Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
svraka
Postovi: 4473
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 11:44 am

AsharaK je napisao/la:
sri sep 04, 2019 11:13 am
mamba21 je napisao/la:
sri sep 04, 2019 11:10 am
Ne znam stvarno zasto mi je izbrisan post tj. odgovor na ovo sto je pisao bosanac. Nista nisam pogrijesio, nego sam napisao kako i jeste za njega.

Poslije pobjede od 5 2 on ne vidi nista dobro, nego prosipa ovdje neku ironiju. Da je napisao pobjedili smo, svaka cast igracima i Amaru, bravo Manijaci na atmosferi itd. Pa poslije toga napisao kako bi volio da uprava radi bolji posao, da se rjesavamo dugova itd. E tada ne bi napisao nista. Yebi ga momak zeli to i to, ima svoje misljenje i stav, drzi do toga.

Ali on poslije pobjede nad konama, gdje smo ih razbili sa pet komada pocne samo kritikovati. To se zove PLJUVAC.
Izbrisano je sve. Jucer je bilo rasprava, ne mora ih biti i danas, jel tako?
Ne mora nikad sto se mene tice, ali napisao sam razlog sto sam odgovorio. Treba i njegovo izbrisati, ako se brise. Ali vi najbolje znate.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18956
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 11:45 am

Pa izbrisano je mamba
Željezničar ante portas !
 
Avatar
black64
Postovi: 820
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:37 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 11:56 am

Napravite posebnu temu za prigovore moderatorima, dvije stranice ispisane ko je koga banovao ko je kome izbrisao post. Tema je FK Željezničar
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 12:06 pm

neroazzuro je napisao/la:
sri sep 04, 2019 12:05 am
A na temu ovoga što matori govori, nemoj da bi ko postavio kakvo pitanje. Kao npr od kojih para plaćamo Štilu i Zeca, od čega ćemo vraćat ove milionske kredite i sl. Nadam se najiskrenije da neće za koju godinu opet biti deja vu, samo od nekoliko miliona.
Inače je ovo sve fino i krasno samo se nadam da nije na "MMF"-ov račun.
Ta dva debelo placamo, a opet klub nije jedanaest igraca na terenu, njih pet na klupi i Amar, mada ih ima dan danas koji misle da je klub = Amar Osim i igraci.

Zeljeznicar je nesto mnogo vise a da bi ON, tj. klub funkcionisao danas treba jako puno para, zajebi ljubav i slicne stvari. Prvi Amar tu ljubav dobro naplacuje, nas klub opet zivi od kredita dok stare idalje otplacuje, o ogromnim se ciframa radi ali sve do jednom, malo sutra cemo u skorije vrijeme prodati nekog igraca a pogotovo se opariti u europi, a pogotovo nece doci neki partner sa milionima samo tako.

Posao uprave je da primaknu novac u klub, sponozre, da se nedugo nakon postavljanja krova istoka dole prostori srede i da se to renta. To je jako tesko u drzavi kao sto je BiH, ali nas klub je krenuo tim putem postenja sto bi se reklo transparentnosti i ako se sa tog puta skrene mi smo donji. Nema nazad nego samo borba, borba za koju trebaju skolovani ljudi koji znaju biznis i kako se vodi klub a ne "Fadil i Mujo" jer su poznati u raji i jer vole Zelju - shvatit ce ko treba, nikad mahala nece izdici klub nego samo pare i sposobni ljudi koji ce da pare naprave za klub.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 12:31 pm

Ja sam bio prvi protiv Amarovog povratka na nacin na koji je on dosao, medjutim rezultatima me demantovao i treba ga sad podrzati zajedno sa trenutnom upravom, moje misljenje je i dalje isto a to je da na onakav nacin na kakav je on usao sa spletkarenjem i poslusnicima kakav je bio Selimovic i sa hajkom amaterskih novinara nikada necu podrzati. Treba se sad okrenuti futbolu i mislim da treba na ovu temu prekinuti raspravu do daljnjeg.
 
Avatar
bistrikboy
Postovi: 692
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 4:58 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 12:34 pm

Jestel se nasikirali opet :rofl:
1921-1987-2007
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 12:38 pm

kvalitet je napisao/la:
sri sep 04, 2019 11:27 am
E čuj BEJAH banovan :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: Kad se već igraš s pluskvamperfektom, onda ga koristi kako treba - BIJAH!
Malo vise postovanja prema covjeku, koliko vidim i citam nikog nije uvrijedio a pogotovo djecaci kao ti bi trebali da ne cirkuzaju i na hinjaka podbadaju. Svako ima pravo da iznese svoje misljenje zato i postoji forum...kad su tebe napadali i sprdali se bio si ko curica i pravio se fin...
 
Avatar
azbaha
Postovi: 1730
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 3:27 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 12:51 pm

Brkoo je napisao/la:
sri sep 04, 2019 1:03 am
neroazzuro je napisao/la:
sri sep 04, 2019 12:01 am
Ovo ponižavanje Husrefa je totalno deplasirano. Husref je prava raja. Imajte neki minimum poštovanja prema rivalu koji se prema nama uvijek odnosio s poštovanjem.
Ove slike za Husrefa su pravili pitari, bar vecinu slika. Nema potrebe da se spinuje da to rade samo nasi navijaci. Husref je prava raja kao sto si vec napisao i mislim da ga vecina nasih navijaca postuje.
Ja kako sam skontao pitari Amara zovu morž, što je meni nekako smiješno jer fakat ima neke slicnosti. Ja bih najvise volio da sad Amar obuce majicu na kojoj je morz i dres s brojem 5 na sljedecu utakmicu/presicu. Zamislite te zajebancije :D :D
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3550
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 1:01 pm

eh ovako, nije tema emisije al Musemic je jedan gospodin... dabogda izgubio svaku tekmu dok je na klupi kona, al je lik gospodin i kraj price...

sto se tice nas, vrijeme je da spustimo loptu... dobili smo kone, nasladjivali se, bilo nam super, ali je vrijeme da se ide dalje... nas pravi ispit je vec naradna tekma i tu zapravo trebamo pokazati koliko smo dobri... stadion ce biti pun, licno bih volio otici... vidjet cu da li da odem sa grupom ili ipak sa par prijatelja Rodjenih...

i opet ljudi, nemoj da pravimo neprijetelje gdje ih nema... nemojte da zbog neke furke rusimo mostove...

ZELJEZNICAR ALE!!!!!!!
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 1:04 pm

ima jedna mudrost, cini mi se prikladna za ovaj trenutak, a koja kaze
"u pobjedi se ne uzvisi, u porazu se ne ponizi"
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 726
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 1:05 pm

Durgo je napisao/la:
sri sep 04, 2019 1:01 pm
eh ovako, nije tema emisije al Musemic je jedan gospodin... dabogda izgubio svaku tekmu dok je na klupi kona, al je lik gospodin i kraj price...

sto se tice nas, vrijeme je da spustimo loptu... dobili smo kone, nasladjivali se, bilo nam super, ali je vrijeme da se ide dalje... nas pravi ispit je vec naradna tekma i tu zapravo trebamo pokazati koliko smo dobri... stadion ce biti pun, licno bih volio otici... vidjet cu da li da odem sa grupom ili ipak sa par prijatelja Rodjenih...

i opet ljudi, nemoj da pravimo neprijetelje gdje ih nema... nemojte da zbog neke furke rusimo mostove...

ZELJEZNICAR ALE!!!!!!!
Tacno tako i dobar strucnjak i gospodin, al dok je na klupi pitara ja cu se zadovoljiti da svaku izgube...
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 1:07 pm

Ja mirnoće neke ko da smo stupčanici petaka uvaljali :kafa:
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 1:31 pm

kokoška je napisao/la:
sri sep 04, 2019 12:31 pm
Ja sam bio prvi protiv Amarovog povratka na nacin na koji je on dosao, medjutim rezultatima me demantovao i treba ga sad podrzati zajedno sa trenutnom upravom, moje misljenje je i dalje isto a to je da na onakav nacin na kakav je on usao sa spletkarenjem i poslusnicima kakav je bio Selimovic i sa hajkom amaterskih novinara nikada necu podrzati. Treba se sad okrenuti futbolu i mislim da treba na ovu temu prekinuti raspravu do daljnjeg.
Drzi isti stav i princip do kraja.
 
Avatar
RajaIzSarajva
Postovi: 194
Pridružen/a: čet avg 01, 2019 1:33 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 1:32 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sri sep 04, 2019 1:07 pm
Ja mirnoće neke ko da smo stupčanici petaka uvaljali :kafa:
Bit ce bolje kad Velezu 4 uvalimo.
 
MATORI
Postovi: 1132
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 1:35 pm

kokoška je napisao/la:
sri sep 04, 2019 12:38 pm
kvalitet je napisao/la:
sri sep 04, 2019 11:27 am
E čuj BEJAH banovan :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: Kad se već igraš s pluskvamperfektom, onda ga koristi kako treba - BIJAH!
Malo vise postovanja prema covjeku, koliko vidim i citam nikog nije uvrijedio a pogotovo djecaci kao ti bi trebali da ne cirkuzaju i na hinjaka podbadaju. Svako ima pravo da iznese svoje misljenje zato i postoji forum...kad su tebe napadali i sprdali se bio si ko curica i pravio se fin...
Na jeziku jednog od konsitutivnih naroda u BiH može se reći i "Bejah".
Obzirom da se mi makar ovdje hvala Bogu ne prebrojavamo po nacionalnosti tj po brojanju krvnih zrnaca -
u najmanju ruku je ismijavanje tog pojma nekulturno.
Ko ne vjeruje neka malo "prouči" tu temu.
 
Avatar
teteac8684
Postovi: 2031
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 8:39 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 1:38 pm

Pa dobro, to nam je već postalo normalno ovdje, da se međusobno ismijavamo, šukamo svakom prilikom, pa i spominjemo najbliže...Šta fali, normala...Jest al" u k 4 tačke..
 
Avatar
mirzoni1921
Postovi: 539
Pridružen/a: uto dec 06, 2016 3:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 1:43 pm

Durgo je napisao/la:
sri sep 04, 2019 1:01 pm
eh ovako, nije tema emisije al Musemic je jedan gospodin... dabogda izgubio svaku tekmu dok je na klupi kona, al je lik gospodin i kraj price...

sto se tice nas, vrijeme je da spustimo loptu... dobili smo kone, nasladjivali se, bilo nam super, ali je vrijeme da se ide dalje... nas pravi ispit je vec naradna tekma i tu zapravo trebamo pokazati koliko smo dobri... stadion ce biti pun, licno bih volio otici... vidjet cu da li da odem sa grupom ili ipak sa par prijatelja Rodjenih...

i opet ljudi, nemoj da pravimo neprijetelje gdje ih nema... nemojte da zbog neke furke rusimo mostove...

ZELJEZNICAR ALE!!!!!!!
mi se možemo još za.jebavati a igrači više ne :zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 2:16 pm

Durgo je napisao/la:
sri sep 04, 2019 1:01 pm
eh ovako, nije tema emisije al Musemic je jedan gospodin... dabogda izgubio svaku tekmu dok je na klupi kona, al je lik gospodin i kraj price...

sto se tice nas, vrijeme je da spustimo loptu... dobili smo kone, nasladjivali se, bilo nam super, ali je vrijeme da se ide dalje... nas pravi ispit je vec naradna tekma i tu zapravo trebamo pokazati koliko smo dobri... stadion ce biti pun, licno bih volio otici... vidjet cu da li da odem sa grupom ili ipak sa par prijatelja Rodjenih...

i opet ljudi, nemoj da pravimo neprijetelje gdje ih nema... nemojte da zbog neke furke rusimo mostove...

ZELJEZNICAR ALE!!!!!!!
Ma kakav gospodin.
Nije gospodin onaj koji svojim igračima zjali i govori "***** vas u usta" i nije gospodin onaj koji seljaka, psuje zbog auta na sredini terena.
Meni je odvratan kad otvori usta i krene zjalit.

Lako je biti gospodin kad izgubiš i pohmuljiš se. To je pičkanluk. Ja se sječam Bakinih izjava te Sarajevo gura Želju, te mediji ovo ono, pa kad je ovdje izgubio i kad se mislilo da smo uzeli titulu, on se spičkao kao 5 feninga, haman proplako i kao tad je gospodin.
Budite gospodini kad pobjeđujete.

A i pitari naše ne poštuju nimalo. Te Amar lopov, te Amar morž, te Ivica vakav, te Ivica ovo. Te drago im što Amar ne predstavlja naš klub, te drago im što nemaju Krpića seljaka u ekipi i slično.
Sve je to isti mentalni sklop i ja ih ne bi štedio i branio. Ko ih jebe.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 2:27 pm

Durgo je napisao/la:
sri sep 04, 2019 1:01 pm
eh ovako, nije tema emisije al Musemic je jedan gospodin... dabogda izgubio svaku tekmu dok je na klupi kona, al je lik gospodin i kraj price...

sto se tice nas, vrijeme je da spustimo loptu... dobili smo kone, nasladjivali se, bilo nam super, ali je vrijeme da se ide dalje... nas pravi ispit je vec naradna tekma i tu zapravo trebamo pokazati koliko smo dobri... stadion ce biti pun, licno bih volio otici... vidjet cu da li da odem sa grupom ili ipak sa par prijatelja Rodjenih...

i opet ljudi, nemoj da pravimo neprijetelje gdje ih nema... nemojte da zbog neke furke rusimo mostove...

ZELJEZNICAR ALE!!!!!!!
Potpis. I posebno podcrtati za Husrefa.
 
Avatar
plavi kanarinac
Postovi: 2724
Pridružen/a: čet mar 10, 2016 4:49 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri sep 04, 2019 2:52 pm

Evo sudeci po intervju sa so.ur.ce.ba, Amar kad zavrsi ugovor ide, bar sto sam ja mogao razumiti oko ove price, treniranja klubova ovdje da je 4 godine i previše...
Najljepša drogo ovoga svijeta, tvoj sam ovisnik!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot] i 84 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija