Moderator/ica: storm_raider

 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:00 am

Senad i trenutna uprava su svakako voljni predati mandate i ako se ne dogovore sa Amarom, ali ljudi koji žele da dodju na čelo kluba moraju pred skupštinom lijepo predstaviti svoj plan, program i sve, pa da to skupština usvoji. Vjerujte, a pričao sam sa makar desetak članova skupštine, svi kažu kakvi oni i plan. Pa čak i ovi što su kao predstavnici navijača. Nema tu ni Telibećirevića ni Pere Gudelja niti misterioznog Talijana koji dijeli milione šakom i kapom, to su sve jazavci i kokošari. Nažalost. Ja bi prvi a i svi vjerujem volio da imamo jaku i konstruktivnu opoziciju. Pa da se takmiče ko će bolje. A ne ovako jedni da nešto rade a drugi samo podapinju.
Zato Amare poseri te smetljare što se kriju iza tvog imena, Senade spusti ego, pružite ruke i hajmo zajedno jače nego ikad.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
Dzezvar
Postovi: 5997
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:04 am

Ljudi polako sta vam je....
Ti sto vam salju te informacije veze nemaju....
Niti Amar dolazi 100% na skupstini niti ovi idu poslije skupstine....
Jednostavno ne zna se nista.
Sam sastanak je uspjeh i sam razgovor njih dvojice je uspjeh.Nista nije dogovoreno,obadvojica su iznijeli svoje stavove i poglede.
Sto je oppet uspjeh,jer do prije par dana to je bila velika liuzija.
Isto tako nije dogovoren nikakav buduci sastanak,ali opet postoji mogucnost da se opet sastanu prije skupstine....
Sto bi se reklo konji su jos uvijek u livadi...
Ostaje da cekamo....
Čaršijom hodaj vješto jer bi te moglo spotaći nešto....


Ex : Faca sa ulica
 
MATORI
Postovi: 1134
Pridružen/a: pon feb 15, 2016 9:38 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:12 am

sidro je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:23 am
Amar nece bez Durakovica i Imsirevica da udje u klub . Jebes tu ljubav prema klubu kada uslovljava nekim mutnim likovima svoj ulazak u Zelju . I nece da bude trener . Ludi ste ako otjerate Misimovica a Amar je jos ludji sto radi sa ovom dvojicom .

Da mi nismo otjerali Hamu Granova nikada ne bismo dosli u situaciju da prodamo klub Tanu . Otjerali smo covjeka i onda su uhljupi dosli i pokrali sve sto se moglo pokrati , a osvojili jednu titulu. Mene treba boliti neka stvar , ali ne mogu da gledam kako se pljuje jedan covjek kao Misimovic koji je pomogao donacijama vise od pola Vratnika , a da ne spominjem koliko je dobroga generalno ucinio u zivotu . Nemojte sebi dozvoliti da za 5 godina a vjerovatno i krace budete morali prodati klub nekom kralju banana . A Misimovic vam je to stopirao ovaj put .
Sa ovim boldiranim sam na moju žalost morao na neki način sarađivati - i danas sarađujem, jer firma u kojoj radim nije moja!
I taj vlasnik firme u kojoj radim a i ja i svi koji smo imali "čast" raditi sa ovim "genijalcem" možemo o njemu konstatovati
da on za sebe misli sljedeće kao:
- da je npr sigurno 10 puta bolji privrednik od Senada i njemu sličnim ili boljim nevažno
- da je npr bolji trener i od Švabe - o Amaru da i negovorim
- da je npr bolji građevinar od svih poznatih inžinjera u BiH
- da je npr bolji ljekar od svih poznatih ljekara u BiH
- da je npr bolji od.....
Mogao bih ovako nabrajati do akšama!
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:20 am

Ko je ovaj Kasim Imsirovic, cime se on bavi, znam da ima neku farmu negdje ?

Durakovic - Unigradnja, bio je u klubu i vjerovatno se uvrjedio sto njegovi nisu pravili istok i dalje radove to je valjda ocigledno. Sin mu je bio u klubu (ozenio se prije par dana decko).
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
plavi brat
Postovi: 766
Pridružen/a: čet okt 04, 2018 9:36 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:23 am

za_zivot_cijeli je napisao/la:
sri dec 05, 2018 10:47 am
sve i jedan od 'opozicionara u odjelima' je uhljeb na drzavnim jaslama sa stazem od deset i vise godina na javnim funkcijama. zajednicki nazivnik im je SDA.
oni malobrojni od njih koji nisu na drzavnim jaslama do bogatstva su dosli preko SDA.

ako je to buducnost Zelje, hajde da se ugasimo odmah pa da im uskratimo to zadovoljstvo.

sto se tice ostalih koji im daju podrsku to su oni koji su dolaskom Senada nesto izgubili. da li je to medijska ekskluziva, posao u klubu, posao za klub, mjesto u timu ili pored tima....

protiv nasih istinskih navijaca koji ih podrzavaju ne mogu i necu nista ruzno reci. oni kao i ja jako vole Zelju. razlika je samo u misljenju, odnosno, vidjenju kluba generalno.

zao mi je samo nas navijaca koji smo zrtve cijele ove igre.
:palacgore: :pljesak:
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3558
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:29 am

Ja samo ne mogu da vjerujem da postoje ljudi koje zele da udju u klub i razjebu sve. Ko god ima taj nijet, daboga zoru ne docekao.

Imate pun kura.c drzanih firmi pa idete razjebajite.... ZELJO JE NAS I TO CEMO BRANITI ZIVOTOM!!!!

Siguran sam da ova skupistina nece dozvoliti dolazak ovih GROBARA, sto odu iz kluba zato sto im nije "sredjen" tender za Istok jer nisu imali najbolju ponudu.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
svraka
Postovi: 4474
Pridružen/a: ned jan 22, 2017 12:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:33 am

Elegant je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:20 am
Ko je ovaj Kasim Imsirovic, cime se on bavi, znam da ima neku farmu negdje ?

Durakovic - Unigradnja, bio je u klubu i vjerovatno se uvrjedio sto njegovi nisu pravili istok i dalje radove to je valjda ocigledno. Sin mu je bio u klubu (ozenio se prije par dana decko).
Durakovic dok je bio u upravi jedino sto je uradio su renoviranje svlacionica i tu u periodu kad je Miske dosao u klub. Ako grijesim nek me ispravi neko.

Miske ko i svako normalan i profesionalan izbacio tendere za istok i najbolju ponudu uzeo, ovaj se uvrijedio pretpostavljam. Mozda je mislio da ce sigurno unigradnja praviti pa da se ogradi tu malo. Ovo je samo moje misljenje.
Forza 1921!

Oda majstore!
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:37 am

Sa gg.

Je li moguće da se Lendrić nakon neuspješne epizode u Olimpiji, s kojom je jučer sporazumno raskinuo ugovor, vrati u Željezničar? Provjerili smo iz prve ruke...

Povratak nije isključen
"Željezničar je moj klub, ali teško je sada reći je li realno da se vratim ili ne. S predsjednikom kluba Misimovićem imam vrlo dobar odnos i znam šta mi je činiti ako se budem želio vratiti, ali isto tako u klubu razumiju moju situaciju. Bilo bi nefer da me mole da se vratim, jer bih to teško mogao odbiti, a uz to teško mi mogu ponuditi novac koji me zadovoljava. Mada, ne isključujem ni povratak. Ko zna, možda i Željina ponuda bude najveća koju ću imati", javio se Lendrić za gg.ba, pa dodao:

"Ma, nije sve ni u novcu. Dokazao sam da ne gledam sve kroz to, jer sam u Željezničaru nekada imao možda i najmanju plaću, a taj klub mi je pomogao kada niko nije želio. Ti kao igrač možeš bilo gdje igrati u BiH skoro 20 godina i nećeš imati novca, jer to nije sredina u kojoj se zarađuje za život, tako da je, po meni, bolje igrati za manji novac u Željezničaru nego u prosječkom klubu za tri ili četiri puta više. Tu nećeš moći ništa napraviti, dok se, recimo, imaš čemu nadati ako se dokažeš u Željezničaru."
 
DobojskiManijak
Postovi: 249
Pridružen/a: sri maj 23, 2018 11:37 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:39 am

nemojteiznositi neprovjerene informacije,zapravo nemoj te iznositi nikakve spinove ,želje itd. Ovo će se akoBogda završiti dobro za Želju samo sabura
Jednom Željezničar , uvijek Željezničar...
 
Elegant
Postovi: 7468
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 11:48 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:39 am

Jednostavno postoje ljudi koji su se obagataili preko kluba, kojima je isti bio bankomat sada hoce nazad a hoce i neki novi da osjete paru.

Također ovo sto je na sudu je jos veci problem i bojaznost za njih, misle da ako uđu nazad u klbu da ce to da ospore.
× Željezničar - Manijaci TM87 ×
 
Eki
Postovi: 16
Pridružen/a: ned maj 08, 2016 12:07 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:51 am

@elegant Kasim ima tu farmu i vlasnik je deny marketa, njih oko 20
 
exdomorocki
Postovi: 585
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 10:10 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:52 am

Budi Željo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:00 am
Senad i trenutna uprava su svakako voljni predati mandate i ako se ne dogovore sa Amarom, ali ljudi koji žele da dodju na čelo kluba moraju pred skupštinom lijepo predstaviti svoj plan, program i sve, pa da to skupština usvoji. Vjerujte, a pričao sam sa makar desetak članova skupštine, svi kažu kakvi oni i plan. Pa čak i ovi što su kao predstavnici navijača. Nema tu ni Telibećirevića ni Pere Gudelja niti misterioznog Talijana koji dijeli milione šakom i kapom, to su sve jazavci i kokošari. Nažalost. Ja bi prvi a i svi vjerujem volio da imamo jaku i konstruktivnu opoziciju. Pa da se takmiče ko će bolje. A ne ovako jedni da nešto rade a drugi samo podapinju.
Zato Amare poseri te smetljare što se kriju iza tvog imena, Senade spusti ego, pružite ruke i hajmo zajedno jače nego ikad.
Plan će se predstaviti svakako,a jazavci i hinje su trenutno u klubu,a ove što spominjete ovde,neće sigurno biti ti novi ljudi,i to da znate.
A to za kokosare,pa taj Imsirevic je klubu dao više svojih para nego što je ovaj UO donio para u klub.
Klevetate čovjeka,sramite se!
> JA IMAM JEDNOG BOGA A NA KLUPI SINA NJEGOVOGA <
 
Avatar
storm_raider
Postovi: 23655
Pridružen/a: čet feb 11, 2016 9:08 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 11:57 am

DANAN je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:04 am
Ljudi polako sta vam je....
Ti sto vam salju te informacije veze nemaju....
Niti Amar dolazi 100% na skupstini niti ovi idu poslije skupstine....
Jednostavno ne zna se nista.
Sam sastanak je uspjeh i sam razgovor njih dvojice je uspjeh.Nista nije dogovoreno,obadvojica su iznijeli svoje stavove i poglede.
Sto je oppet uspjeh,jer do prije par dana to je bila velika liuzija.
Isto tako nije dogovoren nikakav buduci sastanak,ali opet postoji mogucnost da se opet sastanu prije skupstine....
Sto bi se reklo konji su jos uvijek u livadi...
Ostaje da cekamo....
:palacgore:
Ljubavi sto te rodi klasa radnicka...

Obnovi clansku: https://www.fkzeljeznicar.ba/clanarina/
 
Avatar
TheBlue
Prijatelj foruma
Postovi: 3558
Pridružen/a: pon mar 27, 2017 12:53 pm
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:00 pm

exdomorocki je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:52 am
Budi Željo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:00 am
Senad i trenutna uprava su svakako voljni predati mandate i ako se ne dogovore sa Amarom, ali ljudi koji žele da dodju na čelo kluba moraju pred skupštinom lijepo predstaviti svoj plan, program i sve, pa da to skupština usvoji. Vjerujte, a pričao sam sa makar desetak članova skupštine, svi kažu kakvi oni i plan. Pa čak i ovi što su kao predstavnici navijača. Nema tu ni Telibećirevića ni Pere Gudelja niti misterioznog Talijana koji dijeli milione šakom i kapom, to su sve jazavci i kokošari. Nažalost. Ja bi prvi a i svi vjerujem volio da imamo jaku i konstruktivnu opoziciju. Pa da se takmiče ko će bolje. A ne ovako jedni da nešto rade a drugi samo podapinju.
Zato Amare poseri te smetljare što se kriju iza tvog imena, Senade spusti ego, pružite ruke i hajmo zajedno jače nego ikad.
Plan će se predstaviti svakako,a jazavci i hinje su trenutno u klubu,a ove što spominjete ovde,neće sigurno biti ti novi ljudi,i to da znate.
A to za kokosare,pa taj Imsirevic je klubu dao više svojih para nego što je ovaj UO donio para u klub.
Klevetate čovjeka,sramite se!
Ne znam koliko je ko donosio u klub. ono sto ja znam, da sam ja najvise dao para u klub od kada trenutni ljudi na celu. Vidio sam gdje idu moje pare i opet dao jos toliko...

Niko drugi nikada nije uradio za klub po pitanju dugova, infastrukute, postenog poslovanja, sponzora kao ovaj uprava. To je jasno i pticama na grani. Opet kazem ne znam ko je koliko davao ne ulazim u to ali znam koliko sam ja dao...

Ako isti taj Imsirevic ili bilo ko drugi ko hoce da bude u UO nek kaze javno sta su mu planovi i sta hoce da radi i kako ce poslovati.
Prvenstvo Jugoslavije (1): 1971/1972.
Prvenstvo BiH (6): 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012, 2012/2013.
Kup BiH (6): 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012, 2017/2018.
Super kup BiH (3): 1998, 2000. i 2001.
 
Avatar
igla
Postovi: 3646
Pridružen/a: pon okt 17, 2016 2:41 am
Kontakt:
Status: Online

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:03 pm

S obzirom da ZVANIČNO nema šta i kako se razgovaralo i pričalo, moj stav je ovakav.
Ako je problem to da se Senad hoće da miješa Amaru u posao oko terena - KRIV JE SENAD. Pojma nema o fudbalu i tu mu nije mjesto.
Ako je problem to što Amar hoće da uvede svoje ljude u upravu - KRIV JE AMAR. Nije posao trenera da vodi računa o tim stvarima.

Ako je problem dug, tu se treba naći zajednička riječ, na legalan način.

Dakle, krajnje jasno. Svako ko opravdava Senadovo potencijalno "I ja se pitam za teren" ili Amarovo "Ako hoćeš mene, sa mnom idu i Kasim i Mustafa" nema veze sa životom.
 
AdmirA
Postovi: 2234
Pridružen/a: sri jun 06, 2018 11:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:18 pm

igla je napisao/la:
sri dec 05, 2018 12:03 pm
S obzirom da ZVANIČNO nema šta i kako se razgovaralo i pričalo, moj stav je ovakav.
Ako je problem to da se Senad hoće da miješa Amaru u posao oko terena - KRIV JE SENAD. Pojma nema o fudbalu i tu mu nije mjesto.
Ako je problem to što Amar hoće da uvede svoje ljude u upravu - KRIV JE AMAR. Nije posao trenera da vodi računa o tim stvarima.

Ako je problem dug, tu se treba naći zajednička riječ, na legalan način.

Dakle, krajnje jasno. Svako ko opravdava Senadovo potencijalno "I ja se pitam za teren" ili Amarovo "Ako hoćeš mene, sa mnom idu i Kasim i Mustafa" nema veze sa životom.
Bravo.Ako hoće da se dogovore i imaju želju i mogučnost i dogovorit će se , a ako nemaju neće, jasno ko dan.A i činjenica je,kako ranije napisa, da se nisu htjeli dogovarati ne bi ni dogovarali sastanak.Stoga, sabura što kaže naš narod.
 
Avatar
Budi Željo
Postovi: 830
Pridružen/a: čet jul 14, 2016 11:54 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:22 pm

exdomorocki je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:52 am
Budi Željo je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:00 am
Senad i trenutna uprava su svakako voljni predati mandate i ako se ne dogovore sa Amarom, ali ljudi koji žele da dodju na čelo kluba moraju pred skupštinom lijepo predstaviti svoj plan, program i sve, pa da to skupština usvoji. Vjerujte, a pričao sam sa makar desetak članova skupštine, svi kažu kakvi oni i plan. Pa čak i ovi što su kao predstavnici navijača. Nema tu ni Telibećirevića ni Pere Gudelja niti misterioznog Talijana koji dijeli milione šakom i kapom, to su sve jazavci i kokošari. Nažalost. Ja bi prvi a i svi vjerujem volio da imamo jaku i konstruktivnu opoziciju. Pa da se takmiče ko će bolje. A ne ovako jedni da nešto rade a drugi samo podapinju.
Zato Amare poseri te smetljare što se kriju iza tvog imena, Senade spusti ego, pružite ruke i hajmo zajedno jače nego ikad.
Plan će se predstaviti svakako,a jazavci i hinje su trenutno u klubu,a ove što spominjete ovde,neće sigurno biti ti novi ljudi,i to da znate.
A to za kokosare,pa taj Imsirevic je klubu dao više svojih para nego što je ovaj UO donio para u klub.
Klevetate čovjeka,sramite se!
Super ako je tako, mozda i mene neko laze. Ako nista skupstina je za manje od 20 dana, prilika za sve da iznesu svoje planove. 50 ljudi je tamo, prepoznace sigurno ako su to dobre i kvalitetne namjere.
Za mene si uvijek najbolji 1921!!!!
 
Avatar
shzna
Postovi: 4532
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 3:55 pm
Lokacija: GRBAVICA
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:24 pm

Bosanac1993 je napisao/la:
sri dec 05, 2018 10:16 am
shzna je napisao/la:
sri dec 05, 2018 10:01 am
bistrikboy je napisao/la:
sri dec 05, 2018 9:56 am
Meni je ovo bas simpaticno kako spinuje uprava. Jasno je svima da njih dvojica ne mogu raditi skupa, zna i uprava to ali pozvali su Amara jer ga navijaci traze,znaju da se nece dogovoriti ali se kasnije mogu pravdati da su ga zvali ali da Amar nije htio. Realno gledano ovoj upravi Amar vise treba nego oni njemu tako da je odmah u startu u prednosti sa svojim zahtjevima.

Valjda ce skontati da vise nemaju sta ponuditi, nikakvo rjesenje ni plan za ekipu i vakat je da odu.
Ako se ne uspiju dogovoriti, neka se pokupe. Amar im je jedina nada, da mogu sacuvati pozicije.
Cist primjer jednog nepismenog navijaca, koji samo zna reci UPRAVA KRIVA. Obavljeni razgovori, radi se na tome da se strane dogovore i sve u dobrobit kluba i ono dodje i pise ovdje Uprava spinuje,uprava se pere i kao vec zna ali to rade da smire navijace.. Ja te kao navijac pitam jesi ti svjestan sta pricas,jesi ti svjestan da su ovakva misljenja i dovela do podjele na svim poljima. Ako sve tako znas,ocekujem te da Upravi predlozis rjesenje i udjes u strukture kluba jer vidim da si pun nekih planova i rjesenja. A realnost je da si samo jos jedan u nizu ublehasa na forumu kojem treba dati ban jer ovo vise nije stav niti misljenje vec ste botovi instalirani da pisete Uprava ovo ,Uprava ono..dosta vas je!
Ubacit cemo te u viber grupu, nemoj da se ljutis pismeni. Vidim jos ordiniras forumom nakon onih gnusnih lazi!
1987
 
Avatar
cikazubo
Postovi: 5850
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 12:12 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:47 pm

Zakljucujemo :

-Mijesanje u sportski segment - Senad krivac.
- Uslovljavanje s imenima - Amar krivac.

-Postoji i problem duga, koji se vjerovatno moze rijesiti jer ko ce Amaru na legalan nacin vratiti te pare ako nece Misimovic..

Na kraju krajeva mozda ovo i nisu tacke gdje se mimoilaze, ali su nama jedino realne, s druge strane sinoc gledam par intervjua Amara koji govori kako bi klub trebao da funkcionise i da nema podrsku u tom smislu, malo bolje razmislim i shvatim da je to stanje sada prisutno i sve predispozicije su tu da Amar zgazi jos jednom bh nogomet.
Pored konsolidacije sportskog segmenta njihovim rukovanjem pucaju cirevi dusmanima, medijima, savezu, dobrom broju kvazi navijaca i padaju oni koji najvise rade iza kulisa a znaju oni najbolje sta im slijedi.

Dogovorite se !
 
fanaticZeljin
Postovi: 3090
Pridružen/a: pet feb 12, 2016 7:01 am
Kontakt:
Status: Offline

Re: FK Željezničar

sri dec 05, 2018 12:48 pm

Eki je napisao/la:
sri dec 05, 2018 11:51 am
@elegant Kasim ima tu farmu i vlasnik je deny marketa, njih oko 20
Kakav kasim i njegovi marketi, ako smo smo na njega spali jadna nam majka
Srcu draga, boja PLAVA !

Online

Trenutno korisnika/ca: Bing [Bot], BrUDA, gavran, Google [Bot], igla, PlavaDobrinja1921 i 180 gostiju.
 

 

Prijava  •  Registracija