Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
avlami97
Postovi: 5204
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:25 pm

fcz je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:22 pm
avlami97 je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:15 pm
Je li možda Srđan Stanić napravio penal na ćošku kaznenog prostora kod 1:0 za njih? Slika mi je zaštopala.
Jeste.
Hvala ti. Imam neki note book star 16 godina. Sporo, tromo i baš tada mi šaštopa, a naredna scena mi u kontri i neko ruši našeg igrača.

FK Željezničar je izgubio u okviru 14. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine protiv HŠK Zrinjski. Konačan rezultat utakmice glasio je 1:2. Nakon utakmice izjavu za medije je dao Amar Osim.

- Utakmica tvrda kao što smo očekivali s obzirom u kakvoj situaciji se Zrinjski nalazi i broj igrača koji im je falio i na stil igrača koji su mogli igrati sa igračima koji im je ostao. Ostali su im igrači koji mogu igrati malo ''seljačkije'' na guranje i nabacivanje. Mi se tu nismo najbolje snašli, a koliko znam to nije zabranjeno. Fudbal ne zabranjuje takvu vrstu igre. Mogu čestitati Zrinjskom jer smo imali sve uslove mimo terena da odigramo najbolje što možemo. Imali smo uslove da utakmicu riješimo u svoju korist i kada promašiš tri-četiri zicera protiv Zrinjskog onda se nemaš čemu nadati s obzirom na kvalitet i snagu protivnika i ja im čestitam, rekao je Osim i zatim dodao:

- Nismo igrali protiv Mošćanice, to je jedan simpatičan klub iz Sarajeva. Ljudi su jedan od najvećih klubova u BiH i bez obzira što nije sve bajno kod njih, oni su jako dobar klub. Nismo se prilagodili, ali smo i pored toga imali četiri-pet šansi, mislim da im niko nije napravio toliko šansi. Mi smo imali pet dobrih šansi, pa se ne mogu složiti da smo odigrali slabo. Da smo mogli bolje jesmo, ali nismo igrali protiv Mošćanice. Ljudi imaju publiku, znaju kako se ponašati tako da nije jednostavno izbacit sve iz jednačine i doći i reći, mi ćemo igrati tako kako ćemo igrati.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4091
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:28 pm

Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:20 pm
VRIJEME JE DZUBURE DEBILCINO GLAVATA!!!

Trenera bojkotuje nekoliko igraca to je u pitanju . Slago im je sve sto je obeco nemaju para
Nije vise ovdje stvar ni u Dzuburu ni Amaru ni Misimovicu ni Siljku ni Zuji... Mi se vrtimo u krug a niko od njih nije dovoljno jak da nas vrati na vrh.
Prilike su se promijenile, pite i svinje su nas PRERASLI! Nadmasili su nas i sa Misimovicem, nadmasuju nas i dalje a mi jos zivimo u proslim vremenima.
Imamo dva izbora - dobar ulagac (puno veca zvjerka od svih dosadasnjih) ili kraj Zelje kakvog znamo. Znajuci nasu pamet blizi smo ovom drugom.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:31 pm

igraci bojkotuj trenera svaki od njih prica na nargilama . jojjjj samo se nerviram u pizdu materinu neka ide
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:32 pm

Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:31 pm
igraci bojkotuj trenera svaki od njih prica na nargilama . jojjjj samo se nerviram u pizdu materinu neka ide
E onda je vakat za samaranje kraj nagrile
 
Avatar
blueboy
Postovi: 2553
Pridružen/a: čet dec 20, 2018 8:42 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:33 pm

blueboy je napisao/la:
sri feb 20, 2019 11:49 am
Za par dana konačno završava najduža zimska pauza u svijetu fudbala, zeželili smo se svi Želje, da vidimo kako će to izgledati ponovo sa Amarom. I meni ulijeva optimizam sama činjenica da je on opet tu, ali moramo biti umjereni sa prognozama kako će to opet biti kao prije, kako ćemo prekucavati ligu itd. Komšije i Zrinjski su puno bolji i organizovaniji nego što su bili prije 7-8 godina, a ni sam Amarov fakinluk ne mora biti garancija uspjeha. Svaki put je novo dokazivanje, fudbal konstantno napreduje i ko nije spreman to pratiti neće dobro proći, najbolji primjer je Mourinho koji je mislio da će čitav život uzimati trofeje na isti fol. Treba spustiti loptu, dati ljudima vrijeme i vidjeti šta će se desiti.
Post napisan 20. Februara ove godine. Moram ga citirati, jer nažalost, teška srca, moram priznati da sam izgubio povjerenje u Amara da nam može donijeti ono zbog čega je došao. Uvijek sam kritikovao način na koji je došao u klub u ovom mandatu, ali sam uvijek maksimalno poštovao ono što je napravio sa Željom ranije. Gore u postu sam napisao kojih stvari se bojim sad kad se vratio i čini mi se da sam, nažalost, bio u pravu. O igračima neću ovaj put, drugom prilikom, a i već je sve rečeno o njima.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:34 pm

neka se tjeraju u sto pizdi materini vise
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:35 pm

Allahu milosni pa sto ne posla Mesi povredu desetak minuta ranije...
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:37 pm

Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:31 pm
igraci bojkotuj trenera svaki od njih prica na nargilama . jojjjj samo se nerviram u pizdu materinu neka ide
Ko bojkotuje? Napisi, koji je fazon ako ne kazes ko prica i ko bojkotuje..
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:38 pm

Šta očekivati od klošara kojim niko nije valjao. Te stalni sastanci, te mlataranje rukama, te mlataranje po kafanama.
Mislio je Amar može ih držati kao prije. Kc, klošari su to, sad se žale za plate, nema igranje bez njih.

Ako iko to može iznijeti je Amar jer njeg ne mogu smjeniti, ali neće biti igre jer nam ni goriva. Ferari u garaži, suh mu rezervoar.
Nas kao da je neko prokleo da ne možemo sastaviti dva dobra. Vazda nešto šteka. A svaki taj dio baš važan.
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:39 pm

Minjore je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:35 pm
Allahu milosni pa sto ne posla Mesi povredu desetak minuta ranije...
Puno bi bilo da nas dva put pogura :D
Ipak je to u nadležnosti trenera.
 
Avatar
LARSSON
Propali kladioničar
Tema Autor/ica
Postovi: 24750
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 7:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:41 pm

Juniori u Mostaru dobili Veleža 3:2 golom Mujića u 93. minuti.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 5:50 pm

Premier je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:37 pm
Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:31 pm
igraci bojkotuj trenera svaki od njih prica na nargilama . jojjjj samo se nerviram u pizdu materinu neka ide
Ko bojkotuje? Napisi, koji je fazon ako ne kazes ko prica i ko bojkotuje..
pa vidis na terenu ko bojkotuje . ovi uhljebi
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 6:00 pm

Mi mešćini vazda u ovom periodu bojkotujemo..
Kraj oktobra, početak novembra.
Da se vratiš na postove četiri godine prije i sad čitaš a da teze/imena zamjeniš ni skontao ne bi razliku.
Paranoični 1987
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
ANamelessGhoul
Postovi: 1706
Pridružen/a: pon avg 15, 2016 1:34 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 6:01 pm

Pusti suplje cuj bojkoti haahah. Generalno smo pogan narod nikave sive zone ili je bajno ili se raspadamo, a istina je tu negdje. Ovaj guvo lik stalno ispliva kad je neki kiks i valja gluposti
 
Premier
Postovi: 812
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 4:59 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 6:03 pm

Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:50 pm
Premier je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:37 pm
Guvo je napisao/la:
sub okt 26, 2019 5:31 pm
igraci bojkotuj trenera svaki od njih prica na nargilama . jojjjj samo se nerviram u pizdu materinu neka ide
Ko bojkotuje? Napisi, koji je fazon ako ne kazes ko prica i ko bojkotuje..
pa vidis na terenu ko bojkotuje . ovi uhljebi
Ma ko bojkotuje, sta pricas? Krpic svaku utakmicu pogine, Veseli uvijek uradi par dobrih stvari, Stila sve bolji i bolji, Bojo jos samo golmana i špica nije igrao...kakva je danas postavka bila bez krila i sa starohanima poput Ermina i Mese...ne bojkotuje niko nego ne znaju, levati su, nemaju kvalitet..cuj stanic ti prva postava, cuj dado sadikovic drzi vezu i slicno..
 
Haklapuc
Postovi: 1170
Pridružen/a: sri jun 29, 2016 12:55 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 6:03 pm

U prvih 11 dva igrača koja fizički i trkačkimogu iznijeti utakmicu, šta drugo očekivatinego ovakav oshod?
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 6:05 pm

Ma ima felpsova što plivaju malo više od guve.
Nije strašno ništa osim činjenice da Amarova matematika malo šteka na gostovanjima.
Gdje smo mogli uzet mi smo stali na loptu čuvajući bod, a sad gdje nam treba bod dobijemo krompir.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5953
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 6:06 pm

Mozda i zaigraju ako dobiju 2 duzne plate
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Masinovodja
Postovi: 1021
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 6:07 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub okt 26, 2019 6:05 pm
Ma ima felpsova što plivaju malo više od guve.
Nije strašno ništa osim činjenice da Amarova matematika malo šteka na gostovanjima.
Gdje smo mogli uzet mi smo stali na loptu čuvajući bod, a sad gdje nam treba bod dobijemo krompir.
Uzivas li u sportskom segmentu?
Nikad vam zaboravit necemo sta ste nam od kluba uradili!
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub okt 26, 2019 6:08 pm

ANamelessGhoul je napisao/la:
sub okt 26, 2019 6:01 pm
Pusti suplje cuj bojkoti haahah. Generalno smo pogan narod nikave sive zone ili je bajno ili se raspadamo, a istina je tu negdje. Ovaj guvo lik stalno ispliva kad je neki kiks i valja gluposti
prvo tako kuci pricaj sa kim si naviko a drugo jeste bojkotuju i pricaju o tome misle debili da se necuju.Nije ni krpic ni veseli ni eric nego ovi debili kao stanic . nekrivim ni njih vise nego amara sto im je obeco kule i gradove

Haloo ba dvije jebene plate im duguju
BOJKOT GG.BA PORTALA!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 49 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija