:
ned maj 19, 2019 12:32 am
Ne mogu bacit prognozu za ovu sezonu, ali mogu baciti prognozu za Amara.
Svi ovi sto ga prozivaju da znate da Amar nije recept za uspjeh. Mozda, mozda Amara V2 previse podcijenjujem spram Amara V1... Siguran sam da bi Amar V2 mogao kiksat u da kazem, bar jednoj sezoni u petogodisnjem mandatu. Tunel se ne bi ponovio, ali bi tjeranje njega bilo pojacano mitomanijom o kupovini utakmica.
Ja bih Brku podrzao samo zato je nas. Osim... Makar nas u kantonalnu odveo...

Ovo sam pisao prije 9 mjeseci. Mislim da sam vecinu stvari predvidio. Ljudi, poslusajte me bar sada. Nije ovo dobar put kojim idemo...
Zelji je potrebna pomoc.

Jeste, Zelji treba pomoc!!! Zato je otjerana stara uprava a dosao spasioc Selimovic.
Hvala im, a sad mogu jos jedan sampanjac otvoriti i slaviti...
Krivina Jug
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 2:26 am

Tomic slobodan ovo ljeto, larson ispravi me ako grijesim.
 
fanaticZeljin
Postovi: 3087
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 2:37 am

RokElsner44 je napisao/la:
ned maj 19, 2019 2:26 am
Tomic slobodan ovo ljeto, larson ispravi me ako grijesim.
Jel stvarno misliš da bi sa 5 il 10 puta boljim primanjima dosao kod nas? A i nismo se nesto u ljubavi rastali.
Srcu draga, boja PLAVA !
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 2:43 am

AdmirA je napisao/la:
ned maj 19, 2019 12:38 am
“Želim da vidim svoju braću i drugove prije tekme. Onako jedni će na Jug, drugi na Sjever, Istok, Zapad… na sve strane našeg hrama. Grbavica je nama naša Meka i Medina, naše Međugorje, naša misa i naša teravija… Zajedno ćemo osluškivati rezultate s drugih terena, smijati se i pjevati, tugovati pa i bolovati opet ako treba, nije to ništa novo za nas… Sve je laške kada smo skupa, kada smo svi tu, jer danas nam igra Željezničar!”, napisao je jednom prilikom veliki navijač FK Željezničar Ake Čerkez.

Rahmet ti duši, Ake!
FALIŠ NAM, FALE NAM LJUDI KAO TI. FALI NAM ZAJEDNIŠTVA NA TRIBINI I U KLUBU.
Manite se pateticnog dizanja morala.Jer to ne prolazi ni kod djece u obdanistu.
Shvatite da smo u.k.u.r.c.u. totalnom........
I pitanje kada i kako cemo se iz ovoga svega izvuci.
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5983
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 2:46 am

AdmirA je napisao/la:
ned maj 19, 2019 12:36 am
storm_raider je napisao/la:
ned maj 19, 2019 12:02 am
Prenosim @Fanzijev post sa orga, nece mi zamjeriti nadam se:
Svaka cast Mirsi, Jasminu Badzaku, a cujem i da je Selimovic u skladu s ocekivanjima prosjecnog navijaca.
Nemamo puno vremena. Potrebno je kretati se u dva pravca: jedinstvo i ciscenje kukolja.
Vrijeme je da raskrstimo s nekim navijacima, kako bismo se nastavili razvijati. Ima liga petice. Ima velika cetvorka za koju ste navijali prije rata. Ili sabur ili kabur. A ja kabur za Zelju necu.

Nema potrebe nabijati na stub srama nikoga. Potrebno je objasniti sampanjac, izviniti se jedni drugima i u inat dusmanima halaliti stosta jedni drugima. Ko nema snage za halala, nek nas se otarasi. Zeljo bi nakon odlaska ove Uprave jedva mogao popuniti strukture ljudima koji su kvalitetni ko Senad ili Jasmin, sposobni ko Vedran ili Almir.
Molim ljude iz uo koji ne mogu ljudskim kvalitetama da prste prethodnike i prvospomenute da odstupe, ali da ostanu s nama. Prevelik ste zalogaj zagrizli.

Trebaju nam svi Željovci. Miske, Vukotić, Badžak, sve legende, i mi na tribinama ujedinjeni. Amare raščistiti ljude oko sebe, vratite one prave, ostavite sve razmirice po strani, i krenite ZAJEDNO u novu sezonu.
Pa eto rastjero je sve.
Sta sad hocete....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 2:47 am

Treba vidjeti sa Mesicem,Mesanovicem,Radovanovicem i Vasilicem mogul sta
 
Avatar
Majkel
Postovi: 1817
Pridružen/a: sub apr 09, 2016 4:33 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 3:20 am

Kako mrzim ove postove kako nam se klub gasi i slično, bio je hiljadu puta u hiljadu gorih situacija i nije se ugasio.
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 3:39 am

Dok komsije osvajaju sve redom, mi se nismo sekunde pomakli.
Koliko nama poraza treba da shvatimo da ovim nacinom ne pomazemo? Zeljovci, ujedinite se.
Zeljo ce biti najjaci tek onda kad u istu stranu budu gledali Amar, Senad, Nikic, Bazdarevic, Badzak pa preko Krpica i Mujezinovica do obicnog navijaca.
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 4:31 am

Amar je neko ko je donio dosta radosti ali ovo mu nije trebalo.

Ovakav nacin dolaska u klub mu stvarno nije trebao. Nikako ga ne mogu gledati kao prije zbog toga.
Otjerati sve samo da bi ti dosao i bio glavni je sramota. Mit kako bez njega ne mozemo nista uzeti nas je sezonama jebavao. Svaka odluka, trener su docekani lose jer nije Amar.
Sad je on tu, ali je svojim postupcima stvorio mrznju i kod svojih navijaca. Nema to veze s Senadom, njeg bi zaboravili sigurno jer mi smo zaboravan narod i do nekih vecih stvari ne drzimo. Tako bi i njega zaboravili brzo da se radilo ljudski. Ali nije, radilo se vandalski, bahato. Otjeraj sve, ja hocu da sam glavni, ovo je moje, ja sam sve.
To je najgore u ovoj situaciji.

Ako mislimo da moze ovako, ne moze. Za neki napredak treba da se zna hijerarhija, da se svi u tom poredku postuju i da svi budu jedno. Da imaju isti cilj. Od uprave, trenera, igraca i navijaca. Treba da bude dobra atmosfera, a to sada nije slucaj. Ovako se ne moze raditi.
Zato je ovaj Fanzijem post odlican a pogotovo ovo da se treba objasniti sampanjac, da se treba izvinuti. Zelji generalno trebaju svi sposobni Zeljovci jer ih nema puno. I svima njima treba biti isti cilj.

Kad se stavi neki drugi interes ispred Zelje onda dodje do ovoga, bilo to licni interes u vidu duga, bilo to branjenje lika i djela osobe bez gledanja prvo na Zelju.

Ne znam, pisem, brisem, ne znam sta je najpametnije. Situacija je najblaze receno neizvjesna, sve zavisi od licence koja je dovedena u pitanje a nije smjela biti.
 
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24756
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned maj 19, 2019 4:34 am

Pošto nisam čuo fino, je li spiker rekao da je Šabanadžoviću jučer bila posljednja utakmica na Grbavici ili neće igrati protiv Tuzle ?

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 30 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija