Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 1:55 pm

Mi smo se izgleda vec pomirli da od ove sezone nema nista, drugi problem je sto ako odemo u Evropu ove sezone necemo biti nosioci. Sto znaci da 90% dobijamo jakog protivnika i ispadamo u prvom krugu.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:00 pm

Kako igramo i Evropa nam je upitna, s ovim istrošenim i polovnim igračima.
A i prvo pretkolo je dosta i napredak u odnosu na ovo stanje.
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:08 pm

Zrinjski po imenima jak sastav, ali ocigledno da im ovaj trener i nije neki takticar. Sarajevo ih zatvorilo sa drugim sastavom, mozemo se nositi sa njima.
 
El_Nino
Postovi: 794
Pridružen/a: sub jun 15, 2019 10:44 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:10 pm

Ja sam vidio da mjenja formacije, da ima ekipu da igra i sa 2 napadača i sa 3 nazad i slično.
Velika je to prednost.
Iako su jučer najviše igrali po strani a Sarajevo ih zatvorilo i nije im dalo da iz posjeda stvore nešto više.

Po meni je Zrinjski jači od Sarajeva, ali eto, svako vidi drugačije :D
 
zeljoiznadsvega
Postovi: 177
Pridružen/a: čet maj 17, 2018 9:11 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:20 pm

Kospicar je napisao/la:
pon jul 22, 2019 1:51 pm
slika
Samo broj gledalaca, nema prihoda od ulaznica
 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:35 pm

El_Nino je napisao/la:
pon jul 22, 2019 2:10 pm
Ja sam vidio da mjenja formacije, da ima ekipu da igra i sa 2 napadača i sa 3 nazad i slično.
Velika je to prednost.
Iako su jučer najviše igrali po strani a Sarajevo ih zatvorilo i nije im dalo da iz posjeda stvore nešto više.

Po meni je Zrinjski jači od Sarajeva, ali eto, svako vidi drugačije :D
Ma vjeruj utrpali bi oni njima jos jesi li gledao prvi sastav sarajeva pola ih nema, a zrinjski nije 2 izgledne sanse stvorio.
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:35 pm

Cestitke Farisu Zubanoviću na prvijencu u dresu Fremad Amagera u pobjedi nad Kogeom.
 
SamoJAKO
Postovi: 57
Pridružen/a: sub maj 04, 2019 9:53 pm
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:37 pm

zeljoiznadsvega je napisao/la:
pon jul 22, 2019 2:20 pm
Kospicar je napisao/la:
pon jul 22, 2019 1:51 pm
slika
Samo broj gledalaca, nema prihoda od ulaznica
Još broje pare...
Za Željezničar sve, od Željezničara ništa!
 
Minjore
Prijatelj i Forumas Godine, 2018.
Postovi: 7240
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:35 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 2:46 pm

Mehica ne ocekujte previse na terenu ove sezone. Minimalno da, bilo sta vise, ne.
 
Avatar
Zeljo
Postovi: 1316
Pridružen/a: uto jan 31, 2017 9:32 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:08 pm

Minjore je napisao/la:
pon jul 22, 2019 2:46 pm
Mehica ne ocekujte previse na terenu ove sezone. Minimalno da, bilo sta vise, ne.
Sto to? Jel znas nesto ili tvoje misljenje.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće. Željo je oduvijek važio za nešto što povezuje divne ljude koji pomažu jedni druge.
 
Avatar
salle86
Postovi: 5126
Pridružen/a: sub feb 20, 2016 12:34 am
Lokacija: Ilidža
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:13 pm

Nedo Bog može šta i pokazati pa valja mu onda naći mjesto umjesto Alispahića ili Dade :)
Dunavom brodovi plove, da li se bar jedan zove ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO.
Maslačak sam, vjetar me nosi, ima me u tvojoj kosi ŽELJO, ŽELJOO, ŽELJOOOOO..
.💙🤍💙🤍💙🤍💙
 
Avatar
MiroslavKruzik
Postovi: 3181
Pridružen/a: čet sep 13, 2018 11:34 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:19 pm

https://youtu.be/7oe8yitnY44 skoro godinu od pobjede nad laznim Mostarcima
 
Avatar
Plavanacija
Postovi: 226
Pridružen/a: sri avg 10, 2016 8:48 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:23 pm

Evo jedna stara slika
slika
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:24 pm

salle86 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:13 pm
Nedo Bog može šta i pokazati pa valja mu onda naći mjesto umjesto Alispahića ili Dade :)
Bezveze uzimate te igrače na zub i pravite poredenja s njima. Oni su na terenu idealni, kakvih pacijenata imamo na bekovima, desnom krilu, stoperima... Ni Krpic ništa bolje ne obavlja svoj posao, ali pokazuje neku borbenost pa mu se to progleda kroz prste. Po meni je vezna linija dobro odradila svoj posao i to je ono što me jedino čini sretnim nakon utakmice protiv Borca. Po prvi put nakon dugo vremena sam vidio da neko u veznoj liniji malo zadrzi loptu u nogama, stane na loptu, promjeni stranu i sl.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6710
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:27 pm

mula je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:24 pm
salle86 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:13 pm
Nedo Bog može šta i pokazati pa valja mu onda naći mjesto umjesto Alispahića ili Dade :)
Bezveze uzimate te igrače na zub i pravite poredenja s njima. Oni su na terenu idealni, kakvih pacijenata imamo na bekovima, desnom krilu, stoperima... Ni Krpic ništa bolje ne obavlja svoj posao, ali pokazuje neku borbenost pa mu se to progleda kroz prste. Po meni je vezna linija dobro odradila svoj posao i to je ono što me jedino čini sretnim nakon utakmice protiv Borca. Po prvi put nakon dugo vremena sam vidio da neko u veznoj liniji malo zadrzi loptu u nogama, stane na loptu, promjeni stranu i sl.
Dado je igrac manje, nijednom nije ispratio svog covjeka. Nista nije pokazao tokom meca sa Borcem.
Ne znam zasto su se pojedinci navalili na Krpica pa momak pretrci ko citava ekipa. Za njega nema izgubljene lopte samo je problem sto nema ko da mu je da.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
SIMA_SIMAU
Postovi: 6710
Pridružen/a: pet jun 10, 2016 11:49 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:30 pm

Ja sam na pocetku sezone rekao treba pustiti prvi 5 kola i da vidimo na sta ce liciti tabela. Mi moramo dobiti MDK jer nam onda dolazi Zrinjski.
Za slavnu prošlost, kroz tešku sadašnjost, za bolje sutra, nek’ ne fali volje za ljubav što se Željezničar zove.
 
Avatar
cipiripi
Prijatelj foruma
Postovi: 3019
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 8:32 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:34 pm

Ako u prvih 5 kola zakkjucno sa derbijem ne budemo u samom vrhu bojim se da ce to biti pocetak kraja Amara i njegove strucnosti.
Dali smo im citavu zimu i proljece, ja prvi hocu rezultate.
Ostavim parr na clansku i godisnju i zahtjevam kao navijac i clan kluba rezultate.
Mene ne interesuje ko je u Upravi i na klupi ja zelim rezultate a ne patnju i presipanje iz supljeg u prazno
Alea iacta est!
 
Avatar
mula
Postovi: 932
Pridružen/a: pet apr 22, 2016 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:35 pm

SIMA_SIMAU je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:27 pm
mula je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:24 pm
salle86 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:13 pm
Nedo Bog može šta i pokazati pa valja mu onda naći mjesto umjesto Alispahića ili Dade :)
Bezveze uzimate te igrače na zub i pravite poredenja s njima. Oni su na terenu idealni, kakvih pacijenata imamo na bekovima, desnom krilu, stoperima... Ni Krpic ništa bolje ne obavlja svoj posao, ali pokazuje neku borbenost pa mu se to progleda kroz prste. Po meni je vezna linija dobro odradila svoj posao i to je ono što me jedino čini sretnim nakon utakmice protiv Borca. Po prvi put nakon dugo vremena sam vidio da neko u veznoj liniji malo zadrzi loptu u nogama, stane na loptu, promjeni stranu i sl.
Dado je igrac manje, nijednom nije ispratio svog covjeka. Nista nije pokazao tokom meca sa Borcem.
Ne znam zasto su se pojedinci navalili na Krpica pa momak pretrci ko citava ekipa. Za njega nema izgubljene lopte samo je problem sto nema ko da mu je da.
Ma niđe veze,
Pored onako loših bekova, Zeca, zamjerati nešta Sadikoviću je suludo. Krpić je i napravio njima kontru, gdje je Bojo dobio drugi žuti.
Promjene su proces za koji potrebno je vrijeme.
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5848
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:36 pm

I dobicemo aBd, dat cemo im loptu za razliku od prethodnih duela u Kaknju gdje smo ulazili kao izraziti favoriti u utakmice, a i da smo bolji vala bolji smo, vidjelo se i u prvenstvu a i u prijateljskoj, uz malo srece idemo sa tri boda kuci, a onda iskoristiti pakleni raspored Zrinjskog.
 
Avatar
avlami97
Postovi: 5230
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 9:33 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

pon jul 22, 2019 3:38 pm

mula je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:24 pm
salle86 je napisao/la:
pon jul 22, 2019 3:13 pm
Nedo Bog može šta i pokazati pa valja mu onda naći mjesto umjesto Alispahića ili Dade :)
Bezveze uzimate te igrače na zub i pravite poredenja s njima. Oni su na terenu idealni, kakvih pacijenata imamo na bekovima, desnom krilu, stoperima... Ni Krpic ništa bolje ne obavlja svoj posao, ali pokazuje neku borbenost pa mu se to progleda kroz prste. Po meni je vezna linija dobro odradila svoj posao i to je ono što me jedino čini sretnim nakon utakmice protiv Borca. Po prvi put nakon dugo vremena sam vidio da neko u veznoj liniji malo zadrzi loptu u nogama, stane na loptu, promjeni stranu i sl.
Najbolji igrač sredine terena na utakmici je bio Stojan Vranješ. To što su ljudi nanijetili da se brane je drugi par rukava. Poslije Stojana, Bojo je bio najbolji u sredini, ali je ispao i najgluplji (crveni karton). Hebote, pa njega i ne samo njega, jedan od sporijih igrača lige (Vranješ) pretrčava kao da se radi o kadetima.

Ljudi nam pustili sredinu terena i haj igrajte se, znamo da ne znate. Isti slučaj pitari naprave protiv Zrinjskog.
Dok istina obuje cipele laž je već obišla cijeli svijet.

Online

Trenutno korisnika/ca: billybih, Bing [Bot], Blueee1921, cipiripi, Google [Bot], igla, Occasionally, SIMA_SIMAU, svabo, vinston.cercil i 102 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija