Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 10:24 pm

Graovac i Subic pa da barem imamo najjacu odbranu u ligi.

Eric
Sinisa Graovac Sipa Subic
 
Avatar
sajo10
Postovi: 4990
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 12:09 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 10:27 pm

Hoceli biti sta od Subasica i Ilica? Jesu li igrali danas?
 
Avatar
exbabilon
Postovi: 4619
Pridružen/a: sub feb 13, 2016 4:50 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 10:34 pm

Samo eto i Graovac da potpise, koji nam je velika zelja svima naravno, opet ostaje u prvih 11 Sipovic koji me nicim nije dojmio. Pri punoj savjesti bih opet Bogicevica stavio da igra prije njega, ili gurao Kemu kao projekat.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 10:36 pm

Graovac je vrhunsko pojačanje kad bi došao.

U tom slučaju bi nam trebalo isto tako vrhunsko pojačanje na krilu. Po špekulacijama ne povezujemo se ni sa jednim krilom, a kamoli vrhunskim :D
Možda šta nađu iz vedra neba, ali ako ne dovede ja ne znam kako Amar misli zabiti dovoljan broj golova za titulu. Ne može Krpa dati 30 golova u sezoni, a Ermin 20.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 10:38 pm

El_Nino je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:36 pm
Graovac je vrhunsko pojačanje kad bi došao.

U tom slučaju bi nam trebalo isto tako vrhunsko pojačanje na krilu. Po špekulacijama ne povezujemo se ni sa jednim krilom, a kamoli vrhunskim :D
Možda šta nađu iz vedra neba, ali ako ne dovede ja ne znam kako Amar misli zabiti dovoljan broj golova za titulu. Ne može Krpa dati 30 golova u sezoni, a Ermin 20.
Ako mislis da nemamo vrhunsko krilo,onda si vjerovatno Zajmovica mislio na centarfora staviti.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 10:40 pm

exbabilon je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:34 pm
Samo eto i Graovac da potpise, koji nam je velika zelja svima naravno, opet ostaje u prvih 11 Sipovic koji me nicim nije dojmio. Pri punoj savjesti bih opet Bogicevica stavio da igra prije njega, ili gurao Kemu kao projekat.
Ma po kvalitetu nama i treba dva štopera, dva krila, veznjak. Ali nije realno očito.
Jer bi morao tad otjerati Dadu, Bogija, Zeca, Zajmovića, a ostale dovesti. Nemamo toliko para, pa se zakrpi koliko može.

A što se tiče ovog tvog stavljanja Bogija u prvu postavu ja stvarno ne znam kako ima ljudi koji nakon svega mogu Bogija staviti u prvu postavu. Pa imate li oči, lik je proljetos sjebao sve moguće, klizao se ko krava, ...
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 10:42 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:38 pm
El_Nino je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:36 pm
Graovac je vrhunsko pojačanje kad bi došao.

U tom slučaju bi nam trebalo isto tako vrhunsko pojačanje na krilu. Po špekulacijama ne povezujemo se ni sa jednim krilom, a kamoli vrhunskim :D
Možda šta nađu iz vedra neba, ali ako ne dovede ja ne znam kako Amar misli zabiti dovoljan broj golova za titulu. Ne može Krpa dati 30 golova u sezoni, a Ermin 20.
Ako mislis da nemamo vrhunsko krilo,onda si vjerovatno Zajmovica mislio na centarfora staviti.
:rofl1: :rofl1:

Da, da. :D
 
Drmex1987
Postovi: 65
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 7:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 10:47 pm

Sanjam dolazak Graovca i Subića!!
:zeljeznicar1: :zeljeznicar1:
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 10:48 pm

El_Nino je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:40 pm
exbabilon je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:34 pm
Samo eto i Graovac da potpise, koji nam je velika zelja svima naravno, opet ostaje u prvih 11 Sipovic koji me nicim nije dojmio. Pri punoj savjesti bih opet Bogicevica stavio da igra prije njega, ili gurao Kemu kao projekat.
Ma po kvalitetu nama i treba dva štopera, dva krila, veznjak. Ali nije realno očito.
Jer bi morao tad otjerati Dadu, Bogija, Zeca, Zajmovića, a ostale dovesti. Nemamo toliko para, pa se zakrpi koliko može.

A što se tiče ovog tvog stavljanja Bogija u prvu postavu ja stvarno ne znam kako ima ljudi koji nakon svega mogu Bogija staviti u prvu postavu. Pa imate li oči, lik je proljetos sjebao sve moguće, klizao se ko krava, ...
Ja sve više mislim da će se Amar morat odreć ovde ovih analnih alpinista. Počeli su mu ozbiljno štetiti ugledu. Sve više sam mišljenja da Amar i nije toliko iracionalan koliko ovde pokušavaju obraniti svaki njegov mig.

Da dodje Ramos u Želju, Bogi bi bio prvi izbor ovog foruma dok Amar ne bi to promjenio na terenu, a čim bi to uradio svi bi ko papagaji prihvatili i promjenili priču za 180 stepeni. To ti se zove analni alpinizam bez smisla i razloga. Bog dadne mozak, al koja korist, kad sinapse zakržljale, karaktera i samopoštovanja nikad nije bilo, a neće ni biti.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 10:54 pm

Mehmede, Mehmede :kafa:
slika
 
zuka
Postovi: 197
Pridružen/a: sri mar 01, 2017 12:28 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 11:07 pm

Qooler je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:14 pm
zuka je napisao/la:
sub jun 29, 2019 9:58 pm
DANAN je napisao/la:
sub jun 29, 2019 6:20 pm


Joj Zuka jarane nemoj zivota ti.
Svi mi njega jako dobro znamo sa drugog foruma (ZUBAN 05)dugi niz godina.Znamo jako dobro kako je.korektan.
Jedina dobra stvar je sto je navijac Zelje i to mu ne moze niko osporiti.
A za sve ostalo nemoj zivota ti.....
Napisao sam da je za funkciju predsjednika korektan,jer misljenja sam da je on tu samo neko prelazno rjesenje do nove skupstine.Jer misljenja sam da ce tu Jasko voditi glavnu rijec,samo ne zeli na papiru tu funkciju.Ko god da je drugi dosao bio bi napadnut vise nego sto treba znas i sam to,ovako njemu bar se ne moze prigovoriti da nije navijac kluba kao proslom.I volio bi da nekad napises koga bi ti volio kao presjednika kluba,da zanemarimo i Amara i Senada.
Ja sam zahvalan svakom ko se prihvati neke funkcije, pa i danasnjoj upravi. Ljude treba podržati. Samo ljudi mi nemmao baš komoditet da tako mjenjamo uprave a stare se izgube u vidu magle i dimne zavjese za naivne, tipa sedmocifrenih ugovora... Za dva mjeseca niko se neće sjećati ovih koji su nas za 6 mjeseci unazadili i ovih dimnih zavjesa u povlačenju. Tako da fulimo par puta u upravama, mi smo donji.

Ovaj danas imenovani Džubur, je rekao nešto što mi se svidja, a to je da će se praviti sistem i da Željo ne zavisi od jednog čovjeka. Super i nadam se da će uspjeti. To bi bio veći uspjeh nego istok, krov i teren. Onaj ko objektivno sjedne i napiše statut Želje koji će organizacijski biti dobar tako da Željo bude otporan na razne klanove, je najveći prijatelj Želje. Ja bi po njemu i stadion nazvao jer će taj biti ustanovitelj modernog i uspješnog kluba o kojem će naši unuci pričati da od njegovog mandata Željo napreduje.
Ovo što sad gledamo je samo sjaši Murta da uzjaše Kurta. I čim uzjaše Kurta, onda Murta protiv Kurte i obrnuto, a sve pokriveno sa nekoliko slojeva poznate parole Željo ispred svega.
Tesko cemo mi imati taj sistem,sve dok zavisimo od pozajmica i slicno.Moja neka ideja jest da mandat u skupstini traje godinu dana.Ko zeli biti clan skupstine mora uplatiti odreden iznos i to je to.Nesto na taj fazon da se uradi,ne mora bas bukvalno kako sam napisao.Jer sad imamo clanove skupstine od koje bar 10% niti zna kako treba kad je i jeli se odrzala skupstina.
I nadam se nekad upravi kluba koja bi bila sastavljena od mladji ljudi,tipa Vukotic,Bajramovic i slicni koji imaju modernije videnje svega i razmisljanje.S time da budu u potpunosti sastavljena od takvi ljudi,nista prijasnji nista neke zasluge i tome slicno.
 
Qooler
Postovi: 1424
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 11:21 pm

zuka je napisao/la:
sub jun 29, 2019 11:07 pm
Qooler je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:14 pm
zuka je napisao/la:
sub jun 29, 2019 9:58 pm


Napisao sam da je za funkciju predsjednika korektan,jer misljenja sam da je on tu samo neko prelazno rjesenje do nove skupstine.Jer misljenja sam da ce tu Jasko voditi glavnu rijec,samo ne zeli na papiru tu funkciju.Ko god da je drugi dosao bio bi napadnut vise nego sto treba znas i sam to,ovako njemu bar se ne moze prigovoriti da nije navijac kluba kao proslom.I volio bi da nekad napises koga bi ti volio kao presjednika kluba,da zanemarimo i Amara i Senada.
Ja sam zahvalan svakom ko se prihvati neke funkcije, pa i danasnjoj upravi. Ljude treba podržati. Samo ljudi mi nemmao baš komoditet da tako mjenjamo uprave a stare se izgube u vidu magle i dimne zavjese za naivne, tipa sedmocifrenih ugovora... Za dva mjeseca niko se neće sjećati ovih koji su nas za 6 mjeseci unazadili i ovih dimnih zavjesa u povlačenju. Tako da fulimo par puta u upravama, mi smo donji.

Ovaj danas imenovani Džubur, je rekao nešto što mi se svidja, a to je da će se praviti sistem i da Željo ne zavisi od jednog čovjeka. Super i nadam se da će uspjeti. To bi bio veći uspjeh nego istok, krov i teren. Onaj ko objektivno sjedne i napiše statut Želje koji će organizacijski biti dobar tako da Željo bude otporan na razne klanove, je najveći prijatelj Želje. Ja bi po njemu i stadion nazvao jer će taj biti ustanovitelj modernog i uspješnog kluba o kojem će naši unuci pričati da od njegovog mandata Željo napreduje.
Ovo što sad gledamo je samo sjaši Murta da uzjaše Kurta. I čim uzjaše Kurta, onda Murta protiv Kurte i obrnuto, a sve pokriveno sa nekoliko slojeva poznate parole Željo ispred svega.
Tesko cemo mi imati taj sistem,sve dok zavisimo od pozajmica i slicno.Moja neka ideja jest da mandat u skupstini traje godinu dana.Ko zeli biti clan skupstine mora uplatiti odreden iznos i to je to.Nesto na taj fazon da se uradi,ne mora bas bukvalno kako sam napisao.Jer sad imamo clanove skupstine od koje bar 10% niti zna kako treba kad je i jeli se odrzala skupstina.
I nadam se nekad upravi kluba koja bi bila sastavljena od mladji ljudi,tipa Vukotic,Bajramovic i slicni koji imaju modernije videnje svega i razmisljanje.S time da budu u potpunosti sastavljena od takvi ljudi,nista prijasnji nista neke zasluge i tome slicno.
Siguran sam da i svaki od nas, mora mnogo više pridonjeti Želji u finasijskom smislu. Bar nekim malim donacijama, koliko ko može. Treba povećati i cijenu karte godišnje, članarina 10 EUR je smješna. Ne možemo sav teret prebaciti na nekoliko ljudi u upravi.
Uprava samo mora osigurati povjerenje i transparetnost po pitanju finansija.
Zadnja izmjena: Qooler, dana/u sub jun 29, 2019 11:22 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Neraaa
Postovi: 174
Pridružen/a: sub maj 25, 2019 5:11 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 11:22 pm

AdmirA je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:54 pm
Mehmede, Mehmede :kafa:
slika
https://www.youtube.com/watch?v=dt7o_VSFAOw :placeodsmijeha: :placeodsmijeha: :placeodsmijeha:
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 11:32 pm

AdmirA je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:54 pm
Mehmede, Mehmede :kafa:
slika
Govorio sam, a i dalje sam pri tom mišljenju - on spreman nam može baš, baš valjati. Nevjerovatno zahvalan igrač. A, ne sumnjam sekunde da će ga Amar iskoristiti kako treba. Donijet će nam mirnoću, stabilnost i kontrolu u sredini terena - baš ono što nam je falilo. Ovdje su ga neki najavljivali kao ofanzivnog veznog. Ja ga ne vidim tu, već baš na sredini terena, da tu igra u paru s Bojom ili Hajdarom. Za našu ligu - fantazija.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
Avatar
kvalitet
Postovi: 2640
Pridružen/a: sub mar 19, 2016 12:46 pm
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 11:33 pm

exbabilon je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:34 pm
Samo eto i Graovac da potpise, koji nam je velika zelja svima naravno, opet ostaje u prvih 11 Sipovic koji me nicim nije dojmio. Pri punoj savjesti bih opet Bogicevica stavio da igra prije njega, ili gurao Kemu kao projekat.
Ma Sipa je dobar stoper, vjeruj mi. Samo što njemu treba neko kao Graovac u paru, neko malo brži i okretniji.
Bez privatizacije kluba nema sportskog uspjeha!

Željo je religija i život, nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja.
 
AdmirA
Postovi: 2232
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 11:36 pm

kvalitet je napisao/la:
sub jun 29, 2019 11:32 pm
AdmirA je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:54 pm
Mehmede, Mehmede :kafa:
slika
Govorio sam, a i dalje sam pri tom mišljenju - on spreman nam može baš, baš valjati. Nevjerovatno zahvalan igrač. A, ne sumnjam sekunde da će ga Amar iskoristiti kako treba. Donijet će nam mirnoću, stabilnost i kontrolu u sredini terena - baš ono što nam je falilo. Ovdje su ga neki najavljivali kao ofanzivnog veznog. Ja ga ne vidim tu, već baš na sredini terena, da tu igra u paru s Bojom ili Hajdarom. Za našu ligu - fantazija.
Upravo tako kolega. Hajde još stoper i krilo. I navodno bek lijevi.
 
Avatar
gavran
Postovi: 7547
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 10:37 pm
Lokacija: Nebo
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 11:53 pm

Sad tek vidim kakav je igrac bio LAZAR POPOVIC.Da je nafatat sta nalik njemu
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 97/98, 00/01, 01/02, 09/10, 11/12 ,12/13
Kup BIH : 99/00, 00/01, 02/03, 10/11, 11/12,17/18
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-71/72, 1/2-84/85
Srednjoevropski kup :1/2-63, 68/69
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 11:55 pm

Suza mi ima 9 promila
Željezničar ante portas !
 
Avatar
AsharaK
Administrator
Postovi: 18954
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:50 pm
Lokacija: Gračanica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 11:55 pm

Forza Zeljoooooo
Željezničar ante portas !
 
Avatar
Plava Porodica
Postovi: 14819
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 4:46 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sub jun 29, 2019 11:56 pm

RokElsner44 je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:38 pm
El_Nino je napisao/la:
sub jun 29, 2019 10:36 pm
Graovac je vrhunsko pojačanje kad bi došao.

U tom slučaju bi nam trebalo isto tako vrhunsko pojačanje na krilu. Po špekulacijama ne povezujemo se ni sa jednim krilom, a kamoli vrhunskim :D
Možda šta nađu iz vedra neba, ali ako ne dovede ja ne znam kako Amar misli zabiti dovoljan broj golova za titulu. Ne može Krpa dati 30 golova u sezoni, a Ermin 20.
Ako mislis da nemamo vrhunsko krilo,onda si vjerovatno Zajmovica mislio na centarfora staviti.
Kako se samo naježim kad pročitam to prezime..
Mrak na oči, pišti u ušima..
Banujte ga za ovih 14 riječi, 1 zarez, 1 tačku, 2 velika slova, 77 malih slova.
Babukini moleri !

AMAR AMAR OSIM OSIM !!!

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 86 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija