Moderator/ica: storm_raider

 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 7:37 pm

sahmat je napisao/la:
sub apr 13, 2019 7:26 pm
Ljudima iz bivse uprave, javno se izvinuti
Izvinite sto ste nam dovodili ove debile i luzere od igraca, izvinite sto ste par puta izgubili dobijene titule. Izvinite sto ste nam dovodili razne "trenercine" u klub,a svaki od njih je doveo svoj kamion igraca. Izvinite sto smo izgubili 5 u nizu. Izvinite sto smo u sezonu usli sa totalno neizbalansiranom ekipom, supljom na skoro svim pozicijama. Ova sezona je kulminacija njihovog znanja o fudbalu. Eto ja sam im se izvinio..

Ako Amar Osim ne napravi totalni restart sto se tice igrackog kadra i ako se ne rijesi ovih picki i luzera nek se jebe i on..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 7:40 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 13, 2019 7:17 pm
Zeljo je napisao/la:
sub apr 13, 2019 7:12 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 13, 2019 7:08 pm
I samo model o kojem sam pisao nebroje o puta nas spasava.Restart,juniori u 1.tim,2-3 DOBRA igraca u njih(za platu koju primaju 13 ovih polovnjaka)koji su profesionalci od glave do pete i bez ocekivanja uci u sezonu.Imati plan i lagano ga sprovoditi 3-4 godine.
Ma to je to, jedini ispravan put, ali iskreno i to se cini kao samo san, jer prvo i juniori koje izbavujemo nisu neki igraci, tipa Saban i Hajdar, dva prosjecna igrava.
Mislim da je najvaznije napraviti odlicnu skauting sluzbu da prati mlade igrace iz svih dijelova drzave i onda njih dovoditi
Juniori koje izbacujemo su dobri.Talenat nikad nije sporan na ovim prostorima.Problem je stagniranja u prvom timu iz raznoraznih razloga,a jedan od njih je nedostatak profesionalih navika koje pokupe od mnogobrojnih propaliteta.Zivot profesionalca se ne zavrsava odradjenim treningom ili utakmicom.Treba nauciti kako se bude PROFESIONALAC,a za to ti trebaju primjeri,treba dodatan rad na sebi itd itd.
A to je taj nas mentalitet. Pa vecina nasih juniora ce radije u slogu nego da radi na sebi. Sto ti kazes treba nauciti kako biti profesionalac, a treba i nauciti kako raditi na sebi i kako se truditi da budes bolji, a to nasi ne rade.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 7:43 pm

Plavanacija je napisao/la:
sub apr 13, 2019 6:59 pm
Mi nismo izgleda svjesni u kakvoj smo dubiozi. Najbolja opcija restart sistema. Najgore što smo imali u praksi model kako i u kojm smjeru Željo treba da se razvija. To su mladi igrači, a mi smo zbog želje instant uspjeha skrenuli sa kolosjeka i dovodile penzionere. Pogodili sa 3 igrača M- Stevanovićem, Zakaričem i Lendričem. Potrošile se silne pare, zbog nedostatka sreće nije bilo uspjeha i KRAJ PRIČE!!! Mislim da smo mi navijači i doprinjeli razvoju takve situacije. Sve je to bilo i prošlo. Pitanje šta ćemo za budučnost???
Nekako mi je lakše gledati ove poraze jer sam ih več upisao, šta očekivati od ovih igrača..... Mi moramo početi filozofiju mjenjati, kad ste vidjeli bogatog radnika????
Najviše mi je žao sto će uskoro 100- godišnjica kluba, a nigdje vizije, plana i programa.
Sve su prilike da cemo se mi do 100. godisnjice ugasiti. Ili cemo je eventualno docekati kao drugoligasi.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6730
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 7:44 pm

Ovo je sve zbog Arezine hahahah...jesmo postali sprdacina.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1850
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 7:49 pm

@Zeljo Pa nemaju od koga da vide.
2 covjeka kod nas konstantno rade na sebi i to su Ramovic i Krpic.Zato i jesu dobri na terenu kad nemaju povreda i kad iole ostali rade svoje posao.

Kod nas se stvorila takva mahala,da,kad trce i neko povuce malo jaci tempo,odmah ide polako,stani,koji ti je k.... itd.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 7:51 pm

Ja ne znam za vas ali ja se uvijek nadam pobjedi Želje i što boljem plasmanu. Ma kakva da je situacija u i oko kluba ja nikada mu neću željeti da slabo igra kako bi se nekog riješili, pobjedi se nadam u svakoj situaciji pa makar i Barselona bila protivnik.
イビチャ・オシム
 
Amar927
Postovi: 1671
Pridružen/a: ned dec 25, 2016 10:05 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 7:54 pm

Amare pokazi sad muda kao sto si prije pokazivao...cim dodju iz Bijeljine natjerati da trce djubrad...ubaci par juniora do kraja da ne gledamo ove pi..e!!!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 7:54 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
sub apr 13, 2019 7:49 pm
@Zeljo Pa nemaju od koga da vide.
2 covjeka kod nas konstantno rade na sebi i to su Ramovic i Krpic.Zato i jesu dobri na terenu kad nemaju povreda i kad iole ostali rade svoje posao.

Kod nas se stvorila takva mahala,da,kad trce i neko povuce malo jaci tempo,odmah ide polako,stani,koji ti je k.... itd.
rad na sebi je mac sa dvije ostrice, pa Krpica je rad na sebi u zadnjih pola godine ucinio losijim nego prije, nabildo se ko da je borac neki, nepokretan, odbijaju se lopte od njega, spor, pokretan ko ormar, i jos kad dodas na to da sprinta kad ne treba, onda dobijes to da ne moze evo 8 utakmica osutat na go, a kamoli go zabit, moras znat radit na sebi a ne samo tegove dizat
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
fcz
Postovi: 4119
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:19 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:00 pm

Amar927 je napisao/la:
sub apr 13, 2019 7:54 pm
Amare pokazi sad muda kao sto si prije pokazivao...cim dodju iz Bijeljine natjerati da trce djubrad...ubaci par juniora do kraja da ne gledamo ove pi..e!!!
Kad on njih nije poslije derbija ostavio da trce krugove do zore sve ti je jasno. Cini mi se da je i njega kao i Zelju pregazilo vrijeme.
Na nebu je jedna boja, jedan voz i jedna pruga. U mom srcu jedna ljubav, ne postoji druga. Volim te Željo. Tvoj Manijak s juga.
 
Avatar
amar92
Postovi: 1608
Pridružen/a: čet jan 26, 2017 5:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:02 pm

Brkoo je napisao/la:
sahmat je napisao/la:
sub apr 13, 2019 7:26 pm
Ljudima iz bivse uprave, javno se izvinuti
Izvinite sto ste nam dovodili ove debile i luzere od igraca, izvinite sto ste par puta izgubili dobijene titule. Izvinite sto ste nam dovodili razne "trenercine" u klub,a svaki od njih je doveo svoj kamion igraca. Izvinite sto smo izgubili 5 u nizu. Izvinite sto smo u sezonu usli sa totalno neizbalansiranom ekipom, supljom na skoro svim pozicijama. Ova sezona je kulminacija njihovog znanja o fudbalu. Eto ja sam im se izvinio..

Ako Amar Osim ne napravi totalni restart sto se tice igrackog kadra i ako se ne rijesi ovih picki i luzera nek se jebe i on..
Inace ova Uprava dovela sva prava pojacanja, sjebali Barcu i real kad smo im ukrali stanu, bogija, klepaca, bajica, dadu, sipovica, itd. Isto tako, ovi nisu sposobni ni doci do prvog mjesta pa da bi ga mogli izgubiti u zadnjem kolu. “Doveli” trenera koji je isto doveo svoj kamion igraca, i to nikad gorih. Jedino sto sad imamo boljeg trenera, ali istog kojeg je i prosla uprava pokusala dovesti ali nije htio. S tim, treba priznati i to da kako sad izgledamo ne bi se reklo da je Amar trenutno nesto bolji od proslih trenera. Na terenu se to bar ne vidi. Mozda je pauza od posla utjecala na to.

Dakle niko ne kaze da su prosli bili savrseni, bez greske. Medjutim, bili su vjerovatno najbolji koje mi mozemo imati. Imao si infrastrukturu, uredjen klub, milion dobrih stvari u i oko kluba. Osim titula, ali i tu smo bar bili blizu uvijek.

Nije se bolje ni moglo ocekivati kada manjina nadglasa vecinu. Ne moze na dobro izaci kad grupa puna lopova i klosara (osim Amara) porazi postene radne ljude koji su sve svoje dali a nista zauzvrat dobili nisu. Ne ide jednostavno. Sad je samo pitanje dokle cemo tonuti i kad ce se sve slomiti. I na kome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:04 pm

Sreća pa ga Stojčev zavuče u zadnjoj sekundi i ostavi nas na 4. mjestu.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
reks1
Postovi: 823
Pridružen/a: ned mar 20, 2016 12:56 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:13 pm

I samo da se ne zaboravi,dosad su uvjek bili krivi Mulalici ,Adjemi Odovici,Petrovici Krcmarevici ...itd i naravno uprava koja nije stala iza istih a sad najedared krivi samo igraci.
 
Avatar
Dolina
Postovi: 951
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:17 pm

Zar stvarno mislite da ce nam to 4 mjesto nešto donjeti?
Dajte im fond PIO svesce penzije na 1KM.
To vrijedi za sve uprave
I sa više love ništa nismo uradili.
Ovako samo se neki mogu namiriti i isplatiti.
Ništa više.
Do nekih boljih vremena kada se svaka marka bude pikala.
Ovako, mrka kapa.
Ivica Osim: "Ko ne može da trči, taj ne može da igra".
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:26 pm

Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:07 am
DANAN je napisao/la:
sub apr 13, 2019 7:11 am
U mostaru 2 ko vrata.....
2-0 mislis?
Malo je faliloo......
Sreca pa celik ispusi.....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:35 pm

DANAN je napisao/la:
sub apr 13, 2019 8:26 pm
Leon_Professional je napisao/la:
sub apr 13, 2019 11:07 am
DANAN je napisao/la:
sub apr 13, 2019 7:11 am
U mostaru 2 ko vrata.....
2-0 mislis?
Malo je faliloo......
Sreca pa celik ispusi.....
Sreca crveni dobili.
 
Brkoo
Postovi: 4515
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:38 pm

amar92 je napisao/la:
sub apr 13, 2019 8:02 pm
Brkoo je napisao/la:
sahmat je napisao/la:
sub apr 13, 2019 7:26 pm
Ljudima iz bivse uprave, javno se izvinuti
Izvinite sto ste nam dovodili ove debile i luzere od igraca, izvinite sto ste par puta izgubili dobijene titule. Izvinite sto ste nam dovodili razne "trenercine" u klub,a svaki od njih je doveo svoj kamion igraca. Izvinite sto smo izgubili 5 u nizu. Izvinite sto smo u sezonu usli sa totalno neizbalansiranom ekipom, supljom na skoro svim pozicijama. Ova sezona je kulminacija njihovog znanja o fudbalu. Eto ja sam im se izvinio..

Ako Amar Osim ne napravi totalni restart sto se tice igrackog kadra i ako se ne rijesi ovih picki i luzera nek se jebe i on..
Inace ova Uprava dovela sva prava pojacanja, sjebali Barcu i real kad smo im ukrali stanu, bogija, klepaca, bajica, dadu, sipovica, itd. Isto tako, ovi nisu sposobni ni doci do prvog mjesta pa da bi ga mogli izgubiti u zadnjem kolu. “Doveli” trenera koji je isto doveo svoj kamion igraca, i to nikad gorih. Jedino sto sad imamo boljeg trenera, ali istog kojeg je i prosla uprava pokusala dovesti ali nije htio. S tim, treba priznati i to da kako sad izgledamo ne bi se reklo da je Amar trenutno nesto bolji od proslih trenera. Na terenu se to bar ne vidi. Mozda je pauza od posla utjecala na to.

Dakle niko ne kaze da su prosli bili savrseni, bez greske. Medjutim, bili su vjerovatno najbolji koje mi mozemo imati. Imao si infrastrukturu, uredjen klub, milion dobrih stvari u i oko kluba. Osim titula, ali i tu smo bar bili blizu uvijek.

Nije se bolje ni moglo ocekivati kada manjina nadglasa vecinu. Ne moze na dobro izaci kad grupa puna lopova i klosara (osim Amara) porazi postene radne ljude koji su sve svoje dali a nista zauzvrat dobili nisu. Ne ide jednostavno. Sad je samo pitanje dokle cemo tonuti i kad ce se sve slomiti. I na kome.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Sta znaci uredjen klub? Jel to ono kad kazes da klub nece dizati kredite u bankama pa onda dignu. Jel uredjen klub kad nadjes gs i napravis vrhunsku reklamu, maksimalno ih izreklamiras i dobijes qrac od njih, mi njima onda budemo gs itd.. Kad samo malo zagrebes ispod povrsine vidis da to nije bio uredjen klub.

Uredjen klub je klub u kojem su svi segmenti na dobrom nivou, sve funkcionise dobro. Zna se sta ko radi i zna da ima nagradu ili kaznu za to sto uradi. To nije ono kao kad Amar osvaja titule a svi ostali segmenti kluba katastrofalni ili situacija kad Senad gradi stadion par godina konstantno dovodili govna od igraca, igrace bez karaktera itd i napravili ekipu koja ima kvalitet za federalnu ligu..
Neka je svetinja koja na srcu stoji važnija od prezimena koje na leđima nosiš!
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:42 pm

Ljudi, u pet utakmica samo 5 bodova i tek dva gola dali a primili cak 5. Mislim da smo po tom ucinku deveti na tabeli. Jadna majko nasa. :(
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:47 pm

Jel' ko umro u međuvremenu?
Za kosti vam se ne znalo sve vam yebem!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!
 
struja
Postovi: 677
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:55 pm

Plava Porodica je napisao/la:
sub apr 13, 2019 8:47 pm
Jel' ko umro u međuvremenu?
Za kosti vam se ne znalo sve vam yebem!
Skloni taj potpis.Ne brukaj se više
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub apr 13, 2019 8:58 pm

struja je napisao/la:
sub apr 13, 2019 8:55 pm
Plava Porodica je napisao/la:
sub apr 13, 2019 8:47 pm
Jel' ko umro u međuvremenu?
Za kosti vam se ne znalo sve vam yebem!
Skloni taj potpis.Ne brukaj se više
ćuNe.. Biće bolje jer od bivših gore ne može..pa jel'?!
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA i 217 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija