Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
RokElsner44
Postovi: 704
Pridružen/a: pet dec 14, 2018 10:04 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:32 pm

Sta i ako je 300.000 unijece selimovic milione :placeodsmijeha:
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:33 pm

Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:29 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:20 pm
avlami97 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:16 pm

O čemu pričaš? Evo sve crno na bijelo i to objavljeno za vrijeme Nihada Selimovića. https://media.fkzeljeznicar.ba/2019/05/ ... estaja.pdf

Nisi mi odgovorio zašto podržavaš ljude, koji nisu bili u stanju uložiti žalbu na Amarove zatezne kamate, kojima nam je blokiran račun? Zašto si protiv klupskih interesa? Kako me ti i tebi slični mogu, nakon ovoga oko neuložene žalbe, mogu ubijediti da navijaju za Želje, a niti jednom nisu skrhali sve onima koji nisu žalbu uložili, štaviše podržavaju ih, kao i onoga ko je svojim aktivnostima blokirao račun Kluba?

Objasni - kratko, jasno, precizno.
https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... ama/322335

Evo o cemu pricam za kredite, procitaj detaljno, vjerovatno si i procitao ali si svjesno izostaio dio sa ciframa, saberi sve, blizu milion kredita, revolvinga i sl.

Amar nije krao pare od kluba, to znaju i Miske, i Dzubur, i Selimovic i svaki navijac koji je ikad imao veze sa klubom ili bio sponzor ili priajtelj kluba (bio sam pa mogu ovako reci). I treba podrzavati Amara, okrenuli su masu ljudi protiv Amara, a svako iole upucen u desavanja u klubu zna da Amar nije krao, naravno da ne psotoje dokazi, dokumentacije i sve, ali sta ja tebi imam pricat ako nisi bio tu, samo dusman moze reci da je Amar krao od Želje, a to znaju i danan i ostali koji su tada imali veze sa klubom.
Laz!
Amar je krao i sada krade. Supacki uvlacis Senada u ovo jer mu Senad nije htio izplatiti fiktivni dug.
Zato je ov uprava priznala dug od cca u cjelini i potpisala sporazum sa Amarom o dinamici vracanja? Jeli imala dokaze o dugu? Nije. Jeli obavjestila javnost o tom sporazumu? Nije. Jeli Amar bio ulozio tuzbu protiv kluba? Jeste. Jeli nakon sporazuma povukao tuzbu? Jeste.
Dosta vise suplje. Umjesto da se poklopite usima vi doslovno shvatili rijec lobotomija pa nam krenuli operisati mozak.
Hvala ti za ove informacije. Tačno je molerski posao danas sizifov.
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:34 pm

avlami97 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:31 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:20 pm
avlami97 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:16 pm

O čemu pričaš? Evo sve crno na bijelo i to objavljeno za vrijeme Nihada Selimovića. https://media.fkzeljeznicar.ba/2019/05/ ... estaja.pdf

Nisi mi odgovorio zašto podržavaš ljude, koji nisu bili u stanju uložiti žalbu na Amarove zatezne kamate, kojima nam je blokiran račun? Zašto si protiv klupskih interesa? Kako me ti i tebi slični mogu, nakon ovoga oko neuložene žalbe, mogu ubijediti da navijaju za Želje, a niti jednom nisu skrhali sve onima koji nisu žalbu uložili, štaviše podržavaju ih, kao i onoga ko je svojim aktivnostima blokirao račun Kluba?

Objasni - kratko, jasno, precizno.
https://www.radiosarajevo.ba/sport/nogo ... ama/322335

Evo o cemu pricam za kredite, procitaj detaljno, vjerovatno si i procitao ali si svjesno izostaio dio sa ciframa, saberi sve, blizu milion kredita, revolvinga i sl.

Amar nije krao pare od kluba, to znaju i Miske, i Dzubur, i Selimovic i svaki navijac koji je ikad imao veze sa klubom ili bio sponzor ili priajtelj kluba (bio sam pa mogu ovako reci). I treba podrzavati Amara, okrenuli su masu ljudi protiv Amara, a svako iole upucen u desavanja u klubu zna da Amar nije krao, naravno da ne psotoje dokazi, dokumentacije i sve, ali sta ja tebi imam pricat ako nisi bio tu, samo dusman moze reci da je Amar krao od Želje, a to znaju i danan i ostali koji su tada imali veze sa klubom.
Mislio sam da sam kopirao cijeli tekst. Hvala ti što si postavio link i sve se može pročitati.

Nisi mi odgovorio na jasno postavljena pitanja. Interes Želje? Interes pojedinca? Zašto skrećeš sa teme? Odgovori.
evo objasnio sam paprici pa da se ne ponavljam
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:36 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:32 pm
@paprika

To sve sto si sad napisao je istina, ali postoje neke stvari koje se ne iznose u javnost, kad bi se iznjele ima ljudi veoma bitnih za klub koji bi imali posla sa sudom samo jer su u tom trenutku svojim parama spasili klub, zna ko treba da zna da li je Amar krao ili ne i o tome ne zelim raspravljat jer necemo ni ja ni ti promijeniti misljenje.
Doza tipicnog Bosnje
Satro spasili klub. LAZ.
Hapali i hapaju Zelju i jos spomenik hoce.
Ko god radi mimo zakona neka ide na sud i na robiju. Da mi je brat rodeni ili majka i otac.
Ali koje licemjerstvo. Ne treba u javnost.

SVE TREBA U JAVNOST.
SVE
 
Zivim Zeljeznicar
Postovi: 57
Pridružen/a: pet jul 26, 2019 11:24 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:37 pm

Kod Rodina na instangram storyu Dunavom brodovi plove
 
Avatar
ISB87
Postovi: 1976
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:34 am
Lokacija: Grbavica
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:41 pm

zar nije ono niko nije kriv dok se ne dokaze suprotno? ovo na forumu haman sve klevete.

hajde ba popustite vise, oprali ste s tom temom. danas, haman pa, VAS klub slavi 98 godina a vi navalili na senade, amare itd.

sretan rodjendan voljeni klube. da stogodisnjicu docekas sa par trofeja vise i da ga proslavimo u grupama evrope. VOLIM TE ZELJO!
MIRZA RASCIC
 
Avatar
za_zivot_cijeli
Postovi: 2159
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 11:02 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:43 pm

Zivim Zeljeznicar je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:37 pm
Kod Rodina na instangram storyu Dunavom brodovi plove
vidis da je stavio one 💥💥💥, baca frajer bombe 😂😂
Jedan život, jedna ljubav, jedan klub.
Željezničar za život cijeli!
 
Qooler
Postovi: 1421
Pridružen/a: pet jul 27, 2018 11:40 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:44 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:32 pm
@paprika

To sve sto si sad napisao je istina, ali postoje neke stvari koje se ne iznose u javnost, kad bi se iznjele ima ljudi veoma bitnih za klub koji bi imali posla sa sudom samo jer su u tom trenutku svojim parama spasili klub, zna ko treba da zna da li je Amar krao ili ne i o tome ne zelim raspravljat jer necemo ni ja ni ti promijeniti misljenje.
Mislim da će doći vrijeme da onaj ko je potisao sporazum o vraćanju duga koji nije registrovan imat posla sa sudom. Očigeldno da se trenutno događa opšta pljačka kluba, koja je bila dugo režirana i sprečavana i jedini grijeh Misimovićeve uprave je bio izgleda što je spriječavao pljačku, gradio tribine, travnjak....

Džaba krečiš!
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:47 pm

Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:36 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:32 pm
@paprika

To sve sto si sad napisao je istina, ali postoje neke stvari koje se ne iznose u javnost, kad bi se iznjele ima ljudi veoma bitnih za klub koji bi imali posla sa sudom samo jer su u tom trenutku svojim parama spasili klub, zna ko treba da zna da li je Amar krao ili ne i o tome ne zelim raspravljat jer necemo ni ja ni ti promijeniti misljenje.
Doza tipicnog Bosnje
Satro spasili klub. LAZ.
Hapali i hapaju Zelju i jos spomenik hoce.
Ko god radi mimo zakona neka ide na sud i na robiju. Da mi je brat rodeni ili majka i otac.
Ali koje licemjerstvo. Ne treba u javnost.

SVE TREBA U JAVNOST.
SVE
Da, Amar je par puta klub spasio od kolapsa, ne do bog da smo sudove tad postovali, boga pitaj dje bi nas bilo, ne treba sve u javnost vjeruj mi i ja necu vise o ovome
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:56 pm

Ovo sa dobavljacem nije neki aman zaman problem i ne iziskuje ovoliko veliko i isto tako glupo saopstenje. Klub zamjeni opremu i cao. Velika nervoza, angazovanost na svim forumima, brisanje komentara na zvanicnoj FB strani, prijetnje skupstinarima preko nickova prijatelja uprave jasno govore da se je nesto vece i tez zakolutalo i sprema da nam padne na glavu. Sta je to uskoro cemo znati.
Ja sumnjam u ovo.
https://www.tas-cas.org/en/general-info ... ngs-2.html
Nema nas u procesu kod CASa jos u naredna dva mjeseca. Po nekoj prijasnjoj praksi CAS da 5u proces i na ovu listu predmete u roku 3 mjeseca od podnosenja tuzbe. Za to vrijeme se skupe potrebni dodatni dokumenti. Po dosadasnjoj praksi razloga su dva zasto predmeta nema na ovom spisku, sud u tom roku odbaci tuzbu kao neosnovanu ili je tuzilac sam povuce.
Imajuci u vidu sumnjivu uplatnicu, internu istragu u TZ banci, Ustamujicevu galamu bez pokrica na pressu sve vise se bavom mislju da je to nesto golemo sto ce nam pasti na glavu upravo povlacenje ili odbijanje tuzbe.
Tada ce biti jasno svima da smo mi jedini krivac. Ma kakvi manipulatori bili ovi u upravi, nece se moci nositi sa tim. Svjesni toga, reaguju nervozno i bezobrazno. Tipicno za onoga koga je pritisnuo veliki strah.
Zadnja izmjena: Paprika, dana/u uto sep 17, 2019 4:00 pm, ukupno mijenjano 1 put.
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:57 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:47 pm
Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:36 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:32 pm
@paprika

To sve sto si sad napisao je istina, ali postoje neke stvari koje se ne iznose u javnost, kad bi se iznjele ima ljudi veoma bitnih za klub koji bi imali posla sa sudom samo jer su u tom trenutku svojim parama spasili klub, zna ko treba da zna da li je Amar krao ili ne i o tome ne zelim raspravljat jer necemo ni ja ni ti promijeniti misljenje.
Doza tipicnog Bosnje
Satro spasili klub. LAZ.
Hapali i hapaju Zelju i jos spomenik hoce.
Ko god radi mimo zakona neka ide na sud i na robiju. Da mi je brat rodeni ili majka i otac.
Ali koje licemjerstvo. Ne treba u javnost.

SVE TREBA U JAVNOST.
SVE
Da, Amar je par puta klub spasio od kolapsa, ne do bog da smo sudove tad postovali, boga pitaj dje bi nas bilo, ne treba sve u javnost vjeruj mi i ja necu vise o ovome
LAZ
 
Avatar
zeljeznicka21
Postovi: 1990
Pridružen/a: ned jun 05, 2016 11:46 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 3:58 pm

Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:56 pm
Ovo sa dobavljacem nije neki sman zaman problem i ne iziskuje ovoliko veliko i isto tako glupo saopstenje. Klub zamjeni opremu i cao. Velika nervoza, angazovanost na svim forumima, brisanje komentara na zvanicnoj FB steani, prijetnje skupstinarima preko nickova prijatelja uprave jasno govore da se je nesto vece i tez zakolutalo i sprema da nam padne na glavu. Sta je to uskoro cemo znati.
Ja sumnjam u ovo.
https://www.tas-cas.org/en/general-info ... ngs-2.html
Nema nas u procesu kod CASa jos u naredna dva mjeseca. Po nekoj prijasnjoj praksi CAS da na u proces i na ovu listu predmete u roku 3 mjeseca od podnosenja tuzbe. Za to vrijeme se skupe potrebni dodatni dokumenti. Po dosadasnjoj praksi razloga su dva zasto predmeta nema na ovom spisku, sud u tom roku odbaci tuzbu kao neosnovanu ili je tuzilac sam povuce.
Imajuci u vidu sumnjivu uplatnicu, internu istragu u TZ banci, Ustamujicevu galamu bez pokrica na pressu sve vise se bavom mislju da je to nesto golemo sto ce nam pasti na glavu upravo povlacenje ili odbijanje tuzbe.
Tada ce biti jasno svima da smo mi jedini krivac. Ma kakvi manipulatori bili ovi u upravi, nece se moci nositi sa tim. Svjesni toga, reaguju nervozno i bezobrazno. Tipicno za onoga koga je pritisnuo veliki strah.
LAZ
Prvaci SRBIH: 1946.
Prvaci SFRJ: 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH: 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012,2017/2018
Superkup BIH: 1998; 2000; 2001.
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:00 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:47 pm
Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:36 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:32 pm
@paprika

To sve sto si sad napisao je istina, ali postoje neke stvari koje se ne iznose u javnost, kad bi se iznjele ima ljudi veoma bitnih za klub koji bi imali posla sa sudom samo jer su u tom trenutku svojim parama spasili klub, zna ko treba da zna da li je Amar krao ili ne i o tome ne zelim raspravljat jer necemo ni ja ni ti promijeniti misljenje.
Doza tipicnog Bosnje
Satro spasili klub. LAZ.
Hapali i hapaju Zelju i jos spomenik hoce.
Ko god radi mimo zakona neka ide na sud i na robiju. Da mi je brat rodeni ili majka i otac.
Ali koje licemjerstvo. Ne treba u javnost.

SVE TREBA U JAVNOST.
SVE
Da, Amar je par puta klub spasio od kolapsa, ne do bog da smo sudove tad postovali, boga pitaj dje bi nas bilo, ne treba sve u javnost vjeruj mi i ja necu vise o ovome
Treba sve u javnost i transparentno! Da je tako uvijek bilo i da je to normalno stanje nebi nam trebao Amar da nas spasava od kolapsa kako ti kazes! Upravo da nebi dosli opet u situaciju da nas treba neko spasavati, a ovi kako su krenuli ocigledno ce trebati, iz tog razloga treba i mora bit sve transparentno!
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:01 pm

Tek me je sada strah
 
Avatar
Zvaka72
Postovi: 655
Pridružen/a: pon mar 21, 2016 6:51 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:02 pm

Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:36 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:32 pm
@paprika

To sve sto si sad napisao je istina, ali postoje neke stvari koje se ne iznose u javnost, kad bi se iznjele ima ljudi veoma bitnih za klub koji bi imali posla sa sudom samo jer su u tom trenutku svojim parama spasili klub, zna ko treba da zna da li je Amar krao ili ne i o tome ne zelim raspravljat jer necemo ni ja ni ti promijeniti misljenje.
Doza tipicnog Bosnje
Satro spasili klub. LAZ.
Hapali i hapaju Zelju i jos spomenik hoce.
Ko god radi mimo zakona neka ide na sud i na robiju. Da mi je brat rodeni ili majka i otac.
Ali koje licemjerstvo. Ne treba u javnost.

SVE TREBA U JAVNOST.
SVE
Somborka buraz, samo u kost, istina i samo istina.
Plava porodica me ubi u pojam.
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:02 pm

Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:19 pm
Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:57 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:40 pm


Ne bih otkrivao imena, neka si ti otkrio, ali ima jos ljudi koji su sami dali sestocifren broj.
Da se ukljucim u ovu debatu koliko je ko od UO dao/donjeo u klub.
Niko od njih nije donje svoje love nista a ne sestocifrenu sumu, posebno ne Dzubur i Nihad. Oba su sitni prevaranti, kokosari. Da je neko unjeo u klub tolike pare nebi dugovi mimo kredita bili cca milion KM za ovu godinu. Duzni su i bogu i narodu. Da su unjeli bilo sta znaka bi cijela Evropa i Azija. Pisale se poeme i klanjalo pojedincima sto su sponzorisali pojedine tekme, ove sestocifrene bi na TV dali. Da postoje.
Bojan je podudio UO posao. On dovede sponzore, njemu 15% od vrijednosti ugovora. Posteno i poslovno. Ovi pametnjakovici umjesto da prihvate jer su kokuzi, i sve stave na papir, su ga otjerali ko kera. Covjek ima svoj portal i sasvim legitimno objavio ono sto zna i sto je istina.
Zbog istine ga UO proziva a nema muda da napise njegovo ime.
Mislio sam na Badžaka a ne Džubura, lapsus jbg.
E Badzak je fakat sitni prevarant. Svasta ces procitati ovde
 
neda_TM87
Postovi: 270
Pridružen/a: ned mar 13, 2016 4:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:05 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:58 pm
Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:56 pm
Ovo sa dobavljacem nije neki sman zaman problem i ne iziskuje ovoliko veliko i isto tako glupo saopstenje. Klub zamjeni opremu i cao. Velika nervoza, angazovanost na svim forumima, brisanje komentara na zvanicnoj FB steani, prijetnje skupstinarima preko nickova prijatelja uprave jasno govore da se je nesto vece i tez zakolutalo i sprema da nam padne na glavu. Sta je to uskoro cemo znati.
Ja sumnjam u ovo.
https://www.tas-cas.org/en/general-info ... ngs-2.html
Nema nas u procesu kod CASa jos u naredna dva mjeseca. Po nekoj prijasnjoj praksi CAS da na u proces i na ovu listu predmete u roku 3 mjeseca od podnosenja tuzbe. Za to vrijeme se skupe potrebni dodatni dokumenti. Po dosadasnjoj praksi razloga su dva zasto predmeta nema na ovom spisku, sud u tom roku odbaci tuzbu kao neosnovanu ili je tuzilac sam povuce.
Imajuci u vidu sumnjivu uplatnicu, internu istragu u TZ banci, Ustamujicevu galamu bez pokrica na pressu sve vise se bavom mislju da je to nesto golemo sto ce nam pasti na glavu upravo povlacenje ili odbijanje tuzbe.
Tada ce biti jasno svima da smo mi jedini krivac. Ma kakvi manipulatori bili ovi u upravi, nece se moci nositi sa tim. Svjesni toga, reaguju nervozno i bezobrazno. Tipicno za onoga koga je pritisnuo veliki strah.
LAZ
Dzaba krecis, struni se ti jadan, ali zar ne vidis da ti ne ide? Na tvom bih mjestu odustao, ti nisi uporan vec nevjerovatno tvrdoglav, da li po zadatku ili jednostavno ne poznajes osjecaj mjere nisam siguran...
 
Avatar
IlProfessore
Postovi: 301
Pridružen/a: čet maj 05, 2016 12:16 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:07 pm

zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 1:43 pm
@zvaka72 ma daleko od toga da su dobri, ali ser.e se puno i laze, isto pitari majke mi i to me najvise boli, lazi i obmane, ne vjerujem im da su ensto sposobni, ali isto ne vjerujem u sranj.a tipa dosao Amar uzeti pare, dogovorili se sa savezom u vezi CAS-a itd itd, sere se puno majke mi.
"Sad je problem što Amar hoće svoj novac da vrati. Da, vratit će ih. Borit će se rukama i nogama da ih vrati."
Spoiler:
phpBB [video]
 
Avatar
ti.ZE1921
Postovi: 255
Pridružen/a: pet jun 07, 2019 6:14 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:25 pm

IlProfessore je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:07 pm
zeljeznicka21 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 1:43 pm
@zvaka72 ma daleko od toga da su dobri, ali ser.e se puno i laze, isto pitari majke mi i to me najvise boli, lazi i obmane, ne vjerujem im da su ensto sposobni, ali isto ne vjerujem u sranj.a tipa dosao Amar uzeti pare, dogovorili se sa savezom u vezi CAS-a itd itd, sere se puno majke mi.
"Sad je problem što Amar hoće svoj novac da vrati. Da, vratit će ih. Borit će se rukama i nogama da ih vrati."
Spoiler:
phpBB [video]
Profa... Za sve sto ima dokument i dokaz a tice se njegovog pozajmljenog novca neka mu se vrati. Ima sud i neka se time bavi, najpostenije. Za sve sto nema sud ce odbacit zbog nedostatka dokaza. Amar jeste u nekim trenucima davao pare, kad Klub nije imao za priprema, plata i to nisu mali iznosi to znam isto ko sto znam da je sad septembar, razumijem ga i isto mi je zao ako za to nema dokaze i dokumentaciju. Ali isto tako vidjene su i slike gdje su pare od transfera zavrsavale na privatnom racunu, prosla Uprava je iznijela da je Amaru vracen dug po drugi put koji je vec bio uplacen za vrijeme Grediceve uprave koliko se sjecam. Jedna opsta peripetija, stoga Sud neka izuzme svu dokumentaciju i donese odluku. Ali naprimjer na onom drugom forumu niko ne prica da Siljak nije tuzen za nesavjesno poslovanje jer je trebao potpisati punomoc kada je u pitanju predmet zatezne kamate, a nije. Amar je povukao tuzbu jer je potpisan sporazum od strane Nihada, koji je tada obnasao funkciju predsjednika FKŽ. Nevjerovatno je dokle su neki sebe doveli. Slijedi nam izborna skupstina bice dosta podbadanja, problema ali i definitivno novih kadrova...
 
Avatar
Paprika
Postovi: 505
Pridružen/a: pon jun 17, 2019 1:19 pm
Status: Offline

Re: FK Željezničar

uto sep 17, 2019 4:26 pm

ti.ZE1921 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 4:02 pm
Zvaka72 je napisao/la:
uto sep 17, 2019 3:19 pm
Paprika je napisao/la:
uto sep 17, 2019 2:57 pm


Da se ukljucim u ovu debatu koliko je ko od UO dao/donjeo u klub.
Niko od njih nije donje svoje love nista a ne sestocifrenu sumu, posebno ne Dzubur i Nihad. Oba su sitni prevaranti, kokosari. Da je neko unjeo u klub tolike pare nebi dugovi mimo kredita bili cca milion KM za ovu godinu. Duzni su i bogu i narodu. Da su unjeli bilo sta znaka bi cijela Evropa i Azija. Pisale se poeme i klanjalo pojedincima sto su sponzorisali pojedine tekme, ove sestocifrene bi na TV dali. Da postoje.
Bojan je podudio UO posao. On dovede sponzore, njemu 15% od vrijednosti ugovora. Posteno i poslovno. Ovi pametnjakovici umjesto da prihvate jer su kokuzi, i sve stave na papir, su ga otjerali ko kera. Covjek ima svoj portal i sasvim legitimno objavio ono sto zna i sto je istina.
Zbog istine ga UO proziva a nema muda da napise njegovo ime.
Mislio sam na Badžaka a ne Džubura, lapsus jbg.
E Badzak je fakat sitni prevarant. Svasta ces procitati ovde
Nije on sittni prevarant. Zbog greske u pisanju je doslo do takvog razumjevanja napisanog.
On je Zeljovac kojeg su izmanipulirali, izradili i gurnuli u zapecak. Samo figurira.

Ko sjedi na zapadu jasno moze vidjeti kako se odvija protokol u Vip lozi, ko istinski vodi klub. Bio sam gost na derbiju. Proďes hostese, prekrize te na spisku i ides naprijed. Docekuje te Nihad sav nasmijan, hoce da se ljubi iako bonton i poslovno ponasnje se zgrazava na takve izlive simpatija. Pored njega figurira Dzubur u izguzvanom lanenom odjelu, sa kezom ja sam ovdje nako. Glavni serif u Vipu je Ustamujic. Svjetski prvak u uvlacenju sto veceg tijela u sto manje konfekcijske brojeve. Visestruki svjetski prvak je u supljoj prici. Meni je palamudio 11 minuta a nista nine rekao. Do duse nisam ga ni slusao od momenta kada je poceo da sve okrivljuje. Slusao sam Nihada kako se Koldzi uvlaci do pasa u paksu. Pored su dva kerbera v.d. direktora i generalni sekretar. Oni se zabavili uzajamnim asikovanjem i mobitelima. Niti ih ko zanima niti oni koga zanimaju. Prvr dvije glave skupstine ko nebo i zemlja. Pesto u dresu a nesto zavezo oko struka, demper, trenerka... stali, galami iz vipa ko veliki. Dzindo jedini koliko toliko ispunjava minimum ukusa kada je poslovno komuniciranje u pitanju. Izmeďu njih skakuce ko dvorska luda Mustafa, povremeno se cesuci po supku, onako javno, bez ustrucavanja.
Sve u svemu, u toj slici ko i kako vodi klub nema Badzaka .

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], Google [Bot] i 143 gosta.
 

 

Prijava  •  Registracija