Moderator/ica: storm_raider

 
MATORI
Postovi: 1129
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 8:48 am

pintol_TM87 je napisao/la:
uto nov 27, 2018 10:48 pm
storm_raider je napisao/la:
uto nov 27, 2018 10:47 pm
Je li se to Bekric vraca? :D

Halali, morao sam. :D
Kad osvoji titulu sa Zrinjskim :D
Miske ostane i dalje - da nabavlja lovu!
Vrati se Amar !
Dovede rumenog za pomoćnika zaduženog za taktiku!
Pet titula zaredom!
Svi izginuli!
:ganja:
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 9:36 am

Dobro jutro plava braco ... i sestre ...
Ima li sta novo ??
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 9:38 am

plavi brat je napisao/la:
sri nov 28, 2018 9:36 am
Dobro jutro plava braco ... i sestre ...
Ima li sta novo ??
Novo Sarajevo.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 9:46 am

NAVIJAČ je napisao/la:
sri nov 28, 2018 9:38 am
plavi brat je napisao/la:
sri nov 28, 2018 9:36 am
Dobro jutro plava braco ... i sestre ...
Ima li sta novo ??
Novo Sarajevo.
?
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 9:56 am

plavi brat je napisao/la:
sri nov 28, 2018 9:46 am
NAVIJAČ je napisao/la:
sri nov 28, 2018 9:38 am
plavi brat je napisao/la:
sri nov 28, 2018 9:36 am
Dobro jutro plava braco ... i sestre ...
Ima li sta novo ??
Novo Sarajevo.
?
Imas i Novi grad, Novi Travnik, Novi Sad i tako.
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 9:58 am

Ozbiljno, jel još neko saznao da su sinoć sjeli Misimović i Amar ?
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 10:01 am

AdmirA je napisao/la:
sri nov 28, 2018 9:58 am
Ozbiljno, jel još neko saznao da su sinoć sjeli Misimović i Amar ?
Zna covjek postavit pitanje,a ne ko ja
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 10:03 am

Cekamo gavrana,da se vrati od veterinara :)
 
Avatar
NAVIJAČ
Postovi: 644
Pridružen/a: uto jan 23, 2018 1:25 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 10:04 am

plavi brat je napisao/la:
sri nov 28, 2018 10:01 am
AdmirA je napisao/la:
sri nov 28, 2018 9:58 am
Ozbiljno, jel još neko saznao da su sinoć sjeli Misimović i Amar ?
Zna covjek postavit pitanje,a ne ko ja
Hahahahaha brat
Ja volim Želju. Za njega sve.
 
Avatar
Dominic
Postovi: 1130
Pridružen/a: čet feb 18, 2016 8:52 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 10:05 am

AdmirA je napisao/la:
sri nov 28, 2018 9:58 am
Ozbiljno, jel još neko saznao da su sinoć sjeli Misimović i Amar ?
Pa jesu sjeli, Senad kod svoje kuce za sto a Amar s Lutvom kod svoje. ;)
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 10:36 am

Jedino ako Senad dosao da zalihu
Brko dedo postao
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
AdmirA
Postovi: 2230
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 10:40 am

Vi kao pametni, ili duhoviti?. Ozbiljno pitam jel još neko saznao, jer sam sinoć od momka koji je radio tu čuo da je bio sastanak.
 
SarajlijaTM
Postovi: 277
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 12:24 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 10:45 am

Ozbiljno ti kazem,Amar dedo postao.
Baš će sa Senadom sjediti
Pa sam skontaj
Za Želju se ne navija,Željo se VOLI !!!
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 10:52 am

Haj dok cekamo sta ce lutvo reci gavranu,da ispricam jednu anegdotu.
Igrali mi protiv partizana,bio ja s jaranom na istoku.
Pocne padat kisa.Kaze meni jaran,hajmo na sjever da nekisnemo,reko,kako,kaze popet cemo se preko onog zida na sjevero istoku (gdje su bile rahmetli antene) :) Posto je on malo nizi i deblji od mene,postavim ja njemu "lopovsku" i popne se on i ode necekajuci mene."izvetram" se i ja nekako i krenem da se dignem iz cuceceg polozaja kad vidim ispred sebe noge do po cjevanica,cipele,odprilike 47-ica...drot...u istom momentu osjetim udarac izmedju vrata i potiljka;po kicmenoj mozdini :) ruka ko lopata.
Kako me 'poklopio' tako me i stisn'o za vrat i vodi on mene,a meni faca 12 cenata od betona...i tako naguzenog me dovede do stepenica...gledam ja niz stepenice,one dugeee a posto gledam iz 'zablje perspektive' one jos duze.Nabi on mene nogom,ja se skotrljam niz one basamake,nekako se uspavim,neznam gdje me vise boli ni sta me snadje posto je to sve trajalo svega nekoliko trenutaka.
Okrenem se da mu je.bem sve po spisku,kad se 'mrgalj' zaleti na mene,hoce jos i da me bije.
Kad sam ja 'nabro' trcati,a on nepopusta,sve mi za petama,osjeco sam ga zavratom do onog teih centra iza pomocnog terena,kontam,ja levata mamu je.bo,ko fa sam kakav huligan,ja balavac obicni.Uglavnom sprinto sam ja,vjerovali il ne,do anexa,neosvrcuci se za sobom :lol: Osvrnem se,vidim nema ga,al nema ni trole...ma odoh ja za svaki slucaj 'izdjogirat' jos jednu stanicu,pa na trolu,i kuci.
To su bili momeni,djetinstvo,avanture,ludnica...sad djeca nesmiju preko ulice preci bez mame...a uz to kaze nenavija 'ni za koga' nit da lopta zanjima...nekad se MORALO navijat za nekog,i igrati lopte,pa i oni sto su operisani od fudbala,ako nista,stat ces na go i zdra'o.Kako se promjeni ovo vrijeme,i raja
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5846
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 11:14 am

plavi brat je napisao/la:
sri nov 28, 2018 10:52 am
Haj dok cekamo sta ce lutvo reci gavranu,da ispricam jednu anegdotu.
Igrali mi protiv partizana,bio ja s jaranom na istoku.
Pocne padat kisa.Kaze meni jaran,hajmo na sjever da nekisnemo,reko,kako,kaze popet cemo se preko onog zida na sjevero istoku (gdje su bile rahmetli antene) :) Posto je on malo nizi i deblji od mene,postavim ja njemu "lopovsku" i popne se on i ode necekajuci mene."izvetram" se i ja nekako i krenem da se dignem iz cuceceg polozaja kad vidim ispred sebe noge do po cjevanica,cipele,odprilike 47-ica...drot...u istom momentu osjetim udarac izmedju vrata i potiljka;po kicmenoj mozdini :) ruka ko lopata.
Kako me 'poklopio' tako me i stisn'o za vrat i vodi on mene,a meni faca 12 cenata od betona...i tako naguzenog me dovede do stepenica...gledam ja niz stepenice,one dugeee a posto gledam iz 'zablje perspektive' one jos duze.Nabi on mene nogom,ja se skotrljam niz one basamake,nekako se uspavim,neznam gdje me vise boli ni sta me snadje posto je to sve trajalo svega nekoliko trenutaka.
Okrenem se da mu je.bem sve po spisku,kad se 'mrgalj' zaleti na mene,hoce jos i da me bije.
Kad sam ja 'nabro' trcati,a on nepopusta,sve mi za petama,osjeco sam ga zavratom do onog teih centra iza pomocnog terena,kontam,ja levata mamu je.bo,ko fa sam kakav huligan,ja balavac obicni.Uglavnom sprinto sam ja,vjerovali il ne,do anexa,neosvrcuci se za sobom :lol: Osvrnem se,vidim nema ga,al nema ni trole...ma odoh ja za svaki slucaj 'izdjogirat' jos jednu stanicu,pa na trolu,i kuci.
To su bili momeni,djetinstvo,avanture,ludnica...sad djeca nesmiju preko ulice preci bez mame...a uz to kaze nenavija 'ni za koga' nit da lopta zanjima...nekad se MORALO navijat za nekog,i igrati lopte,pa i oni sto su operisani od fudbala,ako nista,stat ces na go i zdra'o.Kako se promjeni ovo vrijeme,i raja
:placeodsmijeha:

Ne znam kako sada mala raja, prije desetak i kusur godina sam bio klinjo i nameracio se s drugom da preskocimo ogradu na istoku i da igramo lopte na glavnom uz zvuk navijanja manijaka na telefonu, iako je skoro ponoc. Tako preskocimo mi, drug puca penal a ja na golu prema jugu, kad nekakav covjek utrca sa zapadne tribine, cuvar valjda,psuje sta mu pada na um, preskaci brzo ogradu na istoku, a onda onu veliku kod zamka, drug onako manji provuce se ispod kapije, a ja zape za siljke one ograde, visim na ogradi gace me stegle oci da mi ispadnu od bolova, drug me vuce dole kako bi poderali trenerku, a covjek vec preskocio ogradu na istoku, iscupam se nekako i tako ja osta samo u bijelim gacama sav krvav po guzovima i poderan, sprintao sam do Elpija takav :D
Druga prica je kad smo isti taj drug i ja zakasnili na utakmicu, i nije bilo mogucnosti “ciko ciko mogul’ ja s vama”, a gleda ti se Rudar kao da je Real :D
Culi smo mi da cige gore negdje preko tranzita ulaze, pa tako i mi pravac tranzit, kad tamo na jednom mjestu limena ograda popustila, i provuci se nekako i kroz onu sumu po mraku, rupa nekakvih, propo sam 5 puta, nije to uopste iznad tribine kako smo mislili, nakon 15 minuta dosli nekako do semafora na jugu a ceka nas redar, sreca fin covjek bi i pusti nas onako kroz onu ispisanu travu da udjemo na jug :D
 
Avatar
Simply Blue
Postovi: 2128
Pridružen/a: pet mar 04, 2016 10:07 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 11:19 am

Dobro je to kad hoce da te istjeraju..belaj je kad hoces da izadjes, a ne daju ti
Treba poraditi na realizaciji...
NO ODA, NO PARTY
 
Avatar
mula
Postovi: 929
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 11:32 am

Navijači nisu zaslužili ovako dugu neizvjesnost. Duži vremenski period niko se ne oglašava.. Postoje samo nagađanja, koja nam kreiraju sliku dolaska Osima i odlaska Misimovića.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 11:33 am

Cikazubo,tako sam i ja jednom s drugom se popeo iznad juga na onaj zid.To nam bilo prvi put preko zida,kontamo skocit,kad zid s donje strane visociji,haman duplo nego s gornje.Isli zidom do prvod stabla koje je malo blize zidu pa nekako niz njeg se spustili,razgulili se i na siljke i na zicu i niz stablo,krvavi,poderani...pa kroz ono siblje,sto kazes,nekakvih rupcaga,zijanili se...Dosi haman do tribine,iznad jugo-zapadnog reflektora,virimo iz grmlja hocemo da predjemo na tribinu al da nas nevide redari,drotovi...kad ono vidje drot dole kod wc-a,ovog jarana i zove ga dole.Govorim mi ja ssssss,nemoj da bi mene osmeko,kad on zajedno s drotom,masu meni da sidjem...joj ja se sje.bo,sidjem dole.Kad drot govori,c
"svaka cast,prave ste nindje' hahahah
Pa imaju li igdje na svijetu navijaci koji su sa klubom prosli kroz ovakve zajebancije...i to je nesto posebno,sto nas veze od djetinstva
 
Avatar
nookey
Postovi: 2329
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:19 pm
Lokacija: Stolica F14
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 11:43 am

prijateljska s Olimpikom mislim '98 pred onaj play off na Koševu zatvorenog tipa. drug i ja kružili oko stadiona nema šanse ući. Skontamo da ima onaj kao dimnjak na istoku. Izveremo se uz to i nekako preko istoka siđemo na teren čađavi i prljavi k'o kavi beskućnici. I šta ćemo bila dva policajca, da nas ne provale nekako, dođemo i sjednemo do klupa, kofa mi dohvaćamo lopte. Gledaju nas Žera i ekipa, gledamo mi njih. Završilo mislim 8-0 za nas...
I kaže šta ću na tekmi, eh djeco moja...
 
teatrale36
Postovi: 1139
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 6:46 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri nov 28, 2018 11:49 am

cikazubo je napisao/la:
sri nov 28, 2018 11:14 am
plavi brat je napisao/la:
sri nov 28, 2018 10:52 am
Haj dok cekamo sta ce lutvo reci gavranu,da ispricam jednu anegdotu.
Igrali mi protiv partizana,bio ja s jaranom na istoku.
Pocne padat kisa.Kaze meni jaran,hajmo na sjever da nekisnemo,reko,kako,kaze popet cemo se preko onog zida na sjevero istoku (gdje su bile rahmetli antene) :) Posto je on malo nizi i deblji od mene,postavim ja njemu "lopovsku" i popne se on i ode necekajuci mene."izvetram" se i ja nekako i krenem da se dignem iz cuceceg polozaja kad vidim ispred sebe noge do po cjevanica,cipele,odprilike 47-ica...drot...u istom momentu osjetim udarac izmedju vrata i potiljka;po kicmenoj mozdini :) ruka ko lopata.
Kako me 'poklopio' tako me i stisn'o za vrat i vodi on mene,a meni faca 12 cenata od betona...i tako naguzenog me dovede do stepenica...gledam ja niz stepenice,one dugeee a posto gledam iz 'zablje perspektive' one jos duze.Nabi on mene nogom,ja se skotrljam niz one basamake,nekako se uspavim,neznam gdje me vise boli ni sta me snadje posto je to sve trajalo svega nekoliko trenutaka.
Okrenem se da mu je.bem sve po spisku,kad se 'mrgalj' zaleti na mene,hoce jos i da me bije.
Kad sam ja 'nabro' trcati,a on nepopusta,sve mi za petama,osjeco sam ga zavratom do onog teih centra iza pomocnog terena,kontam,ja levata mamu je.bo,ko fa sam kakav huligan,ja balavac obicni.Uglavnom sprinto sam ja,vjerovali il ne,do anexa,neosvrcuci se za sobom :lol: Osvrnem se,vidim nema ga,al nema ni trole...ma odoh ja za svaki slucaj 'izdjogirat' jos jednu stanicu,pa na trolu,i kuci.
To su bili momeni,djetinstvo,avanture,ludnica...sad djeca nesmiju preko ulice preci bez mame...a uz to kaze nenavija 'ni za koga' nit da lopta zanjima...nekad se MORALO navijat za nekog,i igrati lopte,pa i oni sto su operisani od fudbala,ako nista,stat ces na go i zdra'o.Kako se promjeni ovo vrijeme,i raja
:placeodsmijeha:

Ne znam kako sada mala raja, prije desetak i kusur godina sam bio klinjo i nameracio se s drugom da preskocimo ogradu na istoku i da igramo lopte na glavnom uz zvuk navijanja manijaka na telefonu, iako je skoro ponoc. Tako preskocimo mi, drug puca penal a ja na golu prema jugu, kad nekakav covjek utrca sa zapadne tribine, cuvar valjda,psuje sta mu pada na um, preskaci brzo ogradu na istoku, a onda onu veliku kod zamka, drug onako manji provuce se ispod kapije, a ja zape za siljke one ograde, visim na ogradi gace me stegle oci da mi ispadnu od bolova, drug me vuce dole kako bi poderali trenerku, a covjek vec preskocio ogradu na istoku, iscupam se nekako i tako ja osta samo u bijelim gacama sav krvav po guzovima i poderan, sprintao sam do Elpija takav :D
Druga prica je kad smo isti taj drug i ja zakasnili na utakmicu, i nije bilo mogucnosti “ciko ciko mogul’ ja s vama”, a gleda ti se Rudar kao da je Real :D
Culi smo mi da cige gore negdje preko tranzita ulaze, pa tako i mi pravac tranzit, kad tamo na jednom mjestu limena ograda popustila, i provuci se nekako i kroz onu sumu po mraku, rupa nekakvih, propo sam 5 puta, nije to uopste iznad tribine kako smo mislili, nakon 15 minuta dosli nekako do semafora na jugu a ceka nas redar, sreca fin covjek bi i pusti nas onako kroz onu ispisanu travu da udjemo na jug :D
A onih derbija prije rata, pa kad raja preskaču onu ogradu (zid) sa tranzita a ovamo u sumi oni penzioneri sa nekakvim motkama cekaju. To je bio živi cirkus, nista ljepse od toga, ono vrijeme prije početka utakmice dodjes sat ranije i gledas i show :DD:

Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 203 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija