Moderator/ica: storm_raider

 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:24 pm

Haklapuc je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:20 pm
Ja ne znam šta ste vi gledali, Pavić je odigrao odličnu utakmicu, defanzivno ga niko nije prošao, a dosta je pomagao i u ofanzivi. Iako Veselinovićeva realizacija kvari dojam, lijeva strana napada nam je bila puno opasnija od desne.
To za Pavica je vic godine.
 
w0st
Postovi: 140
Pridružen/a: ned maj 15, 2016 5:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:24 pm

Nema izgovora 4 utakmice bez primljenog gola, u igri se vidi napredak, Lendric davao 100% od sebe al dzaba, nece u go, kao radilica odlican, kao napadac beskorstan, Veseli uzima svakog igraca 1 na 1 al ne zna sta ce dalje s njom, Zec da se vrati da imam roster siri, jedini problem bi nam mogo to biti jer igramo na 2 fronta. Uz ovakvu igru i malo bolju realizaciju mislim da se moze na duplu krunu.

Opet, da li imamo igraca kojim prijeti suspenzija ?
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23613
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:25 pm

AsharaK je napisao/la:
ned mar 08, 2020 9:38 pm
Treba ponovo prebrojat mjesta na istoku, mozda nas je Misimovic zajebo kad je reko da ima onoliko, cim je danas bila posjeta 5,5k :D
Nista od tvojih 50 KM za ovaj mjesec. :kafa:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
Tryg
Postovi: 3911
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:38 pm
Lokacija: Kod sarafa :)
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:28 pm

hahahaha ode petobanka u zaborav


Sent from my iPhone using Tapatalk
Tvoje NE ucinilo te legendom! R.I.P Josko Domorocki!
 
Avatar
kokoška
Postovi: 725
Pridružen/a: pon okt 01, 2018 8:43 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:31 pm

E cuj Ramovic los, hvala Bogu pa vam je forum krajnja granica....
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:32 pm

Tryg je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:18 pm
Ja samo kazem majstore da mi imamo najgore sudije u evropi. Danas nama, sutra njima, nije to poenta. Nego je poenta da se popravi vise ova lakrdija od lige. Kompletnu sudijsku organizaciju treba raspustit.


Sent from my iPhone using Tapatalk

I sta majstore, eto mi to ne znamo. Mi pali sa marsa ne mrznemo se, ne kisnemo, vas par nam dodje oci da otvorimo.. Eto ne bi dobili, da je svirao penal.
Nek se nama var servira, drugi nek štimaju. Daj ba nemoj mi suplje, kao da ja ne znam... Na Grbavixci kad se borimo za titulu, čovjek nam zabije gol rukom.
Post u seharu treba da ide. Pogledaj utakmicu Tuzle protiv Zrinskog, naše protiv Borca u BL, na Kosevu, pa dodji to napisi.
Vidi poprilično sam iznerviran utakmicom, smrzo sam se ko picka, i dodjem da pročitam malo o majstorija Stile. Neki pametan post, malo o tekmi.
I vidim u postovima da je nekome nepravo sto te sudija pripazio. Ne vadi se Boga ti..
Imam osjećaj da dosta raje ovde počne da pjeni, kad pobijedimo. Sad ne čitamo o lošem prelaznom roku, drugi polufinale kupa. Ali citat cemo kad ispadnemo i ne osvojimo titulu.
Eh da sudija nas je progurao jer Amar tu. Jer Amar ne zna drugačije, nego da nastima
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Qooler
Postovi: 1422
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:33 pm

Da smo dali jos dva gola sve bi drugacije o de pisali.
Igre je bilo. Prilika je bilo, realizacija je falila.
Bitna su tri boda.
Ono sto bi ja volio popraviti je izgled terena (grijače) , kamere koje su evo na moja web TV uzasne i realizaciju.
Usudio bi se reći da imamo i više kreacije nego trebamo. Jednostavne prilike ne realizujemo. Komplikujemo.
Teren u martu ne smije bit ovako siv!!!
 
Avatar
PratimsamoPlave
Postovi: 2238
Pridružen/a: pon maj 22, 2017 1:31 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:34 pm

Toliko tema istok, krov, posjeta, igra, kako dalje, gdje smo dobri, loši, Ramovic, Veseli, oni se nadju i pišu o Sabriji Topalovicu.
Vidimo se protiv Čelika!
I kada dodju losi rezultati, budala ova nece prestat da te prati!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:37 pm

Nije vala ni Pavić loš, nije odličan, sjajan, ali je zaslužio prolaznu ocjenu. Po meni je on bolji i korisniji od Siniše prema naprijed, bolje se ubacuje, bolje sarađuje sa Veselim, nego što Siniša prati Ramovića.

Ali ljudi koliko je istok dobio drugu dimenziju sa ovim krovom, pa 5 puta izgleda moćnije, veće, a da ne pričam o huku, grmili smo sa istoka u par navrata.

Crnkiću i Arežina, napušite se ku*ca.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:38 pm

Hladno je mogao da pokaze na penal, a ne daj Boze da su izjednacili nakon onih nasih promasaja.

Stadion i naviajci sve je to super i bice jos bolje, ali igra mora da bude bolja vec od Celika nema opravdanja ni za Amara a pogotovo ne igrace.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Bozidar Radosevic
Postovi: 1225
Pridružen/a: pet maj 10, 2019 11:53 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:40 pm

kokoška je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:31 pm
E cuj Ramovic los, hvala Bogu pa vam je mrtvi forum krajnja granica....
Ma najbolji igrac Zelje ikad. Toliko je dobar da s 27.godina i rijesenim papirima ne moze u drugu Tursku da ode
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:45 pm

SirAlexFerguson je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:02 pm
Volio bi da cujem da Amar prokomentarise posebno nastupe igraca , iza Stilica bi stajali Rama i Mesa, ja sam zapamtio jednu gresku Rame i to nebitna, nista nije opasno bilo a vidio puno vise dobrih stvari ali dobro ovdje ima znalaca koji ocekuju mozda svake sedmice hattrick..
sve u svemu dobro dosla tri boda, mogli smo uprskati sreca nismo..
Amar ce ocitati lekciju i Lendri i Veselom , nase je da ih opet podrzimo narednu utakmicu.
Raspored nije lagan nikome pa ni nama, ali po meni bolji je nama nego konama.. Da ne pametujemo puno, odmorimo se proslavimo i idemo dalje...
Ramović je najbolji naš igrač u ovoj polusezoni. Rekao je i Amar to. Tako da, nema potrebe srati liku.

Joj Lendrića jesr bezobrazan, nešto on odbrusi novinaru. Šta bolan jednu šansu, onu mrtvu, pa onu kad si golmana driblao, pa kad ti je Sinan spustio. I još opravdanje da fulaju i Barca i Real.
Frajeru nema te u meču nikako em još ne možeš zabiti ono što ti namjeste.
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:46 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:40 pm
kokoška je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:31 pm
E cuj Ramovic los, hvala Bogu pa vam je mrtvi forum krajnja granica....
Ma najbolji igrac Zelje ikad. Toliko je dobar da s 27.godina i rijesenim papirima ne moze u drugu Tursku da ode
Nema potrebe za tenzijom i raspravom. Lične animozitete ostavite po strani, 85% ovih igrača ne može igrati u drugoj turskoj, ako ćemo tako gledati. Večeras je odigrao fino, prošlu jedan od boljih isto, protiv Zvijezde je bio najbolji i bitno je da pomaže ekipi, također dosta fino se razumije sa Štilom.

Uživajte u pobjedi, snimku slobodnjaka i punog istoka!
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
Tare1921
Postovi: 469
Pridružen/a: pon maj 21, 2018 1:40 am
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:46 pm

Pitari ce platiti sudije protiv celika da nam dadne hrpu zutih kartona. Ramovic, Alispahic, Bojo, Smrdan i Sinisa bi mogli faliti na derbiju ako protiv Celika dobiju zuti.
 
Guvo
Postovi: 290
Pridružen/a: ned feb 24, 2019 4:13 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:46 pm

Guvo je napisao/la:
ned mar 08, 2020 4:58 pm
Denchi je napisao/la:npr. da poplavi i onda da grom opali sprži sve na terenu i zapali se stadion Grbavica
ovom liku treba jebat majku milu
samo davas sve podsijetim sta ovaj pitar prica a znate koje
BOJKOT GG.BA PORTALA!
 
Avatar
PlaviVlak
Postovi: 1993
Pridružen/a: uto feb 06, 2018 11:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:47 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:45 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:02 pm
Volio bi da cujem da Amar prokomentarise posebno nastupe igraca , iza Stilica bi stajali Rama i Mesa, ja sam zapamtio jednu gresku Rame i to nebitna, nista nije opasno bilo a vidio puno vise dobrih stvari ali dobro ovdje ima znalaca koji ocekuju mozda svake sedmice hattrick..
sve u svemu dobro dosla tri boda, mogli smo uprskati sreca nismo..
Amar ce ocitati lekciju i Lendri i Veselom , nase je da ih opet podrzimo narednu utakmicu.
Raspored nije lagan nikome pa ni nama, ali po meni bolji je nama nego konama.. Da ne pametujemo puno, odmorimo se proslavimo i idemo dalje...
Ramović je najbolji naš igrač u ovoj polusezoni. Rekao je i Amar to. Tako da, nema potrebe srati liku.

Joj Lendrića jesr bezobrazan, nešto on odbrusi novinaru. Šta bolan jednu šansu, onu mrtvu, pa onu kad si golmana driblao, pa kad ti je Sinan spustio. I još opravdanje da fulaju i Barca i Real.
Frajeru nema te u meču nikako em još ne možeš zabiti ono što ti namjeste.
On 3, Veseli 4,5, Kosorić 1, Štila 1, Dado 1...
Sigurno 5 zicera i bar još toliko solidnih prilika.
Stari nick: Zaka.

Biće Željo opet šampion!
 
Avatar
SirAlexFerguson
Postovi: 841
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 8:20 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:48 pm

Bozidar Radosevic je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:40 pm
kokoška je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:31 pm
E cuj Ramovic los, hvala Bogu pa vam je mrtvi forum krajnja granica....
Ma najbolji igrac Zelje ikad. Toliko je dobar da s 27.godina i rijesenim papirima ne moze u drugu Tursku da ode
Hahahahahahahhahahahahah moji “navijaci” ..

Inace cemo za ove pare dovesti drugog Stilu...Ustvari, pokazali smo da mozemo dovesti igraca, pa on “bez ugovora” ovako manje spreman od ostatka opet biva 2.,3. igrac ekipe sto je i Amar u zadnje dvije utakmice potvrdio..na kraju krajeva svak moze imati svoje misljenje, postujem i tvoje, ali neko drugi donosi odluke i to je bitnije. Pozdrav
:zeljeznicar1:

Ivica Osim : " Fudbal je dio nas, dio naše radosti, ponekad i tuge."
 
Avatar
Izlija
Moderator
Postovi: 3757
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 1:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:52 pm

Qooler je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:33 pm

Teren u martu ne smije bit ovako siv!!!
Nije sarkazam i ne pokušavam da ti nešto kao šuknem jer bi vjerovatno i ti volio da si bio večeras na stadionu ali zbog nečeg si bio spriječen.
Teren je u živo kada ga gledaš zelen osim dijelova ispred golmana gdje je izrovan i nema trave.
イビチャ・オシム
 
Avatar
Leon_Professional
Postovi: 19810
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 10:31 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 10:58 pm

PlaviVlak je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:47 pm
Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:45 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:02 pm
Volio bi da cujem da Amar prokomentarise posebno nastupe igraca , iza Stilica bi stajali Rama i Mesa, ja sam zapamtio jednu gresku Rame i to nebitna, nista nije opasno bilo a vidio puno vise dobrih stvari ali dobro ovdje ima znalaca koji ocekuju mozda svake sedmice hattrick..
sve u svemu dobro dosla tri boda, mogli smo uprskati sreca nismo..
Amar ce ocitati lekciju i Lendri i Veselom , nase je da ih opet podrzimo narednu utakmicu.
Raspored nije lagan nikome pa ni nama, ali po meni bolji je nama nego konama.. Da ne pametujemo puno, odmorimo se proslavimo i idemo dalje...
Ramović je najbolji naš igrač u ovoj polusezoni. Rekao je i Amar to. Tako da, nema potrebe srati liku.

Joj Lendrića jesr bezobrazan, nešto on odbrusi novinaru. Šta bolan jednu šansu, onu mrtvu, pa onu kad si golmana driblao, pa kad ti je Sinan spustio. I još opravdanje da fulaju i Barca i Real.
Frajeru nema te u meču nikako em još ne možeš zabiti ono što ti namjeste.
On 3, Veseli 4,5, Kosorić 1, Štila 1, Dado 1...
Sigurno 5 zicera i bar još toliko solidnih prilika.
Al kad je Aco promašio baš sam se nasmijao iz srca. Pređe preko noge samo tako a on zategao ko...
 
Kospa
Postovi: 1947
Pridružen/a: sri dec 20, 2017 12:47 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

ned mar 08, 2020 11:02 pm

Leon_Professional je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:45 pm
SirAlexFerguson je napisao/la:
ned mar 08, 2020 10:02 pm
Volio bi da cujem da Amar prokomentarise posebno nastupe igraca , iza Stilica bi stajali Rama i Mesa, ja sam zapamtio jednu gresku Rame i to nebitna, nista nije opasno bilo a vidio puno vise dobrih stvari ali dobro ovdje ima znalaca koji ocekuju mozda svake sedmice hattrick..
sve u svemu dobro dosla tri boda, mogli smo uprskati sreca nismo..
Amar ce ocitati lekciju i Lendri i Veselom , nase je da ih opet podrzimo narednu utakmicu.
Raspored nije lagan nikome pa ni nama, ali po meni bolji je nama nego konama.. Da ne pametujemo puno, odmorimo se proslavimo i idemo dalje...
Ramović je najbolji naš igrač u ovoj polusezoni. Rekao je i Amar to. Tako da, nema potrebe srati liku.

Joj Lendrića jesr bezobrazan, nešto on odbrusi novinaru. Šta bolan jednu šansu, onu mrtvu, pa onu kad si golmana driblao, pa kad ti je Sinan spustio. I još opravdanje da fulaju i Barca i Real.
Frajeru nema te u meču nikako em još ne možeš zabiti ono što ti namjeste.
Mozda jeste zvucao bezobrazno, i po meni je fulio min 3 ali treba to gledat sa druge strane. On je napadac i psiha je cudo, samo sa ovakvim pristupom i samouvjerenoscu mozes prevazici neke periode kad te ne ide.
Zato mi je draze kad ga cujem da ovako prica nego da kuka kako je fulio par sansi.
Samo naprijed Ive majstore, donijeces ti nama aBd puno radosti ovog proljeca
... Godine života svoga tebi dao sam...

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Dzezvar, Google [Bot] i 72 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija