Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Tryg
Postovi: 3920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:35 pm

"Sigurno je da je to olakšavajuća okolnost i da je bolja sredina za razvoj. Zapravo, ključno je kada ti se niko ne petlja u posao. Za osam mjeseci meni niko nikada nije došao i rekao ja bih ovako ili onako, ovo ti ne valja. To je rijetkost, ali to je zapravo i jedini moj uslov bio da bih uopće došao tu. Ako ste me doveli za trenera, pustite me da radim, ja sam odgovoran, kada ne budete zadovoljni ima otkaz, ali nemojte se miješati. Ili ako se zahtjevi spotskog direktora ne podudaraju s mojim, pa on dovede nekoga zbog tala, a meni taj igrač ne treba, ne uklapa mi se...

Ja mogu postaviti svih deset igrača pred golmana u šesnaesterac i niko nam ništa neće zamjeriti, svi će biti zadovoljni bodom ili pobjedom. Niko te ne pita na koji si način to ostvario. Željo i Sarajevo moraju da imaju gard, da izađu visoko, da protiv GOŠK-a uopće ne bude upitno hoće li pobijediti. Moraš biti ofanzivan i moraš igrati lijepo. No, kako ćeš izaći visoko, kad uz sve dužno poštovanje prema njemu i svemu što je uradio u karijeri, imaš Bogičevića koji ne može izaći visoko jer nije više dovoljno brz. Moraš imati golmana koji zna igrati lopte, kao što sada imamo Šehića u reprezentaciji... To su stvari od kojih treba počinjati kada se pravi ekipa.

F.D


Covjek uvidjeo jedan od nasih kljucnih problema jos prije godinu dana. A ovi se samo mjenjaju a iste greske prave.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Hadzijalagic
Postovi: 3859
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:45 pm
Lokacija: Jugoistok
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:38 pm

ChWilla je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:33 pm
svaka smjena je produbila obrazac i olakšala igračima da to što rade rade i dalje...
Ne kontam kako nam vise ne dodje iz guzice u glavu nego ko mazge ciklicno glavom u zid svako malo..
Ko se jednom o mlijeko opeče taj i u jogurt duva..
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:38 pm

NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:29 pm
Pa sto onda ne napravi rez koji mu je serviran na pladnju??Citati li vi sta pisete Bog vam pomogo??
Pa Oda ni nakon vecerasnje tekme ne vjeruje da nas igraci saltaju,a vi bi ga ostavili?E Boze sacuvaj...
@za zivot cijeli Ma i jeste,ali se mora znati da je i on tog paketa. Nema nije on kad im je ON sacuvao guzice ON ih gura i ON je bojkotovo sa njima....
kakav rez
ko da igra, nemojmo se lagati bar sad
nemamo 11 igrača da mogu ovo iznijeti
hajdarević, šabanadžović, šehić, osmanković ???
ja njima želim bolje i više nego što oni sebi misle da mogu, ali ne mogu oni ništa bolje do kraja nego ovi sad što igraju
to je poenta

edit, ili vranješ, arežina, jazvić, veseli...
???
Zadnja izmjena: salle86, dana/u ned okt 28, 2018 10:41 pm, ukupno mijenjano 1 put.
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:41 pm

@Hadzijalagic Jasno je meni to,ali ovaj put uz njega tjeras i igrace kako bi novi covjek dosao u sredinu koju ce on moci kreirati kako zeli.To je OGROMNA razlika u odnosu na dosadasnje samo smjene trenera.Ne mozes nikako ostaviti covjeka koji jedno prica nama navijacima i po pressu,a kad dodje prilika da se nesto konkretno ucini-on uradi drugo.
Jel ti shvatas to?
Nama svakako "ne gine" da sve moramo krenuti iz temelja.Od igraca koji se budu dovodili(nema kamiona novih za slijedeceg trenera vec samo 1-2 iskusna,a ostali koji se dovode MORAJU biti mladi) preko stila igre,nacina ponasanja itd.
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6723
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:41 pm

Tryg je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:35 pm
"Sigurno je da je to olakšavajuća okolnost i da je bolja sredina za razvoj. Zapravo, ključno je kada ti se niko ne petlja u posao. Za osam mjeseci meni niko nikada nije došao i rekao ja bih ovako ili onako, ovo ti ne valja. To je rijetkost, ali to je zapravo i jedini moj uslov bio da bih uopće došao tu. Ako ste me doveli za trenera, pustite me da radim, ja sam odgovoran, kada ne budete zadovoljni ima otkaz, ali nemojte se miješati. Ili ako se zahtjevi spotskog direktora ne podudaraju s mojim, pa on dovede nekoga zbog tala, a meni taj igrač ne treba, ne uklapa mi se...

Ja mogu postaviti svih deset igrača pred golmana u šesnaesterac i niko nam ništa neće zamjeriti, svi će biti zadovoljni bodom ili pobjedom. Niko te ne pita na koji si način to ostvario. Željo i Sarajevo moraju da imaju gard, da izađu visoko, da protiv GOŠK-a uopće ne bude upitno hoće li pobijediti. Moraš biti ofanzivan i moraš igrati lijepo. No, kako ćeš izaći visoko, kad uz sve dužno poštovanje prema njemu i svemu što je uradio u karijeri, imaš Bogičevića koji ne može izaći visoko jer nije više dovoljno brz. Moraš imati golmana koji zna igrati lopte, kao što sada imamo Šehića u reprezentaciji... To su stvari od kojih treba počinjati kada se pravi ekipa.

F.D


Covjek uvidjeo jedan od nasih kljucnih problema jos prije godinu dana. A ovi se samo mjenjaju a iste greske prave.
Veliki Fedja Dudic hahah to bi nam bio posljednji potez pred gasenje...Samo Amar i niko vise nikakvi eksperimenti.

***** bi oni Amaru imali muda reci da nece da treniraju i da hodaju po terenu.
Svi znam kako je to zavrsavao sa Zebo i izmjena u 20min.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:41 pm

salle86 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:38 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:29 pm
Pa sto onda ne napravi rez koji mu je serviran na pladnju??Citati li vi sta pisete Bog vam pomogo??
Pa Oda ni nakon vecerasnje tekme ne vjeruje da nas igraci saltaju,a vi bi ga ostavili?E Boze sacuvaj...
@za zivot cijeli Ma i jeste,ali se mora znati da je i on tog paketa. Nema nije on kad im je ON sacuvao guzice ON ih gura i ON je bojkotovo sa njima....
kakav rez
ko da igra, nemojmo se lagati bar sad
nemamo 11 igrača da mogu ovo iznijeti
hajdarević, šabanadžović, šehić, osmanković ???
ja njima želim bolje i više nego što oni sebi misle da mogu, ali ne mogu oni ništa bolje do kraja nego ovi sad što igraju
to je poenta
A ovi nam baš dobro iznose u p.m.
 
Avatar
sahmat
Postovi: 1151
Pridružen/a: pon avg 28, 2017 9:57 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:42 pm

Najgora sad opcija je da Odović da ostavku? Koga dovesti? Feđu Dudića? Ibro Rahmić? Edis Mulalić? Zajko Zeba? Vladu Čapljića? Ko bi to bio bolji? Amar Osim? Koji misli da je veći od kluba?

Koju upravu dovesti? Isti oni zbog kojih se vraća dug ili koji čekaju da peru pare? One zbog kojih je stadion koji nije ispunjavao uslov da igra premijer ligu? Da ponovo imamo milijonske dugove? Da poslujemo ko Azmir Husić? Ko to želi daBogdo mu kuća bila daleko od Grbavice!
"Znaš li šta je najbitnije u životu? Željo, prijatelju."

AMAR OSIM !
 
hardwell
Postovi: 1198
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:40 am
Lokacija: Llanfairpwllgwyngyll
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:42 pm

Tryg je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:35 pm
"Sigurno je da je to olakšavajuća okolnost i da je bolja sredina za razvoj. Zapravo, ključno je kada ti se niko ne petlja u posao. Za osam mjeseci meni niko nikada nije došao i rekao ja bih ovako ili onako, ovo ti ne valja. To je rijetkost, ali to je zapravo i jedini moj uslov bio da bih uopće došao tu. Ako ste me doveli za trenera, pustite me da radim, ja sam odgovoran, kada ne budete zadovoljni ima otkaz, ali nemojte se miješati. Ili ako se zahtjevi spotskog direktora ne podudaraju s mojim, pa on dovede nekoga zbog tala, a meni taj igrač ne treba, ne uklapa mi se...

Ja mogu postaviti svih deset igrača pred golmana u šesnaesterac i niko nam ništa neće zamjeriti, svi će biti zadovoljni bodom ili pobjedom. Niko te ne pita na koji si način to ostvario. Željo i Sarajevo moraju da imaju gard, da izađu visoko, da protiv GOŠK-a uopće ne bude upitno hoće li pobijediti. Moraš biti ofanzivan i moraš igrati lijepo. No, kako ćeš izaći visoko, kad uz sve dužno poštovanje prema njemu i svemu što je uradio u karijeri, imaš Bogičevića koji ne može izaći visoko jer nije više dovoljno brz. Moraš imati golmana koji zna igrati lopte, kao što sada imamo Šehića u reprezentaciji... To su stvari od kojih treba počinjati kada se pravi ekipa.

F.D


Covjek uvidjeo jedan od nasih kljucnih problema jos prije godinu dana. A ovi se samo mjenjaju a iste greske prave.
E samo nam još Dudić fali. Nadam se da nisi ozbiljan 😂
Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja
 
Avatar
ellaxaz
Postovi: 1027
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 4:15 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:43 pm

1992-95, devastiran stadion
2015-18, devastirana ekipa
"Ona raja na jugu, to je ono što ja nosim, nosim tu, duboko. Oni i ne znaju to."

F.K. Željezničar prvak Bosne i Hercegovine 1946. godine.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:44 pm

Pa nece Amar receno i napisano milion puta. Ne prizivajte ga bezveze, jednostavno ne mogu u klubu biti dvojica kolovodja. I to je to.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18957
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:44 pm

Nigdje veze i bilo bi me sramota nešto tako napisat, jad
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Mirek11
Postovi: 1140
Pridružen/a: uto feb 16, 2016 8:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:45 pm

Al pojedinci kenj.aju i brane Odu....Sta ga branite koji ku.rac??Jel uprava rekla
Fazon je sto su i prije Ode bile picke a nema razloga da ne budu i posle Ode ili je nesto drugo u pitanju.. Nije Oda ovdje pet godina nego par mjeseci a nama se iste stvari desavaju vec vise od tri godine. Tjeranjem Ode bi samo dodatno utvrdili da klub vode teske neznalice koje ne znaju gdje udaraju kada je teren u pitanju.. Znamo mi svi gdje je problem sto se terena tice samo nam tesko prevaliti preko usta..
[/quote]

Apsolutno i definitivno otjerati Odu zbog njegove neprincipijelnosti i kukavicluka koji bi danas sutra opet izornio,ako bi ostao. Naravno,on ne smije biti jedini krivac.Uz njega u paketu treba da ide i ovih 5-6 igraca kao i kompletan strucni stab.Sve je to truhlo.Kako vam nije jasno da ovdje nema amnestiranja,osim pojedinaca koji su tu svojim nastupima i profesionalizmom zasluzili.
[/quote]
Ljudi treba iskljuciti emocije kada ocjenjujemo nekoga za njegov rad, u ovom slucaju Oda ima lose
rezultate, nikad losiji na Grbavici, nema igre, taktike, isti igraju iako ne zaslusuju i ne kontrolise ekipu, bez autoriteta ( sam prizna da ga ne slusaju). Po meni dovoljno prije svega za njegovu ostavku kao Zeljovca a ako nece onda otkaz ili ga ostaviti do zime da jos proba nesto uraditi bez ovih truhlovina.

Ovih 4-5 igraca koji bojkotuju se na zimu zahvaliti a do tada neka treniraju sa ekipom, bez suspenzija, 1-2 na klupu ostali tribina ali ne ubacivati u igru ko god bio trener i morali juniori igrati. Jos bi tu dodao Zebu i Karica, frajer je peh a nikakve koristi od njega.
Do zime probati dovesti kvalitenog trenera i da pola godine pravi ekipu i izbori evropu, bez imperativa titule jer realno ne zasluzujemo. Po meni probati Vinka M. dovesti ili Dragana Jovica ( brku iskljucujem iz opcija,zbog njegovih razloga za posljednje odbijanje).
Tuga je ovo velika za nas klub, nasu Grbavicu sta nam rade pojedinci i sto ne znamo ili necemo da ih se rijesimo. Gore od ovoga tesko moze biti.
Mi smo Željini, Željo je naš! :zeljeznicar1:
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6723
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:46 pm

Tryg je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:44 pm
Pa nece Amar receno i napisano milion puta. Ne prizivajte ga bezveze, jednostavno ne mogu u klubu biti dvojica kolovodja. I to je to.
Mogu bez problema samo da prihvate se posla za koji su placeni.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 1846
Pridružen/a: sri mar 08, 2017 11:56 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:46 pm

salle86 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:38 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:29 pm
Pa sto onda ne napravi rez koji mu je serviran na pladnju??Citati li vi sta pisete Bog vam pomogo??
Pa Oda ni nakon vecerasnje tekme ne vjeruje da nas igraci saltaju,a vi bi ga ostavili?E Boze sacuvaj...
@za zivot cijeli Ma i jeste,ali se mora znati da je i on tog paketa. Nema nije on kad im je ON sacuvao guzice ON ih gura i ON je bojkotovo sa njima....
kakav rez
ko da igra, nemojmo se lagati bar sad
nemamo 11 igrača da mogu ovo iznijeti
hajdarević, šabanadžović, šehić, osmanković ???
ja njima želim bolje i više nego što oni sebi misle da mogu, ali ne mogu oni ništa bolje do kraja nego ovi sad što igraju
to je poenta
Radikalan rez.Bataliti rezultate za ovu sezonu.Zaliha je dovoljna da ne bude borba za opstanak.Uz te koje si nabrojao ostaviti i ovih par iskusnih tipa Krpica,Sinise,Pavica...Poenta je da vise nema rjesenja na pola.Sad ili nikad.Nista se ne lazemo samo nek ovo objave na pressu i 90% raje ce stati iza njih.Eto rjesenja.Ako se ne moze naci neki jak trener odmah,imenovati v.d.(da se zna da je v.d.i da nece ostati),a onda na zimu ili ljeto traziti pravog trenera koji ce,kako vec napisah,moci kreirati zdravu sredinu uz vec pomenute uslove u pogledu toga kakvi igraci ce se moci dovoditi!?
STOP "POLOVNJACIMA" U ZELJI!!!
 
Avatar
salle86
Postovi: 5128
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:47 pm

Morzhy je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:41 pm
salle86 je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:38 pm
NEZALAGANJE je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:29 pm
Pa sto onda ne napravi rez koji mu je serviran na pladnju??Citati li vi sta pisete Bog vam pomogo??
Pa Oda ni nakon vecerasnje tekme ne vjeruje da nas igraci saltaju,a vi bi ga ostavili?E Boze sacuvaj...
@za zivot cijeli Ma i jeste,ali se mora znati da je i on tog paketa. Nema nije on kad im je ON sacuvao guzice ON ih gura i ON je bojkotovo sa njima....
kakav rez
ko da igra, nemojmo se lagati bar sad
nemamo 11 igrača da mogu ovo iznijeti
hajdarević, šabanadžović, šehić, osmanković ???
ja njima želim bolje i više nego što oni sebi misle da mogu, ali ne mogu oni ništa bolje do kraja nego ovi sad što igraju
to je poenta
A ovi nam baš dobro iznose u p.m.
iznose bar svaku drugu
ubacio si šehića protiv mrtvog čelika izgubio se
kemo se gubi protiv svakog
hajdar i šaban ne znaju se ponašati sa loptom na protivničkoj polovini
ovi kakvi god da su, dobiju bilo koga...što je trenutno najbitnije, da ne izgubiš sve 4 pa da prvoplasirani ode na dvocifrenu razliku
i ja bi ih sutra sve s noge na nogu, ali onda si bukvalno potpisao sve poraze do kraja polusezone
Stevanović, Pavić, Bakrač, Rodin, Čurjurić, Anel, Sinan i Krpić
Ima tu osnove, ovi igrači mogu čini okonsicu za titulu...ali gledati pa dovesti ovde gdje fali...a jok opet 3 vezna bezvezna i ni jednog napadača, krilo, beka za klupe...
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
Okolele
Postovi: 5947
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:28 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:48 pm

Ovde svi trebaju odgovarati,čitava struktura kluba od uprave,igrača do stručnog štaba bez ijednog izuzetka..
„Sa Željom se rodiš, odrastaš, živiš i naposlijetku s njim ideš pod ovu bosansku prahulju, crnicu, glinu...a onda ti na nišan, krst ili neki drugi spomen umjesto epitafa okače plavobijelo platno s magičnim brojem '1921'“.
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3920
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:48 pm

Moje misljenje je da nama treba mlad i perspektivan trener. I to je to. Neko ko se kalio kroz ovaj sljam od premijer lige ali ipak koji je malo otresit i ima neku viziju. Ne trebaju nam istroseni polovnjaci. Ovo sve pisem u slucaju da Oda ode.
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Morzhy
Postovi: 1692
Pridružen/a: pet avg 19, 2016 8:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:49 pm

Nema ovdje muda,džaba se priželjkuju radikalni potezi,nije to taj film bejbe
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:49 pm

Samo se nadam da ce ih i ovaj mjesec klati sa platom.
 
Avatar
Charlie Sheen
Postovi: 2217
Pridružen/a: uto mar 01, 2016 1:18 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned okt 28, 2018 10:50 pm

Tryg je napisao/la:
ned okt 28, 2018 10:48 pm
Moje misljenje je da nama treba mlad i perspektivan trener. I to je to. Neko ko se kalio kroz ovaj sljam od premijer lige ali ipak koji je malo otresit i ima neku viziju. Ne trebaju nam istroseni polovnjaci. Ovo sve pisem u slucaju da Oda ode.
Nermin Basic :D

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Google [Bot], ubaceni element i 59 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija